برگزیده های پرشین تولز

خريد کالای مورد نظر شما از سايتهای خارجی و تحويل آن در سراسر ايران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
سلام .می بخشید طاقت من کم است !خبر تازه ای برای من ندارید؟ ممنون .لادن

سلام لادن جان
امروز بسته شما رو به آدرستون ارسال کردم
به محض رسيدن بقيه اجناستون براتون ارسال ميکنم
have a good time

ladaano

Registered User
لایک‌ها
0
سلام لادن جان
امروز بسته شما رو به آدرستون ارسال کردم
به محض رسيدن بقيه اجناستون براتون ارسال ميکنم
have a good time

سلام حامد جان .ممنون از پیغامتان .واقعا خوشحالم نمودید. با تشکر.لادن

[E2]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

saeed31861

Registered User
لایک‌ها
24
سلام اقا حامد.خوبید عزیز؟
از جنس من چه خبر؟
ممنون.

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
در یک کلمه شما هیچی از اونجا نمیتونید بیارید نه dvd نه کتاب بعد توی امضاتون نوشته dvd اورجینال و ...
از همون اول معلوم بود الکیه. آقا تازه اگه هم بیارید قیمتو سه چهار برابر می کنید. من یه فیلم 22 دلاری از سایت آمازون درخواست کردم شما گفتید میشه 75 دلار خوب این یعنی چی حالا یه 10 15 دلاری هم بیاد روش منصفانست اما نه یه سه چار برابرش کنید دیگه. خوب من از آمریکا چی بگم برام بیارید یه dvd اینا که بود که اونجوری آوردنش غیرممکن شد.ولی عجب سودی داره این کاره ها
با تشکر

برو حرف زدن ياد بگير بعدش بيا اينجا سمپاشی کن
در يک کلمه شما هيچی نميتونين وارد کنين,از همون اول معلوم بود الکیه,خجالت هم خوب چيزيه به خدا
هی خواستم جوابتونو ندم ديگه وقتی ديدم تو پيغام هم اين اراجيفو نوشتين خونم به جوش اومد!
تو اگه يک نفرو بمن معرفی کنی که کارش اين باشه و کمتر از قيمتی که من دادم برای شما چيزی بياره من براتون مجانی ميارم
مردم ميليون ميليون به حساب من واريز ميکنن بدون اينکه حتی منو ديده باشه هر وقتم اراده کنن پولشون برگشت داده ميشه که شده آقا تهمت گرونفروشی و بی انصافي به من میزنه!
متأسفم، واقعاً متأسفم برای شما
اينجا هم که قربونش برم (تجارت آنلاین) 1000 دفعه به مديراش pm دادم message هم دادم باز جواب نميدن
تو هر تاپيکی واقعاً هر کی بخواد ميتونه به صاحب تاپيک تهمت بزنه؟هيچ برخوردی هم نبايد بشه؟

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز این لینکی که دادم جنسی هستش که من میخواهم البنه dvd هستش اما dvd بازی هستش آیا به بازی هم گیر میدن و نمیشه آوردش در ضمن الان داره پیش فروش میکنه از 26 اکتبر به بازار میاد برای همین داره تخفیف میده لطف کن قیمت نهایش رو بهم pm کن ممنون بابت زحماتت به حرف دیگرا که الکی حرف میزنن هم گوش نکن

http://www.amazon.co.uk/Pro-Evolution-Soccer-2008-PC/dp/B000VKGH88

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز این لینکی که دادم جنسی هستش که من میخواهم البنه dvd هستش اما dvd بازی هستش آیا به بازی هم گیر میدن و نمیشه آوردش در ضمن الان داره پیش فروش میکنه از 26 اکتبر به بازار میاد برای همین داره تخفیف میده لطف کن قیمت نهایش رو بهم pm کن ممنون بابت زحماتت به حرف دیگرا که الکی حرف میزنن هم گوش نکن

http://www.amazon.co.uk/Pro-Evolution-Soccer-2008-PC/dp/B000VKGH88

سلام پيام جان
من ميگم با پست بفرستن به آدرس خودتون
بقيه پيگيريهاش با خودت,اين بازيو آمازون آمريکا نداشت؟

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
ببخشید اما یعنی چی که پیگیریش با خودمه چکار باید بکنم مگه ممکنه به دستم نرسه در ضمن قیمت نهایش رو هم بهم پی ام کن ممنون میشم در ضمن من از سایت دیگه نتونستم پیدا کنم چون بازی قراره 26 اکتبر ریلیز بشه اما اگر شما تونستی سایت دیگه ای رو پیدا کنی که برای خودت راحتر باشه اون رو اقدام بکن اما به شرط اینکه بازی 100 درصد اورجینال باشه چون من میخواهم آنلاین بازی کنم و باید حتما دی وی دیش اورجینال باشه و مخصوص کامپیوتر هم باشه برای پلی استیشن یا ایکس باکس نمیخواهم

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
جناب shoppars شما فکر می کنم یک تاپیک با همین موضوع تو بخش بازارچه دارید،اگر اینطوری هست،دلیلی برای ادامه کار این تاپیک نیست و یکی از این دو تاپیک که یک موضوع دارن باید بسته بشه یا ادغام بشن.

در هر صورت اینجا هم جای این تاپیک که تابحال 10 صفحه ازش گذشته،اگه هم این جور تاپیکی قبلا نداشتید،باید به بخش بازارچه یا بازارچه اینترنت و شبکه(بنا به میل شما به یکی از این دو) منتقل بشه.

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشید اما یعنی چی که پیگیریش با خودمه چکار باید بکنم مگه ممکنه به دستم نرسه در ضمن قیمت نهایش رو هم بهم پی ام کن ممنون میشم در ضمن من از سایت دیگه نتونستم پیدا کنم چون بازی قراره 26 اکتبر ریلیز بشه اما اگر شما تونستی سایت دیگه ای رو پیدا کنی که برای خودت راحتر باشه اون رو اقدام بکن اما به شرط اینکه بازی 100 درصد اورجینال باشه چون من میخواهم آنلاین بازی کنم و باید حتما دی وی دیش اورجینال باشه و مخصوص کامپیوتر هم باشه برای پلی استیشن یا ایکس باکس نمیخواهم

پيگيريش با خودته ديگه
يعنی ما خريدو انجام ميديمو تحويل پست ميديم تا به آدرس شما ارسال بشه
حالا اگه بعد از 2 هفته به دستت نرسيد خودت بايد بری دنبالش تو اداره پست ببينی توقيف شده يا نه که اگه شده باشه بايد توجيحشون کنی که اين بازيه و از اين حرفها...

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
جناب shoppars شما فکر می کنم یک تاپیک با همین موضوع تو بخش بازارچه دارید،اگر اینطوری هست،دلیلی برای ادامه کار این تاپیک نیست و یکی از این دو تاپیک که یک موضوع دارن باید بسته بشه یا ادغام بشن.

در هر صورت اینجا هم جای این تاپیک که تابحال 10 صفحه ازش گذشته،اگه هم این جور تاپیکی قبلا نداشتید،باید به بخش بازارچه یا بازارچه اینترنت و شبکه(بنا به میل شما به یکی از این دو) منتقل بشه.

سلام
متوجه منظورتون نشدم
يعنی نميتونم 2 تا تاپيک با يک موضوع در دوجا داشته باشم؟
چرا؟
من که خودم اينکارو نکردم
با حامد صحبت کردم گفت ايرادی نداره
بعدش مدير اينجا يک کپی از تاپيک من گرفت و تو بازارچه گزاشت و گفت بايد دوتا تاپيکو پيگيری کنی
حالا مشکل چيه؟ قوانين عوض شده؟ يا مديرها؟
توضيح بدين لطفاً

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
متوجه منظورتون نشدم
چرا؟
من که خودم اينکارو نکردم
بعدش مدير اينجا يک کپی از تاپيک من گرفت و تو بازارچه گزاشت و گفت بايد دوتا تاپيکو پيگيری کنی
توضيح بدين لطفاً

حالا میشه محبت کنید تاپیک لینک مشابه را بدید؟

اقا حیالت راحت به ضررت نمیشه.. ی سری مسائل بوده قبلا که نه سیخ میسوزه نه کباب ;)

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
حالا میشه محبت کنید تاپیک لینک مشابه را بدید؟

اقا حیالت راحت به ضررت نمیشه.. ی سری مسائل بوده قبلا که نه سیخ میسوزه نه کباب ;)

آدرسش که تو پروفايلم هست
مدير جون اذيت نکنيا نزنی نصف تاپيکو ببری رو هوا
اگه مشکلی پيش اومده pm بده shoppars

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
متوجه منظورتون نشدم
چرا؟
من که خودم اينکارو نکردم
توضيح بدين لطفاً

مدیر جدید، اصلاحات جدید، یک چیز طبیعی هست;)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
جناب آقای shoppars از این پس محبت بفرمایید و فعالیتهای خودتون را در همون بخش بازارچه ادامه دهید،این تاپیک را قفل می کنم،ولی نه پاک میشه و نه با اون تاپیک بازارچه ادغام میشه.

ادامه این تاپیک و پست های جناب آقای شاپ پارس را این جا پیگیری کنید : http://forum.persiantools.com/t86971.html

با تشکر.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا