برگزیده های پرشین تولز

خريد کالای مورد نظر شما از سايتهای خارجی و تحويل آن در سراسر ايران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0

اگر در هنگام جستجو در سايتهای خارجی کالايی نظر شما را جلب نموده است فقط کافيست لينک آن را در اختيار ما قرار دهيد و ظرف حد اکثر 1 ماه آن را در هر کجای ايران که هستيد تحويل بگيريد
سؤالات خود را در این مورد فقط در همین تاپیک مطرح کنيد

از تاريخ 86/6/1
ارسال سفارشهای جديد فقط از طريق پست معمولی يا DHL انجام ميشود
نقش ما فقط خريد اجناس مورد نياز شما و تحويل آن به پست در خارج از کشور جهت ارسال به آدرس شما خواهد بود
همچنين کارمزد به صورت درصدی محاسبه نمیشود و بر اساس نوع کالا،وزن،حجم و...محاسبه میشود

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز در مورد قیمت هم صحبت میکنید اگر یک کالایی را بخواهیم که در سایتمربوطه قیمتش 100 دلار باشه قیمت نهایی آن کالا برای اینکه به دست ما برسه چقدر هستش و اینکه آیا همه پول را اول میگیرید و یا اینکه یک مقدار را اول میکیرید و موقع تحویل جنس بقیه را میگیرید

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز در مورد قیمت هم صحبت میکنید اگر یک کالایی را بخواهیم که در سایتمربوطه قیمتش 100 دلار باشه قیمت نهایی آن کالا برای اینکه به دست ما برسه چقدر هستش و اینکه آیا همه پول را اول میگیرید و یا اینکه یک مقدار را اول میکیرید و موقع تحویل جنس بقیه را میگیرید

جواب سؤال شما را در پيغام خصوصی دادم دوست عزيز

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
من به سری کالا از سایت آمازون و ای بای میخوام بگیرم ...
چند تا گیتار هستن چقدر تضمین میدی که برامون میرسه ؟؟

جواب سؤال شما را هم در پيغام خصوصی دادم دوست عزيز

dvdlord

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام
من هم درباره قیمت ها سوال داشتم.اگه جنسی حدود 100 دلار باشه قیمت نهایی که باید به شما پرداخت شود چه قدر است؟جنس ها چطوری به ایران میرسند؟با پست یا با مسافر؟

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
من از ایشون سوال کردم و گفتن که 30 درصد قیمت کالا به عنوان کارمزد :eek: گرفته میشه که این اصلا به صرفه نیست در ضمن گفتن هزینه ارسال آن با پیک یا آژانس هم به پای مشتری هستش و اینکه ارگمرک هم بخوره باز هم پای مشتری هستش تمام پول رو هم اول میگیرن و رسید خرید به ایمیل ارسال مشتری میشه اما به نظر من که خیلی گرون میشه اگر 10 در صد باشه من چندتا جنس خریدارم

Sirus-v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستمون درست میگن 30% خیلی زیاده . لطف کنید یک تجدید نظری توی تعرفتون بکنید . در ضمن اگه نصف پول را اول بگیرید و بقیش رو موقع تحویل بنظرم خیلی بهتره . ممنون

dvdlord

Registered User
لایک‌ها
12
30% واقعا نمی صرفه.فکر کنم 10% معقول تر باشه

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به شما دوستان عزيزم
خدمت شما در ابتدا عرض کنم از پيشنهادات و انتقادات شما استقبال ميکنم
امّا برای رفع ابهام چند نکته را ضروری ميدانم به عرض شما دوستان عزيزم برسانم
دوستان توجه داشته باشند ابتدا پيرامون فعاليت ما تحقيق کنند بعد از آن پيشنهاد خود را مطرح کنند
دوستان ميفرمايند 30% بسيار زياد است و اگر 10% باشد بهتر است
اين درصد ها همه کارشناسی شده هستند وگرنه من از خدا ميخواستم تا امکانی فراهم شود که من با 5% قيمت کالا به عنوان کارمزد آن را در ايران به شما تحويل بدهم
امّا دوستان عزيزم به عرض شما برسانم از اين 30% 20% آن متعلق به فردی است که اجناس شمارا خريداری ميکنند سپس يا با پست يا بوسيله جستجو بين ايرانيانی که قصد سفر به ايران را دارند با آنها ارتباط برقرار ميکند و با دادن مبلغی به آنها و گرفتن تضمين تحويل سالم جنس در فرودگاه اجناس را به آنها تحويل ميدهند سپس من با مراجعه به فرودگاه و تحويل جنس پس از هماهنگی با شما آن را بوسيله پيک يا آژانس مورد اعتماد يا پست به دست شما ميرسانم
وقتی باز کردن يک اکونت رپيدشير يا مگا يا غيره که کمتر از 5 دقيقه بيشتر طول نميکشد 10% کارمزد دارد چگونه است که شما تصور ميکنين خريد کالا و ارسال آن به ايران و تحويل آن به شما به شرط سالم بودن و... 10% کارمزد طلب ميکند؟
الان راننده آژانس برای رساندن مسافر يا يک بسته کوچک بايد 20% مبلغ دريافتيو به صاحب آژانس پرداخت کند
توجه داشته باشين شما اجناس خود را از آمريکا خريداری ميکنيد نه از يک کشور همسايه!
باز هم ميگويم اگه امکان کاهش کارمزد وجود داشته باشد يا شرايطی بوجود بيايد که ما بتوانيم هزينه ها را کم کنيم حتماً اقدام خواهيم کرد
علاوه بر اين يکی از دلايلی که ما نميتوانيم پيشنهاد 10% شما را قبول کنيم اين است که اين کار دو طرفه است و همکار من هزينه ها را به دلار حساب ميکند و نه به ريال و اين طبيعی است چون ايشان در آمريکا زندگی ميکنند و هزينه ها در آنجا به دلار است
حال چرا تمام پول را ابتدا دريافت ميکنيم؟به اين دليل که بلا فاصله پس از واريز پول شما به حساب من سريعا بايد به صرافی مراجعه کنم و پول شمارا تمامو کمال و البته با کسر 10% کارمزد خودم به حساب همکار عزيزم در آمريکا واريز کنم
فکر نکنم کسی به اين صورت تمامی مراحل کار خود را به صورت عمومی شرح دهد امّا چون در شروع کار هستم و هدفم جلب اعتماد شما است صادقانه تمام مراحل را براي شما توضيح دادم و باز هم عرض ميکنم خريد کالا از اينترنت و تحويل آن در آمريکا و ارسال آن به ايران و سپس ارسال آن برای شما در صحبت کاری آسان و در عمل کاری بسيار سخت است
پيشنهاد من به شما اين است اگر کالايي را ميتوانيد در ايران تهيه کنيد بهتر آن است که در همين ايران خريد خود را انجام دهيد هر چند که بعيد ميدانم در صورت اصل بودن و کمياب بودن آن کالا فروشنده کمتر از 100 الی 200 درصد سود ناقابل روی آن کشيده باشد
ولی اگر کالای مورد نظر شما در ايران يافت نميشود مثل بسياری از داروها يا لباس های مارکدار،عينک آفتابی،کفش،ساعت و يا نرم افزارهای اورجينال يا dvd های اورجينال و اجناس کم حجم ديگر... با ما تماس بگيريد
در صورتی که وزن کالای شما زیاد باشد و حجم زيادی داشته باشد به دليل بالا رفتن هزينه حمل کارمزد آن نيز افزايش خواهد يافت

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
سلام
شما از همه كشورها خريد ميكنيد يا خير؟

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
شما از همه كشورها خريد ميكنيد يا خير؟

در حال حاضر فقط آمريکا
البته از تمام کشور ها میتوانیم خريد کنيم امّا هزينه ها زياد ميشود چون يک بار بايد اجناس به آمريکا فرستاده شود و سپس به ايران
هر گاه فرد مورد اطمينان خود را در اروپا پيدا کرديم حتماً ارسال مستقيم از اروپا هم خواهيم داشت

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
http://www.drugstore.com

يک سايت عالی برای سفارش و خريد بهترين لوازم بهداشتی و آرايشی و انواع دارو و ويتامين و...
ما کمتر از يک ماه سفارش شما را در تهران و شهرستان تحويل ميدهيم;)

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
http://www.drugstore.com

يک سايت عالی برای سفارش و خريد بهترين لوازم بهداشتی و آرايشی و انواع دارو و ويتامين و...
ما کمتر از يک ماه سفارش شما را در تهران و شهرستان تحويل ميدهيم;)

1- قیمتهاش خیلی بالاست نسبت به داروخانه های کانادایی با تعرفه شما که دیگر هیچ:(
2- جدا از این آیا توانایی ورود هر نوع دارویی را دارید؟

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
1- قیمتهاش خیلی بالاست نسبت به داروخانه های کانادایی با تعرفه شما که دیگر هیچ:(
2- جدا از این آیا توانایی ورود هر نوع دارویی را دارید؟

سلام دوست عزيز
برای من فرق نميکنه شما از کدوم سايت خريد کنين و چی خريد ميکنين
اين سايت هم فقط يک پيشنهاد بود وگرنه شما از هر سايتی خواستی سفارش بده ولی توجه داشته باش سايتی باشه که فعاليتش در آمريکا باشه
چون هنوز شخص مورد نظرمونو در اروپا پيدا نکرديم
عزیزم منظورتون از هر نوع دارو چی بود؟:blink:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
لطفا پاسخ ها رو همینجا بدید ، در غیر این صورت تاپیک بسته خواهد شد.

اینجا فروم هست ، نه chat room ;)

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
سلام دوست عزيز
برای من فرق نميکنه شما از کدوم سايت خريد کنين و چی خريد ميکنين
اين سايت هم فقط يک پيشنهاد بود وگرنه شما از هر سايتی خواستی سفارش بده ولی توجه داشته باش سايتی باشه که فعاليتش در آمريکا باشه
چون هنوز شخص مورد نظرمونو در اروپا پيدا نکرديم
عزیزم منظورتون از هر نوع دارو چی بود؟:blink:

ببینید دو مسئله است چون این مشکل من هم بود
1- یک دارو در آمریکا قیمت خیلی بیشتری نسبت به همان دارو در کانادا یا بقیه کشورها دارد برای همین تهیه یک دارو اصلا از آمریکا به صرفه نیست برندهای کانادایی و یا حتی هندی یک دارو ارزان تر هستند
2- من دقیقا اطلاع ندارم که شما مرسولات را چگونه وارد می کنید چون پست یا گمرک ایران عادت دارد سرش را در هر سوراخی بکند و به هر چه درست یا نادرست گیر بدهد حالا چگونه شما می توانید یک داروی ناشناخته را ( که البته استفاده وسیعی در دنیا دارد) وارد ایران کنید هم مشکل دیگریست

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
ببینید دو مسئله است چون این مشکل من هم بود
1- یک دارو در آمریکا قیمت خیلی بیشتری نسبت به همان دارو در کانادا یا بقیه کشورها دارد برای همین تهیه یک دارو اصلا از آمریکا به صرفه نیست برندهای کانادایی و یا حتی هندی یک دارو ارزان تر هستند
2- من دقیقا اطلاع ندارم که شما مرسولات را چگونه وارد می کنید چون پست یا گمرک ایران عادت دارد سرش را در هر سوراخی بکند و به هر چه درست یا نادرست گیر بدهد حالا چگونه شما می توانید یک داروی ناشناخته را ( که البته استفاده وسیعی در دنیا دارد) وارد ایران کنید هم مشکل دیگریست

من تا الان بيشتر از 1000 تا از انواع و اقسام قرص از آمريکا وارد کردم(در مقابل بعضی از دوستان این رقم صفره)
همشونم تاييديه fda داشتن البته اگه نداشتنم موردی نداشت
خدارو شکر مشکليم نداشتم
معمولا هم از طريق مسافر مياريم
اينکه چه برندی بخرين با خودتونه من اينجا سفارششو ميگيرم تهران تحويلتون ميدم
در ضمينه دارو هم تا اونجايي که من ميدونم آمريکا حرف اوّلو ميزنه اگه قيمتشم يکم بالاتر باشه طبيعيه چون کيفيت و اثر گزاریش بیشتره
در ضمن در حال حاضر من عمده فروشی نميکنم
2هفته هم بيشتر نيست که تصميم گرفتم تو اينترنت در اين ضمينه فعاليت کنم که به نظر ميرسه تصميم اشتباهی بوده!
در کل يکی از شاخه های کار من دارو هست و شما تقريباً هر جنسيو ميتونين سفارش بدين
البته جنسی که بشه به صورت مسافر يا پست آوردش
سؤال ديگه اگه داشتين در خدمت هستم;)

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0

سلام شايان جان
مرسی به اينجا هم سری زدين
من همه سؤالهارو همينجا جواب ميدم
اگه تو پست اوّل گفتم اگه کسی خواست ميتونه سؤالشو تو پيغام خصوصی مطرح کنه بيشتر منظورم نحوه پرداخت بود
چون تا الان نديدم يا اگه ديده باشم انگشت شمار بوده کسانی که شماره حسابهاشونو تو تاپيک بنویسن
به هر حال مدير سايت شما هستين و اگه جايي من اشتباهی کردم لطفاً بفرمائين تا تصحيح کنم
باز هم ممنون از توجه شما

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0

راستی يک سؤال
اگه کسی سؤالشو تو پيغام خصوصی از من بپرسه من ميتونم جوابشو بدم يا نه؟
يا اگه جوابشو من تو تاپيک بدم و طرف از اين بابت ناراحت شه که چرا جواب سؤالشو در تاپيک دادم چون نميخاسته بقيه متوجه بشن اونوقت چی؟
لطفاً جواب منو بدين که بعد برای تاپیک من مشکلی بوجود نياد;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا