برگزیده های پرشین تولز

فروش اسکریپ انتقال مطالب از بلاگفا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
جمعش کنید بابا. ما این همه تا پیک زدیم اخر به کجا رسید جناب مدیر دیتاگذر تمومش کن باو.شکایت داری برو واقعا شکایت کن
این همه تاپیک چی شد؟؟فردا هم اینم پاک میشه الکی خودتو درگیرنکن
اقا سعید هم این همه دمو داد ترس داشت مگه از ریپورت.تازه اثبات هم کرد که سایت ها زیر 1000 هستن
بعد این تاپیک فکر کنم شروع بشه بچه دبیرستانی و.....
یک سایت زیر 1000 دارید کشتید ما رو با اون !
بنده که 5 تا از دمو هام زیر هزارن چی باید بگم ؟ حیف که از ریپورت میترسم ! این تاپیک هم ارزش ادامه نداره ... هر پستی بدید پاسخی نمیدم توی تاپیک بنده پاسخ خیلی از کاربرای معتمد موجوده !

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
گفتم سعید 4 تا سایت رو داد.توهم بده ببینم چی داری؟فقط یکیشو بده فقط مثه سعید اثبات کن اخرش فایل تکست بزار
من چیزه دیگه نمیخوام.فقط یه سایت زیر هزار ایران با اثبات

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
گفتم سعید 4 تا سایت رو داد.توهم بده ببینم چی داری؟فقط یکیشو بده فقط مثه سعید اثبات کن اخرش فایل تکست بزار
من چیزه دیگه نمیخوام.فقط یه سایت زیر هزار ایران با اثبات
از مشتریای بنده بپرسید اثبات میکنن ...
لازم نمیدونم در یک فروم عمومی سایت هایی که طی 2 ماه زحمت به این رتبه رسیدند با یک کلیک نابود کنم و ارزشی هم نداره !
ایشون خودشون میدونن چی کار کنند و به بنده ارتباطی نداره !

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
شما یا لازم نمیدونید.یا دوست ندارید تاپیک رو ادامه بدید
شما یوزر کاربرایی که ازت خریدن رو بده من بپرسم.مطمئنم اینو هم لازم نمیدونید بدید

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
یکیو ببرن دادگاه به جرم کلاهبرداری بگن ثابت کن کلاهبردار نیستی . بگه من دلیلی نمی بینم پیش شما ثابت کنم کلاه بردار نیستم خدا خودش میدونه کلاهبردار نیستم من .

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
شما "کاربر تازه وارد" ریپورت کن ببینم چی کار میتونی بکنی ...
مدیران هم قب هر کاری ایپی رو چک می کنند :)
از کاربرایی که به بنده پ خ میدن که از تو خریداری کردند ولی هیچ نظری ازشون تائید نشده و سایت هم ناقص داده شده بیش از 5 مورد موجوده !
تو عددی نیستی که بخوام خرابت کنم ، خوش بختانه مشتریای بنده من رو میشناسن ثانیا بنده دیگه فروشی از این اسکریپت به کاربر تازه وارد ندارم و فقط پشتیبانی میکنم :) (به جز نسخه ی 4 و اگر کار اسکریپت جدید تموم بشه به کل تاپیک جدید میزنم )
این سایتی هم که دادید دوستان برن ببینن رتبش رو بعد بیا سایت بزن پسر جون !
ثانیا شکی در کلاه بردار بودن و مولتی یوزر بودن شما ندارم (مدرک هم خواستید به مدیران تحویل میدم :) ) + سایتی که شما زدی از 4 تا وبلاگ دهی پشتیبانی میکنه و اصلا با اسکریپت بنده قابل قیاس نیست
http://www.alexa.com/siteinfo/cleanbill.org
:D
نیازی هم به ادامه تاپیک نمیبینم ...
اگر هم پستی بده با توجه به تازه وارد بودنت ایگنور میشی و حرفت هم 1 ریال ارزش نداره :)
ولی این پولا خوردن نداره
شما یوزر کاربرایی که ازت خریدن رو بده من بپرسم.مطمئنم اینو هم لازم نمیدونید بدید

یکیو ببرن دادگاه به جرم کلاهبرداری بگن ثابت کن کلاهبردار نیستی . بگه من دلیلی نمی بینم پیش شما ثابت کنم کلاه بردار نیستم خدا خودش میدونه کلاهبردار نیستم من .
دوستان ادامه ندید همه وب مستر های اینجا ایشونو میشناسا !! در یاهو کلی افراد بوده پیام دادن به بنده گفتن این شخص کلاه بردار است و بی شخصیت لازم به جرو بحث اضافه نیست اگه مدیرا مدیر باشن خودشون متوجه هستند جریان چی هست.
ثانیا شکی در کلاه بردار بودن و مولتی یوزر بودن شما ندارم (مدرک هم خواستید به مدیران تحویل میدم :) ) + سایتی که شما زدی از 4 تا وبلاگ دهی پشتیبانی میکنه و اصلا با اسکریپت بنده قابل قیاس نیست
بله اسکریپت 20 تومنی شمارو دیدیم که یوزر نات فوند رو عوض نکرده بودی بعد اینکه گفتیم عوض کردی :D خخخخ
اگه بچه باباتی مدرک بده من کلاه بردارم ومیلان سئو منم یوزر قدیمی!من که مدرکم و نشون دادم!! تا الان من فقط قالب تغییر داده بودم اماالان شد پشتیبانی 4 تا دیگه ؟ خخخخ فردا میشه چندتا دیگم ؟ نه خخخ
اولا من عرضه اینو داشتم سایت cleanbill رو بزارم میتونید سایت مپ اختصاصی هم ببینید بله اگه انقدر فهم داشتید میدونستید یک سایت بعد از 2 روز ساخت الکسا رنک نمیگیره ! جنسش خوب بوده ؟ یا همین قدر کش داره ؟ خخخ :)))) =))))

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
دوستان ادامه ندید همه وب مستر های اینجا ایشونو میشناسا !! در یاهو کلی افراد بوده پیام دادن به بنده گفتن این شخص کلاه بردار است و بی شخصیت لازم به جرو بحث اضافه نیست اگه مدیرا مدیر باشن خودشون متوجه هستند جریان چی هست.
بله اسکریپت 20 تومنی شمارو دیدیم که یوزر نات فوند رو عوض نکرده بودی بعد اینکه گفتیم عوض کردی :D خخخخ
اگه بچه باباتی مدرک بده من کلاه بردارم ومیلان سئو منم یوزر قدیمی!من که مدرکم و نشون دادم!! تا الان من فقط قالب تغییر داده بودم اماالان شد پشتیبانی 4 تا دیگه ؟ خخخخ فردا میشه چندتا دیگم ؟ نه خخخ
اولا من عرضه اینو داشتم سایت cleanbill رو بزارم میتونید سایت مپ اختصاصی هم ببینید بله اگه انقدر فهم داشتید میدونستید یک سایت بعد از 2 روز ساخت الکسا رنک نمیگیره ! جنسش خوب بوده ؟ یا همین قدر کش داره ؟ خخخ :)))) =))))
:)
منظور شما از یاهو همون دو تا یوزرتون هستند ؟
2 روز ؟ مطمئنی ؟
همین سایت های فان تو 2 روز این قدر ایندکس داشته :)
نات فاند یا قالب چیزی نیست که به خاطرش سایتی پر ارزش بشه !
کشاورز
نیکدل
پیکسل
جالب
و ...
دادگاه ؟:D
این جا دادگاهه ؟
دقیقا خدا میدونه !

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
من به اسم کسی رو نمیشناسم.اگه میشه یوزر بده
برو تو تاپیک بنده به تک تک کسانی که تائید کردند پیام بده + کارت تموم شد پیام بده دموی 650 ایران + 760 ایران رو بدم فقط ازت کتبی امضا میگیرم این سایت ها بین خودم و خودت باشن :)

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
برو تو تاپیک بنده به تک تک کسانی که تائید کردند پیام بده + کارت تموم شد پیام بده دموی 650 ایران + 760 ایران رو بدم فقط ازت کتبی امضا میگیرم این سایت ها بین خودم و خودت باشن :)
عزیز پیام دادم.یکی شون فعلا جواب داده با اینکه بهت فید بک مثبت با عنوان خرید اسکریپت خبرخوان داده.ولی میگه اصا تورو نمیشناسه

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
منظور شما از یاهو همون دو تا یوزرتون هستند ؟
2 روز ؟ مطمئنی ؟
همین سایت های فان تو 2 روز این قدر ایندکس داشته :)
نات فاند یا قالب چیزی نیست که به خاطرش سایتی پر ارزش بشه !
یوزر من در یاهو crashx025 هست اگه یادتون باشه یک بار خواستم دامین رنک دار ازت بگیرم که بعد گفتند کلاه برداری تو روتون گفتم و پیام طرف و نشونت دادم و ازت خرید نکردم :D:D:D
بله 2 روز مطمئنم البته شما که چیزی بارت نیست حتی بلد نیستی who is بگیری خودم برات گرفتم :
7401a64415e77e221.png

دامین 8 روز پیش ثبت شده که دیروز گفتم میشد 7 روز ! که تا سرور مجازی خریده شد و کانفیگ شد و .... تا الان چند روز کوچولوس سایت بالا اومده ! :D خخخخ بست نیست ؟ عایا؟ :D =))))
اتفاقا خیلی چیز هست همون نات فاند ! که شما عرضه عوض کردن اون یک خط رو نداشتید که کلا معلوم شد نسخه 20 تومنی با چند تا وبلاگ دهی میدی 350 به مردم ;)

Last edited:

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
یوزر من در یاهو crashx022 هست اگه یادتون باشه یک بار خواستم دامین رنک دار ازت بگیرم که بعد گفتند کلاه برداری تو روتون گفتم و پیام طرف و نشونت دادم و ازت خرید نکردم :D:D:D
بله 2 روز مطمئنم البته شما که چیزی بارت نیست حتی بلد نیستی who is بگیری خودم برات گرفتم :
7401a64415e77e221.png

دامین 8 روز پیش ثبت شده که دیروز گفتم میشد 7 روز ! که تا سرور مجازی خریده شد و کانفیگ شد و .... تا الان چند روز کوچولوس سایت بالا اومده ! :D خخخخ بست نیست ؟ عایا؟ :D =))))
اتفاقا خیلی چیز هست همون نات فاند ! که شما عرضه عوض کردن اون یک خط رو نداشتید که کلا معلوم شد نسخه 20 تومنی با چند تا وبلاگ دهی میدی 350 به مردم ;)
شما به بیماری به نام سندروم تیروکسین مبتلا هستی سرچ کن ببین دواش چیه :D
تا جایی که یادم میاد فقط اون یوزر بود اومد فحش و ... داد و همش درخواست خرید اسکریپت داشت ولی گفت میلان سئو ازت راضی نیست :) (برای اولین بار !)
زر نزن کوچولو بزار به سن قانونی برس بعد بیا این جا زر مفت بزن :)
سایت زدی با 7 روز سابقه 20 تا ایندکس داره بعد میای زر هم میزنی ؟ :)
حوصله ی جر و بحث با یه بچه ندارم برو هر وقت سنت رسید حرف بزنی بیا زر بزن :)
همون یه نسخه ی رایگانی که تو تاپیک گذاشتم از من به تو رسیده :)
الان میخوای بگی خیلی بارته ؟ اگه اقا شوما برنماه نویس گوگل ما رفتگر سر محله :)
تو که یه نات فاند عوض کردی این همه کلاه برداری کردی از مردم ؟!
پسر جون داری رویا هات رو میفروشی به مردم :)
تو اصلا پنل مدیریت اسکریپت من رو دیدی که داری این جا با یوزر دومت یه نات فاند پیدا کردی زیادی میحرفی ؟
حجم دیتابیس های فان با این هوا ایندکس هنوز 51 مگ هست بعد بازم بیا این جا زر بزن ...
حرفی با یه آفتابه دزد ندارم ...
یوزر فوضلی اگه صحبتی داری پــ . خ کن اثبات ها رو نشونت بدم ;)

فایل های ضمیمه

• 1.PNG
    1.PNG
    5.6 KB · نمایش ها: 13
Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
چه شیر تو شیری شده این اسکریپت ریدر :||||||

برگردم خونه تاپیک دانلود رایگانشو میزنم که دیگه این بحث ها تموم شه چون شورش در اومد

خوش باشید

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
چه شیر تو شیری شده این اسکریپت ریدر :||||||

برگردم خونه تاپیک دانلود رایگانشو میزنم که دیگه این بحث ها تموم شه چون شورش در اومد

خوش باشید
تو تاپیک گذاشتم ولی این دیتاگذر اصرار داره با اسم من کلاه برداری کنه ! با چند تا یوزر تو یاهو پیام دادم دیدم که میگه همون اسکریپت وب مستره ولی ما داریم ارزون میدیم !

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
به درخواست Forum Manager به علت عدم ایجاد بی نظمی در انجمن در این تاپیک پستی ارسال نمی شود .

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
شما به بیماری به نام سندروم تیروکسین مبتلا هستی سرچ کن ببین دواش چیه :D
تا جایی که یادم میاد فقط اون یوزر بود اومد فحش و ... داد و همش درخواست خرید اسکریپت داشت ولی گفت میلان سئو ازت راضی نیست :) (برای اولین بار !)
زر نزن کوچولو بزار به سن قانونی برس بعد بیا این جا زر مفت بزن :)
سایت زدی با 7 روز سابقه 20 تا ایندکس داره بعد میای زر هم میزنی ؟ :)
حوصله ی جر و بحث با یه بچه ندارم برو هر وقت سنت رسید حرف بزنی بیا زر بزن :)
همون یه نسخه ی رایگانی که تو تاپیک گذاشتم از من به تو رسیده :)
الان میخوای بگی خیلی بارته ؟ اگه اقا شوما برنماه نویس گوگل ما رفتگر سر محله :)
تو که یه نات فاند عوض کردی این همه کلاه برداری کردی از مردم ؟!
پسر جون داری رویا هات رو میفروشی به مردم :)
تو اصلا پنل مدیریت اسکریپت من رو دیدی که داری این جا با یوزر دومت یه نات فاند پیدا کردی زیادی میحرفی ؟
حجم دیتابیس های فان با این هوا ایندکس هنوز 51 مگ هست بعد بازم بیا این جا زر بزن ...
حرفی با یه آفتابه دزد ندارم ...
یوزر فوضلی اگه صحبتی داری پــ . خ کن اثبات ها رو نشونت بدم ;)
بی احترامی هاتون دوباره گزارش شد ! دوباره شخصیت خودتون رو نشون دادین ;)
عکس کامل از تمام صحبت های من با شما در یاهو و اتهام دوباره دروغ شما:
a659cc71b0f260b21.png

ادامه :

تو تاپیک گذاشتم ولی این دیتاگذر اصرار داره با اسم من کلاه برداری کنه ! با چند تا یوزر تو یاهو پیام دادم دیدم که میگه همون اسکریپت وب مستره ولی ما داریم ارزون میدیم !
:O :O جلل خالق دیگه تو کی هستی چه روی داری !!! همین پیج قبلی من نگفتم هیچ ارتباطی با شخص کلاه بردار وب مستر که تا چند روز پیش محروم از فعالیت بود ندارم

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
خدا عالم است ...
حالا ایشونم داره میفروشه دیگه بالاخره نیاز داره =))
حیف که بابا بزرگم سواد نداره میگفتم بیاد تاپیک بزنه چند تا از این اسکریپت ها بفروشه ...

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
خوب بعد از یروز گفتگو با جناب وبمستر و قولی که بهش دادم ادرس های سایت رو قرار نمیدم-همش دوتا سایت بود که والا من دشمنی با خود ایشون ندارم بخوام دروغ بگم-اولین ادرسی که داد من من قبلا اینکه این تاپیک های فروش رو بزنه دیده بود(در میارم برای کیه و این قسمت از پست مو ویرایش میکنم)
یه ادرس دومی هم داد زیر هزار نبود 6 هزار بود.گفت برو از مدیرش که تو همین پی تی هست بپرس منم پرسیدم و این هم شات از گفتگوها
راستش من دیگه حوصله ندارم ماجرارو پیگیری کنم.تو این تاپیک هم نمیخواستم شرکت کنم ولی زورم اومد شرکت نکنم.هرتاپیکی که دوستان میزنن پاک میشه این تاپیک هم فکر نکنم زیاد دوام بیاره بالاخره پاک میشه-خلاصه اینطوری بگم هرتاپیکی که بزنید پاک میشه و سرانجامی نداره.نمیدونم چرا !!!!
اقا سعید هم بیشتر بخاطر این ناراحته والا اونجور که جناب وبمستر از این اسکریپت پول دراورده خودش درنیاورده و.....
حالا دوستان میان قالب شو تغییر میدن به نام ورژن های مختلفی میفروشن.یا یه سیستم دیگه بهش اضاف میکنن.که خوده سعید هم میگه سیستم اضاف کردن کاری نداره
این حرفایی هم که دارم میزنم میدونم هیچ فایده ای
راستش مردم عقل دارن خودشون میدونن چیکار کنن و چی بخرن-منم دیگه تو این تاپیک ها شرکت نمیکنم 100 تا تاپیک هم بزنید فرقی نداره دوستان.الکی خودتونو خسته نکنید.خودمم از امروز تاپیک فروش میزنم
*یدونه عکس نصفه هست-چون داخلش کد بود نتونستم از کلش عکس بگیرم-اگر خوده جناب وبمستر میتونه عکس بگیره از صفحه اول منم دارم سعی میکنم کل صفحه اول عکس بگیرم. روز همگی خوش

Firefox_Screenshot_2015-02-13T08-50-43.894Z.png Firefox_Screenshot_2015-02-13T08-59-57.343Z.png Firefox_Screenshot_2015-02-13T08-43-31.763Z.png Firefox_Screenshot_2015-02-13T09-37-39.876Z.png

Last edited:

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
خوب بعد از یروز گفتگو با جناب وبمستر و قولی که بهش دادم ادرس های سایت رو قرار نمیدم-همش دوتا سایت بود که والا من دشمنی با خود ایشون ندارم بخوام دروغ بگم-اولین ادرسی که داد من من قبلا اینکه این تاپیک های فروش رو بزنه دیده بود(در میارم برای کیه و این قسمت از پست مو ویرایش میکنم)
یه ادرس دومی هم داد زیر هزار نبود 6 هزار بود.گفت برو از مدیرش که تو همین پی تی هست بپرس منم پرسیدم و این هم شات از گفتگوها
راستش من دیگه حوصله ندارم ماجرارو پیگیری کنم.تو این تاپیک هم نمیخواستم شرکت کنم ولی زورم اومد شرکت نکنم.هرتاپیکی که دوستان میزنن پاک میشه این تاپیک هم فکر نکنم زیاد دوام بیاره بالاخره پاک میشه-خلاصه اینطوری بگم هرتاپیکی که بزنید پاک میشه و سرانجامی نداره.نمیدونم چرا !!!!
اقا سعید هم بیشتر بخاطر این ناراحته والا اونجور که جناب وبمستر از این اسکریپت پول دراورده خودش درنیاورده و.....
حالا دوستان میان قالب شو تغییر میدن به نام ورژن های مختلفی میفروشن.یا یه سیستم دیگه بهش اضاف میکنن.که خوده سعید هم میگه سیستم اضاف کردن کاری نداره
این حرفایی هم که دارم میزنم میدونم هیچ فایده ای
راستش مردم عقل دارن خودشون میدونن چیکار کنن و چی بخرن-منم دیگه تو این تاپیک ها شرکت نمیکنم 100 تا تاپیک هم بزنید فرقی نداره دوستان.الکی خودتونو خسته نکنید.خودمم از امروز تاپیک فروش میزنم
*یدونه عکس نصفه هست-چون داخلش کد بود نتونستم از کلش عکس بگیرم-اگر خوده جناب وبمستر میتونه عکس بگیره از صفحه اول منم دارم سعی میکنم کل صفحه اول عکس بگیرم. روز همگی خوش

خدا رو شکر ! خدا رو شکر اوایل من اسکریپت رو اپن سورس می دادم هر کسی الان ادعای برنامه نویسی میکنه ... والان سر عقل اومدم که کد شده میدم ...
سورس ویدئو نما رو نمیخوام پخش کنم ولی اگر مدیرش اصرار کنه پخش میشه + کل دیتاش ، با توجه به این که خودم روی هاست نصب کردم مشکلی هم از نظر ساسپند کردن هاستشون ندارم

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
خدا رو شکر ! خدا رو شکر اوایل من اسکریپت رو اپن سورس می دادم هر کسی الان ادعای برنامه نویسی میکنه ... والان سر عقل اومدم که کد شده میدم ...
سورس ویدئو نما رو نمیخوام پخش کنم ولی اگر مدیرش اصرار کنه پخش میشه + کل دیتاش ، با توجه به این که خودم روی هاست نصب کردم مشکلی هم از نظر ساسپند کردن هاستشون ندارم
دیگه لزومی نمیبینم بخوام تاپیک رو ادامه بدم.اینم اخرین پستمه.حالا فحش میخوای بدین و... بخودتون مربوطه
خودت گفتی ازش بپرس منم پرسیدم.عکس از گفتگو هم که ضمیمه کردم میگه اسکریپت تو نیست.عکس که ضمیه کردم دیگه والا نمیدونم چیکار کنم.حالا اگه میبینی دروغ میگه بخودت مربوطه
دمو زیر 1000 هم ندیدم (اون اولیه رو هم پیدا میکنم مدیرشو).هرکی بیاد بگه که اسکریپت فلان سایت برای منه که نمیشه-ولی دومین ادرس رو که دادی از مدیرش پرسیدم وعکس ضمیمه کردم
خدافظ همگی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا