برگزیده های پرشین تولز

بازی استراتژیک و آنلاین بتل داون ارت 6

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان

ارت 6 تازه باز شده
یکی از امکاناتشم اینه که هر تیک نیم ساعته توی ارت های قبل هر تیک 1 ساعت بود!!!!
همه تازه شروع کردن پس سریع بیاید !!!!

برای ثبت نام اینجا برید

هر چه سریعتر بیاید بهتره !!!!!
:cool:

LuxeTech

Registered User
لایک‌ها
0
من که اومدم.

kianoosh_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

ارت 6 تازه باز شده
یکی از امکاناتشم اینه که هر تیک نیم ساعته توی ارت های قبل هر تیک 1 ساعت بود!!!!
همه تازه شروع کردن پس سریع بیاید !!!!

برای ثبت نام اینجا برید

هر چه سریعتر بیاید بهتره !!!!!

پیش به سوی ساخت ایرانی آباد و قدرتمند. فقط شمارو به خدا دیگه اسم اتحادیه ها رو اینجا سیاسی انتخاب نکنین. مثل IRI که اینجا مثل زمین5 مشکل سیاسی ایجاد نشه.

گیلدروی لاکهارت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی این زمین برای بازیکن های حرفه ایه. متوجه منظورم خواهید شد! به هر حال منم عضو شدم. همه در ایران کلونی زدید دیگه نه؟!

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ولی این زمین برای بازیکن های حرفه ایه. متوجه منظورم خواهید شد! به هر حال منم عضو شدم. همه در ایران کلونی زدید دیگه نه؟!

درسته دوست عزیز
برای همین من کلونی اصلی خودم رو توی ایران نزدم !!!
آیسلند!!!
اونجا دست کسی بهم نمیرسه!!!!!
تعداد کمی هم نزدیکت هست و من چون مجازی دارم میتونم حالشونو بگیرم!!!
بهر حال خیلی خوش اومدی:cool:

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
پیش به سوی ساخت ایرانی آباد و قدرتمند. فقط شمارو به خدا دیگه اسم اتحادیه ها رو اینجا سیاسی انتخاب نکنین. مثل IRI که اینجا مثل زمین5 مشکل سیاسی ایجاد نشه.

منظورت و متوجه نشدم :D مگه IRI چه مشکلی داره؟
میخوای تغییرش بدم:lol:

فکر کنم منظورت Islamic Republic of Iran هست ؟

kianoosh_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورت و متوجه نشدم :D مگه IRI چه مشکلی داره؟
میخوای تغییرش بدم:lol:

دقیقا. آخه منم مثل coolzero دوست ندارم اسم جمهوری اسلامی روی اتحادیه باشه. به نظر من بهتره یه اسم ایرانی انتخاب بشه.

گیلدروی لاکهارت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همون PARS خوب بود. اما من نمی تونم قول بدم که بیام تو اون اتحادیه. چون بچه های ویزاردینگ ورلد ممکنه بخوان بیان تو این زمین هم عضو بشن برای همین هم ممکنه بخوان دوباره مثل ارت 5 اتحاد WIZ رو درست کنیم!

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
باشه عوضش میکنم :D
داره یکم سیاسی میشه :lol:

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
لازم به ذکر است که ما هم در این تراب مقدس حضور به هم رسانیدیم.
...........
:goatee:حجت‌الاسلام کورش (مد ظله ).

kianoosh_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه عضو یک اتحادیه شد و بعدا بدون مشکل از اون پیمان خارج شد؟ آخه یه اتحادیه نسبتا قوی به نام TR در شرق دریای خزر به وجود اومده و من میترسم با پایان گرفتن حفاظتم بهم حمله کنه.:f34r:

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
میشه عضو یک اتحادیه شد و بعدا بدون مشکل از اون پیمان خارج شد؟ آخه یه اتحادیه نسبتا قوی به نام TR در شرق دریای خزر به وجود اومده و من میترسم با پایان گرفتن حفاظتم بهم حمله کنه.:f34r:

به راحتی میشه از هر اتحادی خارج شد. تازه بعضی‌ها اشتباهی خارج میشن. فقط کافیه که اون دکمه اسمشو نبر رو بزنی. بعد دیگه خدا به دادت برسه. تا 24 تیک دیگه نمی‌تونی به هیچ اتحادی بپیوندی.:wacko:

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
الان اتحاد iri با دوتا بازیکن رنک 10 کلنها رو داره و ما هرکدوم یه کریستال داریم رنک من 30 هست رنک آقا مهدی رو هم ندیدم ولی فکر میکنم بهتر از منه

اسم کلونی من JohnShooter

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
الان اتحاد iri با دوتا بازیکن رنک 10 کلنها رو داره و ما هرکدوم یه کریستال داریم رنک من 30 هست رنک آقا مهدی رو هم ندیدم ولی فکر میکنم بهتر از منه

اسم کلونی من JohnShooter

سلام
دوستان میگن iri نذارید
البته من نمیخوام دخالت کنما :D

kianoosh_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب چه جالب من تا حالا فکر میکردم هم کلنی من شما هستین! :lol:

آقا پس Mehdi of IRAN کیه>؟

چرا شما به IRG حمله کردین ما که ایرانی هستیم. در ضمن چطور میشه نیروها داخل کلونی برن؟ من اسکادرانمو به کلونیم برگردوندم ولی نمیتونم اونو داخل کلونی ببرم و علامت سفینه همینطور روی کلونی مشخصه!:(:mad:

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
چرا شما به IRG حمله کردین ما که ایرانی هستیم. در ضمن چطور میشه نیروها داخل کلونی برن؟ من اسکادرانمو به کلونیم برگردوندم ولی نمیتونم اونو داخل کلونی ببرم و علامت سفینه همینطور روی کلونی مشخصه!:(:mad:

دوست عزیز، سیستم بازی همینجوریه! یعنی اسکادرانا رو فقط صاحب کلونی می‌تونی تو مقرشون ببینه. ولی بقیه نمی‌تونن ببینن. فقط وقتی می‌بینن که اسکادران در حال پروازه.

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
خب چه جالب من تا حالا فکر ميکردم هم کلني من شما هستين!

آقا پس Mehdi of IRAN کيه>؟

منم :دي :)

من توي اين زمين اولين کلوني رو به همراه اولين اتحاد توي ايران ساختم . من کلونيم رو تقريبا وسط ايران (به دليل مسائل امنيتي) با اسم Mehdi of IRAN و با مختصات N: 6312 E: 25855 ساختم و اتحاد هم IRI هست .
يه مدت بعد از من همين دوستمون JohnShooter يه کم بالاتر از من اتحاد جديدي رو ساخت و ما الان با هم، هم پيمان شديم . همون طور که دوستمون گفت الان که دارم اين پست رو ميفرستم اتحاد ( IRAN ( IRI توي ليست اتحاد ها و بين تمام اتحاد هاي زمين 6 رتبه ي 10 ( دهم ) رو داره .

از تمامي رزمندگان پر توان ايراني براي آسفالت کردن دهن اجانب و بيگانگان و البته ايضا" منافقان در اين اتحاد دعوت به عمل مي آيد .

killer-star نوشته :
منظورت و متوجه نشدم مگه IRI چه مشکلي داره؟
ميخواي تغييرش بدم (((((((((:)blink::blink::blink::wacko::wacko::wacko:))))))))))

ميتوني به منم بگي که چه جوري ميخواي تغييرش بدي ؟ :blink: البته محض اطلاع !!! :rolleyes:

چرا شما به IRG حمله کردين ما که ايراني هستيم.

1- چون ايراني بود .
2- چون هنوز نيروي کافي براي دفاع از خودش نداشت تا بتونه در مقابل اجانب مقاومت کنه .
3- چون نميخواستم که اون اسرائيلي که يه مقدار از طرف چپش فاصله داره يا اون عرب ها بيان و اونو بگيرند و از همه مهمتر اون دور و برا پاشون باز شه .
4- چون اگه من اين کار رو نميکردم مطمعن باش که يکي از همونايي که گفتم ميومد و ميگرفتش .
5- از همه مهم تر که من ايراني ام و هر موقع که نيروي کافي براي دفاع از خودش داشت ميتونه به من بگه تا آزادش کنم .
6- اين همه دليل ديگه شيشو واسه چي ميخواي ؟

بالا