برگزیده های پرشین تولز

You may be a victim of software counterfeiting

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
منظور از این نوشته چیه.
آیا برام مشکلی ایجاد می کنه.
چطوری میتونم رفعش کنم.
میتونید منو کمک کنید.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
This copy of Windows is not Genuine

يعنى‌اينکه ويندوز شما اصل نيست و احتمالا بهتون نسخه ى قلابى رو انداخته اند (معنى پيام يه همچين چيزى ميشه). يعنى در آخرين آپديتى‌که ويندوز انجام داده Windows Genuine Advantage Notification رو نصب کرده و بعد چک کرده و ديده دهه، اين نسخه ى شما کپيه چون مثلا 1000 تا از اين شماره سريال ثبت شده، پس اصل نيست، پس اين ماجرا رو تو بوق و کرنا ميکنه که بهتون ويندوز قلابى رو انداختند و کلاه سرتون گذاشتند و وامصيبتا!!! حالا پس هرچه سريعتر بياييد ويندوز اصلى رو از ما بخريد تا اين مشکل برطرف شه!!

يا بايد اين چک کننده ى اصل بودن ويندوز رو يه جورى دست به سرش کنيد که بابا ويندوزم اريجيناله (الکی!) يا اينکه مدام براتون پيام مربوطه رو نمايش ميده و البته هيچ آپديتی رو هم ديگه از طرف مايکروسافت نميتوانيد بگيريد چون اجازه نميده.

يک سرى راه حل براى اريجينال کردن ويندوز قبلا بچه ها تو چند تا تاپيک گفته بودند که بايد پيداشون کنيد، ولى براى دست کم خلاص شدن از دست پاپ آپ هاى مربوطه اين روش ظاهرا بايد جواب بده (من خودم امتحان نکردم، فقط تو اينترنت پيداش کردم!):

You can also go and delete the actual executable that nags you. The full path to it should be (for most installs)

C:\Windows\System32\wgatray.exe

Reboot after this. No longer should you get the popups and that nagger as you log in should not show up either.

لينک

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
This copy of Windows is not Genuine

يعنى‌اينکه ويندوز شما اصل نيست و احتمالا بهتون نسخه ى قلابى رو انداخته اند (معنى پيام يه همچين چيزى ميشه). يعنى در آخرين آپديتى‌که ويندوز انجام داده Windows Genuine Advantage Notification رو نصب کرده و بعد چک کرده و ديده دهه، اين نسخه ى شما کپيه چون مثلا 1000 تا از اين شماره سريال ثبت شده، پس اصل نيست، پس اين ماجرا رو تو بوق و کرنا ميکنه که بهتون ويندوز قلابى رو انداختند و کلاه سرتون گذاشتند و وامصيبتا!!! حالا پس هرچه سريعتر بياييد ويندوز اصلى رو از ما بخريد تا اين مشکل برطرف شه!!

يا بايد اين چک کننده ى اصل بودن ويندوز رو يه جورى دست به سرش کنيد که بابا ويندوزم اريجيناله (الکی!) يا اينکه مدام براتون پيام مربوطه رو نمايش ميده و البته هيچ آپديتی رو هم ديگه از طرف مايکروسافت نميتوانيد بگيريد چون اجازه نميده.

يک سرى راه حل براى اريجينال کردن ويندوز قبلا بچه ها تو چند تا تاپيک گفته بودند که بايد پيداشون کنيد، ولى براى دست کم خلاص شدن از دست پاپ آپ هاى مربوطه اين روش ظاهرا بايد جواب بده (من خودم امتحان نکردم، فقط تو اينترنت پيداش کردم!):

You can also go and delete the actual executable that nags you. The full path to it should be (for most installs)

C:\Windows\System32\wgatray.exe

Reboot after this. No longer should you get the popups and that nagger as you log in should not show up either.

لينک

خیلی ممنون از وقتی که برای من گذاشتید.
ولی ویندوز اجازه نمده اونو پاک کنم.
حالا اگه باشه مشکلی پیش میاد یا نه.
فقط میخواستم بدونم ممکنه ویندوز رو از کار بندازه.
خیلی ممنون

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
خواهش ميکنم، البته بايد در حالت safe mode ويندوز را راه اندازى کنيد تا اجازه ى پاک شدن بدهد.

هوم، فکر نکنم ويندوز رو از کار بندازه، فقط اين پيغام هاش اعصاب آدم رو ميريزه به هم. روش هاى فعال سازى تقلبى ‌هم ظاهرا چون اين نصب شده جواب نميده. در حقيقت انقدر اين پيام ها رو نشون ميده تا کاربر براى‌خلاص شدن از شر اينا هم که شده بره يک شماره سريال قانونى خريدارى کنه ×_×

پاک کردن wgatray.exe باعث ميشه که ديگه دم به ساعت اون ارور نمايش داده نشه.

البته ظاهرا اين يکى راه هم هست که بايد برنامه ى Hijack This رو نصب کنيد و روش زير را انجام دهيد:

Reboot to safe mode. Open up HijackThis and scroll down to the selection that says “020 - Winlogon Nofity: Wgalogon - …” select that, and click fix checked.

اميدوارم کمک کننده بوده باشه، موفق باشيد ^_^

اديت:

دوست عزيز اين فايل را دريافت و بعد از دريافت ان را از حالت زيپ خارج كرده و فايل اگزه داخل ان را اجرا كنيد تا Windows Genuine Advantage Notification شما پچ شود

لينکش را فراموش کرده ايد بگذاريد ~_^

S.O.N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بانو پرشيا و cuauhtemoc
لينك را اديت كردم
شرمنده

بالا