برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
و باز هم ملت گیج ما دارن تاب میخورن ، دقیقا مثل سری قبل

خیلی شیک و قشنگ دولت ( **** ) با کم کردن نرخ دلار و سکه داره هرچیو که مردم پسنداز کردنو ازشون پس میگیره تا بعد از ماه رمضون دوباره ببره بالا و خزانشو پر کنه

یه سری گاو دو پا هم هستن این گوشه کنارا که میگن خدایا شکرت دلار داره میاد پایین و داریم خوشبخت میشیم

این جماعت گاو فقط دلارو داره میبینه ، نمیبینه ۲۰۶ که قیمتش ۳۵ میلیون بوده شده ۱۲۰ میلیون ، زمینی که متری ۳ میلیون بوده شده متری ۱۰ میلیون ، نمیبینه یه فالب پنیر که ۳ هزار تومن بود شده ۱۵ هزار تومن

این جماعت گاو شیر ده نیستن و شاخ میزنن ، از دوستان خاهش میکنم سر به سرشون نزارین .

Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
عمولی از ۱۴۷۰۰ رسیده ۱۴ تومن خواب بودی؟ فکر کنم دلار پونزده تومنی زیاد خریدی عمولی خخخخ امروزم وزیر خارجه عمان اومده ایران، معلومه خبرهاییه پشت صحنه همونطور که پارسال ترامپ دو ماه بعد هشدار نابودی کره شمالی رفت با کیم نشست مستقیم گذاشت خخخ نگرانتم سکته نکنی عمولی

شما که گاو نیستی بکو ببینم اگه دلار بره بشه بیست تومن، ماشین و ملک ارزون میشه یا از اینی که هست هم گرونتر میشه استاد؟ دلار چهار تومنی رسیده ۱۴ تومن اونوقت انتظار داری ۲۰۶ رو همون ۳۵ میلیون بهت بدن؟
چرا نمیگی گوشت از 4 هزار رسید به 200 هزار ؟
چرا نمیگی دلار از 900 تومن رسید به 15 ؟
چرا نمیگی شکر ..
چرا نمیگی قند ..
چرا نمیگی ملک و زمین ..

چرا نیمگی پراید ...
چرا نمیگی لباس ؟

چرا نمیگی نون همین نون خوردن ....

گاو تو و امثال تو هستین که خون مردم ایرانو دارین میمکید ...

یه قطره مصرف میکردم برای چشمام یه قطره هم بود که تو کل ایران فقد بیمارستان فارابی میتونست تو آزمایشگاه درست کنه شبیه قطره اتولوگ که از خون خودت درست میشه که دیگه به خاطر ممنوعیت واردات مواد اولیه ساخت اون دارو و قطره مجبور شدم از ایران برم چون روزانه 4 تا 8 تا مصرف دارم

تف تو غیرت شماهایی که فقد خودتونو میبینید

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
دوستان بازم دلار و طلا کاهشی شد شروع کردن به فحاشی به عالم و ادم
اصلا این دنیا هیچه
اصلا **** و بسیج و ... چیز بشن که همه بدبختی ما دست اونهاست...
اقا کاش هر چیزی بشه و دنیا بهم بریزه و ایران خاکستر بشه چون مردم ایران بدبخت هستند و چیزی حالیشون نیست
فقط چندتا سکه ایی که شما خریدی ارزون نشه
فقط خواهشا خبر کاهش قیمت دلار رو کسی اینجا نزنه که از بی ادبی و حمله اینها در امان نیست که حسابی بهم ریختن...

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
عمولی از ۱۴۷۰۰ رسیده ۱۴ تومن خواب بودی؟ فکر کنم دلار پونزده تومنی زیاد خریدی عمولی خخخخ امروزم وزیر خارجه عمان اومده ایران، معلومه خبرهاییه پشت صحنه همونطور که پارسال ترامپ دو ماه بعد هشدار نابودی کره شمالی رفت با کیم نشست مستقیم گذاشت خخخ نگرانتم سکته نکنی عمولی

شما که گاو نیستی بکو ببینم اگه دلار بره بشه بیست تومن، ماشین و ملک ارزون میشه یا از اینی که هست هم گرونتر میشه استاد؟ دلار چهار تومنی رسیده ۱۴ تومن اونوقت انتظار داری ۲۰۶ رو همون ۳۵ میلیون بهت بدن؟
چه طرز حرف زدنه؟؟؟!! عجب

TANHA81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
اصلا فرض کن دلار بره کانال ۱۲ هزار. یعنی برسیم به قیمت دو ماه پیش. شما تا دو ماه پیش خیلی احساس خوشبختی می کردی؟ بدبختیات فقط مال همین دو ماه بعد از عید بوده؟ البته اگه در نظر بگیریم که تا دو ماه پیش هنوز تحریم ها تشدید نشده بود و هنوز ۷ تا کشور می‌تونستن نفت ایرانو بخرن و سه پاهم هنوز تو لیست تروریسT قرار نگرفته بود و این همه ناو و قایق و بمب افکن و نیروی آمریکایی هم تو منطقه نبود شاید بشه اسمشو خوشبختی گذاشت
عزیزم درسته دوماه پیش بدبخت بدبخت بودیم ولی وقتی دلار میشه ۱۳۰۰۰بدبخت بدبخت بدبختتر میشیم یعنی هر ۱۰۰۰یه بدبختی به جمله قبلی اضافه کن.....دلار۱۲و۱۳ تومنی که ثابت باشه حداقل میذونیم قیمتها ثابت میمونه ولی وقتی میشه ۱۴و۱۵ یه سری (ظاهرا هموطن )خوناشام به این بهانه قیمتها رو بالا میبرند وخون ملت رو میمکند

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
دیگه کار از بدبختی و بدبختر شدن گذشته حالا چه دلار ۱۳ ت باشه یا ۱۵ زیاد فرقی نمیکنه شاید برای اونایی که ماشین خارجی دارن فرق کنه

vayu

Registered User
لایک‌ها
645

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
آبشده 1900

سکه 4870

دلار 14450

آبشده صبح دیروز تا 1790 رفت و الان 1900 یعنی بیش از 6% نوسان در 24 ساعت. بنازم به این بازار و متولیش استاد همتی:)

6 ماهه یه چماق دستش گرفته به اسم بازار متشکل ارزی، تا وضع خراب و نوسان زیاد میشه اون چماقو محکم میکوبه تو سر بازار، میره تا نوسان بعدی. این کار حداقل 10 بار تکرار شده تو 5 6 ماه اخیر. الانم اگه یکی دو روز دیگه مثل امروز افزایشی باشه دوباره خبر راه اندازی بازار متشکل ارزی در روزهای آینده رو به وفور در خبرگزاری ها خواهید دید:general404:

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
آبشده 1900

سکه 4870

دلار 14450

آبشده صبح دیروز تا 1790 رفت و الان 1900 یعنی بیش از 6% نوسان در 24 ساعت. بنازم به این بازار و متولیش استاد همتی:)

6 ماهه یه چماق دستش گرفته به اسم بازار متشکل ارزی، تا وضع خراب و نوسان زیاد میشه اون چماقو محکم میکوبه تو سر بازار، میره تا نوسان بعدی. این کار حداقل 10 بار تکرار شده تو 5 6 ماه اخیر. الانم اگه یکی دو روز دیگه مثل امروز افزایشی باشه دوباره خبر راه اندازی بازار متشکل ارزی در روزهای آینده رو به وفور در خبرگزاری ها خواهید دید:general404:

احسنت

signore

Registered User
لایک‌ها
636
آبشده 1900

سکه 4870

دلار 14450

سلام من دیروز ۵۰۰۰ دلار خریدم از دیروز تا امروز ۱.۵ میلیون روی سودم به نظرت بفروشم یا نگه دارم بالاتر بفروشم بیشتر سود کنم؟ به نظرت اگه الان بفروشم فرصتی پیدا میشه که زیرش بخرم دوباره؟

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
سلام من دیروز ۵۰۰۰ دلار خریدم از دیروز تا امروز ۱.۵ میلیون روی سودم به نظرت بفروشم یا نگه دارم بالاتر بفروشم بیشتر سود کنم؟ به نظرت اگه الان بفروشم فرصتی پیدا میشه که زیرش بخرم دوباره؟
من نوسان گیری نمیکنم و توصیه ای هم نمیکنم. ولی در کل روند میان مدت و بلند مدت تا زمانی که نرمش قهرمانانه صورت نگیره افزایشیه

signore

Registered User
لایک‌ها
636
من نوسان گیری نمیکنم و توصیه ای هم نمیکنم. ولی در کل روند میان مدت و بلند مدت تا زمانی که نرمش قهرمانانه صورت نگیره افزایشیه
باشه پس وایسیم ببینیم چی میشه. من فکر میکردم پایین تر میاد منتظر بودم پایین تر بیاد ۵۰۰۰ تا دیگه بخرم ولی نیومد

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
انس جهانی ۱۲۸۵

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
دوستان بین ابشده و سکه کدوم سود دهی بهتری دارن؟
ابشده یکم خطرش بیشتره درسته؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان عزیز هفته پیش رو را واسه طلا و دلار چطور می بینید؟

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
دوستان عزیز هفته پیش رو را واسه طلا و دلار چطور می بینید؟

این هفته نباید نوسانات زیادی داشته باشیم، دوشنبه هم که تعطیله، این هفته قیمت ها کنترل میشه، ولی هفته دیگه احتمالا شاهد نوساناتی باشیم چون 11 خرداد به احتمال خیلی زیاد ایران وارد لیست سیاده FATF خواهد شد و به صورت مقطعی و روانی هم که شده رو قیمت ارز و طلا تاثیر میزاره.

بالا