برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
اینقدر از وب داده تعریف میکنید این هم سرویسی که میده و پشتیبانی که میکنه
یه سرویس هاست دانلود ازشون گرفتیم وسطای ماه کل سایت رو ساسپند کرده هیچ ایمیلی هم نفرستاده وقتی هم وارد سایتشون شدیم زده بود علت مسدود شدن بخاطر بدهی و پرداخت نکردن صورتحساب در صورتی که هنوز زمان سرویس تموم نشده بود و هیچ صورتحساب پرداخت نشده ای نداشتیم.
بهشون تیکت دادیم و علت رو پرسیدیم بعد از دو ساعت جواب دادن و هیچ توضیح قانع کننده ای ندادن جز اینکه در سرویس اختلال ایجاد میکنه با این حال گفتیم سرویس رو باز کنید تا مشکل رو بررسی کنیم بعد از گذشت دو روز هیچ جوابی ندادن و بعد از تماس باهاشون سرویس رو برای دو ساعت باز کردن که بک آپ بگیرید و انتقال بدید.
شما حساب کنید 130 گیگ فایل هست، تو دو ساعت باید زیپ بشه و دانلود کنیم در صورتی که حتی نصف زمان سرویس ما هنوز باقی مانده بود.
الانم سرویس رو بستن هزینه رو هم عودت ندادن.
واقعا نمیدونم چرا دوستان تعریف می کنند ؟ به جز همون دوستان بقیه همه ناراضی بودن
منم چند روز رو سروشون بودم مشکلات زیادی داشتن

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
یه سرویس هاست دانلود ازشون گرفتیم وسطای ماه کل سایت رو ساسپند کرده هیچ ایمیلی هم نفرستاده وقتی هم وارد سایتشون شدیم زده بود علت مسدود شدن بخاطر بدهی و پرداخت نکردن صورتحساب در صورتی که هنوز زمان سرویس تموم نشده بود و هیچ صورتحساب پرداخت نشده ای نداشتیم.
بهشون تیکت دادیم و علت رو پرسیدیم بعد از دو ساعت جواب دادن و هیچ توضیح قانع کننده ای ندادن جز اینکه در سرویس اختلال ایجاد میکنه با این حال گفتیم سرویس رو باز کنید تا مشکل رو بررسی کنیم بعد از گذشت دو روز هیچ جوابی ندادن و بعد از تماس باهاشون سرویس رو برای دو ساعت باز کردن که بک آپ بگیرید و انتقال بدید.
شما حساب کنید 130 گیگ فایل هست، تو دو ساعت باید زیپ بشه و دانلود کنیم در صورتی که حتی نصف زمان سرویس ما هنوز باقی مانده بود.
در یک کلمه قابل اعتماد نیست خوبی هاییم داره ولی نمیارزه . این ساسپند شدن بی مورد دوبار برای منم پیش اومده بود.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,112
تو Html4 باید یه بار نوشته بشه
داخل html5 تو هر section یا بخش میتونی یک تگ h1 داشته باشی

من فکر نمیکنم ربطی به ورژن html داشته باشه وقتی شما تو یه صفحه چند تگ h1 داری تمرکزت رو روی کبیورد اصلی از بین میبری . واگر نه بایدی نداریم .که البته همه حرف های منو شما حدث وگمانه منبع واقعی برای سئو وجود نداره

از لحاظ سئو میگی یا قوانین کنسرسیوم وب

تا جایی که منم می دونم داخل هر article می تونی از یک h1 استفاده کنی که با عنوان صفحه ات هم بهتره متمایز باشه.
تگ article برای html5 هست.
ببینید دوستان در مورد اینکه زمان مطلب زدن یه دونه اچ یک تحویل میده شکی نیست من داخل مطلب منظورمه به عبارتی
اگر همزمان از کد زیر که عنوان مطلب هست و وردپرس خودش میزنه
<h1 class="post-title entry-title">test</h1>
و کد زیر داخل مطالب
<h1> test</h1>
استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟
به زبان ساده دو تا تگ اچ یک از نظر سئو تاثیر بد داره؟!
الان سایت های آنالیز تعداد تگ اچ یک منو صفر پیدا کردن!! حالا اونا الگوریتم درستی ندارن ولی من میخوام داخل مطلب هم اچ یک بنویسم مشکلی پیش میاد یا بهتر میشه ؟!

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
واقعا نمیدونم چرا دوستان تعریف می کنند ؟ به جز همون دوستان بقیه همه ناراضی بودن
منم چند روز رو سروشون بودم مشکلات زیادی داشتن

اقای EmpireWorld اینو چی میگی ؟:D:D:D:D:D

fire-800-x-400.jpg

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,779
کلا وب داده اگه به مشکلی بر نخوری ، نیاز به پشتیبانی خاصی نداشته باشی و سایتت حد خودش رو بشناسه :D ، با توجه به برایند قیمت و کیفیت از بهترین هاستاست.

برای من که مشکلی تا حالا پیش نیومده و همه چی خوب بودش (به امید خدا هم پیش نمیاد :) ) ولی طبق گفته برخی از دوستان اگه اون موارد بالا پیش بیاد ، دیگه باید بگی : خدافظی:D

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بله یه هفته مونده حجممون تموم شد رفت . یعنی خاک بر سرتون با این طرحتون

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اقای EmpireWorld اینو چی میگی ؟:D:D:D:D:D

fire-800-x-400.jpg
شما فکر کنم از اینایی هستی که وقتی یه چیزی رو از طریق آگهی های نیازمندی ها میخرن و خوب نیس زنگ میزنن به دفتر نیازمندی ها و میگن چرا آگهی اینو گذاشتی؟ :general404:
بعدم مگه من باید چیزی بگم؟ :Dچرا اصلا ما باید تو چیزی که ازش اطلاعی نداریم، نظر بدیم؟ مگه ما قاضی هستیم؟ o_O
تازه ما الان یه طرف این مشکل رو میبینیم ولی طرف مقابل هم شاید توضیح قابل دفاعی داشته باشه (شاید هم نداشته باشه ولی به هر حال باید شنیده بشه)

در ضمن برای تگ کردن باید @ بذاری
مثلا اینطوری @saeid700

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
در مورد تگ کردن نیازی به تگ کردن نبود به جای اینکه اسمتو بنویسم کپی کردم از پروفایلت. در مورد وب داده یه بخشش فقط شوخیه که من عرض میکنم .و البته شما هیچ وقت قبول نمی کنی وب داده کوچکترین مشکلی داشت باشه و همیشه پاک و منزهه :general304:. مورد بعدی که خودتم قبول میکنی فقط تبلیغ که گذاشتی مثل نیازمندی ها . اگه یه شخصی تبلیغ بزاره بری ببینی کشکشه فک کنم زنگ که هیج دوتا فحشم بارش میکنی :D:D:D:D:D:D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
شما فکر کنم از اینایی هستی که وقتی یه چیزی رو از طریق آگهی های نیازمندی ها میخرن و خوب نیس زنگ میزنن به دفتر نیازمندی ها و میگن چرا آگهی اینو گذاشتی؟ :general404:
بعدم مگه من باید چیزی بگم؟ :Dچرا اصلا ما باید تو چیزی که ازش اطلاعی نداریم، نظر بدیم؟ مگه ما قاضی هستیم؟ o_O
تازه ما الان یه طرف این مشکل رو میبینیم ولی طرف مقابل هم شاید توضیح قابل دفاعی داشته باشه (شاید هم نداشته باشه ولی به هر حال باید شنیده بشه)

در ضمن برای تگ کردن باید @ بذاری
مثلا اینطوری @saeid700

در مورد تگ کردن نیازی به تگ کردن نبود به جای اینکه اسمتو بنویسم کپی کردم از پروفایلت. در مورد وب داده یه بخشش فقط شوخیه که من عرض میکنم .و البته شما هیچ وقت قبول نمی کنی وب داده کوچکترین مشکلی داشت باشه و همیشه پاک و منزهه :general304:. مورد بعدی که خودتم قبول میکنی فقط تبلیغ که گذاشتی مثل نیازمندی ها . اگه یه شخصی تبلیغ بزاره بری ببینی کشکشه فک کنم زنگ که هیج دوتا فحشم بارش میکنی :D:D:D:D:D:D

آقای بیزنس پلن همش تقصیر شماست
@Business plan

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,733
تا جایی که منم می دونم داخل هر article می تونی از یک h1 استفاده کنی که با عنوان صفحه ات هم بهتره متمایز باشه.
تگ article برای html5 هست.
درستش همینه که شما میگین
من به جای article به اشتباه نوشتم section
ممنون بابت اصلاح و تکمیل صحبت من

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,112

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
این اسم "وب" داده همش منو یاد وب ممه میندازه :p
مگه این دوتا سر وب م م ه دعوا نمیگرفتن؟:general505::general509:

اون میگفت این چه وضع کیفیت وب م م ه هست؟
اون یکی میگفت ب من چه تو آگهی نیازمندی وب م م ه زدن:oops:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
در مورد تگ کردن نیازی به تگ کردن نبود به جای اینکه اسمتو بنویسم کپی کردم از پروفایلت. در مورد وب داده یه بخشش فقط شوخیه که من عرض میکنم .و البته شما هیچ وقت قبول نمی کنی وب داده کوچکترین مشکلی داشت باشه و همیشه پاک و منزهه :general304:.
الان مثلا یکی 206 بخره و با 120 تا سرعت بزنه به یه جایی و بترکه، ما باید بیام بگیم 206 بد بوده؟ (با فرض اینکه 206 فعلا بهترین ماشین میان رده تو ایرانه) :D

مورد بعدی که خودتم قبول میکنی فقط تبلیغ که گذاشتی مثل نیازمندی ها . اگه یه شخصی تبلیغ بزاره بری ببینی کشکشه فک کنم زنگ که هیج دوتا فحشم بارش میکنی :D:D:D:D:D:D
خب آخه مشکل اینجاس که من خودم دارم استفاده میکنم و کشکش نیس
این عکسو ببین ماله یکی از دوستانه که سایتش حدود 10 12 هزار تا آی پی داره
ولی در حدی بهینه سازی شده که لود CPU روی 1% هست (خودم براش انجام دادم)

88351061169003381549.png

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
مگه این دوتا سر وب م م ه دعوا نمیگرفتن؟:general505::general509:

اون میگفت این چه وضع کیفیت وب م م ه هست؟
اون یکی میگفت ب من چه تو آگهی نیازمندی وب م م ه زدن:oops:
یه دیقه سرتو ار اون م م ه بیار بیرون ببین چه خبره:general707:

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
سلام دوستان.
این بخش درخواست برای تغییر نام کاربری انجمن کجاست ؟
سرچ زدم پیداش نکردم!

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
الان مثلا یکی 206 بخره و با 120 تا سرعت بزنه به یه جایی و بترکه، ما باید بیام بگیم 206 بد بوده؟ (با فرض اینکه 206 فعلا بهترین ماشین میان رده تو ایرانه) :D

خب آخه مشکل اینجاس که من خودم دارم استفاده میکنم و کشکش نیس
این عکسو ببین ماله یکی از دوستانه که سایتش حدود 10 12 هزار تا آی پی داره
ولی در حدی بهینه سازی شده که لود CPU روی 1% هست (خودم براش انجام دادم)

88351061169003381549.png
بحث ساسپند شدن به دلیل پرداخت نکردن فاکتوری بود به که خیلی از وقتش مونده بود !! کسی نگفت مصرفم بالاست ساسپند شدم کجارو گرفتی . دوستان نوشتن دان تایم بالا . ساسپند شدن بیخودی . پشتیبانی ضعیف . در عوض منابع خوب

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
بحث ساسپند شدن به دلیل پرداخت نکردن فاکتوری بود به که خیلی از وقتش مونده بود !! کسی نگفت مصرفم بالاست ساسپند شدم کجارو گرفتی . دوستان نوشتن دان تایم بالا . ساسپند شدن بیخودی . پشتیبانی ضعیف . در عوض منابع خوب
منم گفتم که اون مسئله رو ما نمیتونیم نظری بدیم چون باید دو طرف ماجرا رو بررسی کنیم
الان مثلا من بیام بگم شما مولتی یوزری، شما قبول میکنی؟ :D مسلما میگی نه ولی یکی دیگه ببینه و یه طرفه به قاضی بره میگه 100% این مولتی یوزره :D
این عکس هم که گذاشتم برای دفعه قبلی بود که گفتن به خاطره مصرف منابع ساسپند شدیم

بالا