برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

01110362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
129
منم همين مشكل رو دارم فك كردم از ويندوز ١٠ هست كه سازگار نيست بكاپ اپليكيشن هارو نميگيره نه آيتونز نه آيتولز

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام. خیر، آیتولز که با ios 9 سازگاری نداره.
بهترین راه حل دانلود برنامه از طریق آیتونز هست اگر نیاز به سورس دارید. خودم مجددا همه اپ و گیم ها رو با آیتونز دانلود کردم.
ساست جدید اپل هست.
فقط ویندوز 10 نیست روی مکینتاش هم همین داستان هست.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دوستان كسي برنامه اي سراغ داره كه بشه باهاش تورنت دانلود كرد؟
برای دانلود تورنت میشه این کار رو کرد که ابتدا اون لینک فایل تورنت رو از طریق سافاری کپی کنید (لانگ تپ)
بعد به سایت zbigz برید و فایل تورنت رو مستقیم کنید و درنهایت با دانلود منجیر دانلود کنید.

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
من دو هفته پیش یه ایفون کارکرده خریدم برای اینکه مطمعن بشم گوشی قفلی مشکلی نداره یه ریست به دستگاه زدم و طبق روال همیشه در منزل یه ریستور هم کردم تا مطمعن بشم مشکلی نداره من دو هفته از این گوشی استفاده کردم داخل گوشی به هیچ عنوان هیچ ایکلودی نزدم و بعد دو هفته براش مشتری پیدا شد منم برای اینکه اطلاعاتم پاک بشه یه ریست زدم دادم به مشتری که یهویی با قفل ایکلود روبرو شدم کارهایی که من کردم اول با صاحب قبلی تماس گرفتم و اپل ایدی ایشونو زدم که تاثیری نداشت (هرچند که نیازی نبود چون دستگاه به اخرین ورژن از قبل ریستور شده بود) با یکی از دوستان تماس گرفتم گفتن شاید یکی از بکاپ های ایتیونزت رو گوشی ست شده که با یکی از مراکزی که ایکلودو حذف میکنم تماس گرفتم که گفتن غیر ممکن هستش چون اگه قرار باشه همچین چیزی بشه قبلش پسورد طرفو از شما میخاد که ست بکنه الان به نظر شما عزیزان مشکل از کجاست ایا ایراد میتونه از طرف خود اپل باشه ؟ از عزیزان کسی تسلط کافی به زبان تلخ انگلیسی (اخه زبان فارسی شیرین هستش) داره یه ایمیل از طرف من به شرکت اپل بزنه و موضوع رو بهشون شرح بده و بفهمیم مشکل از کجاست (خدارو چه دیدید شاید باگی بود و خودشون برداشتن ) گوشی گارانتی وقایع گستر هم دارد با گارانتی هم تماس گرفتم و باز به نتیجه ای نرسیدم و در اخر هم اگه راهی پیدا نشد کدوم عزیزان با هزینه کم میتونن قفل ایکلودو باز کنن ممنون از توجه همه عزیزان

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
یه ریست به دستگاه زدم
خوب اینکه زیاد مشخص نمیکنه، با ریست قفل آیکلود قبلی نمیاد
طبق روال همیشه در منزل یه ریستور هم کردم
اما با ریستور مشخص میشه البته ریستور نه آپدیت.
شما از کدوم ورژن به کدوم ریستور کردی؟ چطوری ریستور کردید که با قفلش مواجه نشدید!؟
اپل آی دی ای که روی گوشی ست بوده چی بوده؟ الان قفل آیکلود روی چه اپل آی دی ای گیر کرده؟ یه عکس بفرست.
تو این مدت گوشی رو به کسی ندادید که براتون اپ نصب کنه؟
بعید میدونم باگی باشه! اما اگه نیاز به ارتباط با اپل شد با همون اپل ای دی ای که روی گوشی ست هست با اپل مکاتبه کرد بهتر است.

mohsen@nn

Registered User
لایک‌ها
126
خوب اینکه زیاد مشخص نمیکنه، با ریست قفل آیکلود قبلی نمیاد

اما با ریستور مشخص میشه البته ریستور نه آپدیت.
شما از کدوم ورژن به کدوم ریستور کردی؟ چطوری ریستور کردید که با قفلش مواجه نشدید!؟
اپل آی دی ای که روی گوشی ست بوده چی بوده؟ الان قفل آیکلود روی چه اپل آی دی ای گیر کرده؟ یه عکس بفرست.
تو این مدت گوشی رو به کسی ندادید که براتون اپ نصب کنه؟
بعید میدونم باگی باشه! اما اگه نیاز به ارتباط با اپل شد با همون اپل ای دی ای که روی گوشی ست هست با اپل مکاتبه کرد بهتر است.
حقیقتا ورژنشو یادم نمیاد ولی به اخرین ورژن ریستور کردم نه اپدیت . الان این قفل اپل ایدی از کجا رو این سبز شده نمیدونم چون به هیچ عنوان من بهش ایکلود ندادم .

گوشیرو به هیچ عنوان به کسی ندادم خودم مغازه دار هستم.اپل ایدی که رو گوشی اومده برای من نیست و فقط یک کلمه اولشو نوشته

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
حقیقتا ورژنشو یادم نمیاد ولی به اخرین ورژن ریستور کردم نه اپدیت . الان این قفل اپل ایدی از کجا رو این سبز شده نمیدونم چون به هیچ عنوان من بهش ایکلود ندادم .گوشیرو به هیچ عنوان به کسی ندادم خودم مغازه دار هستم.اپل ایدی که رو گوشی اومده برای من نیست و فقط یک کلمه اولشو نوشته
اگر بعد از ریستور هیچ آیکلودی ست نکرده باشید باید قاعدتن در صورت ریستور 100% این پیام رو میدید.
احتمال اینکه حتی با مکاتبه با اپل هم به نتیجه برسید صفر است متاسفانه.
دو راه بیشتر نیست، یا کسی واسه شما ست کرده و شما خبردار نیستید، یا از قبل بوده و شما متوجه نشدید، که بهترین راه برای خرید گوشی دست دوم اینه که ابتدا از سایت اپل استعلام کنید که گوشی آیکلود داره یا خیر.
https://www.icloud.com/activationlock/
اگر دقت کنید در این صفحه به وضوح نوشته که قبل از اینکه گوشی رو بخرید این رو چک کنید.

vahid.oneal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا يه سوال
من ايفون ٦ دارم و وقتى به ايتونز وصل ميشم دو سه روزه كه ميزنه اپديت جديد ٩.٢.١ موجوده در صورتى كه ورژن حال حاضر كه روى ايفونم نصبه همين ورژنه !
ولى از توى خود گوشى كه چك ميكنم ميگه اپديت جديدى نيومده
مشكل چيه كه اپديت تو ايتونز موجوده ولى با ايفون قابل دريافت نيس ؟؟
لطف كنيد جواب بديد فكرمو خيلى مشغول كرده با سپاس

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
دوستان سلام

از طریق zapya آیفون میشه به Zapya اندروید فایل ارسال کرد؟؟ من هر کاری کردم دیوایس رو پیدا نکرد....

البته بر عکسش جواب میده :دی

Blacking

Registered User
لایک‌ها
56
سلام من ایپد ایر1 وای فای دارم جدیدا مشکل تاچ پیدا کرده اینکه وسط صفحه تاچ به صورت عمودی کار نمیکنه و فقط افقی جواب میده درست اندازه یه بند انگشت وسط صفحه قاطی کرده به نظرتون مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ چندتا سایت خوندم میگن هارد ریست کن امتحان نکردم ولی میخوام ببینم کسی این مشکل رو داشته و چرا اینطور میشه؟<br/>

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام من ایپد ایر1 وای فای دارم جدیدا مشکل تاچ پیدا کرده اینکه وسط صفحه تاچ به صورت عمودی کار نمیکنه و فقط افقی جواب میده درست اندازه یه بند انگشت وسط صفحه قاطی کرده به نظرتون مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ چندتا سایت خوندم میگن هارد ریست کن امتحان نکردم ولی میخوام ببینم کسی این مشکل رو داشته و چرا اینطور میشه؟<br/>
واقعن اصلن نمیشه گفت که سخت افزاری هست یا نرم افزاری، چون ممکنه یه توییک نصب کرده باشید مشکل ساز شده باشه! البته اگه جلبریک هستید و توییک نصب کرده باشید اما اگه جلبرک نیستید من بعید میدونم که نرم افزاری باشه و با ریست درست بشه.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دوستان سلام
از طریق zapya آیفون میشه به Zapya اندروید فایل ارسال کرد؟؟ من هر کاری کردم دیوایس رو پیدا نکرد....
البته بر عکسش جواب میده :دی
گرامی ببین این مشکلت رو رفع میکنه
کد:
https://www.youtube.com/watch?v=S6xxoan5diw

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
اقا يه سوال
من ايفون ٦ دارم و وقتى به ايتونز وصل ميشم دو سه روزه كه ميزنه اپديت جديد ٩.٢.١ موجوده در صورتى كه ورژن حال حاضر كه روى ايفونم نصبه همين ورژنه !
یکم عجیبه احیانن روی ورژن بتا نیستید؟
البته ۹.۳ بتای بعدیش هم دیروز اومد که اگه ورژن بتا رو داشته باشید باید الان بهتون پیغام ۹.۳ رو بده.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
پس این سایتهایی که با گرفتم مبلغی قفل ایکلاد رو باز میکنند، از چه روشی استفاده میکنند؟!!
کار اونا بیشتر آنلاک کردن آیفونه یعنی لاک اپراتور رو برمیدارن نه اینکه پسورد آیکلود رو بردارن!
البته یه روشی به نام www.duolci.com پیدا شد که سریعن بعد یه مدت پچ شد

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
کار اونا بیشتر آنلاک کردن آیفونه یعنی لاک اپراتور رو برمیدارن نه اینکه پسورد آیکلود رو بردارن!
البته یه روشی به نام www.duolci.com پیدا شد که سریعن بعد یه مدت پچ شد
فکر کنم معنی انلاک کردن_ برداشتن قفل اپراتور رو بدونم!!
برای اطلاعات بیشتر یک سرچی تو اینترنت کنید براتون بد نیست.
البته من چند مورد براتون میزارم
اول
دوم
سایتهای زیادی هم ایرانی هم خارچی این سرویس رو ارایه میدند.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
فکر کنم معنی انلاک کردن_ برداشتن قفل اپراتور رو بدونم!!
برای اطلاعات بیشتر یک سرچی تو اینترنت کنید براتون بد نیست.
البته من چند مورد براتون میزارم
اول
دوم
سایتهای زیادی هم ایرانی هم خارچی این سرویس رو ارایه میدند.
Take it easy pal, I know you're a tech guy here. As I said before this service is no longer to offering such this services anymore, because the Apple patched this bug recently.
Those blogs are fake but you could try and let me know what was the answer.
These are my references:
1st
2nd
3rd
Be happy.​

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
Take it easy pal, I know you're a tech guy here. As I said before this service is no longer to offering such this services anymore, because the Apple patched this bug recently.
Those blogs are fake but you could try and let me know what was the answer.
These are my references:
1st
2nd
3rd
Be happy.​
خیلی هم عالی.
دیده بودم چندتا سایت سرویس رو غیر فعال کردند.نمیدونستم کلا برداشته شده.
ممنون از راهنماییتون
U2

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
اقا يه سوال

بله این آپدیت همونطور که تو سایت های مختلف زدن برای حل خطایی هست که هنگام باز کردن گوشی در تعمیرگاه های غیر رسمی اپل پیش میومد و گوشی کلا بریک میشد ( برای گوشی های با cpu ۶۴ بیتی - از 5s به بعد)

این آپدیت فقط از طریق itunes قابل دریافت هست و نسخه دیگری از 9.2.1 هست و فقط برای مشکل گفته شده ارائه شد و تغییر دیگری ندارد

بالا