برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
یه سری داشتید راجب موسیقی با کیفیت صحبت می کردید
فرمت flac و ...
سایت سراغ دارید آلبوم ها رو رایگان گذاشته باشه ؟
عجله ای اگر میدونید کی اطلاعات کامل داره تگش کنید بی زحمت :D

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,731
آقایون طراح و وردپرس کار
@EmpireWorld
@learndl
@l3est
@MOHAMMAD026_1
@saeid700
و ...

من میخام افزونه Visual Composer رو از CodeCanyon خریداری کنم --» این لینک
افزونه رو میخام توی تمام قالب هام استفاده کنم
یه توضیح مفید و مختصر درباره این افزونه میدید؟
میخام بدونم که این افزونه فقط برای یک سایت میشه استفاده کرد؟
قالب هایی که توی تم فارست هستن، اینا اکثرا این پلاگین روشون نصب هست، اینا به چه صورت استفاده میکنن؟ برا هر خریدار قالب، فروشنده میاد ۳۴ دلار جداگانه برای خریدار هزینه میکنه و افزونه رو واسش میخره یا خریدار خودش باید افزونه رو بخره و یا نسخه بیزنس این افزونه هم هست و من خبر ندارم! :confused:
صفحه سازهای رایگان و ساده رو اگه میشه معرفی کنید
ممنون

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
آقایون طراح و وردپرس کار
@EmpireWorld
@learndl
@l3est
@MOHAMMAD026_1
@saeid700
و ...

قالب هایی که توی تم فارست هستن، اینا اکثرا این پلاگین روشون نصب هست، اینا به چه صورت استفاده میکنن؟ برا هر خریدار میان ۳۴ دلار هزینه میکنن ! :confused:
ممنون
من خودم ازش استفاده نکردم و خوشم نمیاد ازش ( کلا وختی بار اول که یه چیزیو امتحان میکنم خوشم نیاد دیگه تا آخر عمرم سمتش نمیرم )
در مورد این هم نسخه دولوپر بگیر که نامحدود هست ( احسان هم نسخه دولوپر گرفته )

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,731
من خودم ازش استفاده نکردم و خوشم نمیاد ازش ( کلا وختی بار اول که یه چیزیو امتحان میکنم خوشم نیاد دیگه تا آخر عمرم سمتش نمیرم )
در مورد این هم نسخه دولوپر بگیر که نامحدود هست ( احسان هم نسخه دولوپر گرفته )
یه توضیح کوچیک میدی ببینم چیه که همه طراحا دارن ازش استفاده میکنن
مثلا قالب من صفحه index به جز هدر و فوتر و سایدبار، قسمت محتواش ۵ قسمت داره، با استفاده از این افزونه و آموزشهاش میتونم مشخص کنم که کدوماشو میخام یا کدومارو نمیخام؟
به امکانات دیگش، کارش همینی هست که گفتم؟

نسخه دولوپر نداشت، نسخه Extended بود :p و با توجه به بند ۵ فکر کنم نامحدود باشه.
upload_2017-7-21_15-50-30.png
upload_2017-7-21_15-49-15.png

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
چندتا همکاری در فروش جدید و معتبر معرفی کنید.
با تشکر
خوب باشن نه تو سبک تک شاپ و میهن استور و اینا:confused:
بیتا سل چطوره؟
حراجی ها هم فک کنم مدیرش همینجاس.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
آقایون طراح و وردپرس کار
@EmpireWorld
@learndl
@l3est
@MOHAMMAD026_1
@saeid700
و ...

قالب هایی که توی تم فارست هستن، اینا اکثرا این پلاگین روشون نصب هست، اینا به چه صورت استفاده میکنن؟ برا هر خریدار قالب، فروشنده میاد ۳۴ دلار جداگانه برای خریدار هزینه میکنه و افزونه رو واسش میخره یا خریدار خودش باید افزونه رو بخره و یا نسخه بیزنس این افزونه هم هست و من خبر ندارم! :confused:
ممنون
با خرید نسخه 170 دلاری میتونین به قالباتون اضافه کنید .

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
به نظرتون چرا وقتی یه آی پی از گوگل وارد سایت میشه. وارد شدنش به لینک ها دیه رو یه ورودی جدید از گوگل محاسبه میکنه؟ یعنی میره دوباره از گوگل میاد؟ آمارگیر ِ آمارفاس...

فایل های ضمیمه

• Untitled.png
    Untitled.png
    27.4 KB · نمایش ها: 21

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
به نظرتون چرا وقتی یه آی پی از گوگل وارد سایت میشه. وارد شدنش به لینک ها دیه رو یه ورودی جدید از گوگل محاسبه میکنه؟ یعنی میره دوباره از گوگل میاد؟ آمارگیر ِ آمارفاس...
نه زمانشون نزدیکتر از اونه که بره از گوگل دوباره بیاد احتمالا مشکل امارگیره

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,060
Last edited:

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,060
بازم رفر خودتو گذاشتی که از تمامی شرایط سواستفاده میکنی نمیزاری یکی رد شه :general106:
گفت یه چیزی میخواد مثل تک شاپ و میهن استور نباشه, معتبر باشه! منم معرفی کردم :general705:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,060
لینکاتو تو گوشی باز کردم متاسفانه و با سیستم ثبت نام کردم:D:p
من اینقدر زیرمجموعه از سر و کلم بالا میره که ثبت نام نکردن شما هیچ تاثیری نداره
ولی با معرفتا از لینک من ثبت نام کنن

Last edited:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
من اینقدر زیرمجموعه از سر و کلم بالا میره که ثبت نام نکردن شما هیچ تاثیری نداره, فکر میکنی بقیه لینک رف دار میزارن من ثبت نام میکنم؟! نیاز به گوشی نیست private tab باز کنی دوباره یه قسمت لینک را cut کنی و... :rolleyes:
wow مرسی که روشای پرایوت رو در اختیارم میزاری ولی اونوقت که پستت رو دیدم گوشی دستم بود.
البته که حراجی ها و بیتا سل رو خودم گفتم دوباره واسم فرستادیشون:D
ممنون

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
من اینقدر زیرمجموعه از سر و کلم بالا میره که ثبت نام نکردن شما هیچ تاثیری نداره, فکر میکنی بقیه لینک رف دار میزارن من ثبت نام میکنم؟! نیاز به گوشی نیست private tab باز کنی دوباره یه قسمت لینک را cut کنی و... :rolleyes:
ولی با معرفتا از لینک من ثبت نام کنن
خودت میگی که با لینک کسی ثبت نام نمیکنی بعد با معرفتا از لینک تو ثبت نام کنن؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مثلا قالب من صفحه index به جز هدر و فوتر و سایدبار، قسمت محتواش ۵ قسمت داره، با استفاده از این افزونه و آموزشهاش میتونم مشخص کنم که کدوماشو میخام یا کدومارو نمیخام؟

نسخه دولوپر نداشت، نسخه Extended بود :p و با توجه به بند ۵ فکر کنم نامحدود باشه.
مشاهده پیوست 1024848
مشاهده پیوست 1024847
افزونه خیلی خوبیه و یادمه اون روزی که نسخه های اولیش اومده بود من استفاده کردم
ولی خب به مرور زمان و به خاطره سنگینی نسبی و کلا دست و پا گیر بودنش دیگه استفاده نکردم
البته اینم بگم که چون قالب سایتم جریده بود مجبور شدم که ازش استفاده کنم ولی بعدش دیگه از قالب های خودم استفاده کردم
کارایی خیلی زیادی داره، به نظر من شما چند تا قالبی که از این افزونه استفاده میکنن رو دانلود کن و کامل بررسیشون کن
و مورد آخر هم اینکه اگه برای مارکت های خارجی میخوای قالب بزنی از این افزونه استفاده کن وگرنه برای مارکت های ایرانی اصلا توصیه نمیشه
برای اینکه بتونی توی قالب هات هم ازش استفاده کنی باید همون نسخه Ext رو بخری

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,060
خودت میگی که با لینک کسی ثبت نام نمیکنی بعد با معرفتا از لینک تو ثبت نام کنن؟
هر چی همکاری در فروشه مثل کف دستم میشناسم حتی اونایی که زمان دیال آپ پول مردم رو بالا کشیدن و در رفتن, پیماز, ملی شاپ و خیلی های دیگه
خب اونایی که لینک رف دار گذاشتن تکراری بودن مگرنه من از قبل روی همه کار کردم :general711:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,731
اگه برا ایرانیا میخوای قالب بزنی توصیه میکنم ازش استفاده نکنی سایتو سنگین میکنه. وردپرس خودش تکی به هاست اشتراکی‌ فشار میاره اینا هم اضافه کنی دیگه چیزی نمیمونه. همونطور دوستان توضیح دادن نسخه extended رو‌ میتونی استفاده کنی.
چقدر این روزا کم پیدایید :general412:
کلی سوال دارم از دوستانی مثه شما اما همه فراری شدن از سوال جوابای من :D
راستیتش برا قالب های فارسی نمیخام و دارم میرم سمت قالب های خارجی و این افزونه هم فقط و فقط برای صفحه ساز صفحه اصلی میخاستم که نصب کردم دیدم زیاد به کار نمیاد و همونطور که گفتید سنگینه
دقیقا نمیدونم چی باید جستجو کنم تا به جوابم برسم
همونطور که میدونید من زیاد دستم توی php باز نیست، در حد تبدیل به وردپرس بیشتر نرفتم جلو و بیشتر توی طراحی ظاهر کار میکنم (css,html,js)
یه افزونه یا یه آموزش میخاستم که بتونم یک سری div یا لایه از پیش طراحی شده رو توی تنظیمات قالب در اختیار کاربر قرار بدم تا بتونه صفحه خودشو شخصی سازی کنه

تصویر زیر، توی حالت عادی توی صفحه index در قسمت قرمز رنگ ۴ تا div یا لایه هست، حالا میخام که کاربر بیاد شخصی سازی کنه و صفحه اصلی رو با سلیقه خودش بچینه، مثلا ۱۰ تا div در اختیارش قرار بدم و بتونه با درگ اند درپ شخصی سازی کنه

upload_2017-7-21_16-43-53.png

حالا حتما هم این چیزی که من میگم هم نمیخاد باشه، میخام فقط بدونم این قالب ها چطور صفحه اصلیشون شخص سازی میشه
افزونه خیلی خوبیه و یادمه اون روزی که نسخه های اولیش اومده بود من استفاده کردم
ولی خب به مرور زمان و به خاطره سنگینی نسبی و کلا دست و پا گیر بودنش دیگه استفاده نکردم
البته اینم بگم که چون قالب سایتم جریده بود مجبور شدم که ازش استفاده کنم ولی بعدش دیگه از قالب های خودم استفاده کردم
کارایی خیلی زیادی داره، به نظر من شما چند تا قالبی که از این افزونه استفاده میکنن رو دانلود کن و کامل بررسیشون کن
و مورد آخر هم اینکه اگه برای مارکت های خارجی میخوای قالب بزنی از این افزونه استفاده کن وگرنه برای مارکت های ایرانی اصلا توصیه نمیشه
برای اینکه بتونی توی قالب هات هم ازش استفاده کنی باید همون نسخه Ext رو بخری
ممنون
توی قسمت بالا به آقا مهدی توضیح دادم که چی میخام (شما هم اسمتون مهدیه؟ :general405:)
قرار شده به جز طراحی ظاهری، برنامه نویسی ها هم خودم انجام بدم، تبدیل به وردپرس رو بلدم اما صفحه سازی رو نه :(

@saeid700 شما هم اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم بفرمایید.

Last edited:

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
یه سری داشتید راجب موسیقی با کیفیت صحبت می کردید
فرمت flac و ...
سایت سراغ دارید آلبوم ها رو رایگان گذاشته باشه ؟
عجله ای اگر میدونید کی اطلاعات کامل داره تگش کنید بی زحمت :D
نبود ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422

مشاهده پیوست 1024848
مشاهده پیوست 1024847
برای خیلی کارا میتونی ازش استفاده بکنی بستگی به خودت داره ( نمونش همونی که تو پیام خصوصی بهت گفتم من استفاده کردم ازش البته نال استفاده کردم)
توضیح خلاصش میشه صفحه ساز گرافیکی یه جورایی مثل فریمورک میمونه که کارتو راحت تر میکنه

بر خلاف دوتا دوست دیگه مهدی و سعید که گفتن سنگینه ، نه تنها سنگین نیست بلکه کار رو راحت تر و سریعتر هم میشه
سنگینی به نسبت حجم کدها و ... نیست و به تعداد کوئری هاییه که میده و ویژوال کمپرسور کوئری هایی که ایجاد میکنه 1 به n هست یعنی یک بار موقع ایجاد تولید میشه و بعد مثل همون کوئری های پیش فرض وردپرس نامحدود و بنا به نیاز هست
حتی با توسعه دهنده هاش تماس بگیری به رایگان برات قسمت wp-load.php رو تغییر میدن تا سبکترین وردپرس رو داشته باشی !
در کل میشه گفت اگر حجم کاریت خیلی زیاده 100% استفاده کن و اگر پوستت فقد تک صفحه ای هست استفاده نکن !

باز هم برمیگرده در آینده که وختی کمی بری جلوتر دیگه خودت حس میکنی که نیاز به یه نیمچه فریمورک طراحی برای خودت داری کاری که 99% طراحای پوسته الان انجام میدن منم پیشنهاد میدم همینکارو کن چون فوق العادست از یه پوسته مجله خبری بگیر تا تغییرش به پوسته کاریابی یا آگهی فقد با چند کلیک !

فریمورک خودم خیلی وخته آپدیت نشده نزیدک 2 ساله ولی اگر خواستی واست میفرستم ببین چطوریه نحوه کار فریم ورکای طراحی قالب ( الان حرفش افتاد هوایی شدم برم دوباره سمتش ولی حیف که نمیتونم :( )

بالا