برگزیده های پرشین تولز

چگونه یک گوشی را فلش کنم؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام

گوشی من زود زود ریست میشه
نوکیا 6630 هست
گفتند باید فلش بزنی روش
میخواستم ببینم چطوری خودم میتونم فلش بزنم؟

ممنون از دوستان

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام

گوشی من زود زود ریست میشه
نوکیا 6630 هست
گفتند باید فلش بزنی روش
میخواستم ببینم چطوری خودم میتونم فلش بزنم؟

ممنون از دوستان

کار شما نیست(باکس میخواد که شما نداری) مگر اینکه اپدیت کنید از اینترنت ( من تجربه اپدیت با نوکیا رو ندارم) اگه مثل se باشه مشکلتون حل میشه یا اینکه بدید بیرون با باکس واستون فلاش کنن......

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من موتورولا رو فلش کردم
یه مونستر پک مسخواست (یه چیز تو ماسه های سیدی ویندوز تو نصب ویندوز) و یه برنامه نصاب و البته یه ذره هم کارای کوچولو
ولی نوکیاروئ نمیدونم
فکر نمیکنم خیلی با موتو فرق داشته باشه
البته این جواب مسلما به دردت نمیخوره فقط خواستم بگم نیازی نداره حتما بیورن ببری خودتم میتونی راهشون پیدا کنی

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
کار شما نیست(باکس میخواد که شما نداری) مگر اینکه اپدیت کنید از اینترنت ( من تجربه اپدیت با نوکیا رو ندارم) اگه مثل se باشه مشکلتون حل میشه یا اینکه بدید بیرون با باکس واستون فلاش کنن......
چند وقت پیش یک سیدی گرفتم گه توش توضیح داده بود از طریق کابل هم میشه فلش کرد
اما گمش کردم سی دی رو
من موتورولا رو فلش کردم
یه مونستر پک میخواست (یه چیز تو مایه های سیدی ویندوز تو نصب ویندوز) و یه برنامه نصاب و البته یه ذره هم کارای کوچولو
ولی نوکیارو نمیدونم
فکر نمیکنم خیلی با موتو فرق داشته باشه
البته این جواب مسلما به دردت نمیخوره فقط خواستم بگم نیازی نداره حتما بیورن ببری خودتم میتونی راهشون پیدا کنی

ممنون از راهنماییت شروین جان

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بله موتورولا میشه
بعضی از مدل های سونی اریکسون هم میشه...ولی نوکیارو ندیدم تاحالا با کابل معمولی بشه
اما خوب اگه موفق شدی بیا اموزش بده ما هم استفاده کنیم :D

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
مجبورم یک سی دی دیگه بگیرم
ولی از چند نفر پرسیدم گفتند میشه

کس دیگه ی نیست که بلد باشه؟

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1137786#post1137786
آخ چه سوتیه بزرگی این برای سونی اریکسون هست
anonymous.gif

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
If your 6630 is acting very weird or frequently encountered hang or restart issues. I have put together a simple HOW-TO procedure to help you overcome/savage/solve these issues.

NOTE: You will need your 6630, a CARD READER and a BLUETOOTH DONGLE for these tasks.

1) Access to your Contacts list>Options>Mark/Unmark>Mark all>Options>Copy>To memoey card.

2) Soft Reset your 6630 back to factory default. Press *#7370# and hit on YES.

3) With a card reader, copy those stuff you want from your mmc card to the desktop on your comp. i suggest IMAGES, SOUNDS/DIGITAL, OTHERS/CONTACTS and SYSTEM/APPS/DICTIONARY.

4) Use your 6630 to format. if your 6630 cannot format due to unknown reason, use your comp to format it (FAT + slow format), then use your 6630 to format it again.

5) Copy back the stuff from your desktop to your mmc, folder by folder.

6) Change your phone's name in Bluetooth. Pair it with your comp and set as authorised.

7) Bluetooth FExplorer to your 6630 and install it to your MMC.

8 ) With a card reader, drag all your app installation files into OTHERS/APPS for ease of reinstalling all your apps.

9) With a card reader, drag all your game installation files into OTHERS/GAMES for ease of reinstalling all your games.

10) With a card reader, drag all your theme installation files into OTHERS/THEMES for ease of reinstalling all your themes.​

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
If your 6630 is acting very weird or frequently encountered hang or restart issues. I have put together a simple HOW-TO procedure to help you overcome/savage/solve these issues.

NOTE: You will need your 6630, a CARD READER and a BLUETOOTH DONGLE for these tasks.

1) Access to your Contacts list>Options>Mark/Unmark>Mark all>Options>Copy>To memoey card.

2) Soft Reset your 6630 back to factory default. Press *#7370# and hit on YES.

3) With a card reader, copy those stuff you want from your mmc card to the desktop on your comp. i suggest IMAGES, SOUNDS/DIGITAL, OTHERS/CONTACTS and SYSTEM/APPS/DICTIONARY.

4) Use your 6630 to format. if your 6630 cannot format due to unknown reason, use your comp to format it (FAT + slow format), then use your 6630 to format it again.

5) Copy back the stuff from your desktop to your mmc, folder by folder.

6) Change your phone's name in Bluetooth. Pair it with your comp and set as authorised.

7) Bluetooth FExplorer to your 6630 and install it to your MMC.

8 ) With a card reader, drag all your app installation files into OTHERS/APPS for ease of reinstalling all your apps.

9) With a card reader, drag all your game installation files into OTHERS/GAMES for ease of reinstalling all your games.

10) With a card reader, drag all your theme installation files into OTHERS/THEMES for ease of reinstalling all your themes.​

این که روش فرمت کردن گوشیه و بر گردوندن تنظیمات به روز اول با اینکار احتمالا مشکل دوستمون حل می شه ولی فلش چیز دیگست
چه سوتیییی؟؟:blink:
آخه اولش فکر کردم واسه نوکیاست و از اینترنت اومدم بیرون بعدا که فهمیدم اومدم ادیتش کردم گفتم شاید کسی رفته باشه دیده باشه

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام
از تمام دوستان متشکرم
من گوشی رو با نگه داشت دکمه سبز(Call)+ 3+ستاره خاموش وروشن کردم و کلاً ریست شد و مشکل فلش برطرف شد
اما از دوستان اگر کسی نحوه فلش کامل رو بلده خیلی خیلی ممنون میشم که توضیح بده

rose_sefid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشين. من w550 دارم و تازگيها گوشيم همش ريست ميشه و فرصت هيچ كاري رو بهم نميده.:(
بعد از اينكه 12 ساعت شارژ مي كنم درست ميشه تا زمانيكه خاموش كنم گوشي رو. كسي ميدونه مشكل چيه و بايد چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
من نمیدونم مشکل از کجاست
ولی اگه توی اینجا مطرح کردی و می خوای گوشیت رو فلش کنی به این آدرس برو آموزش فلش کردن گوشی های سونی اریکسون هستش:
http://forum.persiantools.com/t75581.html

بالا