برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تبریک میگم اقا رضا. چه کردی با این پی تی.الحق که پاتوق شده اینجا.گفتم زودتر شروع کن استقبال خوبی میشه:D
فک کنم الان دیگه کل وقت کاریتونو تو پرشین تولز میگذرونین:p:D
ممنونم. فکر کنم اکثر دوستان میدونن که شغل دیگر من نخ فروشیه و بخشی از اوقات کاریم هم رسیدگی به امور مشتریان اون سمتمه. اتفاقا بخش بی دردسر کارم عطره. اون ور بحث چکهای چند ده میلیونی هست و اشفتگی بازار و چک برگشتی و ...
راستش تلاشهای بی حاصلی شد این طرف اون طرف که اینجا پاتوق نشه. وارد جزییاتش نمیشم چون استقبال دوستان نشون داد کدوم سمت میان.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و شب بخیر خدمت همه دوستان!
جای همه ی دوستان عطربازمون رو خالی کردیم!
تشکر بسیار از بابک عزیز بابت زحمتی که کشیده بود و عطر و اودکلنهایی که آورده بود من ببینم. یکی از اینها اودکلن ماین بود که گفته میشه شبیه کرید اونتوسه! اصلا نپسندیدم ماین رو. بوش زنده نبود. مثل آدمی که روح در بدنش نیست. جیونچی اگزریوس بود که دوست داشتم؛ دیور هوم همین جور ...
سمپل کرید اونتوس و کرید سیلور مانتن تقدیم شون شد و حتما بعد تست نظرشون رو لطف می کنن می نویسن. خوشبختانه اودکلن اصلشو دارن و بنابراین نظرشون میشه هم قیمت اودکلن اصل!
جوپ هوم رو به محض این که رو لباس شون اسپری کردم گفتن اصل اودکلنشه! قبلا خدمت دوستان عرض کرده بودم اینو که Joop home بنده تنها جوپ هومیه که از نت ابتدایی و از همون لحظه ی اول اصل اودکلنشه!
ترکیب بلوآیس و بلک ارکید رو استشمام کردن و گفتن که خودشون در منزل تست زده بودن و چقدر دوست داشتن.
از همه مهم تر!
واکنش ایشون هنگام بوییدن آمواج رفلکشن و آمواج اینترلود!
صبر می کنیم به قلم خودش بخونیم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
این پست به علت انقضای تاریخش ویرایش شد.

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با سلام خدمت همه اعضای محترم پاتوق و دیگر دوستان عزیز،
لطفا در نظرسنجی جدید شرکت کنین تا مشخص شه خریداران گرامی بالاترین رای رو به کدوم عطر یا عطرها دادن.این راهنمای بسیار مفیدی میتونه برای سایرین باشه. بابت زمانی که صرف می کنین تا رای ارزشمندتون رو ثبت کنید صمیمانه تشکر میکنم.

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
با سلام خدمت همه اعضای محترم پاتوق و دیگر دوستان عزیز،
لطفا در نظرسنجی جدید شرکت کنین تا مشخص شه خریداران گرامی بالاترین رای رو به کدوم عطر یا عطرها دادن.این راهنمای بسیار مفیدی میتونه برای سایرین باشه. بابت زمانی که صرف می کنین تا رای ارزشمندتون رو ثبت کنید صمیمانه تشکر میکنم.
سلام و هرض ادب به حضور شما :)
صبح شما بخیر و شادی.
چرا دانهیل آلفرد در گزینه ها نیست؟:general609:

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
لیست نظرسنجیه یا لیست مورد علاقه استارتر؟ o_O:general307:
پس دیور هوم من کجاست؟:general410:

بهتره هرکس لیست 5 رایحه مورد علاقه اش رو به ترتیب اولویت بنویسه و به هر عطری از 1 تا 5 نمره بده اخر سر یه یه جمع بندی محبوب ترین عطرها رتبه بندی بشن.
حسن اش اینه که عطر فقط با توجه به علاقه طرف نمره می گیره، مثلا دیور برای من اولویت اوله ولی نه ماندگاری خیلی بالایی داره و نه پخش بو.
البته میشه کار رو سخت تر کرد و به ماندگاری و پخش بو هم نمره داد ولی بنظرم فعلا امکانش نیست.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
دیشب پشن خیلی لایت رو با وان میلیون استفاده کردم دوست داشتنی شد. (رایحه های میوه ای شون به هم میاد ) بعدش هم جوپ رو استفاده کردم صبح که خواستم لباسم رو بپوشم از رایحه اش مست شدم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بهتره هرکس لیست 5 رایحه مورد علاقه اش رو به ترتیب اولویت بنویسه و به هر عطری از 1 تا 5 نمره بده اخر سر یه یه جمع بندی محبوب ترین عطرها رتبه بندی بشن.
سلام مجدد خدمت همگی! بله پیشنهاد خیلی خوبیه. لطفا دوستان این کار رو انجام بدن. من خودم یه جدول درست می کنم نظرات دوستان رو یادداشت می کنم. از خود شما شروع می کنیم!

سعید جان راستش من دوست داشتم کلی عطر دیگه رو هم بنویسم بعد فکر کردم چقدر طولانی میشه فهرست! ولی الان پیشنهاد آرش خوبه.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
لطفا دوستان فقط سلیقه و ذائقه خودشون رو مدنظر داشته باشند، نیازی نیست عطر مشهور باشه یا پخشبو و ماندگاری خوبی داشته باشه. اونی رو بنویسید که دلتون طلبش می کنه.
دوستانی که انتخاب براشون سخته و با وسواس می تونند ۵ تا انتخاب کنند اجازه دارند یه تیم ۳ تایی ذخیره هم معرفی کنند و تا عید فرصت دارند که جای بعضی از عطرها رو بنا به تغییر سلیقه شون با تیم ذخیره تعویض کنند.

با اجازه دوستان عزیز مخصوصا اقا رضا لیست من به صورت زیر است:
۱ـ دیور هوم اینتنس ۵
۲ـ توسکان لدر ۵
۳ـ جوپ ۵
۴ـ بلک ارکید ۴
۵ـ بلومجیک ۳

تیم ذخیره:
۶ـ توباکو وانیل
۷ـ پگاسوس
۸ـ دانهیل قهواه ای

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
شرکت واسه عموم ازاده؟؟:D
اگه اره اینم 5 تای من
1_ اکوا دی جیو جورجیو ارمانی
2_تامفورد بلک ارکید
3_ بلو د شنل
4_کرید اونتوس
5_جگوار کلاسیک

نیمکت ذخیره:
1_دانهیل دیزایر رد
2_استامینو بلو
3_جیونچی پلی

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
شرکت واسه عموم ازاده؟؟:D
اگه اره اینم 5 تای من
1_ اکوا دی جیو جورجیو ارمانی
2_تامفورد بلک ارکید
3_ بلو د شنل
4_کرید اونتوس
5_جگوار کلاسیک

نیمکت ذخیره:
1_دانهیل دیزایر رد
2_استامینو بلو
3_جیونچی پلی
سلام. ممنون از این که سلیقه ی دوست داشتنیت رو برامون نوشتی. اما اگه دوستان موافق باشن نظرسنجی رو در خصوص عطرهایی که از بنده تهیه شده ادامه میدیم.
نکته دیگه این که تو لیست 5 تای اول نمراتی که دوستان به هر عطر از یک تا 5 میدن مثل ضریب عمل می کنه و در رتبه عطر در جمع بندی نهایی موثره! یعنی عطری که 5 میگیره 5 امتیاز براش ثبت میشه.
مهمتر این که این نظرسنجی در عمل عطرهایی رو شامل میشه که در حدود سه ماه اخیر یعنی از ابتدای راه اندازی اینجا عرضه شدن و فروش رفتن. خیلی از عطرهای جدید در لیست هست که هنوز توسط دوستان اینجا تست نشده. اما به هر حال نظرسنجی رو ادامه میدیم!
به نظرم رتبه بندی نهایی با آمار فروش باید تناسبی داشته باشه. نه؟
من خودم میتونم نظر بدم؟ آخه بیشتر عطرهای ترکیبی استفاده می کنم! در راسش با نمره 5 (واقعا 5 از 5 کمه براش) به ترکیب کرید اونتوس و بلک ایکس اس میدم.
شعر "با تو حکایتی دگر؛ این دل ما به سر کند" رو من برای این عطر می خونم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سمپل این اودکلن رو دیدم و بی صبرانه منتظر رسیدنشم. بابک @bghgtc هم تستر کاغذیشو بو کرد و چون قبلا اودکلنشو داشت تایید کرد خود اکلنشه!
5f09ec114ba10b65fd8045fbd190ebd4.jpeg

نقل قول:"این محصول از برند خوش نام و خوش آوازه مارلی است که نام آن « هرود » در نگاه اول همه را به سمت و سوی قرون وسطی و فلسفه یونانی می‌کشاند ولی با بوییدن این عطر در ابتدا احساسی عجیب و قابل تأملی در انسان بوجود می آید، در ادامه رایحه بسیار ملایم و دوست داشتنی وانیل و همچنین نوت دلچسب دارچین همه و همه در اندازه های کاملا مدیریت شده و کاملا دلخواه انسان طراحی شده است.
اما اوج داستان در ادامه خط بوی این عطر به آنجا می‌رسد که رایحه عمیق توتون و بخور با رایحه اولیه وانیل ترکیبی اعجاب انگیز و در خور تحسین را به همگان ثابت میکند.
این عطر بسیار دل انگیز و کاملا مردانه با ماندگاری بسیار طولانی و پخش بوی بالا، همه معادلات را برای طرفداران دیگر برندها بر هم زده است."

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
نتیجه بررسی دو اسانس اینترلود آمواج و رفلکشن آمواج
سلام به همه دوستان!
این چند روزه؛ 5/6 تا از عطرهای آمواج رو دیدم که بین شون رفلکشن و اینترلود و ایپک رو پسندیدم. اسانس ایپک به شرط سفارش طرف ایرانی در اواسط بهار دستم میرسه اما دو تای دیگه زودتر و قطعا.
رفلکشن نت اولیه ش رو بیشتر پسندیدم تا اینترلود. (سلیقه م رو دارم میگم) اما علیرغم پخش بوی رضایت بخشش؛ موندگاری کمش تعجب برانگیز بود.
اینترلود اسانس خالصش موندگاری 24 ساعت رو رد کرد و بعد تست موندگاری؛ رفتم سراغ تست پخش بو. سه گرم ازش سمپل داشتم؛ 9 گرم فیکس اضافه کردم! اسانسش جوریه که به نظرم جای این قدر رقیق شدن رو میده. به خصوص برای آدم بسیار لایت پسندی مثل من. پخش بوی رضایت بخشی داشت و ... مهر تایید گرفت.
بوش چه جوریه؟
یه بوی ادویه ای داره از نظر من. خیلی بوش خاصه. اصلا شبیه بهش عطر ندیدم تا بخوام اسم ببرم. نمیدونم چرا اودکلنهای آمواج قیمتاشون همه سمت یه میلیون تومن هستن. هر چی هست قیمتش کنجکاوم کرد برم سراغش و البته الان جزو عطرهاییه که دوستش دارم.
(کدوم عطرمو دوست ندارم؟!!:))

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
لیست من
1. بلک ارکید 5
2. دانهیل آلفرد قهوه ای 5
3. وان میلیون اینتنس 4
4. اسکار دلارنتا 4
5. بی دلیشز 3

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطر شماره 57 در لیست؛ نزدیک ترین بو به این اودکلن
20121210170509972.jpg

The Dark
کیا اودکلن دریک رو داشتن؟ دهه هفتاد و حتی هشتاد یکی از بیشترین اودکلنهایی که خودم میزدم این بود!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
af10b88f50e96cfa877368cdf9eae6ad.jpeg

خنک و ملایم.

این عطر بسیار خوشبو و خنک از رایحه گیاهان آبزی تولید و الهام گرفته از الهه زیبایی است. این رایحه برگرفته از حس آزادی و امتلاء بادهای بهاری همراه با بارانهای خنک و سبک است. ACQUA DI GIO در سال 1996 توسط Alberto Morillas طراحی شد.

رایحه اولیه: نارنگی سبز- لیمو- ترنج

رایحه میانی: هلو- گشنیز- سنبل- رز- بنفشه- آب دریا

رایحه اصلی: نعناع- مشک- عنبر- سدر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دیشب پشن خیلی لایت رو با وان میلیون استفاده کردم دوست داشتنی شد. (رایحه های میوه ای شون به هم میاد ) بعدش هم جوپ رو استفاده کردم صبح که خواستم لباسم رو بپوشم از رایحه اش مست شدم.
عجب کشفی کردی! چقدر پشن و وان میلیون اینتنس به هم میان! امروز تست کردم. هر سه تاشو زدم به لباسم. می دونم Joop عطر 5 ستاره شماست؛ خودمم خیلی دوست دارم؛ اما به نظرم میاد وان میلیون اینتنس و پشن ترکیب کاملین و به حضور Joop در این جمع نیازی نیست!
هلوی پشن با موندگاری خفنش دست عطرساز رو برای ترکیبش با عطرای دیگه باز میگذاره و شاهکار خلق می کنه.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
عجب کشفی کردی! چقدر پشن و وان میلیون اینتنس به هم میان! امروز تست کردم. هر سه تاشو زدم به لباسم. می دونم Joop عطر 5 ستاره شماست؛ خودمم خیلی دوست دارم؛ اما به نظرم میاد وان میلیون اینتنس و پشن ترکیب کاملین و به حضور Joop در این جمع نیازی نیست!
هلوی پشن با موندگاری خفنش دست عطرساز رو برای ترکیبش با عطرای دیگه باز میگذاره و شاهکار خلق می کنه.
بعداز 7-8 ساعت که از جوب بگذره خودش رو با بقیه وفق میده و پشت رایحه دو تای دیگه ابراز وجود میکنه.
البته تقصیر منم هست که نمی خوام رایحه جوب ازم دور بشه
کلا با اسانس های تک رایحه مثل پشن، ایکس اس، قهوه حتی اونتوس با بوی لیمیویی غلیظ اش میشه خیلی مانور داد

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بعداز 7-8 ساعت که از جوب بگذره خودش رو با بقیه وفق میده و پشت رایحه دو تای دیگه ابراز وجود میکنه.
البته تقصیر منم هست که نمی خوام رایحه جوب ازم دور بشه
کلا با اسانس های تک رایحه مثل پشن، ایکس اس، قهوه حتی اونتوس با بوی لیمیویی غلیظ اش میشه خیلی مانور داد
به نظر من فقط قهوه تک رایحه است. در مورد بقیه باید از "نت غالب" حرف زد. بهم ایده دادی پشن و اونتوس رو ترکیب کنم. فکر کنم می ترکونه!
قهوه رو فقط تو عطرهای تلخ میشه زد به نظرم. عطرهایی که بیس تلخ و دودی دارن.

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام با تشکر سفارش من امروز رسید ....
بلو ایس چوب خنک و کمی هم تند البته بعد از نیم ساعت تندیش کم میشه و راحیه اصلیش مشخص میشه کلا راضی ام تا حدودی هم به چای سبز میزنه

اما ترکیب که ایشون با نام کد سی میفروشن یعنی کرید اونتوس و بلک ایکس اس فوق العاده ..جالبیش اینه که هرچی میگذره بهتر میشه یک رایحه میوه ای و جنگلی و البته شیک

ایشون لطف کردن یک پشن به عنوان اشانتیون برای بنده فرستادند که اینم خیلی خوبه
.......
جدا از کیفیت خوب کارهاشون ایشون واقعا اخلاق و منش فوقالعاده ای دارند که واقعا بسیار کم در جامعه میبینیم

من حتما در اینده بازهم مزاحم ایشون میشم

بالا