برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های عمومی مربوط به تبلت ها...

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان آیا میشه روی گوشی یا تبلت اندرویدی , سیستم عامل ویندوز موبایل 6.5 یا ویندوز فون 7 نصب کرد؟
آیا میشه خود ویندوز xp روی سخت افزار نصب کرد؟ یه نسخه از ویندوز xp برای تبلت و گجت ها پرتابل بود قدیم

Last edited:

radmehr7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نظرتون راجع به تبلت Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE چیه؟
مزایاش: سبک بودن- به روز بودن- زيبايي- کيفيت عالي صفحه نمايش- دوربين باکيفيت
و معایبش: زمان شارژ طولاني باتري ( بيش از 6 ساعت )- باتری نچندان با کیفیت- اسپيکر نچندان قوی
در مجموع جز باتری انتخاب خوبی است.

ye_fereshteh

Registered User
لایک‌ها
144
سلام دوستان؛ من میخواستم ببینم برند سامسونگ و سونی و اپل تبلتی دارند که دوتا سیم کارت بخوره؟! من تا به حال ندیدم؛ کسی دیده یا اطلاعی داره؟! ممنون میشم

webmester

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان کسی میتونه بگه چجوری تبلت توین موس۸گیگمو روت کنم واقعا نیاز دارم با هر نرم افزاری داخل خود گوشی انجام دادم نشد/میگن تبلت های توین موس راحت روت میشه/لطفا کمکم کنید

ye_fereshteh

Registered User
لایک‌ها
144
منم نمیدونم! شما اطمینان پیدا کردی به ما هم بگو...
البته من یه خاطره بد ازش دارم؛ برای همین خودم بشخصه خرید نمیکنم ازش:
یکبار یکی از دوستام تبلت لنوو خرید از بامیلو؛ تبلتی که دیجی کالا 530 میداد؛ 450 قیمت زده بود!دوست منم خرید؛ وقتی بازش کردیم دیدیم صفحه اش یه سری خطوط راه راه داره ؛ البته فقط تو صفحات تیره معلوم بود! تماس گرفتیم باهاشون؛ گفتن ما به خاطر همین عیب قمیتش رو آف گذاشتیم! اما تو سایتشون این رو اعلام نکرده بودن! دوستمم که براش زیاد مهم نبود تبلت رو نگه داشت! میگفت ارزونتره- اون عیب هم برام مهم نیست!
کلا دوتا داشتن؛ بعد از اینکه موجودیش تموم شد قیمت تبلت شد 570!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
یکبار یکی از دوستام تبلت لنوو خرید از بامیلو؛ تبلتی که دیجی کالا 530 میداد؛ 450 قیمت زده بود!دوست منم خرید؛ وقتی بازش کردیم دیدیم صفحه اش یه سری خطوط راه راه داره ؛ البته فقط تو صفحات تیره معلوم بود! تماس گرفتیم باهاشون؛ گفتن ما به خاطر همین عیب قمیتش رو آف گذاشتیم! اما تو سایتشون این رو اعلام نکرده بودن! دوستمم که براش زیاد مهم نبود تبلت رو نگه داشت! میگفت ارزونتره- اون عیب هم برام مهم نیست!

ممنون داداش ازاینکه تجربتو با همه به اشتراک گذاشتی
من تجربه خرید از این سایت ندارم
میخواستم 4 تا گوشی این مدل از دیجی کالا سفارش بدم http://www.bamilo.com/g-five-president-shark-3-1595696.html
که دیجی کالا ناموجود کرد , تو اینترنت سرچ کردم تنها سایت این بود که داشت تازه دیجی کالا فقط مشکی داشت این 2 رنگشو داره البته تو دیجی کالا 140 بود که با تخفیف و فروش ویژه 125 میداد اما این سایت 116 میده

یا این گوشی آمریکایی با پاور بانک میده 149000
http://www.bamilo.com/unnecto-quattro-x-moricell-power-bank-2600-mah-1142055.html
واقعا زیادی همه چی خوبه :D:D:D:general304: خود من و اکثر اقوامم گوشی smart داریم واقعا گوشیا خوبین و قیمت پایینی دارن حالا همین smart مدل dido که سخت افزارش نصف این گوشی آمریکایی هم نیست 165 هزار قیمت داره که دیجی کالا تو فروش ویژه 128 هزار میفروخت - بعد این گوشی آمریکایی با پاور بانک با این مخشصات انقدر ارزون تعجب داره

Last edited:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

از این سایت خرید کردم
اصلا کارش خوب نیست

۲ تا گوشی سفارش دادم یکی رو.که گارانتی ۱ ساله داشت طبق گفته خودشون تو سایت ، گوشی تحویل گرفتم نه کارت گارانتی همراهش بود نه برچسبی و .......

اون یکی گوشی هن زده بود اندرویدی اما گوشی وقتی تحویل گرفتم منظورشون منو طرح اندروید بوده نه خود اندروید چپن حتی جاوا ساپورتم نبود

MOJTABA.irancell

Registered User
لایک‌ها
127
سایت بامیلو معتبره خیالتون راحت زیاد خرید داشتم ازش
جنس هاش هم اصله به نظرم تو قیمت هم از دیجی کالا منصف تره هم اینکه الان جنس های بالای 30 هزار تومان رایگان میاره دم خونه:general210::cool::rolleyes:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سایت بامیلو معتبره خیالتون راحت زیاد خرید داشتم ازش
جنس هاش هم اصله به نظرم تو قیمت هم از دیجی کالا منصف تره هم اینکه الان جنس های بالای 30 هزار تومان رایگان میاره دم خونه:general210::cool::rolleyes:

اینجا تا نکته هست که باید توجه بشه

1- سایت بامیلو تنها یک واسطه اس
یعنی جنس خودش موجود نداره , اگر دقت کرده باشید وقتی میخواید چنتا جنس مختلف به سبد کالا اضافه کنید , میبینید سمت چپ صفحه مثلا نوشته تامین کننده کالا به فرض شکت نگار و ارسال برای تهران 3 روز و برای شهرستان 5 روز
حالا این تو همه کالا ها هست یه یه جنس تامینش 3 روزه - یکی دیگه 5 روز - یکی دیگه 2 روز - یکی دیگه 10 روز
این یعنی یه تعداد کالا سفارش میدید اما محصولات در روز ها مختلف به دستتون میرسه و یه جا به شما تحویل نمیشه

2- اگر پست بالا منو بخونید - تجربه خریدمو از بامیلو نوشتم

این گوشی خریدم
http://www.bamilo.com/g-five-president-shark-3-1595696.html
نوشته گوشی گارانتی 1 ساله داره - اما وقتی تحویل گرفتم دیدم نه کارت گارنتی داره - نه برچسب گرانتی - نه تراکتی نه هیچی
البته صفحه نمایشم پیکسل سوختگی داشت
چون گوشی خوبی بود نگهش داشتم و دادم مادرم داره باهاش کار میکنه - چون به جا گوشی ساده اینو برای مادرمم گرفتم و واقعا هم این برند کیفیت خوبی داره
براش تلگرام و ........... نصب کردم - همه برنامه ها روی کارت حافظه نصب میشه تا الان حتی یه بارم هنگی نداشته با این سخت افزار پایینش

این گوشی هم خریدم 120 هزار
http://www.bamilo.com/alcatel-one-touch-tribe-3040d-1857010.html
این گوشی جلو سفید عقب قرمز زیبایی داشت
گوشی باز کردم دیدک جلو مشکی عقب قرمزه
تو قسمت مشخصات زده بود اندرویدی - که من مرجوع کردم و فرداش تایید شد 2 روز بعدش پولم برگشت داده شد
حتی جاوا هم نصب نمیکرد
کارت گارنتیشم شروعش از برج 92 بود و اتمامش برج 5 سال 93 بود - این یعنی 2 سال پیش گارانتیش تموم شده بود
باتریشم چون 3 سال خوابیده بود وقتی شارژر اولیه کردم گوشی که حتی سیستم عامل نداره باتریش 2 ساعتو خورده ای حداکثر جواب میداد
که الان این گوشی 20 هزار کاهش قیمت دادن و اندروید پاک کردن از قسمت مشخصات

3- اون تحویل 30 هزار تومنی که گفتید - فقط طرح ویژه اس
خرید بالای 75 هزار تومان ارسال رایگانه - که تو طرح ویژه ای ارسال با کد تخفیف بالا 30 هزار رایگان میشه

اگر جنس اصلی + بدون این کلک ها علائدینی ( مثل بدون الکی گرفتن به اسم ریجستر و ...) با قیمت کم میخوای از تاج موبایل تو علائدین بهترین قیمت با پک اصلی بهت میده
http://tajtehran.com/?PageType=9

MOJTABA.irancell

Registered User
لایک‌ها
127
نمیدونم والا من چندتایی خرید ازش داشتم که کاملا راضی هستم

اولی عید بود تو فروش ویژه پاور بانک سولو 20000 خریدم ازش با گارانتی راندمان 88 هزار تومان که عالی تا الان
هفته پیش تبلت خریدم که بعد از کار دو روز مشکل داشت زنگ زدم مرجوع کردم دوباره یکی برام فرستادن که این یکی خیلی خوبه مشکلی نداشت و 18 ماه هم گارانتیش بود که هم کارت گارانتی داشت هم تو سایت گارانتی کننده ثبت کردم ...
دیروز هم یه مونوپاد سفارش دادم که با تحویل رایگان امروز صبح سر وقت به دستم رسید مشکلی هم نداشته ...

این تجربیات من بود از چندتا خریدی که از بامیلو داشتم و کاملا هم راضیم

در مورد علاالدین خودم به شخصه اصلا قبولشون ندارم بعضی هاشون واقعلا دزد شریفی هستن اینو خودم بارها دیدم تهران هستم بازار موبایل و علاالدین زیاد میرم با دوستان برا خرید این نظر منه

موفق باشید

Last edited:

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
اینجا تا نکته هست که باید توجه بشه

1- سایت بامیلو تنها یک واسطه اس
یعنی جنس خودش موجود نداره , اگر دقت کرده باشید وقتی میخواید چنتا جنس مختلف به سبد کالا اضافه کنید , میبینید سمت چپ صفحه مثلا نوشته تامین کننده کالا به فرض شکت نگار و ارسال برای تهران 3 روز و برای شهرستان 5 روز
حالا این تو همه کالا ها هست یه یه جنس تامینش 3 روزه - یکی دیگه 5 روز - یکی دیگه 2 روز - یکی دیگه 10 روز
این یعنی یه تعداد کالا سفارش میدید اما محصولات در روز ها مختلف به دستتون میرسه و یه جا به شما تحویل نمیشه

2- اگر پست بالا منو بخونید - تجربه خریدمو از بامیلو نوشتم

این گوشی خریدم
http://www.bamilo.com/g-five-president-shark-3-1595696.html
نوشته گوشی گارانتی 1 ساله داره - اما وقتی تحویل گرفتم دیدم نه کارت گارنتی داره - نه برچسب گرانتی - نه تراکتی نه هیچی
البته صفحه نمایشم پیکسل سوختگی داشت
چون گوشی خوبی بود نگهش داشتم و دادم مادرم داره باهاش کار میکنه - چون به جا گوشی ساده اینو برای مادرمم گرفتم و واقعا هم این برند کیفیت خوبی داره
براش تلگرام و ........... نصب کردم - همه برنامه ها روی کارت حافظه نصب میشه تا الان حتی یه بارم هنگی نداشته با این سخت افزار پایینش

این گوشی هم خریدم 120 هزار
http://www.bamilo.com/alcatel-one-touch-tribe-3040d-1857010.html
این گوشی جلو سفید عقب قرمز زیبایی داشت
گوشی باز کردم دیدک جلو مشکی عقب قرمزه
تو قسمت مشخصات زده بود اندرویدی - که من مرجوع کردم و فرداش تایید شد 2 روز بعدش پولم برگشت داده شد
حتی جاوا هم نصب نمیکرد
کارت گارنتیشم شروعش از برج 92 بود و اتمامش برج 5 سال 93 بود - این یعنی 2 سال پیش گارانتیش تموم شده بود
باتریشم چون 3 سال خوابیده بود وقتی شارژر اولیه کردم گوشی که حتی سیستم عامل نداره باتریش 2 ساعتو خورده ای حداکثر جواب میداد
که الان این گوشی 20 هزار کاهش قیمت دادن و اندروید پاک کردن از قسمت مشخصات

3- اون تحویل 30 هزار تومنی که گفتید - فقط طرح ویژه اس
خرید بالای 75 هزار تومان ارسال رایگانه - که تو طرح ویژه ای ارسال با کد تخفیف بالا 30 هزار رایگان میشه

اگر جنس اصلی + بدون این کلک ها علائدینی ( مثل بدون الکی گرفتن به اسم ریجستر و ...) با قیمت کم میخوای از تاج موبایل تو علائدین بهترین قیمت با پک اصلی بهت میده
http://tajtehran.com/?PageType=9

نمیدونم والا من چندتایی خرید ازش داشتم که کاملا راضی هستم

اولی عید بود تو فروش ویژه پاور بانک سولو 20000 خریدم ازش با گارانتی راندمان 88 هزار تومان که عالی تا الان
هفته پیش تبلت خریدم که بعد از کار دو روز مشکل داشت زنگ زدم مرجوع کردم دوباره یکی برام فرستادن که این یکی خیلی خوبه مشکلی نداشت و 18 ماه هم گارانتیش بود که هم کارت گارانتی داشت هم تو سایت گارانتی کننده ثبت کردم ...
دیروز هم یه مونوپاد سفارش دادم که با تحویل رایگان امروز صبح سر وقت به دستم رسید مشکلی هم نداشته ...

این تجربیات من بود از چندتا خریدی که از بامیلو داشتم و کاملا هم راضیم

در مورد علاالدین خودم به شخصه اصلا قبولشون ندارم بعضی هاشون واقعلا دزد شریفی هستن اینو خودم بارها دیدم تهران هستم بازار موبایل و علاالدین زیاد میرم با دوستان برا خرید این نظر منه

موفق باشید
دوستان در مورد این مسائلی که مطرح کردین یه توضیحی بدم.
اون که فرمودین گوشی مشکل داشت بهمون گفتن بخاطر همین اف خورده عین کلاه برداریه و این قضیه قابل قبول نیست.(من یه گوشی از ال دیجیتال خرید کردم پلمپ درب جعبه باز شده بود صبح قبل ارسال بهم اطلاع دادن که اگر مورد قبول نیست نفرستیم.دقت کردین ؟پلمپ کاغذی درب جعبه)
مورد دوم که زده اندروید جاوا هم ساپورت نمیکنه و ازتون پس گرفتن مربوط به بی اطلاعی کادر فنی و فروش فروشگاه میشه و همه سایتها این مساله رو دارن.بعضی از سایتها کمتر مثل ال دیجیتا و دیجیکالا.بعضی ها مخصوصا سایتهای واسطه بیشتر.

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان؛ من میخواستم ببینم برند سامسونگ و سونی و اپل تبلتی دارند که دوتا سیم کارت بخوره؟! من تا به حال ندیدم؛ کسی دیده یا اطلاعی داره؟! ممنون میشم
نه دوست عزیز هیچ کدوم دو سیم ندارن.خدای تبلتهای دوسیم ایسوس و لنوو هستن.

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
منم تبلت ایسوس 375 دارم عالیه اندروید 5 هم براش اومده
ولی نمیدونم چه جوری به تلویزیون وصل میشه ولیعصر پرسیدم گفتن دوتا کابل باید بگیری که هزینش میشه 150ت این حدودا که بیخیالش شدم.
دوست عزیز اون کابل mhl که باید تبلتتون ساپورت کنه که نمیکنه تا اونجا که میدونم.در ضمن اگر قرار باشه 150 هزینه کنین یه دانگل بگیرین که روی هر وسیله بتونین استفاده کنین.

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
انجمن ظاهرا تبلت باز حرفه ای نداره به اون صورت یا اگر هم هست بیشتر به فکر فروشند :general602:

بهرحال اگر نظری برای سوالهای بالا بود این را هم جواب بدید لطفا:

نظرتون راجع به لنوو یوگا تبلت 2 8.0 830L - 16 گیگابایت ؟
دوست بزرگوار من این تبلت رو تست کردم.به جرات میگم یه گزینه عالیه تو این رنج قیمت.من با گارانتی 640 گرفتم.اون چیزایی که نظرمو جلب کرد ایناس:صفحه با کیفیت.باطری فوق العاده -دوربین متوسط - رم 2 گیگ باعث میشه خیلی کم لگ بزنه.به نظر من یکی توی رنج قیمتش کم نظیره.

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
Tab S 2 اومده صبر کنید جدیدتر بخرید
دوست عزیز کلا سری s سامسونگ تبلتهای رده بالایی هستن
سلام
ببخشید میخواستم یه تبلت بخرم ، موارد استقاده هم فیلم و نت و کتاب و شاید هم 2 3 تا بازی سبک هست
خودن نظرن asus me170c-8gig هست
به نظرتون بخرم؟دلیل اصلی هم اینکه که با قیمت این تبلت تبلت پدر و مادر داره دیگه ای نمیشه خرید و این گارانتی آوزنگ
لطفا کمک کنید خیلی فوریه
دوست بزرگوار شما همه کارایی که گفتین رو میتونین با این تبلت انجام بدین ولی باید به خاطر هزینه پایینی که میدین انتظار بالایی نداشته باشین.توی تبلتهای پایین ایسوس لگ زدن یه مسله خیلی طبیعیه.

MOJTABA.irancell

Registered User
لایک‌ها
127
دوست عزیز اون کابل mhl که باید تبلتتون ساپورت کنه که نمیکنه تا اونجا که میدونم.در ضمن اگر قرار باشه 150 هزینه کنین یه دانگل بگیرین که روی هر وسیله بتونین استفاده کنین.

سلام مرسی از پاسخگوییتون
ولی این برا یکسال پیش حدودا بعد از این 4یا5تا تبلت و گوشی عوض کردم :general108::general106::general105:eek:_O:D:D

stavros

Registered User
لایک‌ها
17
سلام مرسی از پاسخگوییتون
ولی این برا یکسال پیش حدودا بعد از این 4یا5تا تبلت و گوشی عوض کردم :general108::general106::general105:eek:_O:D:D
شرمنده.حق با شماست.من به تاریخ تاپیک توجه نکردم.دیدم بالاس فکر کردم تازه زدین.

kollbechoobi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام تبلت asus z380kl خریدم بعد از یک هفته چنین پیغامی رو media storage draining battery میدهد ( البته جمله دقیقش یادم نیست) و باتری داغ میکند کسی میدونه مشکل از کجاست؟
سوال دیگه اینکه آنتی ویروسی که مناسب این تبلت باشه رو میدونید چیه؟

بالا