برگزیده های پرشین تولز

مشاوره در مورد عمده فروشی

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
درود برهمگی . دوستان یه چند مدتی بفکرم زده برم تو کار سیگار .... میخام ببینم از کجا باید بصورت کارتونی تهیه کنم ؟

فرق قیمت کارتونی با باکسی چقده ؟ و تو هرکارتون چند باکس هست ؟

با تشکر ممنون میشم راهنمایی فرمایید !!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
از سیگار بهتر نبود؟ :(

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
چی مثلا رفیق ؟ بفرمایید تا بنده از تجربیات جنابعالی بهر ببرم .....

اگر پول داری که بتونی به صورت عمده خرید کنی مورد های بهتری هم میتونه باشه .. صرف نظر از اینکه این شغل از لحاظ اجتماعی زیاد جالب نیست، از لحاظ سلامتی هم به خودتون و دیگران ضرر میزنید...

در مورد تجربه و کمک دیگران هم، باید اول موقعیت مکانی، حداقل سرمایه، تخصص خودتون و سنتون رو بگید تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن.

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
اگر پول داری که بتونی به صورت عمده خرید کنی مورد های بهتری هم میتونه باشه .. صرف نظر از اینکه این شغل از لحاظ اجتماعی زیاد جالب نیست، از لحاظ سلامتی هم به خودتون و دیگران ضرر میزنید...

در مورد تجربه و کمک دیگران هم، باید اول موقعیت مکانی، حداقل سرمایه، تخصص خودتون و سنتون رو بگید تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن.
بنظرتون تو چه کاری بزنم ؟ سرد گم شدم .... با 50 میل چی میشه کرد .... قبلا سوپری داشتم ...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
بنظرتون تو چه کاری بزنم ؟ سرد گم شدم .... با 50 میل چی میشه کرد .... قبلا سوپری داشتم ...

خب با 50 میل که نمیشه عمده وارد کرد، الان یه مغازه مثلا آرایشی بخوای پرش کنی حداقل 100 میلیون میشه... با این پول اگه دختر ( آشنا ) داشته باشی میتونی یه جای خوب و شلوغ لوازم آرایشی بهداشتی بزنی و با هم کار کنید، میتونی مغازه شال و روسری بزنی، بدلیجات هم بد نیست...

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
با ۸ میلیون الی ۱۷ میل میتونی دستگاه دم گیر کشمش بخری کشمش بخر بعد با دستگاه دم گیری و الک میشه

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
خب با 50 میل که نمیشه عمده وارد کرد، الان یه مغازه مثلا آرایشی بخوای پرش کنی حداقل 100 میلیون میشه... با این پول اگه دختر ( آشنا ) داشته باشی میتونی یه جای خوب و شلوغ لوازم آرایشی بهداشتی بزنی و با هم کار کنید، میتونی مغازه شال و روسری بزنی، بدلیجات هم بد نیست...
رفتم امروز با آشنا به مغازه بستنی فروشی و .... بهم میکه بیا از س 10 صبح تا 11 شب یکسره و بعد میکم ماهی چقد میدی درست ج نداد میکه حالا بیا !!!! ...... وقاعا خیلی بی انصافیه .... اگر شغل بهتری دارید بگید ..... 1 ساله بیکارم ..... .واقعا نامید شدم ... روز به روزم با تورم شغلها از بین میره
با ۸ میلیون الی ۱۷ میل میتونی دستگاه دم گیر کشمش بخری کشمش بخر بعد با دستگاه دم گیری و الک میشه
رفیق مسخره میکنی ؟:D

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
رفتم امروز با آشنا به مغازه بستنی فروشی و .... بهم میکه بیا از س 10 صبح تا 11 شب یکسره و بعد میکم ماهی چقد میدی درست ج نداد میکه حالا بیا !!!! ...... وقاعا خیلی بی انصافیه .... اگر شغل بهتری دارید بگید ..... 1 ساله بیکارم ..... .واقعا نامید شدم ... روز به روزم با تورم شغلها از بین میره

؟:D
احتمالا می خواد ببینه چه جوری کار می کنی و کارت چطوره
امیدوارم تحمل داشته باشی اگه دیدی جایی صاحبکار بد دهن نیست و خوش اخلاقه باهاش بمون
یه نکته همیشه بگو خدا منو خیلی دوست داره تا موفق باشی جلوی دیگران بگو این نشون میده و باعث در مورد مثبت فکر کنن :general601:
نمی دونم اهل کدوم شهری ولی میتونی ببینی چه کارهایی در شهرهای دیگه اشباع هست ولی تو شهر شما نه و اگه جالب بود انجام بده

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
احتمالا می خواد ببینه چه جوری کار می کنی و کارت چطوره
امیدوارم تحمل داشته باشی اگه دیدی جایی صاحبکار بد دهن نیست و خوش اخلاقه باهاش بمون
یه نکته همیشه بگو خدا منو خیلی دوست داره تا موفق باشی جلوی دیگران بگو این نشون میده و باعث در مورد مثبت فکر کنن :general601:
نمی دونم اهل کدوم شهری ولی میتونی ببینی چه کارهایی در شهرهای دیگه اشباع هست ولی تو شهر شما نه و اگه جالب بود انجام بده
خودش چند جا کار داره .... فقط 3 تا شغل داره .. کلی شاگردم داره . فقط میاد میره ..... همدان هستم . بنظرت ماهی با 13 ساعت کار چقد بده خوبه ؟ تو گرما شلوغ و..... واقعا ماهی 1500ت و 8 ساعت کار خیلیه ؟؟؟ با این تورم !!!
کشمش رو راست کفتی ؟

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
خودش چند جا کار داره .... فقط 3 تا شغل داره .. کلی شاگردم داره . فقط میاد میره ..... همدان هستم . بنظرت ماهی با 13 ساعت کار چقد بده خوبه ؟ تو گرما شلوغ و..... واقعا ماهی 1500ت و 8 ساعت کار خیلیه ؟؟؟ با این تورم !!!
کشمش رو راست کفتی ؟
اره راست گفتمhttps://vitrinnet.com/video/4375/دستگاه-دُم-گیر-کشمش-BST-405-DK
البته دو تا شرکت دیگه هم میسازند نمی دونم چند میدم ...
والا ۸ ساعت کار الان مغازه‌ نمی مونن بیشتره حالا زیاد گیر نده اگه بزنی گل و گیاه فکر کنم خوشت میاد

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
اره راست گفتمhttps://vitrinnet.com/video/4375/دستگاه-دُم-گیر-کشمش-BST-405-DK
البته دو تا شرکت دیگه هم میسازند نمی دونم چند میدم ...
والا ۸ ساعت کار الان مغازه‌ نمی مونن بیشتره حالا زیاد گیر نده اگه بزنی گل و گیاه فکر کنم خوشت میاد
دم کشمش چطور هس حالا ؟ ماهی چقد درامد داره شما خودت تجربه داری ؟ توضیح مختصر بدی ؟
گل فروشی رفیقم کفت بیا جنوب کار کن 30 روز تمام ماهی 1500 ت ... باید زمین داشته باشی بشه یا نشه .... بنظرت برم تاید شونده زیاد بخرم ارزونتر میوفته تا ارزونتربدم ؟ بعدش برم چند شنیبها بازارها یا دست فروشی

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
دم کشمش چطور هس حالا ؟ ماهی چقد درامد داره شما خودت تجربه داری ؟ توضیح مختصر بدی ؟
گل فروشی رفیقم کفت بیا جنوب کار کن 30 روز تمام ماهی 1500 ت ... باید زمین داشته باشی بشه یا نشه .... بنظرت برم تاید شونده زیاد بخرم ارزونتر میوفته تا ارزونتربدم ؟ بعدش برم چند شنیبها بازارها یا دست فروشی
ببین برو یه قیمت بگیر از کسایی که تو کار کشمش هستک بگو کشمش بی دم چند می فروشه بعد ببین کشمش دم دار چند می فروشه و قیمت و اختلافش رو بگیر بعد ببین روزی چقدر کشمش می تونی دم گیری کنی
شماره یکی داشتم تو این کار هست الان نمی تونم و خودت حساب کن چند روز در ماه کار داری ..
شهر دیگه کار کردن خوبه اگه علاقه داری برو
تجربه جدید گیرت میاد من فکر کنم خوب باشه ولی مراقب باش خرج و مخارج به عهده صاحبکار باشه

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
تاید در موردش نظری ندارم یهو می بینی ۱۰۰ نفر تاید خریدن امیدوارم اینجوری نباشه
خودم اصالتا از همدان هستم نشون به اون نشون که گندم ها تازه آماده درو شدن

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
تاید در موردش نظری ندارم یهو می بینی ۱۰۰ نفر تاید خریدن امیدوارم اینجوری نباشه
خودم اصالتا از همدان هستم نشون به اون نشون که گندم ها تازه آماده درو شدن
همدان اوضاع کارش خرابه ... دستگاه جوراب چطوره ؟
الان ساکن همدان هستی ؟

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
همدان اوضاع کارش خرابه ... دستگاه جوراب چطوره ؟
الان ساکن همدان هستی ؟
الان قم هستم
چند روز پیش همدان بودم
در مورد دستگاه جوراب می تونم از تولید کننده ها بپرسم شاید توجیهم کنم بهت اطلاع میدم بودجه چقدر داری
از کار بوقلمون چیزی میدونی بازارش خوبه شاید خوشت نیاد ولی بخوای میتونم یکی بهت معرفی کنم مشاوره خوب میده کارش درسته ولی یذره سرمایه می خواد اگه بتونی تو مرتع پرورش بدی سودش خیلی بیشتره تا سالن

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
الان قم هستم
چند روز پیش همدان بودم
در مورد دستگاه جوراب می تونم از تولید کننده ها بپرسم شاید توجیهم کنم بهت اطلاع میدم بودجه چقدر داری
از کار بوقلمون چیزی میدونی بازارش خوبه شاید خوشت نیاد ولی بخوای میتونم یکی بهت معرفی کنم مشاوره خوب میده کارش درسته ولی یذره سرمایه می خواد اگه بتونی تو مرتع پرورش بدی سودش خیلی بیشتره تا سالن
باشه دمت گرم ...ببپرس بگو چقد میخاد ....

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
اول نوع دستگاه و نخ را باید در نظر بگیرید دستگاههای کامپیوتری یا ایرانی های قدیم که با توجه به قیمت دستگاهای کامپیوتری قابلیت بیشتری دارند و می توانند انواع جوراب زنانه و مردانه اسپرت یا سه ربع و ساق کوتاه یا جوراب شلواری بچه گانه با آن تولید کرد و جوراب کالج دستگاه متفاوتی دارد که قیمت دستگاههای کامپیوتری حدود در سال ۹۸ بین ۲۰ الی ۵۰ میلیون می باشد

انواع نخ مورد استفاده نخ بامبو ، پنبه ، نا نو ( فرآوری شده ) هندی و چینی که نخ هندی هم ارزان ترینشان هست و نخ ایرانی هم موجود می باشد که کیفیتش در حد نانو و … هست که نخ معمولا کیلویی فروخته می شود و فکر کنم به صورت کارتنی خرید و فروش می شود

جوراب یا در نهایت نخ نا نو قیمتی کمی بیشتر از سایر نخ ها دارد و بوی خاصی جوراب نا نو نداره ولی یه چیزی به نام اسپری نا نو وجود دارد که باعث ایجاد اثر نا نو برای بار اول در جوراب میشود و کلا اینکه جوراب نانو بو میده برای کلاه برداری هست یا یه ترفند فریب مشتری

با دستگاه کامپیوتری به صورت نرمال با توجه به سایز جوراب تولید متفاوت هست

مثلا جوراب شلواری بچه گانه روزی ۱۰ جین

جوراب مچی روزی ۱۵ الی ۲۰ جین

جوراب مردانه ۱۵ الی ۲۵ جین

اگه قصد ورود به تولید جوراب داری می تونی عاملیت فروش بگیری چون دست زیاده و در صورت راه اندازی تولیدی باید ابتدا تبلیغات کنید تا جوراب روی دست شما نمونه

سرمایه که برای جوارب بافی لازمه حداقل ۱۵۰ میلیون تومان در نظر بگیرید

مشکلات فنی دستگاه جوراب بافی بیشتر خرابی سیلندرها و پمپ ها هست

در مورد پول برق و نیرو اطلاع ندارم

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
گرامی شما راه دیگه ای سراغ نداری //؟

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
اول نوع دستگاه و نخ را باید در نظر بگیرید دستگاههای کامپیوتری یا ایرانی های قدیم که با توجه به قیمت دستگاهای کامپیوتری قابلیت بیشتری دارند و می توانند انواع جوراب زنانه و مردانه اسپرت یا سه ربع و ساق کوتاه یا جوراب شلواری بچه گانه با آن تولید کرد و جوراب کالج دستگاه متفاوتی دارد که قیمت دستگاههای کامپیوتری حدود در سال ۹۸ بین ۲۰ الی ۵۰ میلیون می باشد

انواع نخ مورد استفاده نخ بامبو ، پنبه ، نا نو ( فرآوری شده ) هندی و چینی که نخ هندی هم ارزان ترینشان هست و نخ ایرانی هم موجود می باشد که کیفیتش در حد نانو و … هست که نخ معمولا کیلویی فروخته می شود و فکر کنم به صورت کارتنی خرید و فروش می شود

جوراب یا در نهایت نخ نا نو قیمتی کمی بیشتر از سایر نخ ها دارد و بوی خاصی جوراب نا نو نداره ولی یه چیزی به نام اسپری نا نو وجود دارد که باعث ایجاد اثر نا نو برای بار اول در جوراب میشود و کلا اینکه جوراب نانو بو میده برای کلاه برداری هست یا یه ترفند فریب مشتری

با دستگاه کامپیوتری به صورت نرمال با توجه به سایز جوراب تولید متفاوت هست

مثلا جوراب شلواری بچه گانه روزی ۱۰ جین

جوراب مچی روزی ۱۵ الی ۲۰ جین

جوراب مردانه ۱۵ الی ۲۵ جین

اگه قصد ورود به تولید جوراب داری می تونی عاملیت فروش بگیری چون دست زیاده و در صورت راه اندازی تولیدی باید ابتدا تبلیغات کنید تا جوراب روی دست شما نمونه

سرمایه که برای جوارب بافی لازمه حداقل ۱۵۰ میلیون تومان در نظر بگیرید

مشکلات فنی دستگاه جوراب بافی بیشتر خرابی سیلندرها و پمپ ها هست

در مورد پول برق و نیرو اطلاع ندارم
یعنی کمش 150 میل سرمایه میخاد ؟
بعدش تولید کنم بعدش ببرم دست فروشی بفروشم خوبه ؟

بالا