برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همگی!
رفقا؛ یه سوال! به نظر شما هم بوهای خنک؛ غیر رسمی تر میان؟ من این جور به نظرم میاد که بوی خنک یک بوی خودمونی و برای استفاده در محافل کمتر رسمیه. نظر شما چیه؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
bitter black اگه احیانا به گوش تون خورد؛ یا جایی دیدین؛ ساخت بنده است! این اسم رو برای یکی از ترکیباتم انتخاب کردم. به هر کس که درست حدس بزنه چی تو این ترکیب هست؛ یک اشانتیون رایگان میدم! لطفا حدسهاتون رو فقط پ خ کنید!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
bitter black اگه احیانا به گوش تون خورد؛ یا جایی دیدین؛ ساخت بنده است! این اسم رو برای یکی از ترکیباتم انتخاب کردم. به هر کس که درست حدس بزنه چی تو این ترکیب هست؛ یک اشانتیون رایگان میدم! لطفا حدسهاتون رو فقط پ خ کنید!
تا اینجا حدس دوستان درست نبوده! برخی از دوستان همیشه همراه هنوز پاسخی برام پ خ نکردن! یه راهنمایی بکنم؟ اجزای این ترکیب جزو عطرهای خیلی محبوب من هستن.

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
اقا رضا جسارتن
20 میل پشن
30میل گری وتیور و اینترلود (با توجه به تعریف خودتون)
و 30 میل هم میخوام یه چیز تو مایه های شکلات و قهوه
پخش بوی کافی چاکلت چطوره؟
هزینه رو برام پخ کن بیزحمت با ارسال به شیراز (با تخفیف دانشجویی البته :دی)
بعد اقا رضا اگر میشد یا پایانه پرداخت اینترنتی راه مینداختی یا شماره کارت ملی اضافه میکردی دعای یه ملت پشتت بود چون حقیقتا با توجه به شیرازی بودنم این که برم پای عابر بانک یکم سخته و البته وقت گیر! ممنون

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
و 30 میل هم میخوام یه چیز تو مایه های شکلات و قهوه
پخش بوی کافی چاکلت چطوره؟
سلام جواد جان. کافی چاکلت که یکی از ترکیبات ساخت خودمه پخش و موندگاری خیلی خوبی داره. ترکیب قهوه و تافی چاکلت؛ که بوش دقیقا شکلات با طعم قهوه است!
بعد اقا رضا اگر میشد یا پایانه پرداخت اینترنتی راه مینداختی یا شماره کارت ملی اضافه میکردی دعای یه ملت پشتت بود چون حقیقتا با توجه به شیرازی بودنم این که برم پای عابر بانک یکم سخته و البته وقت گیر! ممنون
:);) پای عابر بانک با پای پیاده میری؟!

• Like
Reactions: dg1

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام جواد جان. کافی چاکلت که یکی از ترکیبات ساخت خودمه پخش و موندگاری خیلی خوبی داره. ترکیب قهوه و تافی چاکلت؛ که بوش دقیقا شکلات با طعم قهوه است!

:);) پای عابر بانک با پای پیاده میری؟!

پس اوکی کافی چاکلت
برادر پیاده که نه با خط واحد میرم دانشجویی هست دیگه :|

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سفارش سوم
30 گرم بلک ارکید
10 گرم لالیک
ممنون از اقارضا عطر باز

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سفارش سوم
30 گرم بلک ارکید
10 گرم لالیک
ممنون از اقارضا عطر باز
بعضیا با یه مشخصه تو ذهن آدم ثبت میشن.من یه رفیق داشتم که می گفت حتی وقتی داخل خونه نیست؛ از بلندگوی کامپیوترش صدای حبیب پخش میشه! برای همین اسم یا صدای حبیب منو یاد اون میندازه. حالا در مورد آقای گلپور؛ این اسم "آکوا دی جیو"ست که منو یاد ایشون میندازه! هر جا عطر خزه و دریا و ... به شامه ام بخوره چهره ایشون میاد تو نظرم!
گاهی متداوله که رفقا با لقب صدامون می کنن. دو لقب رو خیلی دوست داشتم و دارم. یکی رضا بتهوون (رفقای علم و صنعت بهم می گفتن)؛ یکی هم رضا عطرباز!

cyrus_black

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
درود
سفارش عطر های زیر رو دارم

اینترلود

بلو ایس

passion

coffee

توسکان

ترکیب قهوه با توباکو

ترکیب قهوه و کاپیتان

ممنون

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تو اینترنت دنبال تستر اینترلود آمواژ می گشتم ببینم تستر دو /سه میلش هست بخرم ؟ متاسفانه تسترش ؛ حدود 700 تومن قیمتشه. فقط کنجکاوم ببینم نت انتهایی اودکلنش چیه و آیا نت انتهاییش هم شبیه اسانس منه؟ برام اینترلود از لحظه ی اول اسپری و از همون نت اول؛ محشره اما در نت پایانیش دیوونه می کنه منو! نمی دونم چیه در این نت پایانی. چرمه؟ یک تلخی / شیرینی هم زمان هست که بخاطرش به احترام سازنده اینترلود تمام قد بلند میشم و کف می زنم. ای کاش افتخار پیدا می کردم شاگرد این آدم شم.

تکمیل پست:
این لینک نشون میده سمپل 0.7 میلش به قیمت 4 دلار در خارج از ایران فروخته میشه. کسی از دوستان خبر داره این سمپلها در تهران هست یا نه؟

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
رد سمپل 0.7 میل 4 دلاری رو گرفتم. یکی از دوستان فرانسویم که حدودا 10 روز دیگه میاد ایران؛ برام پیگیری کرد گفت 8 دلار هزینه ی پست میشه از آمریکا به فرانسه. تو خود سایتش هم این هزینه پست رو نوشته. ایران جزو کشورهایی که میفرستن نیست.
هیچی؛ قیدشو زدم. برای من که یه ظرف 10 میل عطر مصرف یه روزمه؛ این که یک میل هم نیست؛ قرار بود 12 تا 3330 تومن آب بخوره. تا اطلاع ثانوی می چسبیم به همین اسانسهایی که داریم و از پس هزینه ش برمیاییم!
برای قدرت خرید ریال؛ اسفند دود کنیم چشم نخوره.

NARAQI110

Registered User
لایک‌ها
96
سلام اگه بخوایم ازیه شیشه عطر (پلاستیکی اند البته اکثرا)دوباره استفاده کنیم وعطری غیرازقبلی بریزیم راهی هست بوی قبلی بره ؟(بخاطر محیط زیست میگم واین همه پلاستیک که بلاشک راهی هم به بازیافت پیدانمیکنند توی ایران ما)
اگه چهارتا عطراتون رو توی ظرف 5میل فقط برای تست اولیه بخوام امکانش هست ؟ وهزینه پستیش چقدر میشه ؟تشکر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
جواد جان @dg1 این بار بهت نمیگم اشانتیونت چه عطریه. تستش کن بعد با توجه به توضیحاتی که در معرفی هر عطر در پست شماره یک اومده؛ حدس بزن اسمش چیه! اینم عطربازیه دیگه.
اینترلودت جای رقیق تر شدن بیشتری داشت؛ اما نخواستم از این رقیق تر کنم. فکر می کنم دو تای دیگه هم همین طور؛ به خصوص شکلات قهوه. اگه دوست داشتی و دفعه بعد دوباره سفارش دادی میتونی بگی رقیق تر میخوای یا همین کافیه.
فقط یک نفر تا حالا از من عطر خیلی رقیق خواسته. (آقا مهدی @moafi.mahdi خیلی مصر بود شدیدا رقیق باشن جوری که دو سه ساعت بیشتر نمونن. بعدا کامنت گذاشت که رقیق ترین عطری که سفارش داده بود؛ تام فورد گری وتیور؛ بیشتر از همه موندگاری داشت!) بقیه عمدتا غلیظ می خوان. من خودمم رقیق پسندم اما نه در حد آقا مهدی!

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
اقا رضا ممنون از اشانتیون خبر نداشتم :general601: ولی چندان به قدرت تفکیک پذیری بویای من اعمادی نیست بعید میدونم بتونم تشخصی بدم :general208:
نه من چندان به رقیق هم علاقه ای ندارم همون استانداردی که خودتون میکس میکنید خوبه
تشکر فیدبک میدم حتما

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اقا رضا ممنون از اشانتیون خبر نداشتم :general601: ولی چندان به قدرت تفکیک پذیری بویای من اعمادی نیست بعید میدونم بتونم تشخصی بدم :general208:
نه من چندان به رقیق هم علاقه ای ندارم همون استانداردی که خودتون میکس میکنید خوبه
تشکر فیدبک میدم حتما
خب یه کم باید کنجکاوی و دقت کنی برای کشف اسم عطرت و حتما در کنار عطرهای دیگه بو نکن ! جداگانه تستش کن ببین اول از همه درجه حرارتش چیه. اگه گرم بود؛ کلیه خنک ها از انتخاب خارج میشن و برعکس. بعد برو سراغ طعم. تلخ حس می کنی یا شیرین. .. اینطوری خیلی راحت میشه فهمید چیه.

• Like
Reactions: dg1

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عادت دارم!
به چی؟
به این که یه پول ناشناس بیاد تو حسابم؛ بعد منتظر شم ببینم کدوم یک از دوستان چه عطری رو به چه مقدار می خواد!
خب قربونت؛ نمیشه اول سفارش عطر رو بدی بعد پولش رو واریز کنی؟:)
الان هم منتظرم ببینم این دفعه کدوم یک از دوستان پول ریخته!
دیروز ساعتی رو به گپ و گفت با جناب @alislow گذروندم و کرید اونتوس و اینترلود آمواج و بلو آیس بهش دادم."آرکان وایت" رو هم آوردم براش ببینه. کی میدونه آرکان وایت چیه؟! درجه حرارت و طعمش چطوره؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
فیلم قیصر یه تیکه خیلی معروف داره که یه مهدی نامی (میتی بهش میگن تو فیلم) ماجرای کتک خوردنش رو تعریف می کنه:
قیصر : «تو چرا این ریختی شدی؟ کی زدتت؟»
میتی: «قصه‌اش درازه.»
قیصر : «کجا؟»
میتی : «هیچی بابا، من بودم، حاجی نصرت، رضا پونصد، علی فرصت، آره و اینا خیلی بودیم، کریم آقامون هم بود.»
قیصر : «کریم؟! کدوم کریم؟»
میتی : «کریم آب منگل ، میشناسیش؟ آره؟ از ما نه, ازاونا آره، که بریم دوا خوری. تو نمیری به موت قسم اصن ما تو نخش نبودیم، آره نه گاز دنده دم هتل کوهپایهٔ دربند اومدیم پایین، یکی چپ یکی راست یکی بالا یکی پایین ع رق و آ ب ج و جور شد رو تخت نشسته بودیم داشتیم می‌خوردیم. اولی رو رفتیم بالا، به سلامتی رفقا، لولِ لول شدیم، دومی رو رفتیم بالا به سلامتی جمع، پاتیل پاتیل شدیم؛ سومی رو اومدیم بریم بالا آشیخ علی
نامرد ساقی شد. گفت بریم بالا، مام رفتیم بالا. گفت به سلامتی میتی؛ تو نمیری به موت قسم خیلی تو لب شدم؛ این جیب نه اون جیب نه تو جیب ساعتی ضامن‌دار اومد بیرون رفتم اومدم دیدم کسی نیست همه خوابیدن، پریدم تو اوتول اومدم دمه کوچه مهران بغل این نُرقه فروشیه اومدم پایین دیدم یه سره هیکل میزونیه, این جوریه, زد بهم افتادم تو جوب، گفتم هته ته! گفت عفت! یکی گذاشت تو گوشم، گفتم نامرداش دومی رو میزنن؛ دومی رو از اولی قایم‌تر زد، دستمو کردم تو جیبم که برمو بیام چشام باز کردم دیدم مریض‌خونه روسام. حالا ما به همه گفتیم زدیم، شمام بگین زده، آره،خوبیت نداره.
حالا ما به همه گفتیم وارد کننده عطریم و کل ایران که هیچ؛ خود کمپانیهای تولید کننده عطر هم میان از ما خرید می کنن. شمام همینو به بقیه بگین.آره.خوبیت نداره!:)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
رفقا؛ اونا که اینترلود و بلوآیس رو دارن در کنار هم روی لباس شون اسپری کنن گزارش بدن ترکیب بو چطور میاد به شامه شون؟ من که خیلی حال کردم. تصادفا متوجه شدم چقدر به هم میان.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام و دورود به اقا رضا عطر باز

ترکیبات عطری بیکی که خدمت گفتم :
ویـژگی Acqua Di Gio را باحـس مـردانه Hugo XY آمـیخته و انـدکـی از شـادابـی Tommy 10 و Voyage را بر آن افـزوده ایـم و اکـنون بیک کلاسیک 2009 در دست شماست
ممنون میشم آنالیز کنید.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و درود بر جناب گلپور؛ دوست عطرباز و همراه همیشگی پاتوق!
باید عطر جالبی باشه بیک کلاسیک 2009 ؛ Hugo XY Hugo Boss for men برگ گلابی داره و ریحان و نعنا. اسانس من Hugo Red Hugo Boss for men هستش که بوی خنک ؛جنگلی؛نعنایی و کمی فلفلی داره. با صرف نظر از تفاوتهاشون اینو بجای اون بکار می برم.
بجای Tommy 10 Tommy Hilfiger for men هم تامی تی ؛ رایحه ای نسبتا خنک با طعم میوه و مرکبات با ته بوی کمی تلخ دارم اما چون تامی 10 نت اولش آناناس و پشمکه میرم سراغ بلک ایکس اس بخاطر آناناس.
Voyage d'Hermes Parfum Hermes
رو چیکار کنم؟ هل و فلفل و لیمو و رز و چای و ... داره. برای لیمو و چای و رزش میرم سراغ بلوآیس برای هل و فلفل و دارچین میرم سراغ اسانس فراری بلک!
یعنی الان باید آکوا دی جیو و هوگو رد و بلک ایکس اس و بلوآیس و فراری بلک رو ترکیب کنم ببینم چی در میاد! عجب معجون عجیب غریبی! قبل این که تو ظرف ترکیب کنم اول رو پشت خیس شده دستم ترکیب می کنم ببینم همه شون با هم سنخیت دارن اصلا؟

بالا