برگزیده های پرشین تولز

سهام عدالت

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,160
بچه ها افراد حقیقی چه جوری میتونن سهام عدالت بخرن

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
از روز اولی که این سایت سهام عدالته رو زدن تا الان یه میلیون زیادتر شده ارزش سهامه
هنوز دو هفته هم نشده، دقیقا بر چه اساسی این داره بیشتر میشه؟

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
از روز اولی که این سایت سهام عدالته رو زدن تا الان یه میلیون زیادتر شده ارزش سهامه
هنوز دو هفته هم نشده، دقیقا بر چه اساسی این داره بیشتر میشه؟

سهام عدالت یک مفهوم کانسپچوآل خیالی که نیست! تابع بورس هست و 36 نماد بورسی داخلش هست که میانگینش میشه پکیج عدالت. حالا هرچی شاخص بورس بره بالاتر و این 36 سهم مثبت بخورن، قیمت این پکیج هم میره بالاتر. در نتیجه اگر شاخص مثبت باشه و این روند ادامه داشته باشه میره بالا و اگر برعکس، ارزشش کاسته میشه. بورس هم اصلاح داره هم صعود. از آینده هم هیچکس خبر نداره و هرکسی باید بسته به ریسک پذیری اش سهام عدالت رو مدیریت کنه.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اقا کسایی که واریز سهام عدالت داشتن توی توضیحات بانکیشون نوشته سهام عدالت ؟

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
واسه مادرم تو مفید ثبت نام کردم الان چک کردم فروش سهام عدالتش رسیده به مرحله واریز پول به حساب پس اون سهامی که برای فروش زدم را فروختن احتمالا فردا تو ساعت کاری پول واریز کنن

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
واسه مادرم تو مفید ثبت نام کردم الان چک کردم فروش سهام عدالتش رسیده به مرحله واریز پول به حساب پس اون سهامی که برای فروش زدم را فروختن احتمالا فردا تو ساعت کاری پول واریز کنن
لطفاً لینکی که ثبت نام کردید و از طریق آن درخواست فروش دادید اینجا بذارید. چه تاریخی فروختید که الان زده واریز پول؟

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اقا میشه یکی راهنمایی کنه. من از کجا باید بفهمم سهامم رو فروختم ! هیچ جا مشخصنیست که

light67

Registered User
لایک‌ها
282
دوستان آخر مستقیم کنیم یا نه !
یکی امروز توضیح میداد 36 تا شرکت مستقیم خیلی خوب هستن ، ازاد کنیم بهتره !

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
البته برای خودم گیر اون کلک کارگذاری کیان افتادم دوشنبه ثبت نام کرده هنوز تو مرحله ارسال شده برای سپرده گذاری مونده

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,664

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,664
اگر موبایل ثبت شده به نام خودمان نبود چه کنیم؟

ثبت نام غیرحضوری فقط مختص کسانی است که یک شماره موبایل به نام خود دارند. بنابراین اگر قصد ثبت نام بدون مراجعه حضوری دارید یک شماره موبایل به نام خودتان خریداری کنید و از شنبه 17 خرداد در سامانه سهام عدالت کارگزاری مفید ثبت نام کنید.

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
فکر کنم تو همین 1 هفته حدود 1 میلیون تومان به مجموع ارزش کل سهام 532 هزار تومنی اضافه شده و از 8 میلیون 400 هزار تومن شده 9 میلیون 400 هزار تومن. شاخص هم که فعلا مثبته. کسی اگر ریسک کنه تا آخر سال سود بیشتری میبره. ولی خب، هیچکس از آینده خبر نداره.

امروز هم ظاهرا 400 هزار تومن دیگه رفته روش یا شاید دیر آپدیت شده اینی که من چک کردم چون تو 1 روز انقدر نمیشه میانگینشش. به هر حال مدل 532 تومنی اش رو زده «جمع کل : 98,351,302»
پنل این آشنامون که اکانت براش ساختم و دستمه رو از توی این لینک چک میکنم. خیلی ساده و شیک (!) سهم ها رو به تفکیک با تعداد و قیمت و در نهایت جمع کل مینویسه.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اقا کارگزاری من اگاهه . هیچی توش نیست راجبه سهامو اینا. توی سایت سهام عدالت میرم میبینم سهمو ارزش رو زده 8400

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
شما کارگزاری خود را قبلا انتخاب کرده‌اید در صورتی که از سامانه سهام عدالت کارگزاری آگاه اقدام کرده‌اید، میتوانید با استفاده از اطلاعات کاربری خود از بخش ورود اقدام فرمایید.
فراموشی رمز عبورم میزنم اصلا قبول نمیکنه لعنتی

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
شما کارگزاری خود را قبلا انتخاب کرده‌اید در صورتی که از سامانه سهام عدالت کارگزاری آگاه اقدام کرده‌اید، میتوانید با استفاده از اطلاعات کاربری خود از بخش ورود اقدام فرمایید.
فراموشی رمز عبورم میزنم اصلا قبول نمیکنه لعنتی

سایتی که لینکش رو گذاشتم ربطی به سامانه اصلی کارگزاری آنلاین آگاه نداره. هم لینکش فرق میکنه، هم اکانت جدید باید ساخته بشه. با مشخصات بورسی آگاه نمیشه توش وارد شد. یوزرنیم/پسوردش کلا فرق میکنه با پنل اصلی بورس. اکانت جدید باید بسازی توی همون لینک. همچنین:

برای ثبت درخواست فروش سهام عدالت خود نیازی نیست مشتری کارگزاری آگاه باشید اما در صورتی که تمایل به عضویت در کارگزاری آگاه و استفاده از سایر خدمات و مزایای آن را دارید می‌توانید به راحتی از اینجا اقدام کنید.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
رمز اگاهمو قبول نمیکنه.

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,764
امروز هم ظاهرا 400 هزار تومن دیگه رفته روش یا شاید دیر آپدیت شده اینی که من چک کردم چون تو 1 روز انقدر نمیشه میانگینشش. به هر حال مدل 532 تومنی اش رو زده «جمع کل : 98,351,302»
پنل این آشنامون که اکانت براش ساختم و دستمه رو از توی این لینک چک میکنم. خیلی ساده و شیک (!) سهم ها رو به تفکیک با تعداد و قیمت و در نهایت جمع کل مینویسه.
دوست عزیز این پنل اگاه که میگید فروش یه سهم رو بزنید مبلغ رو میریزه به حساب یا مثل مال من مینویسه : مشتری گرامی؛ با توجه به دستورالعمل فعلی، زمان فروش قطعی و واریز وجه مشخص نگردیده لذا در حال حاضر صرفا امکان ثبت درخواست فراهم گردیده است ؟؟
کی قراره پول رو بریزن به حساب؟ :rolleyes:

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
دوست عزیز این پنل اگاه که میگید فروش یه سهم رو بزنید مبلغ رو میریزه به حساب یا مثل مال من مینویسه : مشتری گرامی؛ با توجه به دستورالعمل فعلی، زمان فروش قطعی و واریز وجه مشخص نگردیده لذا در حال حاضر صرفا امکان ثبت درخواست فراهم گردیده است ؟؟
کی قراره پول رو بریزن به حساب؟ :rolleyes:

برای تست فروش (1 سهم) رو زدم همین پیام شما اومد. نمیدونم کی واریز میشه.

درخواست فروش شما با موفقیت ثبت گردید. مشتری گرامی؛ با توجه به دستورالعمل فعلی، زمان فروش قطعی و واریز وجه مشخص نگردیده لذا در حال حاضر صرفا امکان ثبت درخواست فراهم گردیده است.

بالا