برگزیده های پرشین تولز

بازی استراتژیک و آنلاین بتل داون ارت 6

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عزیز
من فرمانده اتحاد IRI هستم تو ارت 5:cool:

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چرا شما به IRG حمله کردین ما که ایرانی هستیم. در ضمن چطور میشه نیروها داخل کلونی برن؟ من اسکادرانمو به کلونیم برگردوندم ولی نمیتونم اونو داخل کلونی ببرم و علامت سفینه همینطور روی کلونی مشخصه!:(:mad:

آقا شرمنده ولی ما مجبوریم اینکارو کنیم همین حالاش هم این عربه KSA خیلی قوی شده (اکانتش هم مولتی هست چندتا کلونی ایرانی رو هم گرفته )، چون اگه ما اینکارو نکنیم اون میاد میگیره و بعد یکی دوهفته هممونو بد بخت میکنه

من تا حالا 2تا حمله بهش داشتم که نیروهاشو به یک پنجم کاهش دادم (بیشتر سرباز رایفل داره یکی دوتا هم هاموی) شما هم بهش حمله کنین که ارتشش قوی نشه

==============

منظورتون این هست که نیروهارو از اسکادران به base منتقل کنین؟ که دیگه سفینه روی کلونی تون نباشه؟

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
منم :دي :)

من توي اين زمين اولين کلوني رو به همراه اولين اتحاد توي ايران ساختم . من کلونيم رو تقريبا وسط ايران (به دليل مسائل امنيتي) با اسم Mehdi of IRAN و با مختصات N: 6312 E: 25855 ساختم و اتحاد هم IRI هست .
يه مدت بعد از من همين دوستمون JohnShooter يه کم بالاتر از من اتحاد جديدي رو ساخت و ما الان با هم، هم پيمان شديم . همون طور که دوستمون گفت الان که دارم اين پست رو ميفرستم اتحاد ( IRAN ( IRI توي ليست اتحاد ها و بين تمام اتحاد هاي زمين 6 رتبه ي 10 ( دهم ) رو داره .

سلام آقا :D

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یه سوال برای من پیش اومده

وقتی یک یا چند اسکادران دوست برای دفاع به کلونی ما میان ، ما دیگه نمی تونیم اسکادران های خودمون رو که تو کلونی مون هستن حرکت بدیم (یعنی دیگه دید ندارن که بشه بهشون دستور حمله داد)

کسی میدونه باید چیکار کرد؟

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان

ارت 6 تازه باز شده
یکی از امکاناتشم اینه که هر تیک نیم ساعته توی ارت های قبل هر تیک 1 ساعت بود!!!!
همه تازه شروع کردن پس سریع بیاید !!!!

برای ثبت نام اینجا برید

هر چه سریعتر بیاید بهتره !!!!!
:cool:

سلام

من هم امروز ثبت نام کردم :cool:

لطفا یکی از دوستان کمی راهنمایی در این زمینه ارائه دهد

تا من بیشتر با امکانات آشنایی پیدا کنم .

ممنون .:happy:

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

من هم امروز ثبت نام کردم :cool:

لطفا یکی از دوستان کمی راهنمایی در این زمینه ارائه دهد

تا من بیشتر با امکانات آشنایی پیدا کنم .

ممنون .:happy:

سلام عزیز
خوش اومدی
تاپیک ارت 5 رو بخون مطالب خوبی داره!!!

درضمن اگه تاپیک رو کامل خونده بودید اول بچه ها گفتند مثل ارت 5 نشه !!! من هم گفتم چه مشکلی داره و .....

آقا باشه هر چی شما بگی شما فرمانده جهان خوبه؟:p

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
سلام آقا
biggrinsmiley.gif
سلام رفیق !
235.gif
234.gif
236.gif
238.gif

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

بابا کجایی تو این عربه بهت حمله کرده اسکادرانت رو اسکادرانه منه نمیتونم برم دفاع کنم!

بهترین ار اینکه تو اسکادرانتو ببری تو کلونی خودت منم با اسکادرانم بهش حمله کنم بترسه برگرده!

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ببینم اگر اکانت یکی مولتی بشه چه اتفاقی می افته؟!

نمیدونم دقیق ولی بعد از چند وقت بن میشه!

یه راه برای اینکه سریع از تو مولتی در بیاری اینکه هردو اکانت رو با هم و همزمان لاگین کنی (با دو آپی مختلف و با دو پی سی)

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
مهدی چیکار کردی هم منو بلاک کردی هم نیروهاتو به کشتن دادی باید یا همشونو میبردی یا همرو نگه میداشتی که با هم به کلونیش حمله کنیم:wacko:

الانم اگه میخوای بهش حمله کنی همین جا بگو که با هم بهش حمله کنیم یا اینکه نیروها تو از تو کلونی من بردار که حداقل من بتوونم بهش حمله کنم قبل از اینکه برسه به بیسش! برای ساعت 13:45 آماده حمله باش و همون موقع حمله کن که بتونیم کرستال رو پس بگیریم (قبل از اینکه نیروهاش برگردن به بیس)

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
یه سوال برای من پیش اومده

وقتی یک یا چند اسکادران دوست برای دفاع به کلونی ما میان ، ما دیگه نمی تونیم اسکادران های خودمون رو که تو کلونی مون هستن حرکت بدیم (یعنی دیگه دید ندارن که بشه بهشون دستور حمله داد)

کسی میدونه باید چیکار کرد؟

برادر بسیجی، اینها دستورات فقهی بسیار پیچیده‌ای دارد. هر کسی که نمی‌تواند به این چیزها مسلط باشد. ما هم سالیان متمادی در ارت پنج مریدی آن شیخ بزرگ را کردیم تا به درجه‌ی حجت‌الاسلامی رسیدیم و از تمام فقهای واجد شرایط اجازه فتوا داریم. استغفر الله از یاد خدا غافل شدیم. خوب کجا بودیم. از منوی Order می‌توانید تمام اسکادرانهای خویش را مشاهده فرمائید. روی هر کدام که کلیک کنید، قادر به کنترل آن خواهید بود. در ضمن سمت چپ هر کدام هم ذره‌بینی وجود دارد که محل اسکادران شما را در عرض یک سبحان‌الله نشان خواهد داد.
و من الله التوفیق،
حجت‌الاسلام سید کورش دامت برکاته.

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
اون mimicman of electron بعد ز این کع تو رفتی بهت حمله کرد من هم سریع نیرو هام رو بردم روی کلونی تو که خوشبختانه پیروز شدیم .
همون لحظه اون TR لیدر داشت نیرو برای همینی که داره به من حمله میکنه میفرستاد . من با خودم گفتم اول از تو دفاع کنم و بعد نیرو هام رو بر میگردونم روی کلونی خودم ولی متاسفانه نمیدونم چرا اینترنتم تا الان قطع شد و الانم که اومدم یکی از اسکادرانمو آوردم ولی اون یکی نمیاد . چی کارش کنم ؟
الانم کانکشن من مشکل داره ونمیدونم چرا نه میتونم اینجا پست بدم و نه توی بازی جواب نامه ها رو بدم مگه این که شانسی یه بار بره .

الانم اون نیروم از کلونی تو بلند نمیشه !!! چی کار کنم ؟

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
اون mimicman of electron بعد ز این کع تو رفتی بهت حمله کرد من هم سریع نیرو هام رو بردم روی کلونی تو که خوشبختانه پیروز شدیم .
همون لحظه اون TR لیدر داشت نیرو برای همینی که داره به من حمله میکنه میفرستاد . من با خودم گفتم اول از تو دفاع کنم و بعد نیرو هام رو بر میگردونم روی کلونی خودم ولی متاسفانه نمیدونم چرا اینترنتم تا الان قطع شد و الانم که اومدم یکی از اسکادرانمو آوردم ولی اون یکی نمیاد . چی کارش کنم ؟
الانم کانکشن من مشکل داره ونمیدونم چرا نه میتونم اینجا پست بدم و نه توی بازی جواب نامه ها رو بدم مگه این که شانسی یه بار بره .

الانم اون نیروم از کلونی تو بلند نمیشه !!! چی کار کنم ؟

بسم‌الله و نعوذبالله.....
اولا به عرض می‌رسانیم که مخاطب شما بر ما معلوم نیست. در صورتی که پاسخ طلبه‌ای را می‌دهید باید کلید Qoute را در پایین پیامش بزنید. اعوذبالله.
در ضمن پاسخ شما به صورت بصری:

4ldc4xw.jpg

قبول حق باشد.
حجت‌الاسلام کورش دامت برکاته.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بسم‌الله و نعوذبالله.....
اولا به عرض می‌رسانیم که مخاطب شما بر ما معلوم نیست. در صورتی که پاسخ طلبه‌ای را می‌دهید باید کلید Qoute را در پایین پیامش بزنید. اعوذبالله.
در ضمن پاسخ شما به صورت بصری:

4ldc4xw.jpg

قبول حق باشد.
حجت‌الاسلام کورش دامت برکاته.

ممنون کوروش جون!:D:lol:

من تا این اوردر رفتم ذرهبین رو هم زدم ولی روی اون گزینه ها کلیک نکردم برای همین فکر کردم که نمیشه و چه مصیبتی است :دی

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

آقا جان شوتر همه کلونی های مارو گرفتی ها :lol::lol:
کوروش هم برای اینکه حالمونو بگیره اومد 10 تا از کارگرامو کشت!!!:lol::lol:
خوب که اصلیش تو آیسلنده دستتون بهم نمیرسه :lol::lol:

بدون شوخی اقا JohnShooter فعلا مساله ای نیست:D

فقط نگه داریش کن چه بهتر که گیر شما که ایرانی هستید بیاد

فقط ازیتمون نکنید (Force2Relocate)

مرسی:cool:

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
سلام

شرمنده‌ایم. ولی اگر شما درفش ایران را برمی‌افراشتید ما هرگز به شما حمله نمی‌نمودیم.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام

شرمنده ولی اگه من نمیگرفتم این عربها و ترکها که با آمریکایی ها توی یک کلن هستن حتما اونا میگرفتن

یه چیز جالب ، مثل سر همین قضیه حسابی حالشون گرفته شده دارن بهم حمله میکنن! (لا مصب این عربه KSA( 3تا کلونی داره مولتی هم هست بازم دست بردار نیست ، ولی امشب کریستال مهدی رو پس میگیریم

بالا