برگزیده های پرشین تولز

مشاوره در مورد عمده فروشی

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
خب با 50 میل که نمیشه عمده وارد کرد، الان یه مغازه مثلا آرایشی بخوای پرش کنی حداقل 100 میلیون میشه... با این پول اگه دختر ( آشنا ) داشته باشی میتونی یه جای خوب و شلوغ لوازم آرایشی بهداشتی بزنی و با هم کار کنید، میتونی مغازه شال و روسری بزنی، بدلیجات هم بد نیست...
با ۱۰۰ تومن هم نمی شه مغازه پر کرد

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
یعنی کمش 150 میل سرمایه میخاد ؟
بعدش تولید کنم بعدش ببرم دست فروشی بفروشم خوبه ؟
شما اگه تولید کنی قیمت پایین بدی دست فروش ها و کسایی که تو کار فروش پوشاک یا ارزون فروش هستن خودشون مشتری میشن فقط باید مشتری عمده پیدا کنی و تبلیغ کنی
بعدش یذره باید پول بیشتر داشته باشی چون ممکنه سر ماست گاهی دیر فروش بده یا پولت رو دیر بدن البته شاید هم نه محض احتیاط

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
شما اگه تولید کنی قیمت پایین بدی دست فروش ها و کسایی که تو کار فروش پوشاک یا ارزون فروش هستن خودشون مشتری میشن فقط باید مشتری عمده پیدا کنی و تبلیغ کنی
بعدش یذره باید پول بیشتر داشته باشی چون ممکنه سر ماست گاهی دیر فروش بده یا پولت رو دیر بدن البته شاید هم نه محض احتیاط
خودم تولید کنم . خودم شبا برم دست فروشی ؟
هم تولید کنم هم دست فروشی کنم

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
به نظرت هر شب چند جین می تونی تنهایی بفروشی
بنده میکم چون خودم تولید کننده هستم دیکه به واسطه ندم ..... خودم مستقیم بفروشم .... ارونتر بشه سریع فروش بره
اونم هس دیکه بقول جنابعالی چقدش فروش میره ؟ یعنی 50 عدد فروش نمیره ؟

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
بنده میکم چون خودم تولید کننده هستم دیکه به واسطه ندم ..... خودم مستقیم بفروشم .... ارونتر بشه سریع فروش بره
اونم هس دیکه بقول جنابعالی چقدش فروش میره ؟ یعنی 50 عدد فروش نمیره ؟
ارزش نداره حالا یهو دیدی مامور شهرداری اومد اینجا چیکار می کنی به جرم کسب نامشروع قبل از اینکه کاری کنی همه چیزتو بگیره البته شهر شما شاید اینجوری نباشه ولی کارت خوب باشه و کیفیت داشته باشه رو هوا می برن مخصوصا اگه کیفیت عالی باشه بیشتر میتونی بفروشی حالا به غیر من با ۲ نفر دیگه شور کن ببین چی می گن

۵۰ عدد چیزی نیس حداقل باید روزی ۳۰۰ جفت بفروشی

بعد جوراب بچگانه داری زنانه جوراب شلواری جوراب اسپرت زنانه ۳ ربع ۲ ربع
پار ازین
شیشه ای
باید تولید یه برنامه ریزی بشه من که تو کار جوراب نبودم

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
ارزش نداره حالا یهو دیدی مامور شهرداری اومد اینجا چیکار می کنی به جرم کسب نامشروع قبل از اینکه کاری کنی همه چیزتو بگیره البته شهر شما شاید اینجوری نباشه ولی کارت خوب باشه و کیفیت داشته باشه رو هوا می برن مخصوصا اگه کیفیت عالی باشه بیشتر میتونی بفروشی حالا به غیر من با ۲ نفر دیگه شور کن ببین چی می گن

۵۰ عدد چیزی نیس حداقل باید روزی ۳۰۰ جفت بفروشی

بعد جوراب بچگانه داری زنانه جوراب شلواری جوراب اسپرت زنانه ۳ ربع ۲ ربع
پار ازین
شیشه ای
باید تولید یه برنامه ریزی بشه من که تو کار جوراب نبودم
درود . نظرت در مورد بی ت کو ین چیه ؟

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
من پیشنهادم اینه یا نظرم اینه با من کار کنی
من دارم نفراتی از قم جذب می کنم که در زمینه های تولیدی مختلف فعال هستند که به کمکشون به افراد دیگه سرویس راه اندازی شغل میدیم و همچنین به نفرات اصلی برای فروش محصولات بهشون کمک می کنم
نمایندگی همدان رو می خوای ،؟

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
من دارم نفراتی از قم جذب می کنم که در زمینه های تولیدی مختلف فعال هستند که به کمکشون به افراد دیگه سرویس راه اندازی شغل میدیم و همچنین به نفرات اصلی برای فروش محصولات بهشون کمک می کنم
چی هست ؟

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
درود بنظرت از تهران برم تو کار روسری لباس خوبه ؟ کلی بخرم بیارم همدان بفروشم ؟

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
درود بنظرت از تهران برم تو کار روسری لباس خوبه ؟ کلی بخرم بیارم همدان بفروشم ؟
درود علیکم سلام hello hi
گلدان سفالی از همدان برای کسی نمی تونی بفرستی اگه میتونی تو این پیج ها ی اینستاگرام که تو زمینه گل و گیاه فعال هستن تبلیغ کن انشالله درست میشه

maysamsina

Registered User
لایک‌ها
62
درود علیکم سلام hello hi
گلدان سفالی از همدان برای کسی نمی تونی بفرستی اگه میتونی تو این پیج ها ی اینستاگرام که تو زمینه گل و گیاه فعال هستن تبلیغ کن انشالله درست میشه
لالجین دست زیاده .... برای کی آخه ؟

workwood98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای ایجاد یک کسب و کار خوب میتونین رو راه اندازی مغازه آبمویه فرشی فکر کنین و دستگاه آبمویه گیری رو از این سایت با قیمت خوب بخرید.

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
اگه ادمشو داری و میتونی باهاش سر کنی.بزن تو کار تولید ع*رق که جنس خوب بدی دست مردم هر کدومو تا 130 میتونی بدی بره و به بچه خوشگلا تا 160
سودشم خوبه ولی خاک خوری داره

* اگه این پست خلاف قوانین,لطفا پاک بشه *

بالا