برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

4rooos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
سلام مجدد خدمت دوستان عطر باز
من خرید اولم از اقا رضای گل دوتا عطر بود که خودشون به رایگان برای من بلو آیس رو اشانتیون فرستادن!
من از نت اولیه بلو ایس که باید چای باشه اصلا خوشم نیومد ولی نت گل رزش...
وای وای...
قابل توصیف نیست اصلا!
تا سه ساعت بوش رو خودم حس میکنم!فکر میکردم چون به خودم زدم،فقط خودم حس میکنم!
امروز سرکار با اینکه سر و کله ام زیر خاک اره بود(کارگاه نجاری و ام دی اف دارم، اصن من خودم عطر وودم)
یکی از دوستامون اومد سلام علیک کرد و رو بوسی و با اینکه لباسام تمیز نبود باهمه روبوسی کرد ، به من که رسید دوبار باهام روبوسی کرد و گفت چه بوت خوبه بو چی میدی؟، باز روبوسی کرد باهام بچه ها زدن زیر خنده
گذشته از عطرهای اقا رضای گل ، خود اقا رضا بسیار بسیار دوست خوبی هستن و من خیلی خوشحالم که با ایشون اشنا شدم!
من گوشیمو به این امید چک میکنم که رضا جان پیام داده باشن!
درسته عطرهاشون نت اولیه و میانی و انتهاییشون فرق داره ولی خود اقا رضا از نت اول تا انتها یکه! صداشونم بهشتی!

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
اجازه بدین با شما موافقت نکنم در خصوص پیشکش کردن رالف لورن بلو به خانم ها. چرا باید فکر کنیم بوی گل متعلق به خانم هاست؟ گل ؛ این لطیف ترین مخلوق خداوند؛ برای همه است و شخصا حاضر نمیشم سهم خودم رو از گل و طبیعت به خانم ها واگذار کنم!
.
کاملا موافقم
این نکته رو هم باید اضافه کنیم که اصلا جنسیت مسئله ای کاملا فرهنگی است، مصداق چیزی زنانه یا مردانه از فرهنگ به فرهنگ فرق میکند و ممکن بعضا مصادیق جنسیت در دو فرهنگ متضاد باشند. مثلا در انگلیس آبی رنگ پسرانه است و قرمز و صورتی دخترانه که همین مطلب در بعضی نقاط دیگه دنیا کاملا برعکس است. متاسفانه امروز یک فرهنگ غالب شده و تنوع فرهنگی رو از بین برده و فهم خودش رو در همه موارد فرهنگی از جمله جنسیت غالب می کنه، فرهنگ انگو ساکسون غربی. در مورد عطر این مطلب کاملا صادق هست من تعجب می کنم کسی در ایران رالف لورن بلو رو بدون این که از قبل بشناسه بو کنه تشخیص بده مردانه است یا زنانه، به خصوص نت آخرش که شاید بشه گقت به سختی زنانه است.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
قبلا از یکی دیگه از فروشندگان اینجا اسانس هایی با قیمت بالا گرفته بودم
جالبه که توسکان لدر آقا رضا همون توسکان لدر فروشنده دیگه هست که با 3-4 برابر قیمت میفروشه
(ماندگاری ، پخش بو و نت های عطر درست عین هم هستش)
گرین ایریش آقا رضا اگه بگیم بهتر نباشه بد تر از گرین ایرش فروشنده دیگه نیست که گرمی 5 برابر قیمت آقا رضا میفروشه
سیلور مونیتن آقا رضا رو دادم یکی از بچه ها که اسانسش رو قبلا خریده بود و گفت مشابه هستن

ابراهیم جان؛ در خصوص قیمت گذاری؛ انتخاب فروشنده است که چه قیمتی رو بر جنسش بگذاره. همکاران گرامی؛ سیاست و خط مشی کاری خودشون رو دارن و این مساله کاملا مرتبط با خودشونه. در عین حال خوشحالم که عزیزی چون شما؛ از همکاران مختلف خرید کرده و حالا نتایج مقایسه خودش رو به اطلاع دیگرون می رسونه.

یه نکته رو یادم رفت بگم. فکر کنم با این پست ابراهیم عزیز؛ سکه ی "عطر همکاران بی کیفیته و ناخالصی داره و ..." از ضرب بیفته!

mosa.d

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
من بیشتر صفحات این تاپیک را راجع به عطرها خوندم . ولی راستش نتونستم یه اولویت بندی از رایحه ها برسم. اینکه از دوستان و آقا رضا میخوام 10 مدل پرطرفدار را لیست کنه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
من بیشتر صفحات این تاپیک را راجع به عطرها خوندم . ولی راستش نتونستم یه اولویت بندی از رایحه ها برسم. اینکه از دوستان و آقا رضا میخوام 10 مدل پرطرفدار را لیست کنه
با سپاس از این که وقت ارزشمندتون رو صرف مطالعه تجربه های عطرآگین اهالی پاتوق کردین؛ در خصوص پرسش تون عرض شود که:
عطر بسیار سلیقه ای است. شاید شما برای همین نتونستی به یک جمع بندی برسی. مهم سلیقه ی شماست! چه جور رایحه ای دوست داری؟ چه جور رایحه ای رو تمایل داری تست کنی؟ اگه در مورد عطرهای مورد پسندت توضیح بدی؛ بنده و سایر دوستان می تونیم شما رو راهنمایی کنیم. :)

mosa.d

Registered User
لایک‌ها
6
کاملا حق با شماست
قطعا عطر را باید تست کرد ولی امکانش نیست برای همین به سلیقه جمع از مدلهایی که همه پسند هست خریداری کنم
کلا از عطرهایی که سنگین هستن خوشم نمیاد درواقع باعث سردردم میشن مثل توسکان لدر
از رایحه هایی مثل بلک ارکید و وان میلیون که شیرین و چرب مانند هست زود دلمو میزنن خوشم نمیاد
عطرهای مورد پسندم: بلو شانل - دیور هوم اینستس - تق- هپی کلینیک -بولگاری اکوا پورهوم
Jean Paul Gaultier دوست دارم
کلا عطرهای معتدل و خنک و نسبتا تلخ بیشتر میپسندم. همچنین عطرهای گلی مثل هپی کلینیک و Acqua di Gio

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
کاملا حق با شماست
قطعا عطر را باید تست کرد ولی امکانش نیست برای همین به سلیقه جمع از مدلهایی که همه پسند هست خریداری کنم
کلا از عطرهایی که سنگین هستن خوشم نمیاد درواقع باعث سردردم میشن مثل توسکان لدر
از رایحه هایی مثل بلک ارکید و وان میلیون که شیرین و چرب مانند هست زود دلمو میزنن خوشم نمیاد
عطرهای مورد پسندم: بلو شانل - دیور هوم اینستس - تق- هپی کلینیک -بولگاری اکوا پورهوم
Jean Paul Gaultier دوست دارم
کلا عطرهای معتدل و خنک و نسبتا تلخ بیشتر میپسندم. همچنین عطرهای گلی مثل هپی کلینیک و Acqua di Gio
شما حتی سنگین ترین رایحه ها رو اگه رقیقش رو تهیه بکنی به مشکل نمی خوری! به هر حال وقتی سلیقه تون میاد سمت معتدل و خنک و تلخ؛ (منم خودم اولویت اولم خنک و تلخه!) پیشاپیش می پذیرین که پخش و موندگاری کمتری دارین نسبت به بوهای سنگین و گرم و شیرین. به هر حال اگه گرم و شیرین بودن براتون خط قرمز محسوب میشه؛ ترجیحا نروید سمتش. با این توضیح که اینجوری؛ بخش بزرگی از روایح رو از دست میدین.
در پست شماره یک در معرفی عطرها نوشتم درجه حرارت و طعم شون رو. یک نگاه بکنید؛ ببینید کدومش جلب توجه می کنه!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
جالبه که توسکان لدر آقا رضا همون توسکان لدر فروشنده دیگه هست که با 3-4 برابر قیمت میفروشه
(ماندگاری ، پخش بو و نت های عطر درست عین هم هستش)
گرین ایریش آقا رضا اگه بگیم بهتر نباشه بد تر از گرین ایرش فروشنده دیگه نیست که گرمی 5 برابر قیمت آقا رضا میفروشه
سیلور مونیتن آقا رضا رو دادم یکی از بچه ها که اسانسش رو قبلا خریده بود و گفت مشابه هستن

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام مهندس
عطر خوب از دیور تو بازار پیدا می شه؟ منظورم از خانواده فارنهایت هست مخصوصا اونایی که مناسب این فصل هستند مثل 32

بعداز یکهفته ترکیب اونتوس و ایکس اس بهتر شده بقول آشپزها انگار تازه جا افتاده ماندگاری هم تا ۱۲ ساعت (پخش تا ۴ ساعت) که تست کردم جواب میده بعدش رو نمیدونم چون دوباره تجدیداش کردم
وقتی جداگانه با بلو ایس خیلی لایت استفاده میکنم رایحه رز هم بهش اضافه میشه
البته قبل از اون رو لباسم جینزبوی خیلی لایت استفاده کرده بودم شاید اونم بی تاثیر نبوده

Last edited:

arefnib

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام
دیور هوم هم دارین

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام
ثبت سفارش سوم
15 میل رالف لورن بلو
7میل گری وتیور
فکر کنم اولین کسی هستم از تخفیف ویژه استفاده می کنم!
در پناه خدا

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
بنده توسکان لدر رو با گرین آیریش ترکیب گردم روی پوست دست. نتیجه کاملا برخلاف انتظار خوب بود، به نظرم اصلا یک رایحه جدید و متشخص هست. نت چرم یک ذره هم کم نمیشه اما زعفران با رایحه جنگلی و خنک گرین آیریش ترکیب میشه، رایحه خنک وتلخ.
بنده احتمالا گرین آیریش رو از این پس با توسکان استفاده کنم، کاملا گرین ایریش رو اصلاح می کنه به شامه من گرین ایریش که شاید در برخورد اول یک رایحه ارزون به نظر بیاد تبدیل میشه به یک رایحه شیک.
اما عکس قضیه به هیچ وجه صادق نیست! توسکان تنها با نت زعفران و چرمش رو به گرین آیریش نمی فروشم اصلا، توسکان رو به کل خاندان کرید هم نمی فروشم، از اون جد اول تا این نسل ششمشون!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بنده احتمالا گرین آیریش رو از این پس با توسکان استفاده کنم، کاملا گرین ایریش رو اصلاح می کنه به شامه من گرین ایریش که شاید در برخورد اول یک رایحه ارزون به نظر بیاد تبدیل میشه به یک رایحه شیک.
اما عکس قضیه به هیچ وجه صادق نیست! توسکان تنها با نت زعفران و چرمش رو به گرین آیریش نمی فروشم اصلا، توسکان رو به کل خاندان کرید هم نمی فروشم، از اون جد اول تا این نسل ششمشون!
مهدی جان؛ حتما ترکیب آیریش و توسکان رو تست می کنم. رو هم مالیدی یا کنار هم؟ اگه رو هم مالیدی؛ کدومش اول رو پوست اومد کدومش رو دوم استفاده کردی؟
در مورد ارزون بودن کرید گرین آیریش؛ عرض شود که؛ بله؛ من از همون اول این عطر رو مانند سایر عطرها (به ویژه عطرهای خاص مثل بلک افغان؛توباکو وانیل؛توسکان لدر ...) ارزون در اختیار دوستان گذاشتم. پاتوق عطربازها از همون ابتدای تاسیس ؛ انگیزه ی شارژ شگفت انگیز عطر داشت برای مشتریانش. ارزون بودن این عطرها که توسط برخی همکاران با قیمتهای "خاص" عرضه میشد؛ سر و صدای زیادی بپا کرد. بعد از این که مشخص شد انگ مضر بودن این عطرها برای سلامتی؛ وصله ی ناچسب است و اینها عطر شامپو و صابون نیست (!) و دوستانی که از سایر منابع هم عطر خریده بودند بر طابق النعل بالنعل؛ یکسان بودن شماری از عطرها صحه گذاشتند؛ قیمتها در سایر فروشگاهها هم (کم و بیش) واقعی شد و اکنون دیگر خبری از قیمتهای نجومی نیست. این ؛ دستاورد پاتوق عطربازهاست؛ حتی برای عزیزانی که از سایر فروشگاهها خرید می کنن. بی هیچ تردید.

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
سلام خدمت رضا جان عطرها بالاخره رسیدن .
معمولا قبلا که بنده عطر خرید میکردم چون مستقیم توی ضرف ها بود یه مقداری بسته چرب میشد و از حجم عطر کم میشد ولی آقا رضا عطرهارو توی پت گذاشته بودن و در کنارش هم فیکساتور به مقدار کافی فرستاده بودن . البته من خودم روی نویر از فیکساتور خیلی کم استفاده میکنم .
من عطرهارو روی یه دستمال تست کردم .
تام فورد نویر
من چند سالی هست که عطر اصلیم نویر هست , و واقعا با تمام رایحه های که توی اسانس نویر استفاده میشه آشنام . نویر آقا رضا همون شیرینی ******* که با بوکردن بیشتر تلخی در کنارش حس میشد رو داره . این اسانس رو فکر کنم من توی خرید اول از یکی دیگه از دوستان استفاده کردم . برای من نویر یه عطر خیلی خاص هست و نویر آقا رضا توی تست اول نیازهای بویایی منو ارضا کردش .
تام فورد توسکان لدر
رایحه های که توی توسکان لدر استفاده شده واقعا اعجاب انگیزه , عطری که تلخی اون ملایم هست و واقعا جذب کننده هست این عطر . من برای خرید این عطر توی تابستون زیاد مشتاق نبودم ولی بعد از رسیدن و تست کردنش میتونم ازش توی این گرمای تابستون هم استفاده کنم.
برای همه دوستانی که دنبال یه عطر خاص , استثنائی , جذب کننده , با پخش بوی بسیار عالی و ماندگاری بالا و همچنین دوستداران بوی چرم توصیه میکنم این عطر رو در اولویت اول خریدهای خودشون قرار بدن
نرولی رو هم بنده از آقا رضا خریدم ولی وقت نکردم تستش کنم

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
مهدی جان؛ حتما ترکیب آیریش و توسکان رو تست می کنم. رو هم مالیدی یا کنار هم؟ اگه رو هم مالیدی؛ کدومش اول رو پوست اومد کدومش رو دوم استفاده کردی؟
مقدار کمی ایریش تویید(2سانت) روی 4 سانت توسکان لدر.
Base Tuscan Leather, Topping Green Irish tweed
اما رایحه نهایی یه نظرم دقیقا برعکس حس میشه، گرین آیریش میمونه و از شیرینی تا حدی کم میشه به چاش نت چرم تلخ بهش اضافه میشه. الان که گذشته بیشتر دوست دارم این رایحه رو. خیلی شیکه. گرین آیریش رو شاید نشه مهمونی رسمی زد اما این ترکیب کاملا رسمی حس میشه. به شدت به یک نت چوب تو این ترکیب نیاز دارم! می خوام تلخ ترش کنم فکر کنم گری وتیور مناسب باشه.

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام به همه ی دوستان :)
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان.
سفارشی جدید که سفارش چهارم و البته پر دردسر برای جناب هادی عزیز هست :D :
1 ظرف 50 گرمی کرید در ترکیب با بلک ایکس.
1 ظرف 50 گرمی دانهیل
1 ظرف 50 گرمی پشن
1 ظرف 20 گرمی پشن
1 ظرف 20 گرمی اسپرینگ
1 ظرف 20 گرمی آکوا دی جیو
1 ظرف 20 گرمی هم بولگاری
که این دو مورد آخری رو جناب هادی به بنده پیشنهاد دادن، با توجه به روانشناس بودن جناب هادی و شناختن ذائقه ی مشتری ها و همچنین تجربه های بسیار خوبی که از پیشنهاد های ایشون داشتم ، با کمال میل پذیرفتم و منتظرم تا آماده بشن.

ویرایش: آزارو کروم هم به این سفارش اضافه شد...

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با افتخار؛ گزیده ای از یادداشت های دوستان عطربازمون رو در خصوص تام فورد توسکان لدر مرور می کنیم

تام فورد توسکان لدر
رایحه های که توی توسکان لدر استفاده شده واقعا اعجاب انگیزه , عطری که تلخی اون ملایم هست و واقعا جذب کننده هست این عطر . من برای خرید این عطر توی تابستون زیاد مشتاق نبودم ولی بعد از رسیدن و تست کردنش میتونم ازش توی این گرمای تابستون هم استفاده کنم.
برای همه دوستانی که دنبال یه عطر خاص , استثنائی , جذب کننده , با پخش بوی بسیار عالی و ماندگاری بالا و همچنین دوستداران بوی چرم توصیه میکنم این عطر رو در اولویت اول خریدهای خودشون قرار بدن

یک سوال: چرا توسکان لدر انقدر موندگاری داره؟ من رو مچ دستم تست می کنم بعد از سه چهار روز(دو بار حمام و یک بار استخر) هنوز هم رایحه رو حس می کنم! فکر میکنم کاملا با پوستم هماهنگه، روی پیراهن نخی اینقدر ماندگاری نداشته برای من.

سلام
اولین عطری که تست کردم توسکان بود.
اما در این اسانس جدید بوی دودی تقریبا حذف شده یا خیلی کم شده و اصلا به بوی زعفران و چرم غلبه نمیکنه.
من خیلی این نسخه از توسکان رو پسندیدم و بنظرم خیلی از نسخه های قبلی با کیفیت تره و رایحه ها درست در کنار هم قرار گرفتن.

سفارش سوم رسید
فقط می خوام بگم این توسکان لدر جدید درست همونیه که باید باشه یه بار یه تستر کوچیک داشتم از این اسانس هنوزم دارمش که فقط بوش کنم وای ی ی ی ی بوش قشنگ دلو می بره زعفرون اولین چیزی که وقتی بو می کنی قشنگ شادابت می کنه روانی کنندس این اسانس بدون تملق بهترین بو، اگه اسانس توسکان قبلی اقا رضا رو 10 از 10 میدادم واقعا اینو نمیشه نمره داد خیلییییی عالیه

توسکان تنها با نت زعفران و چرمش رو به گرین آیریش نمی فروشم اصلا، توسکان رو به کل خاندان کرید هم نمی فروشم، از اون جد اول تا این نسل ششمشون!

بفرمایین تام فورد توسکان لدر!

mosa.d

Registered User
لایک‌ها
6
لطفا لیست جدید قیمتها را بفرمایید؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بنده توسکان لدر رو با گرین آیریش ترکیب گردم روی پوست دست. نتیجه کاملا برخلاف انتظار خوب بود، به نظرم اصلا یک رایحه جدید و متشخص هست. نت چرم یک ذره هم کم نمیشه اما زعفران با رایحه جنگلی و خنک گرین آیریش ترکیب میشه، رایحه خنک وتلخ.
آقا خدا وکیلی کارت درست! عجب کشف باحالی کردی. چند پاف توسکان زدم بعد روش گرین آیریش مالیدم. زعفرون حذف شد خیلی سریع! ( من عاشق اون زعفرونم) . چرم موند و دار و درخت از گرین آیریش. رفتم دوباره توسکان اسپری کنم ظرفش بی نام بود و همرنگ آرکان وایت‫؛‬ دو پاف اینو زدم. الان واقعا رو زمین نیستم! یه عطر خنک و تلخ جنگلی دارم که اون گوشه کنارها چرم خودی نشون میده و ردی از بوی آب هم هست. برخی دوستان مثل حسین جان @shmp30 معتقدن واتر وایت دیویدوف و گرین آیریش شبیه همن. خلاصه که دست مریزاد آقا مهدی. منتظرم ببینم در ساعات بعدی چه اتفاقی برای این عطر ترکیبی میفته.
همین جوری به ذهنت رسید ترکیب کنی؟ یعنی تصادفی بود یا تجزیه تحلیل کردی؟ من برم یه کم هی وود بزنم روش ببینم بوی چوبی وارد این ترکیب کنم چی میشه.

بالا