برگزیده های پرشین تولز

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
بچه ها الان من 10 تومن توی بورس دارم و دارم کار میکنم
خوب سود و ضررش بالاست

الان حدود 10 تومن دیگه دارم
میخوام بذارمش تو همین صندوقا
کدومش رو پیشنهاد میکنید؟
این صندوقها اکثرا با شاخص حرکت می کنند تا شاخص مثبت میشه مثل امروز این صندوقها بازدهی خوبی دارند تا شاخص منفی میشه هم بازدهی منفی بالایی دارند اگر این 20تومن کل زندگیت نیست به نظرم خودت باهاش تو بورس معامله کن اگرم این 20تومن کل زندگیته اون 10تومن دوم را جای کم ریسکتر سرمایه گذاری کن .صندوق بورسی با اینکه خودت معامله کنی ریسکشون زیاد فرقی نداره.(البته به شرطی که همین جوری و الکی سهم نخری بفروشی یه حداقل دانش بورس داشته باشی یا از افراد قابل اطمینان سیگنال بگیری(منظورم این کانال در پیتها نیستا آدمی که حداقل 10ساله داره علمی تو بورس کار می کنه و بنیادی و تکنیکال کار می کنه)

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
ممنون ولی میخوام یکی که خودش تو این صندوق ها بوده بیاد نظر بده
واقعیت میخواستم برم تو بورس ولی با توجه به وضعیت الان که دارم وقتشو ندارم
بورسم اگه وقت براش نزاری فکر نمیکنم فایده داشته باشه
به خاطر همین میخوام برم تو یکی از این صندوق ها حالا نمیدونم کدوم بهتره و سودش هم خوب باشه
تازه اتفاقی داشتم چند تا رو نگاه میکردم تو شهر من شعبه ای نداشتن ! باید برای ثبت نام توشهرم حتما شعبه داشته باشن دیگه درسته ؟
یک راه دیگه هم دارید بعضی ها بهش میگند روش پیرمردی (اتفاقا افرادی مثل وارن بافت همین روش را استفاده می کنند و اکثرا بهتر از نوسان گیری جواب میده امااااااااا نیاز به صبر داره )3-4تا سهم با بنیاد خوب که هنوز خیلی رشد نداشته پیدا کنید بخرید .بندازید کنار و برید دنبال زندگیتون .نهایت ماهی یکبار برید ببنید چه خبره و چند شده .اگر سهم خوب پیدا کنید و کمی شانس هم یاریتون کنه احتمالا از صندوق بازدهی خیلی بیشتری خواهید داشت .
من خودم تو 4تا صندوق قدیما پول گذاشتم .اکثرا با شاخص حرکت می کنند و در سالهایی که بورس نزولی هست اکثرا بازدهی مناسبی ندارند به 97 یا الان نگاه نکنید .برید سابقه صندوق ها از حدود 15مهر تا اول بهمن را دربیارید ببنید در بازار نزولی بازدهشون چقدر بوده اگر بازده خوبی داشتند بدونید صندوق خوبی انتخاب کردید .اگر نه تو بازار صعودی سود کردن هنر نیست .

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
یک راه دیگه هم دارید بعضی ها بهش میگند روش پیرمردی (اتفاقا افرادی مثل وارن بافت همین روش را استفاده می کنند و اکثرا بهتر از نوسان گیری جواب میده امااااااااا نیاز به صبر داره )3-4تا سهم با بنیاد خوب که هنوز خیلی رشد نداشته پیدا کنید بخرید .بندازید کنار و برید دنبال زندگیتون .نهایت ماهی یکبار برید ببنید چه خبره و چند شده .اگر سهم خوب پیدا کنید و کمی شانس هم یاریتون کنه احتمالا از صندوق بازدهی خیلی بیشتری خواهید داشت .
من خودم تو 4تا صندوق قدیما پول گذاشتم .اکثرا با شاخص حرکت می کنند و در سالهایی که بورس نزولی هست اکثرا بازدهی مناسبی ندارند به 97 یا الان نگاه نکنید .برید سابقه صندوق ها از حدود 15مهر تا اول بهمن را دربیارید ببنید در بازار نزولی بازدهشون چقدر بوده اگر بازده خوبی داشتند بدونید صندوق خوبی انتخاب کردید .اگر نه تو بازار صعودی سود کردن هنر نیست .
والا این روشی که گفتی زیاد فکر نکنم برای من مناسب باشه
چون اولا پیدا کردن همیچین سهمی فکر نمیکنم زیاد ساده باشه دوما همونجور که خودت گفتی زمان بر هست که من نمیخوام اینقدر صبر کنم
من میخوام در حد یه مبلغ کم تو بورس وارد بشم ولی از اونجایی که فعلا دانششو ندارم و وقتشم ندارم که یادش بگیرم ، میخوام پولم رو تو یکی از این صندوق ها بزارم ( بازم میگم یه مبلغ کم )
به خاطر همین میخوام بدونم کدوم بهتره واسم

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
والا این روشی که گفتی زیاد فکر نکنم برای من مناسب باشه
چون اولا پیدا کردن همیچین سهمی فکر نمیکنم زیاد ساده باشه دوما همونجور که خودت گفتی زمان بر هست که من نمیخوام اینقدر صبر کنم
من میخوام در حد یه مبلغ کم تو بورس وارد بشم ولی از اونجایی که فعلا دانششو ندارم و وقتشم ندارم که یادش بگیرم ، میخوام پولم رو تو یکی از این صندوق ها بزارم ( بازم میگم یه مبلغ کم )
به خاطر همین میخوام بدونم کدوم بهتره واسم
روش انتخاب صندوق را گفتم سابقه سود صندوق را از حدود 15مهر تا اوایل بهمن چک کن ببین چه طور بوده هر کدوم بازده بهتری داشته بازده بعد عیدشم چک کن بعد بینشون یکی انتخاب کن
اگرم تو سایتش شعبه کرمان نداشت زنگ بزن بهشون بعضی هاشون شعبه دارند تو سایتشون وارد نکردند یا با روشهای اینترنتی و....امکان سرمایه گذاری دارند .
اگر کارمند هستید یا کلا خیلی نمی تونید ساعات اداری برید شعبه بهتره صندوقی انتخاب کنید که ابطالش اینترنتی باشه تا هر موقع دیدید اوضاع بازار داره بد میشه سریع ابطال کنید مثل آگاه که من قبلا توش پول داشتم همین طور بود.کلا هم صندوق بدی نیست اما بازده خیلی فوق العاده هم نداره.خودتون تحقیق کنید.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,211
وال‌استریت‌ژورنال: ایالات متحده به چند کشور اجازه خرید محدود نفت از ایران را میدهد.

sepehr_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام دوستان امکانش هست کسی یک راهنمای سرمایه گذاری در بورس چه سایت چه اپلیکیشن و... به من معرفی کنه. برای آغاز در حد صفر هستم

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920

IDINARASH

Registered User
لایک‌ها
93
یهویی تاپیکودیدم شنبه بازار بورس ریزشی دقت کنید دوستان

IDINARASH

Registered User
لایک‌ها
93
سلام دوستان امکانش هست کسی یک راهنمای سرمایه گذاری در بورس چه سایت چه اپلیکیشن و... به من معرفی کنه. برای آغاز در حد صفر هستم

سلام
فقط کارگزاری مفید
انلاین میتونی ثبت نام کنی بعد مراجعه به شعبه مرکزی و یا دفاتر پیشخوان که اونجا پولیه
شعبه رایگان
دقت قبل اموزش
ورود به بورس = اشتباه
اموزشم تو نت رایگان پر هست بسته به پشتکار خودتون
التما3 دعا خدافظ

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,449
سلام
فقط کارگزاری مفید
انلاین میتونی ثبت نام کنی بعد مراجعه به شعبه مرکزی و یا دفاتر پیشخوان که اونجا پولیه
شعبه رایگان
دقت قبل اموزش
ورود به بورس = اشتباه
التما3 دعا خدافظ
سهم آشنا هم غیرحضوری داره. تو تلگرام بهون گفتم سامانه سجام احراز هویت شدیم لازمه دوباره تو سایت احراز هویت شیم؟ گفت تو سایت ثبت نام کن بعد اسم و کد ملی رو تو تلگرام بفرست تا فایل ثبت نامی رو ارسال کنیم

sepehr_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام
فقط کارگزاری مفید
شعبه رایگان
دقت قبل اموزش
ورود به بورس = اشتباه
التما3 دعا خدافظ
چرا ورود به بروس اشتباه است؟
من سه سال پیش ثبت نام کردم اما چون بلد نبودم فعالیت نکردم
آموزش زیاد هست اما یک آموزش گام و گام و کامل می خواستم. ممنون از راهنماییتون

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920

ایشون جملشون رو تو دو خط نوشتند . فکر کنم جمله کاملشون این بوده باشه :

دقت قبل اموزش ورود به بورس = اشتباه

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
ظاهرا قرار هست پلي پروپيلن جم (جم پيلن) بزودی عرضه بشه :

persianbourse2-2.png

%D8%AC%D9%85-%D9%BE%DB%8C%D9%84%D9%86.png

IDINARASH

Registered User
لایک‌ها
93

سلام پی وی در تماس باشید
ضمن اینکه دورههای خیلی خوب و رایگانی اینجا میتونید پیدا کنید
https://evand.com/events

بعضی پولی برخی رایگان
رایگانا رو دنبال کن

اینم به ذهن بسپاریم افرادی که توی هر رشته ای استاد شدند شاید داشته هاشونو رایگان در اختیار ما قرار ندهند
ولی همیشه اطلاعات رایگان وجود داره کنکاش و تلاش
اگه یه روزی به جایی رسیدیم یادمون باشه بخیل نباشیم در اموزش

ایشون جملشون رو تو دو خط نوشتند . فکر کنم جمله کاملشون این بوده باشه :

دقت قبل اموزش ورود به بورس = اشتباه
سلام بله من منظورمو خوب نتونستم انتقال بدم ممنون از شما منظورم دقیقا همین بود

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
دومین عرضه اولیه بورس تهران در راه است
57840868.jpg

۱۰ درصد از سهام شرکت پلی پروپیلن جم در بازار دوم بورس تهران آماده عرضه اولیه بوده که ۴.۹ درصد از این سهام مربوط به سهم پتروشیمی جم و ۵.۱ درصد مربوط به سهم پتروشیمیران است.

به گزارش ایسنا از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکنون یک شرکت در بورس تهران عرضه اولیه شده است، در عین حال مدتی بود که مدیران بورس اعلام می‌کردند که یکی از شرکت‌های آماده برای عرضه پلی پروپیلن جم است.

به تازگی سهامداران عمده این شرکت نیز برای عرضه ۱۰ درصد از سهام خود در بازار دوم بورس تهران اعلام آمادگی کرده‌اند به طوری که از این ۱۰ درصد ۴.۹ درصد مربوط به سهم پتروشیمی جم و ۵.۱ مربوط به سهام پتروشیمیران است.

احمد جاویدی - رئیس هیأت مدیره پتروشیمی جم - در جلسه‌ای که به مناسبت معرفی این شرکت به سرمایه‌گذاران بورسی برگزار شد گفت: ۱۰ درصد از سهام شرکت پلی پروپیلن جم به زودی در بازار دوم بورس تهران عرضه خواهد شد و تا پایان سال هم عرضه‌های دیگری خواهیم داشت.

وی درباره اهداف سهامداران عمده برای عرضه در بورس، اظهار کرد: بورس بهترین محل برای شرکت‌های شفاف است که بتواند اطلاعات درست و به موقع را برای همه ذی نفعان ارائه کند. پلی پروپیلن جم با ریسک متناسب و با توجه به مقدار سودآوری برای سرمایه‌گذاران بورسی یک سهم مناسب است.

جاویدی درباره EPS شرکت در سال ۱۳۹۸ نیز گفت: شرایط بسیار متغیر است در نتیجه به گزارش‌های تفسیری مراجعه کنید.

در ادامه این مراسم بهمن بهزادی - مدیر عامل پلی پروپیلن جم - درباره عرضه سهام این شرکت در بورس، اظهار کرد: این شرکت از طرح‌های ملی شرکت صنایع پتروشیمی در منطقه ویژه پارس از توابع شرکت پتروشیمی جم است که در سال ١٣٨٢ از این مجموعه جدا شد و در راستای اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ از طریق مزایده سازمان خصوصی سازی به صدرا فروخته می‌شود.

وی افزود: سپس شرکت با سهام ۵١ درصدی پتروشیمی ایران و ۴٩ درصدی پتروشیمی جم در تاریخ ٢٧ مهر ١٣٨٣ مجدد از صدرا تفکیک شد و در اوایل دهه ١٣٩٠ این شرکت از شرکت صدرا به شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران یا پتروشیمی شازند منتقل شد. در سال ١٣٩۴ این شرکت از سرمایه گذاری ملی ایران و پتروشیمی شازند به صندوق بازنشستگی کشوری یا هلدینگ صبا انرژی منتقل شد.

بهزادی درباره موضوع فعالیت شرکت گفت: پلی پروپیلن جم انواع گریدهای پلی پروپیلن را تولید می‌کند و مساحت کل شرکت ۸۰ هزار متر مربع بوده که ۳۰۰ هزار تن ظرفیت کل شرکت است.

وی درباره سهامداران این مجموعه نیز گفت: شرکت پتروشیمیران ۵۱ درصد از سهم پلی پروپیلن و پتروشیمی جم ۴۹ درصد را دارد و باقی سهامداران در حد ۱۰۰۰ سهم دارند.

بهزادی درباره سهم تولید پلی پروپیلن از تولید کشور توضیح داد: این شرکت بزرگترین تولید کننده پلی پروپیلن کشور است به طوری که ۳۴ درصد کل تولید کشور توسط آن تولید می‌شود.

وی در پاسخ به اینکه محصولات شما به کجا صادر می‌شود؟ گفت: عمده صادرات ما در سال‌های گذشته به کشور ترکیه صادر بود.

انتهای پیام

https://www.isna.ir/news/98031104992/دومین-عرضه-اولیه-بورس-تهران-در-راه-است

rasool.ps4

Registered User
لایک‌ها
47
سلام بنده در بورس خارجی فعالیت میکنم کاملا پرسود و بی خطر کسی مایل بود بیاد خصوصی توضیح میدم

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
اثر روانی تحریمها حتی یک روز هم دوام نیاورد . امروز پترول ( گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان ) 240 میلیون سهم اکثرا روی مثبت 5% معامله شد .
در حالیکه میانگین معاملات سهم روزانه 22 میلیون برگ سهم هست !
خریداران هم اکثرا حقیقی بودند !

http://cdn.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151321&i=69143674941561637

بالا