برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و عرض ادب؛
آخه به اونجای تاپیک رسیدم که همه از اینترلود امواژ تعریف میکنن
و آقا رضا قید کرده فقط از رفلکشن امواج خوشش نیومده و من برعکس فقط از رفلکشن
قربان؛ بنده هیچ کجا ننوشتم از رفلکشن خوشم نیومده. بلکه برعکس به ترکیبش با اینترلود توصیه کردم برای خنکتر شدن اینترلود و همه پسند تر شدنش. در عین حال موندگاری رفلکشن رو که پایین تر از اینترلوده بهش اشاره کردم. همین!
نرولی پورتوفینو به عنوان یک رایحه خنک قطعا موندگاری قابل قبولی داره. آرش؛ فردید؛ بهرام و باقی دوستان نظرشون چیه؟
راستی در نرولی یاس می گیری شما؟ عزیز دیگه ای هست یاس متوجه شه؟ خالصش که فقط بهار نارنجه و در رقیق شده اش بوی شکوفه پرتقال هم میاد.
در خصوص اینترلود هم مثل هر عطر دیگه ای ممکنه برخی دوستان بپسندن برخی هم نه. سلیقه است دیگه.

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام مجدد

یک سوال دیگه بلک ایکس اس کی به پاتوق اضافه میشه؟ و برای 100 گرم اونتوس چند گرم لازمه
اگر ذهنم یاری کنه 1 بلک و 3 اونتوس رو قید کردید

با توجه به شامه ضعیف من و شاگرد آخر پاتوق توقع زیادی از من نداشته باشید

ارادتمند همگی دوستان

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام مجدد
یک سوال دیگه بلک ایکس اس کی به پاتوق اضافه میشه؟ و برای 100 گرم اونتوس چند گرم لازمه
اگر ذهنم یاری کنه 1 بلک و 3 اونتوس رو قید کردید
با توجه به شامه ضعیف من و شاگرد آخر پاتوق توقع زیادی از من نداشته باشید
ارادتمند همگی دوستان
برای این که تجربه ناگوار فردید عزیز تکرار نشه؛ پیشنهاد می کنم شما و باقی دوستان از روش اسپری همزمان استفاده کنین بجای ترکیب در یک ظرف. مگه این که براتون نتیجه اهمیت نداشته باشه و فقط دنبال کسب تجربه باشین. برای هر 5 تا 6 گرم اونتوس یک گرم بلک ایکس اس پیشنهاد میشه. به من قول تا آخر مهر رو دادن. بجای بلک ایکس اس این بار بلک ایکس اس لکسس رو قراره بیارم. وگرنه بلک ایکس اس هست که بیارم. به همراه بلک ایکس اس لکسس یک کرید اونتوس جدید هم قراره برام ارسال شه. منم که عشق کرید اونتوس ... فکر کنم این که بیاد دستم احتمالا حدود پانزدهمین کرید اونتوسیه که تست می کنم! رکوردیه برای خودش!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام و عرض ادب و احترام

دیشب تام فورد نرولی پورتوفینو روی دستم تست کردم

آخه به اونجای تاپیک رسیدم که همه از اینترلود امواژ تعریف میکنن
و آقا رضا قید کرده فقط از رفلکشن امواج خوشش نیومده و من برعکس فقط از رفلکشن

کاش سلیقه هامون یکی بود تو انتخابات کمک بیشتری میگرفتم

دقیقا من برعکس اصلا با اینترلود نتونستم ارتباط برقرار کنم شاید هم لم داره که آقا رضا توضیح میدن

یا دارم پیر میشم یا دارم سرما میخورم بوی نرولی خیلی زود از بین میره که قطعا یک اشتباهی تو من هست

کار با اینکه یونی هست اما فیدبک بیشتر به سمت زنونه هست

از بوی یاسش خوشم اومد

حالا امروز رو به نرولی پورتوفینو اختصاص دادم شاید این هم به سفارشات بعدی اضافه شد هنوز دارم نت برداری میکنم

بالاخره رجیستر شدم

ارادتمندم
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
راستش من از نرولی به وضوح عطر شکوفه های بهار نارنج رو حس میکنم. آقا شهرام فکر میکنم شما بهار نارنج رو با یاس اشتباه گرفتین، چون خیلی شبیه به هم هستن. اگر "اسکار دلا رنتا" رو تست کرده باشید، در اونجا نت یاس وجود داره و میتونید تفاوتشون رو حس کنید. ماندگاری و پخش نرولی هم خیلی خوبه، برای من با غلظت 50 درصد تا 4 ساعت خیلی خوبه. اسپری همزمان با پورش دیزاین رو شدیدا توصیه میکنم.

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام

ممنونم بهرام خان

بالاخره شاگردان ممتاز باید به کمک شاگرد تنبلها بیان :دی

من که تو ترکیب اولیه فیکساتور با کرید هم ناموفق و کم فیکساتور زدم لباسم لک شد

از طرفی آناناس اضافه شدن خیلی به کرید کمک میکنه

پس من باید حدود 20 گرم بلک ایکس اس بخرم و با سعی و خطا پیش برم

فقط یک سوال دیگه
ظرفهای اسپریر اول 8 گرمی بودن یا 10 گرمی

بازم ممنون

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام واحترام
نرولی پورتوفینیو فقط طیف وسیع و شادابی از بهارنارنج داره
هم خالص تست کردم هم لایت
خالص تا حدود 8ساعت
لایت کمتر از 4 ساعت
بوی پرتقال خیلی نگرفتم
اصلا متوجه یاس در لایتش نمیشم
آقارضا @دل آهنگ ، بزرگوار
درد ما رو تازه کردید
بالای 100 گرم ضرر در ترکیبهای اشتباه
فکر کنم رکورد دار باشم
یکی تووی گینس ثبتم کنه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و شب بر همگی پاتوق نشینان عزیز خوش؛
بله؛ ترکیب عطرها در یک ظرف اگه حساب شده نباشه میتونه به نتایج خیلی غیر منتظره ختم بشه . اما شهرام عزیز بنظر تمایل داره لذت تجربه و قمار عطربازی رو ببره و ... رطب خورده منع رطب کی کند؟! خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش؛ بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر!
براتون بعد 36 ساعت از اسانسهای تست شده گزارش بدم که:
لهوم لانویت رو بسیار پسندیدم و نظرم در مورد ترتیبش در بین ایوسنت لورنها عوض شد. الان اول اینه دوم مانیفستو
شنل آنتیوس و زینوی دیویدوف رو هم خیلی خوشم اومد. به نظرم برای دوستان بالای 30 سال مناسبتره.

Dr.mac

Registered User
لایک‌ها
35
درود آقا رضا
من چند روز پیش ادکلن ایو سن لورنت لنوییت لهوم رو خریدم . زمین تا آسمون با اسانسش که داشتم فرق داشت (از جای دیگر تهیه شده بود) در صورتی که گرمی 2300 خریده بودمش ! شاید 20-30 درصد شبیهش بود.
شما سلیقه ی من رو می دونید بیشتر کار های اسپورت دوست دارم ولی این عطر رو خیلی دوست داشتم و بهش 9 از 10 می دم . تا قبل این عطر بهترین عطری که دوست داشتم شنل آلور هوم اسپورت بود که به اون هم 9 از 10 داده بودم.
آقا رضا این اسانسی که از لنوییت انتخاب کردین چقدر به ادکلنش شباهت داره؟

نظرم در مورد عطر ایو سن لورنت لنوییت لهوم : عطر بی نهایت با کلاسی هست با بوی کلاسیک و واقعا مردانه. بوش واقعا خوب هست و من عاشق این عطر شدم در صورتی که آقا رضا می دونه من اصلا طرفدار عطر های کلاسیک نیستم. من توانایی این که تشخیص بدم بوی چه چیز هایی رو می ده ندارم ولی کلی بخوام بگم نیم ساعت اول یکم بوش تند هست و شباهت خیلی کمی با بوی اصلی این عطر داره. بعد نیم ساعت من عاشق این عطر می شم. یه بوی کاملا ملایمی داره که هم شیرین هست و هم تلخ و نکته ی جالبش اینه که این جور نیست که شک کنین این شیرینه یا تلخ بلکه هم زمان هم شیرین هست هم تلخ! امید وارم اسانسش هم خوب باشه چون واقعا عطر عالی هست.

البته من هنوز آلور هوم اسپرت رو ترجیح می دم ولی از هر کی پرسیدم بدون شک گفت لنوییت بهتره (باشه لنوییت بهتره ولی حداقل کاش یکم بین این دو فکر می کردن :) )

سپاس گزارم

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام

http://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/La-Nuit-de-l-Homme-5521.html

آقا رضا بالاخره یک نقطه مشترک با هم پیدا کردیم
الان که اینو از شما خوندم رفتم یک کاری انجام دادم بعدا بهت میگم

بنتلی اینتنس هم فقط موندگاری و پخش فوق العاده ای داره

قیمتش هم خوبه

آقا من به مرور زمان هی علایقم تغییر میکنه نمیدونم چرا

وقتی چند سال پیش به پیشنهاد دوستی یاتاقان رو خریدم بدترین ادکلنی بود که تابحال استشمام کرده بودم الان ازش بدم نمیاد جل الخالق

میترسم الور هوم اسپورت از نظرم بیوفته و من بمونم و اینهمه ادکلن

راستی برای شما ظاهر کار چقدر اهمیت داره
مثلا من ترجیح میدم هم اسپریرهای 10 گرمی خودکاری رو داشته باشم تو جیبم برای تجدید کار

و فرضا ظروف اولا شیشه ای اگر نبود پلاستیکی در رنگهای متفاوت ولی حداقل 100 سی سی برای نگهداری

از تام فوردها
توسکان لدر
بلک ارکید
گری وتیور
نرولی پورتوفینو
ایتالین سایپرس

رو تست کردم

چیزهایی که مونده

عوود وود
نویر
توباکو وانیل
ساحارا

چیزی رو از قلم ننداختم؟

جناب dr.mac حتما اسانس الور هوم اسپورت آقا رضا رو بخر اصلا پشیمون نمیشی چون منم طرفدارشم خیلی شدید و الان خیلی بیشتر از یکی از ادکلنش رو دارم
جالبه موندگاری اسانسش خیلی بیشتر از ادکلنشه

مانیفیستو رو هنوز بو نکردم ولی بین خانمها طرفدار میگن زیاد داره من فقط از ظاهرش که دیدم خوشم اومد فراموش کردم تست کنم

ممنونم

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و صبح همگی بخیر
امروز امیدوارم بتونم خود اودکلن لانویت رو تست کنم و تطبیق بدم. حتی اگه اسانسش هم شبیه اودکلنش نباشه؛ عطر خیلی خوبیه و می پسندمش. البته قیمتش با اون قیمت پرت و پلایی که به شما دادن خیلی متفاوته!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام و صبح همگی بخیر
رضا حان سری جدید کارها کی به لیست اضافه میشه؟
حالا امروز رو به نرولی پورتوفینو اختصاص دادم شاید این هم به سفارشات بعدی اضافه شد هنوز دارم نت برداری میکنم
شهرام عزیز ٬ نرولی از بوی ملایمی داره و زود بینی ادم بهش بی تفاوت میشه. بخاطرهمین فکر می کنید پخش و ماندگاری کمی داره. شما روی یه لیاس جداگونه امتحان کنید و هر چند ساعت برید لباس رو تست کنید اونوقت راحت تر متوجه پخش و ماندگاریش میشید

*mahdad*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
حال شما خوبه؟
ببخشید میخواستم ببینم لیست کامل رو با قیمت های تمام اسانس هاتون رو دارین؟(بر حسب گرم)
و قیمت همکار و عمده هم تفاوتی با تک فروشیتون داره؟؟ و چقدر به بالا عمده حساب میشه؟
اگر انشاالله شد و با هم کار کردیم،شما برای عمده فقط نقد کار میکنین یا چکی(کارمندی-طلایی) هم کار میکنین؟
اگر ممکنه ادرس محل کار و شماره و اسم شریفتون رو برام بفرستین .
باتشکر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و صبح همگی بخیر
رضا حان سری جدید کارها کی به لیست اضافه میشه؟
آرش جان؛ فعلا در حال تست هستم روی یکسری عطرها. چند تا عطر جدید هم تا آخر مهر قراره بیاد فکر می کنم برای اول آبان کارهای جدید رو عرضه کنم. فعلا آخرین عطرهای اضافه شده الکسیر آزارو؛هرود مارلی؛کاپیتان بلک زرد و الور هوم اسپرته.
دو بلو شنل جدید رو گذاشتم روی تست و قطعا یکیش رو انتخاب می کنم. یعنی بلوشنل حتما عوض میشه اسانسش.
از رالف لورن عزیز؛ پلو بلک رو خیلی پسندیدم. گرلن ل اینستنت و منیفستو ایوسنت لورن در روز سوم بوی جذابی دارن ...
طی روزهای آتی با مشخصتر شدن نتیجه تست عطرها تصمیم گیری برام ساده تر میشه.

allkala

Registered User
لایک‌ها
30
سلام
43 - دیور هوم اینتنس
رو دارید؟ چه مقدار و به چه قیمتی می تونم تهیه کنم برای تست البته!؟
با سپاس

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام

دیشب کلی تایپ کردم اما فروم مشکل داشت و همه پیام پرید

آرکان وایت و بیتر بلک

این ترکیب رو نفهمیدم از چی تشکیل شده

دوم
یادتونه گفتم نتونستم با اینترلود امواج کنار بیام
طبق توصیه صفحه 48 آقا رضا عطرباز با گری وتیور کاملا فرق کرد

بازم ممنون از انتقال تجربیات

یک ادکلن میخوام از ایسی میاکی معرفی کنم
نمیدونم چرا یک لحظه عالیه یک لحظه افتضاح

بازم ممنون از دوستان

ادیت
آرش خان حتما به توصیه شما امروز عمل میکنم
ممنون از اینکه جوابمو دادید و راهنمایی کردید
چون خودم خیلی خوشم اومده ولی بهم گفتن ادکلن زنونه زدی!!!!!!!!

فایل های ضمیمه

• 812229509_73953.jpg
    812229509_73953.jpg
    50.8 KB · نمایش ها: 14
Last edited:

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام و عرض ادب و احترام

آرکان وایت و بیتر بلک

دوم

بازم ممنون از دوستان

ادیت
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
آقا شهرام توصیه شدید میکنم با پورش دیزاین همزمان اسپری کنید در دو طرف لباس. بنظرم برای تابستان از این ترکیب بهتر و لطیف تر دیگه نمیشد پیدا کرد. فقط حیف که دیر بهش رسیدم و تابستان تموم شد. :-(

راستی رضا چرا بلو شنل رو میخوای عوض کنی؟ یعنی از اسانس فعلی بهتره؟

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام مجدد

چشم پورش دیزاین رو هم به سفارش سوم اضافه میکنم

غروب توسکان لدر زدم اینقدر فیدبک مثبت بود و خودمم خوشم اومد رفت جزو کارهای مورد علاقه

طبق تجربه شخصی خودم همه اسانسهایی که من ادکلنش رو دارم ماندگاری اسانس بیشتر بوده

بنظرتون مشامم پر شده بعد یکساعت از توسکان لدر بویی متوجه نمیشم

راهکار ارائه بفرمایید عاشقش شدم :دی

آقا رضا من فراموش کردم تو پست قبل بگم

لطفا ترکیبهای ادکلنها رو توی یک پست جمع آوری کنید البته من با اینکه بار دوم دارم تاپیک رو مرور میکنم و نت برداری
تو صفحه یک هم لینکش قرار داده بشه عالی میشه

خواستم یک احسنت جانانه بهتون بگم
خود اینترلود به تنهایی اصلا جالب نبود اما با گری وتیور عالی
یک تست هم باید اینترلود با رفلکشن بکنم

واقعا دست مریزاد الان در فضا هستم با تام فورد توسکان لدر

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
اولین بار که اسانس "بلک ارکید" رو بو کردم خیلی به نظرم تکراری اومد. علتش هم اینه که با اومدن کپی های متفاوت این عطر به بازار، رایحه اون برام تکراری بود. ولی دیشب که بعد از چندین هفته دوباره اون رو تست کردم، رایحه اش خیلی عالی و آرامش بخش بود برام. مخصوصا اینکه من از عطر شیرین زیاد خوشم نمیاد ولی شیرینی و تلخی این اسانس خیلی به اندازه و متناسبه. یکی از اون عطرهاییه که دوس دارم توی خونه ازش استفاده کنم و به من آرامش میده.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام و عرض ادب و احترام

آرکان وایت و بیتر بلک

دوم

بازم ممنون از دوستان

ادیت

من این ادکلن رو خیلی میپسندم مخصوصا تلخی اش که بنظرم از گریفروت بود
اسانس پورشه دیزاین تاحدودی شبیه این ادکن هست

Sent from my iPad using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب همگی پاتوق نشینان عطرباز ؛ خوش!
بله بهرام جان. بلوشنل بهتری پیدا کردم و جایگزین بلوشنل پرطرفدار فعلی می کنم. حتم دارم این یکی هم خیلی توجه جلب می کنه.
شهرام عزیز من همین اواخر کلی از ترکیبات رو در یک پست منتشر کردم و جالب این که شما هم لایک زدی!
چقدر حیف که شامه ات خیلی سریع پر میشه و اینطور که گزارش میدی در تقریبا همه پست هات؛ در مدت خیلی کوتاهی دیگه قادر به حس رایحه نیستی. این توسکان لدری که شما یک ساعت بعد اسپری لذت بوییدنش رو از دست میدی همین توسکانه:
یک سوال: چرا توسکان لدر انقدر موندگاری داره؟ من رو مچ دستم تست می کنم بعد از سه چهار روز(دو بار حمام و یک بار استخر) هنوز هم رایحه رو حس می کنم! فکر میکنم کاملا با پوستم هماهنگه، روی پیراهن نخی اینقدر ماندگاری نداشته برای من.

توسکان لدر: عالی عالی عالی عالی....
هرچی از این عطر بگم کم گفتم، پخش عالی، موندگاری وحشتناک! قبلا کپی این عطر از ریو رو تست کرده بودم و اصلا خوشم نیومده بود.
در مورد پخش و موندگاری هم فقط یک نکته میگم و اون اینکه از دیشب ساعت 8 شب که یک پاف اسپری کردم الان که حدود 18 ساعت گذشته، توی خونه شاکی شدن که چقدر عطر میزنی این بوی عطرت ما رو کشت! ؛-) داشتم فکر میکردم که وقتی این عطر با غلظت 50 درصد اینه، با غلظت 100 درصد چیه!
واقعا به آقا رضا تبریک میگم با این کارای با کیفیتی که میاره و همه در یک گرید هستن. نه اینکه یک عطر با چندتا غلظت داشته باشن با قیمتهای متفاوت! که به نظر من این کار فقط توهین به خریداره. چون وقتی کسی عطری رو تهیه میکنه بالطبع با بالاترین کیفیت میخواد وگرنه آب خالی بزنه به خودش خیلی بهتره!
متاسفانه راهی برای افزایش قدرت شامه نمی شناسم. گفتگویی هم با یک متخصص در این زمینه هم در پاتوق هم بعدا در وبلاگ عطربازها منتشر کردم که مطابق نظر ایشون؛ راهی وجود نداره.

بالا