• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
بچه ها شماره صفحه رو ببینید
7999
9 تا پست دیگه میخواد که برسه به 8000
پس این رو جواب بدید : :D
دوستان سایتی رو میشه معرفی کنید که کامل ترین فاکتور های سئوی یک سایت رو برسی کنه ؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان یه سایتی میشناسم در دسته اندروید فعالیت میکنه رتبه الکساش ده هزار ایرانه و فکر کنم حدود یک سال سابقه داره.منم ی سایت در ضمینه اندروید دارم که بعد 5 ماه کار الکساش به 6500 ایران بدون خرید تبلیغ و یا پاپ آپ رسیده.سوال من اینه آیا زمان و سابقه سایت در تعداد بازدید تاثیر داره؟؟؟؟چون پست های اون هر یه پست حدود 5هزار تا 7 هزار بازدید خورده ولی برای من هرکدوم 100 تا 300 و برترین پست هام که محدودا و حدود 5 تا پست هست از 30 هزار بازدید خورده تا 3 هزار.سوالم اینه تعداد بازدید ها آیا به این ربط داره که چون اون سایت حدود یک سال سابقه داره به این دلیل باشه؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
حیوون خونگی هم چندتا مرغ عشق همجنس باز دارم :D

من واقعا این روزا دارم پیر شدن خودمو روز به روز تو آینه میبینم
چن روز پیش رفتم واسه آزمایش خون، دکتره که ازم خون گرفت (تقریبا هم سن بودیم) همینجوری تصادفی نزدیک ۵ دقیقه با هم حرف زدیم یه حس گرمی بهم داد که تا حالا تجربه نکرده بودم، حالا یا از این بود که تا حالا این همه مدت با یه دختری حرف نزده بودم و یا کلا به خاطر این بود که تا حالا این همه مهربونی یه جا ندیده بودم و یا یه هوس زودگذر بود، هرچی که بود وقتی که داشتم میرفتم خونه چندبار به سرم زد به یه بهونه های مختلف دور بزنم برم دوباره اونجا ولی خجالت کشیدم باز که نکنه فکر بدی در موردم کنه

پ.ن: الان که فکر میکنم میبینم فقط همین یه بار بود که یه دختر دستمو لمس کرده :D

نه مشکل عقیده این چیزا نبود :D
مشکل این بود که زبون نداشتم چیزی رو ابراز کنم
واسه همین هیچ وقت حتی نفهمید من وجود دارم و سرخورده شدم و تا مدتی تو خودم بودم تا بتونم فراموشش کنم واسه همین به خودم قول دادم دیگه دزدکی دلبسته کسی نشم

پ.ن: الان مدیر میاد میگه چه وعضشه مگه اینجا تالار دوستیابیه، الانه که هممونو بن کنه :general405:
فقط زبون ، خیلی شیک و پر رو برو جلو
امثال این سایت اقای نجفی که می گن باید با حیا باشه :general709::rolleyes:، پر رو نباشه اینا کشکه ، باید گرگ باشی سهمت رو برداری:general708:
من ی رفیق دارم ، این 4-5 سری رفته اتلیه عکس گرفته می گه من مدل لباسم ( حالا قیافه و هیکل شخمیش دیدن داره ) دقیق شکل سومالی هاست خدا شاهده سیاه ( می گه با دوربین صد و پنجاه میلیونی ازم عکس میگیرن:general304: انگار مدل ویکتوریا سکرته:general504:)
همین الان تو ایسنتا پست زد ، چرا همه می گن دوست دخترت کیه ، من دوست دختر ندارم چرا کسی باور نمی کنه
ی دختره کامنت گذاشت حتما قیافت شکل لاشی هاست ، خدا شاهده با ی سری از بچه ها بیرون بودیم ری/دیم از خنده:D
اینطوریه ، باید زبون بازی بلد باشی ، کلا واژ ن لیسی باید کرد
ی رفیق دارم همیشه ی جمله داره می گه ، تا جوانی می توانی ، منت یک ک/ث نکش ، دست خود را ک/ث بکن برقامت ... بکش:D
دیگه رک گفتم ، اما اخرش باید ادم مخ بزنه فایده نداره:(:general606:

پ.ن : جدیدا دخترا فاز دپرس و از این وضع دارن ، باید سنگین حرف زد ، بنظر من اینا بدرد نمی خوره هی میگن عجیجم ، عجقم دوز دختر یعنی اون که وقتی دیدت بگه سلام چ طوری ک.یر.ی :general304:
از امیر و مهدی چیزی به منو تو نمی ماسه بیا بریم دور جناب نجفی رو بگیریم به هر حال یه گرم مزاج تو دستو بالش داره که سوال داشته باشه:p:D
...
البته ایشالا که واسطه خیر باشن نه اون مورد
:general307:داداش شوما حتما..یه تجدید نظر کن در مورد عقایدت
مگه یه آدم چند سال جوون هست
--------------------------------
آدم ها برای عشق ورزیدن زنده هستن...وگرنه مثلا خود من از شب تا صبح کار میکنم یا درس میخونم..پول در آوردن ولی خرج نکنم چ فایده داره
یا مثلا ماشینمو از پارکینک در نیارمش و خاک بخوره چ فایده داره
یا مثلا قبض موبایلم بیاد 5 هزار تومن در دوماه ...
-----
بالاخره تنهاییتو باید با یکی قسمت کنی دیگه
حالا یکی با جی افش حال میکنه
یکی با رفیق فابریکش..
یکی با خونوادش
یکی با همسرش
یکی با حیوون خونگیش:general205::general205:
ماشین اومد دستت؟:general707: وژدانن یه شیرینی بده
قشنگ مشخصه داری زید بازی رو به صورت کاملا حرفه ای دنبال می کنی دیگه ماشین هم که داری ، مکان متحرک با شیشه های دودی :general711:
خوشم اومد ازت ، ادم باید لارج باشه

پ.ن : من بن نشم خوبه :general211::oops:

Last edited:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان یکی از سایتهای تبلیغات کلیکی تبلیغاتش به صورت iframe هست. گذاشتن کدش توی سایت برای سایت ضرر نداره؟
حدود 99% سیستم های تبلیغاتی ایران، بنر رو بصورت آیفریم لود میکنن
مونتها از طریق javascript هست و مستقیم نیست
شما هم میتونی به همین صورت و غیر مستقیم لود کنی
در کل زیاد فرقی ندارند، ولی غیر مستقیم بهتره
من خودم کد نکست وان نتورک رو اینطوری لود میکنم:
کد:
document.write('<iframe frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" allowtransparency="true" scrolling="no" width="468" height="60" src="http://panel.nex1network.com/show.php" style="background: #FFF url(\'http://panel.nex1network.com/img/loading.gif\') no-repeat center center;max-width:100%;"></iframe>');
(کد بالا در یک فایل js قرار میگیره)
آیفریم به خودی خود مشکل نداره، قبلا علیرضا در این مورد توضیح داده بود

دوستان سایتی رو میشه معرفی کنید که کامل ترین فاکتور های سئوی یک سایت رو برسی کنه ؟
معروف ترین سایت در این زمینه:
https://www.woorank.com/

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
فقط زبون ، خیلی شیک و پر رو برو جلو
امثال این سایت اقای نجفی که می گن باید با حیا باشه :general709::rolleyes:، پر رو نباشه اینا کشکه ، باید گرگ باشی سهمت رو برداری:general708:
من ی رفیق دارم ، این 4-5 سری رفته اتلیه عکس گرفته می گه من مدل لباسم ( حالا قیافه و هیکل شخمیش دیدن داره ) دقیق شکل سومالی هاست خدا شاهده سیاه ( می گه با دوربین صد و پنجاه میلیونی ازم عکس میگیرن:general304: انگار مدل ویکتوریا سکرته:general504:)
همین الان تو ایسنتا پست زد ، چرا همه می گن دوست دخترت کیه ، من دوست دختر ندارم چرا کسی باور نمی کنه
ی دختره کامنت گذاشت حتما قیافت شکل لاشی هاست ، خدا شاهده با ی سری از بچه ها بیرون بودیم ری/دیم از خنده:D
اینطوریه ، باید زبون بازی بلد باشی ، کلا واژ ن لیسی باید کرد
ی رفیق دارم همیشه ی جمله داره می گه ، تا جوانی می توانی ، منت یک ک/ث نکش ، دست خود را ک/ث بکن برقامت ... بکش:D
دیگه رک گفتم ، اما اخرش باید ادم مخ بزنه فایده نداره:(:general606:

پ.ن : جدیدا دخترا فاز دپرس و از این وضع دارن ، باید سنگین حرف زد ، بنظر من اینا بدرد نمی خوره هی میگن عجیجم ، عجقم دوز دختر یعنی اون که وقتی دیدت بگه سلام چ طوری ک.یر.ی :general304:

...
البته ایشالا که واسطه خیر باشن نه اون مورد

ماشین اومد دستت؟:general707: وژدانن یه شیرینی بده
قشنگ مشخصه داری زید بازی رو به صورت کاملا حرفه ای دنبال می کنی دیگه ماشین هم که داری ، مکان متحرک با شیشه های دودی :general711:
خوشم اومد ازت ، ادم باید لارج باشه

پ.ن : من بن نشم خوبه :general211::oops:
چقدر حرف زدی :D

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
بله
و اینم صفحه هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشت هزار
:general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
پس این رو جواب بدید : :D
اصن اگه همه میدونستن کامل ترین فاکتورهای سئو چیه که دیگه اسمش سئو نمیشد
ولی خب سایت خوب هم توی این زمینه زیاده. نمونه ش Woorank

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان یه سایتی میشناسم در دسته اندروید فعالیت میکنه رتبه الکساش ده هزار ایرانه و فکر کنم حدود یک سال سابقه داره.منم ی سایت در ضمینه اندروید دارم که بعد 5 ماه کار الکساش به 6500 ایران بدون خرید تبلیغ و یا پاپ آپ رسیده.سوال من اینه آیا زمان و سابقه سایت در تعداد بازدید تاثیر داره؟؟؟؟چون پست های اون هر یه پست حدود 5هزار تا 7 هزار بازدید خورده ولی برای من هرکدوم 100 تا 300 و برترین پست هام که محدودا و حدود 5 تا پست هست از 30 هزار بازدید خورده تا 3 هزار.سوالم اینه تعداد بازدید ها آیا به این ربط داره که چون اون سایت حدود یک سال سابقه داره به این دلیل باشه؟
آره دیگه مسلما ربط داره
البته دو تا نکته هم هست
یکی اینکه مقدار بازدید پست ها توی یه زمینه دلخواه برای اون پست ذخیره میشه که شما به راحتی میتونی بازدید رو به صورت دستی تغییر بدی
یکی دیگه هم اینکه دسته که الکسای بالاتر دلیل بر کمتر بودن آمار هست ولی بعضی مواقع الکسا درست تخمین نمیزنه و به همین دلیل رتبه خوبی هم به سایت نمیده

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
بله
:general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503:
۳ تا پست پشت سر هم برا اینکه تمام این صفحه رو به نام خودت کنی :D
--------------

یه هاست رایگان به جز پارس پک معرفی کنید که دسترسی هاش مثه هاستای رایگان دیگه محدود نباشه یا حداقل بشه باهاش یه قالبو بدون دردسر تست کرد

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
بله
مدیری که اسپم نکنه مدیر نیست :android06:

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
۳ تا پست پشت سر هم برا اینکه تمام این صفحه رو به نام خودت کنی :D
--------------

یه هاست رایگان به جز پارس پک معرفی کنید که دسترسی هاش مثه هاستای رایگان دیگه محدود نباشه یا حداقل بشه باهاش یه قالبو بدون دردسر تست کرد
آخه دفعه قبل تو صفحه 7777 بچه ها نامردی کردن و پست ها رو پاک کردن تا خودشون بیان اول :general404:
برای همین این دفعه من از این روش استفاده کردم تا دیگه نتونن بهم رودست بزنن

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
آخه دفعه قبل تو صفحه 7777 بچه ها نامردی کردن و پست ها رو پاک کردن تا خودشون بیان اول :general404:
از همین الان بگم 8888 مال خودمه :rolleyes:

Superstitious

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
والا من 5 سال بیشتره که دارم از زرین پال استفاده می کنم همیشه ip نیاز بوده
توی قسمت درگاه پرداخت > آی پی سرویس‌دهنده
ip فعلیت رو نمایش میده اگر درخواستی از مرچنت کد شما با هر ip غیر از اینی که اینجا میبینی ارسال بشه رد میشه
اصلاح می کنم. همین الان که رفتم Zarinpal رو چک کردم دیدم که وقتی رو خود دامنه کلیک می کنی تنظیماتی داره که می تونی گزینه های "با آی پی" و یا "بدون محدودیت آی پی" رو انتخاب کنی.
کار خیلی خوبی کردن چون اگه قرار باشه که هاست رو تغییر بدی دیگه نیازی نیست که درخواست آی پی بدی. وقتی خود دامنه موقع عملیات تراکنش چک میشه واقعا دیگه چه نیازی به ثبت آی پی ه ؟

Last edited:
  • Like
Reactions: mg6

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
سایت پیکوفایل برای هر فایل تا 700 مگابایت فضا میده ، کاملا رایگان
چرا ؟
سرور کم نمیاره ؟

سایت شبیه تایپ ایران سراغ دارید ؟ برای مقاله و تخقیق

قسمتی از پایان نامه با موضوع "سبک های معماری نرم افزار " به مطلب بیشتر نیاز دارم،
حجم مطلبی که میخوام زیاد نمیشه، ولی تخصصیه و باید در منابع خارجی که خودم ندارم بگردن و پیدا کنن و فارسی کنن

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=42660&page=1234
صفحه ۱۲۳۴ - نصف پستای این صفحه مال منه، میخاستم به این صفحه برسه بعد پست بزارم :D
این صفحه دیگه تکرار نشدنیه، احتمالا تا ۵ ۶سال دیگه بتونم توی صفحه ۱۲۳۴۵ تکرارش کنم

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
این لرد پاپ آپ به اطلاعیه خودشم عمل نمیکنه:general307:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
این لرد پاپ آپ به اطلاعیه خودشم عمل نمیکنه:general307:
این سیستم های پاپ آپ اگر با سئو و.... در تضاد هست چرا استفاده میشه؟ در بلند مدت ضررش بیشتر از سودش نیست؟

بالا