برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آخه یه سری چیزا دیگه بیشتر به لوس بازی گرایش پیدا می کنه تا سرگرمی! مخصوصا که اگر تو این کارا طرف قبلا هم سابقه داشته باشه!:general601: منم صرفا گفتم که بدونید این رفتارها چقدر از بیرون بچگانس! تاپیک تفریحی یا چمیدونم به قول پرشین تولزی ها پاتوق که نیست! و این صرفا یه نظر بود هر کی خواست می تونه ادامه بده کارشو!
بعضی وقتا خیلی چیزا ربطی به خیلیا نداره
ولی خب اون بعضیا اگه صبحشون بدون فضولی تو کار دیگران شب بشه خوابشون نمیبره
اینجا تاپیک بحث و تبادل نظر بین وب مسترهاست
ما اینجا میتونیم در هر موردی حرف بزنیم و ربطی هم به کسی نداره
تنها چیزی که ربط داره بی احترامی و بی ادبیه که اونم به مدیران ربط داره نه کاربران که برخورد کنن

چرا آخه من که دیگه کم فعالیت می کنم :(
بعضی وقتا خیلی بهتره که بعضیا کمتر فعالیت کنن
بلکه حرف های اضافی و تحیلی های بدرد نخور یکم کمتر بشه

احسنت دقیقا خود اصل مطلب رو گفتی یادم رفت پایینش بنویسم. من ویرایش پستم مهلتش تموم شده خودت اگر میتونی بهش اضافه کن :general601:
بعضی وقتا خیلی خوبتره که بعضیا یه سری چیزا رو فراموش کنن
اینطوری حداقل طول نوشته های بی ربط هم کمتر میشه

خلاصه
بعضی وقتا اصن نیازی به وجود بعضیا نیس ولی خب بالاخره باید هرکسی یه جوری ابراز وجود کنه دیگه
این میشه که با تحلیل های چرت و پرت و نوشته های طولانی میان خودشونو مطرح میکنن

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
شرکت حامی فیلمسازان ایرانی در انگلستان:general304:
iranianfilmcouncil . org
کسی نیس جلوی اینو بگیره؟o_O
فیلتره دیگه
فیلترشم از اون نوع های خوبیه که صفحه پیوندها نمیاد :D
به جاش میزنه Server Not Found
یه سوالم داشتم
این کجاش نوشته حامی فیلمسازان ایرانی در انگلستان؟
چون ظاهرا مثه اینکه این سایت کارش اینه که از حقوق فیلم سازان ایرانی توی دادگاه های کشور های دیگه حمایت میکنه
و از سایت های کپی بردار و ناقض حقوق کپی رایت در زمینه فیلم های ایرانی شکایت میکنه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سر محل یکی هست کوره نمیتونه متن ها رو بخونه. اونم فهمید منظورت از بعضیا کیه :D
ازش دعوت کن بیاد تو تاپیک برامون تحلیل های طولانی در مورد نحوه محاسبه نرخ فالوئر به کامنت توی اینستاگرام بذاره :general304:
عجب !
@AhangCity.CoM
اشکان کجایی؟ دقیقا کجایی؟ :D

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
لرد پاپ آپ بالاخره یکی از درخواستهای واریز مارو ریخت! فکر کنم یه دوماه دیگه هم باید صبر کنیم بعدی رو بریزه!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
لرد پاپ آپ بالاخره یکی از درخواستهای واریز مارو ریخت! فکر کنم یه دوماه دیگه هم باید صبر کنیم بعدی رو بریزه!
پاپ اپ پلاس به نظر خوب میاد توصیه میکنم استاده کنی

پ ن: بسته های ایرانسل وهمراه اول برای وبمسترا به هیج وجه مناسب نیست

برای دوستان بالا کسایی که تو پستشون بعضیا بود متاسفم البته دقیق در جریان نیستم ولی شما کی هستی که اینجارو مال خودت کردی در مورد چه جوری بودن اینجا نظر میدی؟
امیدوارم چس مدیرارو یه تکونی بدن و یکم مدیریتشون کنن!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
ازش دعوت کن بیاد تو تاپیک برامون تحلیل های طولانی در مورد نحوه محاسبه نرخ فالوئر به کامنت توی اینستاگرام بذاره :general304:
عجب !
@AhangCity.CoM
اشکان کجایی؟ دقیقا کجایی؟ :D
چی شد یاد ما افتادی ، اون بعضیا خو من نیسم؟:general710:
رفته بودم برا بچه ها دعا کنم بلکه اقای نجفی براشون ی گرم مزاج پیدا کنه @Ehsan_king99 :D

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,112
دوستان یک نفر یا چند نفر که سیستم سالم داره بروکسی و... نداره نتش درسته لطف کنه وارد این لینک بشه ببینه که فیلتره یا سیستم و نت من خرابه ممنون از همیاریتان

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
930

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
رفته بودم برا بچه ها دعا کنم بلکه اقای نجفی براشون ی گرم مزاج پیدا کنه @Ehsan_king99 :D
هنوز که خبری نشده :mad:

حالا نمیخاست تگ کنی میتونستی مثه مهدی از واژه بعضی ها استفاده کنی ، خواننده عاقل باشد:general708::D

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
هنوز که خبری نشده :mad:

حالا نمیخاست تگ کنی میتونستی مثه مهدی از واژه بعضی ها استفاده کنی ، خواننده عاقل باشد:general708::D
اخه چی بگم مثلا ، پیر پسر خوبه؟ :D:general307:
این دو سه روز گویا تستسترون دوستان زیاد ترشح شده
ولی خودمونیم نصف ترافیک ایران به سمت برازرز دات کام میره ، این نجفی جان نه تنها خود کاربرا بلکه اینترنت شون رو هم از بگا رفتن می تونه نجات بده:general705:

پ.ن : خودمونیم عجب سوال های کر/سی شعری می پرسن ، ادم فک نمی کنه دغدغه های مردم اینقدر ساده باشه :general505::general210::general208:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
قالب وردپرس میخوام مثل شکل زیر که بخش صفحه اصلی و دسته بندی و تگ های این مدلی باشه

صفحه اصلیش هم هر ستون رو بشه بر اساس یه دسته بندی گذاشت که مطالب اون دسته بندی رو نمایش بده

سوال 2 : چطوری میشه توی وردپرس برای هر دسته بندی یه مطلب گذاشت مثلا میخوام بالا یا پایین هر صفحه دسته بندی یه مطلب نشون داده بشه

store-index-demo.png

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
سایت پیکـوفایل برای هر فایل تا 700 مگابایت فضا میده ، کاملا رایگان
چرا ؟
سرور کم نمیاره ؟
اگـراشتباه نکنم پیـکـوفایل بـرای صاحب یکی از بلـاگ دهی ها بود که این سـرویس آپـلودسنـتر رو زد تا کاربراش راحتتر فایـلهاشون رو آپـلودکنن و درواقع یـوزر واسه سـرویس بلـاگ دهیش جمـع کنه و درآمـدزایی از اونجابود. دقیق یادم نیست پیـکوفایـل بود یا trainbit حدود یک سال و نیم 2سال پیـش یادمه یکی از دوستان که از این چیزا خـبرداشت بهم گفت یک سـروراسپـانسری با ظرفیـت 96 تـرابایت توی دیـتاسنـترآسـیاتک دادن بهشون.

یه سوالی چند روزه میخام بگم میترسم مسخرم کنید آخه یکم با منطق جور در نمیاد :D
رنگ های مورد استفاده توی یه صفحه برای گوگل مهمه ؟ (البته به جز عکسها)
بـله روی سـئو تاثیـرداره، ولی زیاد مهم نیست، crawler گوگـل به کمک هوش مصـنوعی و یادگـیری ماشـینی مبتنی بر نمـونه قالب های خـوبی که قبلا برای train بهـش دادن میتونن تشخیص بده یک قالـب خوبه یا نه زشته! خلاصه این بحث ها مربوط میشه به این که سـایت شما برای "کاربـر" خوب و استفاده اش راحت باشه و همه اینکارها در همون راستاس. مثلا در نسخه های مویـایل حتی ریـز بودن دکمـه های قالبتون که touch کردنش واسه کاربـر سخت باشه روی سـئو تاثیرمنفی داره و همه اینـا رو crawler گـوگل تشخـیص میده.

Last edited:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
نه باو تو جزشون نیسی :D
بعضیا اینجا نوشابه لازم شدن
گفتم بیای بدی بهشون بلکه به این وسیله به راه راست هدایت بشن :D

Last edited:

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
بعضی وقتا خیلی چیزا ربطی به خیلیا نداره
ولی خب اون بعضیا اگه صبحشون بدون فضولی تو کار دیگران شب بشه خوابشون نمیبره
اینجا تاپیک بحث و تبادل نظر بین وب مسترهاست
ما اینجا میتونیم در هر موردی حرف بزنیم و ربطی هم به کسی نداره
تنها چیزی که ربط داره بی احترامی و بی ادبیه که اونم به مدیران ربط داره نه کاربران که برخورد کنن

بعضی وقتا خیلی بهتره که بعضیا کمتر فعالیت کنن
بلکه حرف های اضافی و تحیلی های بدرد نخور یکم کمتر بشه

بعضی وقتا خیلی خوبتره که بعضیا یه سری چیزا رو فراموش کنن
اینطوری حداقل طول نوشته های بی ربط هم کمتر میشه

خلاصه
بعضی وقتا اصن نیازی به وجود بعضیا نیس ولی خب بالاخره باید هرکسی یه جوری ابراز وجود کنه دیگه
این میشه که با تحلیل های چرت و پرت و نوشته های طولانی میان خودشونو مطرح میکنن
رجوع شود به امضا
با توجه به نوع حرف زدنت و دل پری که داری باید بگم میتونی تو پیام خصوصی فحش هم بدی! دنبال خالی کردن عقده هات (چه عقده هایی که از اینجا داری چه عقده هایی که در زندگی واقعیت داری که از تو یه آدمی ساخته که به همه چی مشکوکی و هر چند وقت یه بار با یکی دهن به دهن مجازی میشی - که یکی از آخرین نمونه ها @amir7310 بود و فقط گفتم بدونی که میدونم وضع و حالت چیه!) تو فضای عمومی نباش. اینکه یک نظر ساده با ته مایه طنز از من میتونه تو رو اینقدر ملتهب کنه نشان دهنده عمق ماجرا و مشکلاتی که یکی شبیه تو رو ساخته، هست! اگر مشکلاتی داری بهتره حلش کنی تا به قول روانشناسا بتونی رو خودت کنترل بهتری برای ساختن فردای بهتر داشته باشی!

راستی رو نوشته های من اینقدر حساس نباشید! سال در دوازده ماه یه چیز مینویسم که حالا ممکنه 4 خط تا 40 خط باشه ولی بجاش هر روز و روزی 10 پست بی هدف که تهش هیچی نداره نمیفرستم. ولی چیزی که من از حرفات متوجه نشدم تناقضی بود که داشت! بالاخره اینجا هر کسی در هر موردی میتونه بنویسه یا نه؟ اگر هر کسی هر چیزی میتونه بگه بعد من چیزی نگم؟ یا مثلا اگر خیلی چیزا به خیلیا ربطی نداره اونوقت طول نوشته های من به عرض شما ربط داره؟

در نهایت من اینجور پست ها رو با یه شعری ختم به خیر می کنم شعری که الان به ذهنم رسید اینه:
سخنم را چه تفاوت کند از شورش خصم
که بشوب مگس نرخ شکر کم نشود
جوهری را چه غم از طعنهٔ هر مشتریی
که بدین قیمت یاقوت و گهر کم نشود
مکن اندیشه ز ایذای حسودان خواجو
نطق عیسی بوجود دم خر کم نشود

ببخشید دیگه این شعر خودم نیست شاعر هم مثل اینکه به یه سری آدم(؟!) مثل شما برخورده بوده و یه سری کلماتی به کار برده که من از طرفش عذر خواهی میکنم.
برای دوستان بالا کسایی که تو پستشون بعضیا بود متاسفم البته دقیق در جریان نیستم ولی شما کی هستی که اینجارو مال خودت کردی در مورد چه جوری بودن اینجا نظر میدی؟
امیدوارم چس مدیرارو یه تکونی بدن و یکم مدیریتشون کنن!
متاسفانه باید گفت تا گوساله گاو شود دل صاحبش آب شود!

Last edited:
بالا