برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 1.5 میلیون تومان و بالاتر

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
xiaomi mi 7 هم که زده خدایی خیلی گوشی خوبیه و اندازشم خوبه باتری قوی هم روش داره ولی زیر 2 تومن اینا نمیشه قیمیتش .این گوشی هم که شما معرفی کردی خیلی خوب بود خدایی . دمت گرم . ولی من میخواستم یه چیزی باشه که دست دومش پیدا بشه . اگر این بیاد ایران باید یه مدت هم صبر کنم هم قیمیتش بیاد پایین هم دست دومش پیدا بشه . شما mi max 2 از نزدیک دیدی ؟ خیلی بزرگه ؟ یعنی تابلو و تو ذوق میزنه ؟ من قبلا samsung mega 5.8 داشتم ضفحه اش بزرگ بود راضی بودم . از اون خیلی بزرگ تره تو دست ؟! چون دست دوم mi max 2 رو میشه 700 -800 خرید .
mi max 2 رو از نزدیک دیدم یک گوشی غوله. یه چیزی مابین گوشی و تبلته. این گوشی برای کسانی که علاقه مند به صفحه نمایش بزرگ برای مدیا (فیلم دیدن و وب گردی) و باتری تمام نشدنی هستن ساخته شده.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
سلام گوشی redmi 5 plus چطور گوشیه ؟ به صلاح هست خریدش ؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوستانی که قصد خرید شائومی دارن دقت کنن اکثر مدلهاش زردی و کلا مشکل صفحه نمایش دارن البته اگه اهل گوشی عوض کردن هستین و نگه نمیدارین که هیچی ولی اگه قصد دارین براتون بمونه مطمئن باشین دچار این مشکل میشن
یه مشکل دیگشونم اینه موقع فروش دست دومش خیلی افت میکنه

shayan4540

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستانی که قصد خرید شائومی دارن دقت کنن اکثر مدلهاش زردی و کلا مشکل صفحه نمایش دارن البته اگه اهل گوشی عوض کردن هستین و نگه نمیدارین که هیچی ولی اگه قصد دارین براتون بمونه مطمئن باشین دچار این مشکل میشن
اقا کی گفته این مشکل ها رو دارن من الان یه مدلشو حدودا 3 ساله دارم و یک مدل دیگشم الان حدودا یک ساله دارم هیچ مشکلی هم نداشته نمیدونم این مشکلات من دراوردی از کجا به وجود میاد.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
سلام دوستان من Redm 5 plus خریدم عالیه .

الان من یه گوشی میخواستم با اصرار از سامسونگ که صفحه اش 5.5 اینچ تا 6 اینچ که پهن نباشه . زیادم سنگین نباشه و گوشی خیلی خوبی باشه . قیمت هم بین 1.500 تا 2 تومن . برای یکی میخوام که خیلی عزیزه و سپردن به من که براشون پیدا کنم . من شیائومی رو پیشنهاد کردم گفتن که سخته براشون از یک کارخونه برن رو کارخونه دیگه .! یه چیز شاخی معرفی کنید که چند سال کار کنه بدون مشکل . ( اینترنت 4G پلاس و آنتن دهی خوب اینترنت سیمکارت در اولیت خیلی بالاییه )

1- اینترنت خوب با سرعت بالا و آنتن دهی خوب 4G+

2- حتما سامسونگ

3- وزن سبک ( تهش 200گرم )

4- صفحه پهن نباشه . 5.5 تا 6 اینچ .

5- یه چیز عالی لطفا

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,405
سلام دوستان من Redm 5 plus خریدم عالیه .

الان من یه گوشی میخواستم با اصرار از سامسونگ که صفحه اش 5.5 اینچ تا 6 اینچ که پهن نباشه . زیادم سنگین نباشه و گوشی خیلی خوبی باشه . قیمت هم بین 1.500 تا 2 تومن . برای یکی میخوام که خیلی عزیزه و سپردن به من که براشون پیدا کنم . من شیائومی رو پیشنهاد کردم گفتن که سخته براشون از یک کارخونه برن رو کارخونه دیگه .! یه چیز شاخی معرفی کنید که چند سال کار کنه بدون مشکل . ( اینترنت 4G پلاس و آنتن دهی خوب اینترنت سیمکارت در اولیت خیلی بالاییه )

1- اینترنت خوب با سرعت بالا و آنتن دهی خوب 4G+

2- حتما سامسونگ

3- وزن سبک ( تهش 200گرم )

4- صفحه پهن نباشه . 5.5 تا 6 اینچ .

5- یه چیز عالی لطفا
داداش اس۷ اج نزدیک ۲ قیمتش

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
داداش اس۷ اج نزدیک ۲ قیمتش
دمت گرم داداش . ممنون بابت جوابت . رفتم دیدم گوشی خیلی خوبی بود . به کارش میاد . ولی باز اگر سایر عزیزان نظری دارند بفرمایند . خودتونم اگر یه مدلی به ذهنتون رسید بفرمائید . همین که فرمودید عالی بود .

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996

شما اصلا تجربه کار با گوشی های شیا رو داشتید تا بحال ؟ بنده 2 سال و نیمه که یک مدل شو دارم. بشدت راضیم. هنوزم بازی یا برنامه ای نیست که بریزم و لگ بزنه گوشی یا هنگ کنه .....

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
داداشا نظری ندارن دیگه ؟

من توصیه نمی کنم بهتون سامسونگ رو اونم به عنوان میان رده ! اگه بودجه در حد پرچم دار داشتن حرفی نبود ولی با این بودجه که شما گفتید دست شون خیلی بسته س شما یا اس 7 اج رو می تونید بگیرید یا Galaxy J7 Pro

با این بودجه هم شیائومی و هم مخصوصا هوآوی انتخاب های خیلی بهتری میشه داشت

karim1989

Registered User
لایک‌ها
46
تا یک میلیون چه گوشی ای پیشنهاد میدین که سرعتش خوب باشه و دوربین خوبی هم داشته باشه .. اولویت با دوربین و سرعت هست .. هنگ نکنه و اذیت نکنه

karim1989

Registered User
لایک‌ها
46
Last edited:

digimethod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز ، ببینید گوشی های شیامی برای کاربری خوب هستند ولی توقعی از اینکه کیفیتی مثل هواوی یا سامسونگ دریافت کنید اشتباه می کنید ، این گوشی ها هم از نظر کیفیت هم از نظر پشتیبانی در رده متوسط رو به پایین هستند ، البته سلیقه را هم در نظر بگیرید

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
سلام دوست عزیز ، ببینید گوشی های شیامی برای کاربری خوب هستند ولی توقعی از اینکه کیفیتی مثل هواوی یا سامسونگ دریافت کنید اشتباه می کنید ، این گوشی ها هم از نظر کیفیت هم از نظر پشتیبانی در رده متوسط رو به پایین هستند ، البته سلیقه را هم در نظر بگیرید

به هیچ عنوان قبول ندارم حرف تونو ...
تو بحث موبایل باید تخصصی بررسی بشه هر مدل گوشی
شما خیلی کلی نظر دادید

من خودم 2 سال و نیمه که از یک گوشی شیائومی استفاده می کنم تا حالا بار ها خورده زمین و هزاران بلا سرش آوردم ولی آخ نگفته یک بار هم تعمیر نشده ...

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,405
فعلا دره این تایپیک تخته کنید،دگ گوشی تو این رنج پیدا نمیشه

Manger4321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
واقعا با این وضعیت میشه گوشی خرید ؟ بعدش احتمال بالا رفتن وجود نداره بازم ؟

kalatik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فک نکنم در این بازار که قیمت گوشی بالا رفته بتونید گوشی میان رده بخرید فقط میشه گوشی های اقتصادی بخری که با قیمت موبایل میان رده در گذشته برابری میکنه:general507::general208:

keramat_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
فک نکنم در این بازار که قیمت گوشی بالا رفته بتونید گوشی میان رده بخرید فقط میشه گوشی های اقتصادی بخری که با قیمت موبایل میان رده در گذشته برابری میکنه:general507::general208:
پایین رده ها برای کسایی خوبن که فقط بخوان تماس بگیرن پیام بدن و تهش دو ستا شبکه اجتماعی استفاده کنن برای افرادی که کارای بیشتری میکنن اصلا جواب نمیده
و مخصوصا کند بودنشونه که ازار دهندست برای کسی که پرچمدار داشته با حتی میانرده اصلا جالب نیست!

الان دیگه باید خیلی خیلی حواسمون به گوشیمون باشه [emoji4]

اگر کسی توی این اوضای بد میخواد گوشی بخره باید حسابی تحقیق کنه و بهترین گوشی میانرده بازار رو بخره تا حداقل یه مدت زیادی براش کار کنه (منظورم از کار کردن کار کردن بدونه هنگ و مشکل هست)

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

gamern1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دقیقا من دوستم خیلی به من اصرار میکرد بیا شائومي بخر من نخریدم خودش خرید بعد از یک مدتی به مشکل بر خورد:) ،درسته برند چینی معتبری هست اما حالا حالاها جا داره تا به پای برندهاي معروف برسه ،قیمتش هم خیلی اختلافی نداره :D

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
A8 Plus چنده الان دوستان ؟

بالا