برگزیده های پرشین تولز

هنگام خرید از بازار رضا واقع در چهارراه ولیعصر مواظب یک حیله کلاه برداری باشین + عکس و مدرک

Alireza__1990

Registered User
لایک‌ها
33
متاسفانه اینجور اخلاق ها در بازار وجود داره و اکثر کسایی هم که این راه رو پیش گرفتند شاید یه مدت کوتاهی در اوج خودشون بودند اما خیلی سریع سقوط داشتند.
رضایت مشتری مهمترین پارامتر کاسبی هست.
رضایت مشتری ملاک موفقیت هر تاجری از هزاران سال پیش تو کل دنیا بوده
این یه امر منطقیه، وقتی من با رضایت از یه جا خرید کنم، دوباره به همونجا برمیگردم،
همین پست رو من سال پیش ایجاد کردم، تو این مدت برادر من 5، 6 میلیون سیستم میخواست جمع کنه، من حتی نزدیک مغازه طرف هم نشدم
و تمام سیستم رو از مغازه های دیگه جور کردم،
حالا مثلا آقای زرنگ خان یه 50 تومان اون موقع به جیب زد، الان اگر اعتماد من رو جلب کرده بود چقدر سود از خرید 6 میلیون جنس از مغازش بدست می آورد؟
این افراد تمام عمرشون رو با همون خرده پول ها پر میکنند و به هیچ جا نمیرسند

Last edited:
  • Like
Reactions: cms

iraniansatellit

Registered User
لایک‌ها
153
رضایت مشتری مهم است و شکی ندارم توش ولی بعضی از مشتری ها هم توقع بیجا دارند میخوان یه مغازه دار با کلی اجاره شارژ قبض برق و ... تو این بازار خراب به قیمت خرید کالا بخرن

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
داداش جسارتا همچین گفتی حیله و مدرک ما فکر کردیم به جای کارت گرافیک چی دادن بهت حالا :D همین که سالمه و کار میکنه خدا رو شکر کن
رفیق ما آیفون خریده بود به اسم آکبند هیچیش هم با آک مو نمیزده تمیز و سر و حال قبراغ با خوشحالی ازینکه قیمت پایین گرفته بوده گوشیو کامل چک نکرده بوده خونه که اومده دیده آهنگ معین و داریوش و اینا تو موزیکشه :D
اتفاقاتی میفته تو این بازارخراب شده که اسم مسله شما رو مشکل هم نمیشه گذاشت چه برسه به حیله و اینا

sh-ta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اتفاقا تو رضا هم همه به بازار ایران میگن بازار دزدا!!!!
یه یوزر نمیتونه تشخیص بده جنسی که تحویلش میدن آکبنده یا ریفر.ولی کسی که کارش کامپیوتره با یه نگاه میتونه بفهمه.
تو کشوری زندگی میکنیم که همه دزدن!تو هر صنفی.یوزر باید بگرده جایی رو پیدا کنه که تعداد دزداش کمتر باشه اقلا!!!
من 5 ساله دارم کار کامپیوتر میکنم به این نتیجه رسیدم که دزدای بازار رضا کمترن!
قابل توجه شما كه از كلاماتي استفاده كرديد كه نمي دونم چي بايد به شما پاسخ داد صنف كامپيوتر تنها صنفي است كه سود زير ٥ درصد داره تازه امسال شما هم تا از راه ميرسيد إعلام ميكانيك قيمت همكار مي خواهيد كالا رو بخريد أيا شلوار و پيراهن رو هم كه مي خواهيد بخريد إعلام ميكانيك همكاريد يا اينكه به راحتي ٦٠ ' ٧٠ در صد سود ميديد به فروشنده تازه فكر ميكنيد زرنگيد يه كمي منصف باشيد

sh-ta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تو همین چند روز اخیر قیمت 780 DCUII از حدود 2050 شده 1900 :

http://lioncomputer.ir/product/3027/ASUS GTX 780 OC DCII 3GB GDDR5/

شاید اون موقع که شما گرفتی واقعا قیمتش نسبت به دو سه روز بعدش که دوباره قیمت گرفتی بالاتر بوده.
سلام دوست عزيز مگه شما همكار بوديد كه بايد جنس رو به شما به قيمت همكار بدن پس شما تصميم داشتي زرنگ بازي در بياري كه نشد دوما شما به نظر خودت يه كارت گرافيك دو ميليون توماني داري مي خري سودي كه برأي فروشنده در نظر گرفتي ده هزار تومانه تو كدوم صنفي برأي دو ميليون كالا ده هزار تومان سود ميگيرن كه توي بازار كامپيوتر بگيرن با خودت فكر كن اگه اين كارت كوچك ترين مشكلي داشت اون فروشنده حداقل بايد بيست هزار تومان هزينه إرسال و برگشت

sh-ta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش فردی که تو بازار رضا مغازه داره برجی خدا تومن کرایه میده اگه پاک ترین ادم هم باشی مجبور به چنین کار هایی میشی 50 تومن پولی نیست داداش فک کن صدقه دادی ولی خب گول این تحویل گرفتنای الکی رو نخور اونا گرگن واسه خودشون.
دوست عزيز نقل كرايه نيست صنف كامپيوتر به خاطر اينكه با جوانها اداره ميشه توي همه چيز با حداقل سود كار ميكنه شما فكر كن يه كارت دو مليوني كه بايد سالم تحويل اين شازده بشه بايد سودش ده هزار تومان باشه وإلا پول پيك موتوري بيشتر از اينه

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
گوشیت اگه نت نداره کنار پاساژ کافی نت بود میرفتی قیمت رو ثانیه ای چک میکردی بروز میشدی بعد میرفتی پاساژرضا

ebi13

Registered User
لایک‌ها
70
تو تمام صنفها ، صنف کامپیوتر کمترین سود رو داره(با توجه به سرمایه مورد نیاز)
شما دوستان عزیزی که کسبه ی بازار رضا رو با این بی ادبی خطاب میکنید ( میگید دزد) برید ببینید تو هر مغازه چقدر سرمایه گذاشتن. با همین سرمایه میتونستن بهترین و شیک تریت بوتیک رو بزنن و رو هر قلم جنس بالای 50درصد سود کنن. شما میدونی رو هر بستنی که میخوری داری چند درصد سود به فروشنده میدی ؟؟؟
چرا به جایی رسیدیم که همه فکر میکنیم خیلی میفهمیم و اینجوری مردم رو قضاوت میکنیم ؟؟؟
البته من منکر وجود فروشنده هایی نیستم که در مورد جنسشون دروغ میگن یا قیمت بالا میدن، ولی این بیشتر درمورد لوازم جانبی صدق میکنه که جنسهای درجه 2 و 3 بسیار زیاد شده و 99 درصد مردم اطلاعی در مورد برندها ندارن.
درکل خواهش میکنم همه رو با یه چوب نزنین

ebi13

Registered User
لایک‌ها
70
گوشیت اگه نت نداره کنار پاساژ کافی نت بود میرفتی قیمت رو ثانیه ای چک میکردی بروز میشدی بعد میرفتی پاساژرضا

اون سایتها که امروز شدن مرجع شما برای قیمت با فروشندگی در فروشگاه خیلی فرق داره. خیلی از سایتها اقلامی که قیمت زدن رو موجود ندارن و فقط قیمت میزنن و وقتی شما سفارش خرید گذاشتید همون موقع با قیمت همکار تهیه میکنن و برای شما میفرستن. خب این فقط دلالی هست که پس از ثبت سفارش شما و دریافت پول از شما، با پول خوتون جنس رو میخرن و براتون میفرستن بدون اینکه سرمایه ای ازشون خوابیده باشه. ولی اون فروشنده که چنس رو تو مغازه موجود داره که نمیتونه با اون سود کم بده به شما، چون کارش فروش هست نه دلالی.
در ضمن باید بدونید که صنف رایانه تنها صنفی هست که سودی که روی جنس میکشن زیر سود مصوب اتحادیه هست. هرکسی خواست بیاد تا با مدرک بهشون نشون بدم

• Like
Reactions: cms

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
داستان که مال خیلی وقت پیشه ولی الحق و الانصاف 50 تومن حق واسطه گری گرفته که در مقابل قیمت جنس واقعا منصفانس . شما شاید دو روز هم میگشتی جنس مورد نظرتو پیدا نمیکردی ... به هر حال بازاره دیگه ... وقتی ادم میبینه یه پیرهن 25 تومنی رو ارزون فروشهای شهر 60-70 میدند دیگه حرفی باقی نمیمونه .
توی این مراکز اجاره مغازه اونقدر زیاده که افراد دست به هر کاری می زنند .

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
راستی دوستان واسه لوازم جانبی اصولا اول پاساژ ایرانیان بعد هم پارسیان بهترین قیمتها رو داره . حالا اگه کسی سورس خوبی هم میشناسه معرفی کنه خوشحال میشیم .

BahmaNvidia

Registered User
لایک‌ها
233
سلام دوست عزيز مگه شما همكار بوديد كه بايد جنس رو به شما به قيمت همكار بدن پس شما تصميم داشتي زرنگ بازي در بياري كه نشد دوما شما به نظر خودت يه كارت گرافيك دو ميليون توماني داري مي خري سودي كه برأي فروشنده در نظر گرفتي ده هزار تومانه تو كدوم صنفي برأي دو ميليون كالا ده هزار تومان سود ميگيرن كه توي بازار كامپيوتر بگيرن با خودت فكر كن اگه اين كارت كوچك ترين مشكلي داشت اون فروشنده حداقل بايد بيست هزار تومان هزينه إرسال و برگشت
مهندس الان با من بودی؟

vahidreza64

Registered User
لایک‌ها
173
متاسفانه این مراکز خرید در تهران اکثرا از این روش ها برای کلاهبرداری استفاده میکنند
خوب معلومه وقتی کسی در ملاه 7 میلیون ( حقوق 7 تا کارمند ) رو اجاره میده باید هم برای تهیه پول دست به کلاهبرداری هم بزنه

Alireza__1990

Registered User
لایک‌ها
33
مهندس الان با من بودی؟
lol نه، به نظرم ایشون با من بودند ولی احتمالا عجله داشتند، نوشته شمارو کووت کردند
به احتمال زیاد هم فقط برای پاسخ به این موضوع عضو سایت شدند
به هر حال در جواب ایشون باید بگم والا پست برای یکی دو سال پیشه ولی من یادم نمیاد جایی گفته باشم 10 هزار تومان سود واسه جنس 2 میلیونی میگیرند، اونطور که یادم میاد گفتم: "طرف به من گفت 10 هزار تومان هم به عنوان انعام به من بده" که مثلا با هم گشتیم دو تا مغازه بالاتر برات کارت پیدا کردم و الی آخر....
بعدا به من گفتند که کلا اینا با هم هماهنگند، وقتی مشتری میبرند مغازه همدیگه، یه 20 30 تومانی یا بیشتر بالاتر جنس رو به شما میگند، اگه خریدار به اندازه کافی گاگول باشه(که من بودم) جنس رو میخره و اون مقدار رو هم بعدا با هم صاف میکنند
مثلا اون موقع اون کارت 1950 بوده، من اگه خودم تنهایی میرفتم اونجا، 1950 میخریدم، ولی با ایشون که رفتم، با اعتماد به حرف ایشون که گفته بود "دنبال من بیا برات قیمت همکار گیر میارم،" ما رفتیم اونجا و فروشنده قیمت رو 1980 گفت، بعد کارت رو گرفتیم اومدیم مغازه دلال عزیز و 1990 کارت خریدم، اون 10 تومان پولی بود که دلال عزیز با لطف فراوان گفت اینم انعام من، (نه سود فروشنده که شما اشتباه متوجه شدی)
من هفته بعدش زنگ زدم همون مغازه قیمت همون کارت 1950 بود، حالا شاید به قول دوستان تو اون یه هفته ارزون شده باشه و من در اشتباه باشم
به هر حال موضوع مطرح شد که نظر دوستان رو جویا شیم

Last edited:
بالا