برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام
شرمنده آقا رضا

الان به صفحه 56 رسیدم حتما پیداش میکنم

ولی چرا الور هوم اسپورت بوش رو خیلی بیشتر از ادکلنش حس میکنم

بهرحال باید پذیرفت که تو پاتوق من شاگرد آخر کلاس هستم

همیشه شاگرد ممتاز بودن حالا یکبار هم آخر

آقا هر کسی چند سال از من کوچکتره قدر تک تک لحظات زندگیشو بدونه

ارادتمندان کلیه دوستان پاتوق

آقا رضا یک پیغام خصوصی جهت خرید سوم خدمتتون فرستادم راهنمایی فرمایید

سپاسگزارم

R3ND

Registered User
لایک‌ها
122
پگاسوس پاتوق موندگاریش خیلی خوبه. من که روی پیراهنم زده بودم بعد از اینکه توی ماشین لباس شویی شسمتش بازم بوی پگاسوس روی پیراهنم مونده بود

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
درود و صبح همگی بخیر
امروز امیدوارم بتونم خود اودکلن لانویت رو تست کنم و تطبیق بدم. حتی اگه اسانسش هم شبیه اودکلنش نباشه؛ عطر خیلی خوبیه و می پسندمش. البته قیمتش با اون قیمت پرت و پلایی که به شما دادن خیلی متفاوته!

سلام آقا رضا عطرباز

من در خدمتم جهت تست ادکلنش

لطفا ظرف خالی هم با خودت بیار زحمت پرکردن هم با خودتون

اگر ادکلن خاصی هم مدنظرت بود بگو بیارم
چون بنظر من ادکلنهای گرون رو باید اسانسشون رو آورد چون ممکنه فرضا من هرگز نتونم ادکلن اصلی رو تست کنم

مثلا شما قید کردید دیویدوف زینو رو هم میخواهید به پاتوق اضافه کنید منم موافقم بوی خوبی میده اما ادکلن 125 میل ارزونی داره

M7 خیلی نایاب شده اونم میارم تست کن

ادیت

الان با دقت نوشته اون دوستمون که با حمام و استخر هم توسکان لدرش بوش نرفته بود و میخونم و حسرت میخورم

خیلی لذت بردم از رایحه اش

فایل های ضمیمه

• 812321628_75049.jpg
    812321628_75049.jpg
    90.1 KB · نمایش ها: 13
Last edited:

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
اولین بار که اسانس "بلک ارکید" رو بو کردم خیلی به نظرم تکراری اومد. علتش هم اینه که با اومدن کپی های متفاوت این عطر به بازار، رایحه اون برام تکراری بود. ولی دیشب که بعد از چندین هفته دوباره اون رو تست کردم، رایحه اش خیلی عالی و آرامش بخش بود برام. مخصوصا اینکه من از عطر شیرین زیاد خوشم نمیاد ولی شیرینی و تلخی این اسانس خیلی به اندازه و متناسبه. یکی از اون عطرهاییه که دوس دارم توی خونه ازش استفاده کنم و به من آرامش میده.
من اوایل خیلی از این عطر خوشم میومد ولی به لطف ملت غیور و در صحنه ما، بهش الرژی پیدا کردم و دیگه حس خوبی بهش ندارم. میری تو مترو بوی ارکید در انواع و کیفیت های مختلف رایحه، توی دانشگاه ارکید، تو نونوایی ارکید. توی سایت های مختلف بیشترین بازدید ارکیده. ادم وقتی رایحه ای رو در شرایط و موقعیت های مختلف استشمام کنه ناخوداگاه نسبت بهش موضع دفاعی میگیره، مغز ادم وقتی بوی ارکید رو هم تو عروسی درک کنه و هم مجلس عزا هنگ می کنه میشه داستان گلاب.
الان کلی ارکید برام مونده ولی وقتی نگاه ظرفش میکنم وجودم از وحشت پر میشه. البته ذائقه ام هم عوض شده

Sent from my iPad using Tapatalk

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و روز بخیر؛
آرش جان فرق عطربازانی مثل ما با بقیه اینه که می دونیم بلک ارکید رو چگونه استفاده کنیم که نه تنها تکراری نباشه بلکه برای دیگران حتی حدس این که چه عطری زدیم راحت نباشه. ترکیب بلک ارکید و بلوآیس هست؛ ترکیب بلک ارکید و کاپیتان بلک و قهوه هست؛ترکیب ارکید و 212 و بی دلیشس هست ...
هر چند که من به خصوص در هوای خنک؛ خود بلک ارکید رو هم به تنهایی هنوز دوست دارم و مصرف می کنم.
پی نوشت:
تهران خنک و بارانیه امروز! جای شما خالی!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
کسی از دوستان به شباهت فارنهایت قهوه ای و ملکول 2 توجه کرده؟ البته از نظر من فارنهایت ؛ با اختلاف قابل توجه؛ سره. کاش میتونستم با سازنده ی ملکول 2 صحبت کنم ببینم چی تو ذهنش بوده وقتی اینو ساخته. اونم با قیمت گرون و عجیبش!

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام واحترام
یک تجربه قشنگ امروز داشتم
روی آستین پیرهن نخی نرولی پورتوفینیو 5 درصد لایت رو کنار ال هوم آیدل گرلن خالص بصورت رولی ، تست کردم
نتیجه ::: من که لذت بالا بودم
بویی اسپرت سنگین و باوقار ساخت
همه جوره عاشقش شدم
لطفاتست کنید و نظرتوون رو اعلام کنید

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
حسم میگه که عوود وود هم کنار ال هوم آیدل گرلن خوب میشینه
این مدت اینقدر گرم تست و خطا بودم که بماند
اینقدر ظرف های ترکیبی زیاد تووی خوونه هست که اگه کسی ندوونه میپرسه عطرفروشیه ؟! آخه این چه وضعیه؟!!!!!
مجبورم مخفیشوون کنم
آقارضا @دل آهنگ ، بزرگوار لطفا عکسهایی از ظروف شیشه ای و کریستالی موجودتوون بگذارید البته اگه امکانش هست با قید حجم ظرف ها و قیمت آن ،در کنار هر عکس
قبلا یکبار گفتم که اگر این لیست رو عزیزی ، تفکیک سبک و رایحه با درج نت ها ، کند ، بسیار عالی میشود
امثال بنده که شهرستانیم اگر ظرف شیشه و کریستالی رو انتخاب کردیم از طریق دوستان در تهران تحویل میگیریم اوونم بااتوبوس

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
باسلام واحترام
یک تجربه قشنگ امروز داشتم
روی آستین پیرهن نخی نرولی پورتوفینیو 5 درصد لایت رو کنار ال هوم آیدل گرلن خالص بصورت رولی ، تست کردم
نتیجه ::: من که لذت بالا بودم
بویی اسپرت سنگین و باوقار ساخت
همه جوره عاشقش شدم
لطفاتست کنید و نظرتوون رو اعلام کنید
با درود فراوان؛
پیشنهاد شما تست شد. سلیقه شخصی من اینه که الهوم گرلن رو در کنار تام فورد نویر مصرف کنم. به نظرم سنخیت بیشتری هست بین این دو.
در مورد ظرفهای شیشه ای هم منتظر رسیدن بار ظرفی هستم که شهرام عزیز هم ازش خبرداره و منتظره. ظرفهای پلمپی اودکلنی خیلی خوب که حداکثر یکماه دیگه میرسه . به غیر از اون ظرفهای کریستالی دیگه ای هست که هر کدوم نقاط ضعف و قوت خودش رو داره و عکساش رو از طریق تلگرام میتونم برات بفرستم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
امشب فرصتی دست داد آزارو الکسیر رو بر روی پوستم تست کردم. خالص و بدون اسپری کردن. عجب پخش بویی داره! بهرام جان شما با غلظت 50 درصد تست کردی با همون یک پاف معروف چند ساعت پخش و موندگاری گرفتی ازش؟

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
امشب فرصتی دست داد آزارو الکسیر رو بر روی پوستم تست کردم. خالص و بدون اسپری کردن. عجب پخش بویی داره! بهرام جان شما با غلظت 50 درصد تست کردی با همون یک پاف معروف چند ساعت پخش و موندگاری گرفتی ازش؟
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
رضاجان در حد خیلی زیاد... تقریبا مثل بمب میمونه، من اگر ظرف داشتم تا 20 درصد لایتش میکردم(20 درصد اسانس، 80 درصد فیکساتور). به هیچ وجه خالص مصرف نکنید. برای من با غلظت 50 درصد تا حدود دو روز روی لباس پخش و ماندگاری داشت که از رایحه اش خسته شدم و انداختم لباسشویی تا بشورمش. از نظر پخش و ماندگاری صد برابر اودکلنشه، مخصوصا حالا که ریفرموله شده. از نظر رایحه مناسب روزهای سرد و برفی زمستانه!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلیقه شخصی من اینه که الهوم گرلن رو در کنار تام فورد نویر مصرف کنم. به نظرم سنخیت بیشتری هست بین این دو.
حسم میگه که عوود وود هم کنار ال هوم آیدل گرلن خوب میشینه
منم اسپری ایدل و جوبیلیشن رو پیشنهاد می کنم البته جوبیلیشن لایت و هر کدوم یک طرف لباس
دونبال اضافه کردن یه نت دودی به ایدل هستم. با ادکلن خوب جواب داده ولی تو اسانس ها چیزی بنظرم نرسید
پیشنهاد این دو بزرگوار رو تست میکنم ولی بیشتر نظرم با رضاست چون با عود وود هنوز خودمونی نشدم. دی:

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستداران عطر

دوستانیکه ysl اسپورت دارن و تام فورد گری وتیور

یک پاف از هر کدوم یکطرف لباس تست کنید

من خوشم اومد

ایندو هم به زحماتم به آقا رضا افزوده میشن

بزرگترین اشتباهم این بود که تو سفارش اولم باید بدون هیچ محدودیتی تمام کارهای تام فورد رو میگرفتم

عوود وود
نویر
توباکو وانیل

رو نگرفتم

ساحارا هم که فعلا موجود نیست

ارادتمند شهرام

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
رضاجان در حد خیلی زیاد... تقریبا مثل بمب میمونه، من اگر ظرف داشتم تا 20 درصد لایتش میکردم(20 درصد اسانس، 80 درصد فیکساتور). به هیچ وجه خالص مصرف نکنید. برای من با غلظت 50 درصد تا حدود دو روز روی لباس پخش و ماندگاری داشت که از رایحه اش خسته شدم و انداختم لباسشویی تا بشورمش. از نظر پخش و ماندگاری صد برابر اودکلنشه، مخصوصا حالا که ریفرموله شده. از نظر رایحه مناسب روزهای سرد و برفی زمستانه!

سلام مجدد

آقا بهرام نقطه ضعف منو پیدا کرد

مجبورم اینم تست کنم

ما که جز زحمت برای آقا رضا کاری نمیتونیم بکنیم

ارادتمندم

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستداران عطر

من با اجازه زحمت سومم رو ارسال میکنم

1 نرولی پورتوفینو 40 گرم
2 پگاسوس 50 گرم
3 توسکان لدر 50 گرم
4 الور هوم اسپورت 50 گرم
5 تام فورد گری وتیور 50 گرم
6 ایوسن لورن اسپورت 50 گرم
7 الور هوم ادیشن بلانچ 50 گرم
8 عوود وود
9 توباکووانیل
10 تام فورد نویر
11 اسپایس بمب
12 کرید امپریال
13 کرید گرین آیریش تویید
14 مون بلان
15 بلو مجیک
16 پورش دیزاین
17 دانهیل آلفرد بی جنتل
18 رالف لورن
19 هرود مارلی
20 آزارو الکسیر :دی

21 اگزریوس جیوانچی
22 اسپرینگ
23 وان میلیون
24 آزارو کروم
25 پلو بلو
26 بی دلیشس
27 یک ترکیب پیشنهادی
28 هوگو رد
29 تافی چاکلت

بازم ممنون از لطفتون

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
آقا شهرام توصیه میکنم "کاپتان بلک زرد" رو هم تست کنی. احتمال زیاد مورد پسند واقع میشه. مخصوصا که ماندگاری و پخش عالی در عین رایحه خیلی خوب داره.
راستی رضا جان الور هوم ادیشن بلانچ اومده؟

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
آقا شهرام توصیه میکنم "کاپتان بلک زرد" رو هم تست کنی. احتمال زیاد مورد پسند واقع میشه. مخصوصا که ماندگاری و پخش عالی در عین رایحه خیلی خوب داره.
راستی رضا جان الور هوم ادیشن بلانچ اومده؟

سلام مجدد
من که برای تهیه این سفارش خیلی مزاحمشون شدم دائما لیست اضافه میشد بخصوص امروز ایوسن لورن اسپورت و گری وتیور

من دیگه روم نمیشه اضافه کنم شما سفارش ما رو به آقا رضا بفرمایید به مجموعه کاپیتان بلک زرد رو اضافه کنن
هی گفتم چرا 29 تا شده 30 تا نشد پس علتش این بوده :دی

بالا