برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

shirkakao0o0o

Registered User
لایک‌ها
58
وقتشه كه من نظرمو بگم
با عرض سلام
بلك افغان: من اسم اين عطرو Godfather ميزارم.عطري كه با زدنش ياد آهنگ اول فيلم Godfather ميوفتم و حس ميكنم كورلئونه ام :)

تام فورد نوير : حس نفس كشيدن تو يه اتاقي كه از كيك ساخته شده بهم دست ميده

تافي : يه عطر نوستالژيك

رالف لورن : حس قدم زدن تو يه جنگلي كه بوي شكوفه هاي پرتقال ميده

كريد اونتوس : عطر تمام عيار ، بسيار بسيار هاي كلس ؛)

بربري لندن : بوي گل

بي دليشس + سي باي كلوهه : عطريه كه اطرافيانت از خودت بيشتر حال ميكنن باهاش

212 : ياد ادكلن جوپ قرمز ميوفتم

وان ميليون اينتنس:عالييييييي. خوراك براي سر قرار :)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
212 : ياد ادكلن جوپ قرمز ميوفتم
سلام
خیلی ممنون از کامنتهای جالب و خوندنیت.
212 س ک س ی مردونه که یکی از دوست داشتنی ترین رایحه های تلخه برای شما بوی جوپ هوم رو تداعی می کنه که کمی تلخه و بوی مرکباتی داره. هر دو بو خاص هستن و مورد علاقه ی خودم!
باید برم گاد فادر رو ببینم (هر سه تاشو دارم) ببینم به کدوم شخصیت اشاره می کنی. این چند روزه فیلمهایی رو دارم می بینم که جوایز اسکار رو درو کردن. مرد پرنده و هتل بزرگ بوداپست رو دیدم الان هم می خوام شلاق رو ببینم!
پی نوشت: هتل بزرگ بوداپست یه کم سر کاریه! مرد پرنده هم یه جاهایی آدم می مونه که طرف می خواسته فیلم فانتزی بسازه؟! انیمیشن big hero تا اینجا جذاب تر بوده برام!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
nd.1426.jpg

کاپوچینو؛وانیل و lavender در کنار توت فرنگی و گل یاس و ... این عطر رو ساختن

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام. دوستان لطفا اطلاع بدن در میهمانیها و دید و بازدیدهای نوروز پیش رو از کدوم عطر استفاده خواهند کرد. شاید یک پیشنهاد ویژه در انتظارشون باشه! هم میتونین اینجا بنویسین هم پ خ کنین! اسم عطر رو بگین بقیه ش رو بسپرین به شانس تون!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
هدیه ویژه نوروز عطر یاد یار را با آخرین سفارش خود در سال 93 دریافت کنید! این هدیه به همه اعضای پاتوق تعلق می گیره!

هدیه ویژه نوروز به همه دوستانی که در سال 93 خرید داشتن تعلق می گیره و با آخرین سفارش شون در روزهای باقی مونده سال ارسال میشه. این هدیه ؛ سلیقه ی هر دوست رو در نظر می گیره بر اساس نظرات ابراز شده. با آرزوی نوروزی سرشار از شادی و امید؛ دوستان از امروز می تونن برای دریافت هدیه شون اقدام کنن. عزیزانی که خرید داشتن و سلیقه شون رو اعلام نکردن؛ در پ خ بنویسن که کدوم عطرها رو بیشتر دوست داشتن تا هدیه دلخواه شون رو دریافت کنن.

Last edited:

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سری دوم سفارش های منم رسیدند،
کیفیت و راحیه همگی فوق العاده است .
فکر کنم همین روزا سومی رو بفرستم : )

سپاسگذارم.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
اگزريوس غليظ تر و هرميس لايت تر (۵۰ـ۵۰) هست هرمس رو پایینتر اسپری می کنم
فعلا یکی بینمون واسطه شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام لطفا با سلیقه خودتون دو مورد معرفی کنید
1.خنک و اسپرت مناسب برای تابستون یه چیزی مثل کول واتر داویدوف
2.مثل مدل بالا فقط رسمی و سنگین تر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام لطفا با سلیقه خودتون دو مورد معرفی کنید
1.خنک و اسپرت مناسب برای تابستون یه چیزی مثل کول واتر داویدوف
2.مثل مدل بالا فقط رسمی و سنگین تر
سلام. بوی خنک اسپرت به نظر من اسپرینگ و پشن و بلو آیس عالین. برای موارد رسمی تر کریدها (4 تا کرید داریم) ؛ پلو بلو؛ارماند کد آیس فور من و... پیشنهاد میشه.
اگر هم به سلیقه ی بنده در ترکیب عطرها اعتماد می کنین ترکیب کرید اونتوس با بلک ایکس اس رو پیشنهاد میدم که یکی از بهترین ترکیبهاییه که تا حالا ساختم!
خود واتر وایت دیویدوف هم هست البته!

• Like
Reactions: dg1

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه ی دوستان.
همون طور که قبلا به اطلاع تون رسوندم پس از معرفی عطر قهوه برای ترکیب با عطر تافی چاکلت ( که ترکیبش میشد کافی چاکلت یا شکلات قهوه) موجودی تافی چاکلت صفر شد و تا رسیدن بار جدید امکان دریافت سفارش از تافی چاکلت ندارم (فقط چند تا دونه تستر اودکلن شده 5 میلش مونده) ؛ (قهوه موجوده که ترکیبش با کاپیتان بلک بسیار پیشنهاد میشه)
در پست شماره یک هم جلوی تافی نوشتم اتمام موجودی. جدیدترین اخبار همیشه در پست شماره یک گذاشته میشه و الان هم جدیدترین خبر هدیه های نوروزی عطر یاد یار هست که برای هر دوست متفاوت از دیگریه و شامل سلیقه ی صاحب هدیه میشه.

Amaspad

Registered User
لایک‌ها
24
سلام!
من عطرهای دیگرو که گرفته بودم(قهوه رو در پست قبلی نظرم نوشتم) هم تست کردم:
بلک افغان: فوق العاده بود بهترین اسانس بلک افغانی بود که تا الان گرفتم، سنگین و تاریک.
توسکان لدر: کیفیتش عالی بود کاملا مشابه عطر اصلی بود، موندگاریشم زیاد روی لباسم دیروز زدم هنوز بوش هست، پخش بو زیاد تا 1 ساعت خوب
تام فورد توباکو وانیل: راستش این مورد رو خیلی دوست نداشتم، یه لول کیفیتش از اسانس های دیگتون پایین تر بود. تا 10 دقیقه اول اکی بود، ولی بعدش یه بوی مصنوعی هم احساس می شد.
بلو آیس: عالی بود، مناسب فصل گرم، ماندگاری خیلی خوب همون طور که گفته بودید.
وان میلیون اینتنس: من معمولا بوی تلخ می پسندم، ولی اینم اسانسش فوق العاده بود، آرامش خوبی می داد.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بلک افغان: فوق العاده بود بهترین اسانس بلک افغانی بود که تا الان گرفتم، سنگین و تاریک.
سلام و تشکر فراوان از لطف تون . در پ خ اعلام کردین که بلک افغان قبلی تون رو گرمی بالای 6 هزار تومن گرفته بودین و خوشحالم که با حدود یک چهارم قیمت خرید قبلی عطر دلخواه تون دست تون رسیده.
تام فورد توباکو وانیل: راستش این مورد رو خیلی دوست نداشتم، یه لول کیفیتش از اسانس های دیگتون پایین تر بود. تا 10 دقیقه اول اکی بود، ولی بعدش یه بوی مصنوعی هم احساس می شد.
توباکو♥ : تندی این عطر نسبته به توباکوهای قبلیم بیشتره ! عالی عالی عالی !♥♥♥
دوستان؛ ایشون بخاطر خاص بودنشون بلک افغان و توباکو رو غلیظ می خوان. من هم چنان پیشنهاد لایت دارم براشون.
3-توباکو وانیل .راستش چون فک میکردم خیلی شیرینه 20 میل گرفتم ولی اولش یکم تندی فلفل و بوی تنباکو داشت ولی اینقد قشنگ تغییر بوش به شیرینی وانیل ظریف و اروم بود که ادم لذت میبرد.لذت بیشترش این بود که شیرینیش کم بود.چون اگه زیاد بود بدم میومد.بازم تو لیست خرید هست
عزیزم من همیشه بلک افغان و توباکو رو رقیق پیشنهاد میدم. توسکان لدر رو هم. 4 گرم اسانس در کنار 6 گرم فیکساتور؛ جمع 10 گرم. خوشحال میشم توضیح بیشتری لطف کنی در مورد توباکو بدی تا بیشتر متوجه منظورت شم. الان به نظرم فقط توباکوت غلیظه.
سپاس مجدد.

Amaspad

Registered User
لایک‌ها
24
حق با شماست، بزارید دوباره تست می کنم با دقت بیشتر توباکو رو و نظرم رو می نویسم.

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
سلام وقت بخیر بنده این چندتا رو برای تست میخوام از هرکدوم
تام فورد های بلک ارکید و توباکو وانیل و توسکان لدر و نویر و تافی چاکلت و پگاسوس
سپاسگذارم

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
سپاسگذارم
ببخید بلو آیس رو فراموش کردم از اون هم میخوام لطفا"

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سپاسگذارم
ببخید بلو آیس رو فراموش کردم از اون هم میخوام لطفا"
سلام خدمت شما و دیگر دوستان!
بابک جان رو حضوری دیدم و عطرها تقدیمش شد. در مورد برداشتم از شخصیت و منش گل ایشون در قسمت امتیاز بازارچه کامنت گذاشتم. اما این دیدار حاوی تجربه ارزنده ای از نظر عطری هم بود برام!
پگاسوس مارلی زده بود ایشون. اودکلن اورجینالش رو که بالای 500 تومنه! با افتخار اعلام می کنم که به تایید خود ایشون پگاسوسی که تقدیم شون کردم شباهت قابل توجهی به اودکلن اصلی داشت!
در یک ظرف اسانسی از پگاسوس داشتن که برای من آورده بودن ببینم (تشکر بابت این لطف) و هر دو هم نظر بودیم که کمترین ربطی به پگاسوس نداشت!
به غیر از 7 رایحه ای که خرید داشتن و با غلظتی متوسط تهیه شده بودن؛ قهوه و PASSION رو هم همراه داشتم که استشمام کنن! خودشون میان نظر میدن.
فقط در مورد توسکان لدری که به خودم میزنم (توسکان لدر+قهوه) گفتن: فوق العاده ست!
بابک عزیز حدود 20 ساله عطربازه و اودکلنهای بسیاری رو داشته و داره که حضورشون در پاتوق و نوشتن از تجربه 20 ساله ش رو برای ما ارزشمند و قیمتی می کنه.
خیر مقدم مجدد!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دیروز کشف کردم بوی بلو آیس و بلک ارکید کنار هم چه شاهکاری رو رقم می زنن!
چرا این اتفاق می افته؟ بلک ارکید در بطن خودش یاس داره و بلو آیس رز. خنکی بلو آیس مثل خون در رگهای بلک ارکید جاری میشه و بهش جون تازه ای میده. ترکیب حاصله یک بوی منحصر به فرد درست می کنه که نه شبیه بلوآیسه نه شبیه بلک ارکید. از اون تک بوهاییه که رو لباس هیچ کس نیست!
من اینا رو کنار هم اسپری کردم رو لباس و داخل ظرف ترکیب نکردم! یه پاف این یه پاف هم اون!
بابک جان @bghgtc این دو رو کنار هم اسپری کن با فاصله کم و نتیجه رو چند ساعت بعد تست گزارش بده لطفا!

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام برای شروع :)
20 گرم بلو ایس و
20 گرم ترکیب کرید اونتوس و بلک ایکس اس سفارش داده شد ممنون

بالا