برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری فروشگاه آنلاین دارای نماد 5 ساله

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
با سلام دوستان من دو ماه پیش از فروشگاهی خرید کردم 1 ماهو نیم محصولو با امروز فردا کردن بهم گفت تحویل میده که نداد بعد درخواست برگشت وجه کردم که جواب نداد نو نماد اعتماد ازش شکایت کردم اونجا هم هر چهار روز یک جواب چرتی میده و میره مثلا شماره کارتتونو بدید در صورتی که توی تیکت داده بودم یا میاد میگه دادیم بررسی کننو ازین چرتو پرتا که از طرز پاسخ دادناش معلومه پولو نمیخواد بده و با پاسخای چرتش نمیخواد اخطار بگیره سابقه فروشگاهم در اوردم دیدم 5 سال کلا روشش اینه که پول میگیره و اینجور قضایا الان سوالم اینه این چرا هنوز نماد داره؟ چرا باهاش برخوردی نشده؟ من الان چطوری میتونم با نماد تماس بگیرم و بگم این از بخش شکایاتشم منو اسکول کرده اصلا بخش شکایاتشو خودشونم نگا میکنن چی به چیه ممنون میشم یکی راهنمایی کنه من نماد اینو معلق کنم تا کسبو کار اینجور افرادی که با کارشون ضربه به فروشگاهای انلاین میزننو جمع کنم.

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
چطور شما اینقدر صبر کردید واقعا عجیبه! بنظر بنده چون مدت زیادیست اینها شما را عمدا معطل کردند حتما در کنار گزارش شکایت باید شکایت شما در دادسرا ثبت بشود تا سریعتر و جدیتر برخورد بشود
شما بهترین و عاقلانه ترین کاری که بجای وقت هدر دادن در اینجا میتوانید انجام بدهید صحبت با کارشناس پلیس فتا و فقط کافیه به همین صحبتهای بالا که خودتان نوشتید اشاره کنید تا سریعتر و بهتر شمارا راهنمایی کنند. https://csirc.cyberpolice.ir

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
دوستان اسم سایتو فعلا نمیتونم تا به نتیجه قطعی برسم بنده 2 روز دیگه بهش فرصت میدم که از همون بخش شکایت نماد جواب بده اگه بازم خواست بپیچونه هم از نماد تیکت میدم هم پلیس فتا واقعا این چیزارو میبینم برام جای تعجب داره بگیم اقا یک سال نماد داره ولی 5 سال؟ تازشم دو سه نفر دیگه هم سالای قبلم مشکل منو داشتن موندم به خدا

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
خوب الان اسم سایت رو اعلام نمی کنید که بقیه هم بشناسن چرا تاپیک میزنید ؟
من تاپیک نزدم بقیه بشناسن من تاپیک زدم فلان موردی هست راهنمایی خواستم از کجا جواب میگیرم برا پیگیری به نظرت 10 تفر تاپیکو ببینن همه از کلاهبرداری اون سایت در امان میمونن؟الان من تیکتا رم اپلود کنم برات ببینی طرف چقدر شیاده فرقی به حال ما ده بیست نفر نمیکنه راه حل بدید به جا ادرس سایت خواستن

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
من تاپیک نزدم بقیه بشناسن من تاپیک زدم فلان موردی هست راهنمایی خواستم از کجا جواب میگیرم برا پیگیری به نظرت 10 تفر تاپیکو ببینن همه از کلاهبرداری اون سایت در امان میمونن؟الان من تیکتا رم اپلود کنم برات ببینی طرف چقدر شیاده فرقی به حال ما ده بیست نفر نمیکنه راه حل بدید به جا ادرس سایت خواستن
وقتی اسم سایت رو بیاری ایندکس میشه شما اصلا بگو 20 نفر بشناسن کافیه دهن به دهن میچرخه اما در مورد راه حل اینا اگه قرار بود پرداخت کنن میکردن تا الان خیلی راحت شکایت تنظیم کنید هر چی بیشتر بگذره و منتظر باشید به ضرر شماست.

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
وقتی اسم سایت رو بیاری ایندکس میشه شما اصلا بگو 20 نفر بشناسن کافیه دهن به دهن میچرخه اما در مورد راه حل اینا اگه قرار بود پرداخت کنن میکردن تا الان خیلی راحت شکایت تنظیم کنید هر چی بیشتر بگذره و منتظر باشید به ضرر شماست.
منتظم نتیجه قطعیو بگیرم بعد مدارکو بذارم ممنون دوست عزیز ولی چیزی که فهمیدم اینه که احتمالا این شخص پولو میگیره و با وعده های دروغ شخصو خسته میکنه تا دنبال پولش نره بنده فقط میخوام این نتیجرو بگیرم ایا شکایتم در نماد نتیجه میده یا نه و ایا ترسی از نماد دارن یا اینکه اصلا نماد برخوردی با این قضایا میکنه اگه جواب سوالامو گرفتم مستنداتو میذارم اینجا

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
منتظم نتیجه قطعیو بگیرم بعد مدارکو بذارم ممنون دوست عزیز ولی چیزی که فهمیدم اینه که احتمالا این شخص پولو میگیره و با وعده های دروغ شخصو خسته میکنه تا دنبال پولش نره بنده فقط میخوام این نتیجرو بگیرم ایا شکایتم در نماد نتیجه میده یا نه و ایا ترسی از نماد دارن یا اینکه اصلا نماد برخوردی با این قضایا میکنه اگه جواب سوالامو گرفتم مستنداتو میذارم اینجا
نه توی نماد شکایت کردن به جایی ختم نمیشه همونطور که دوستان گفتن بالاتر شکایت شما در دادسرا ثبت شود به عنوان کلاهبرداری ازتون ، شما یه تیکت بده بگو شکایت تو دادسرا ثبت میکنم فردا تا فردا واریز شد هیچ نشد شنبه شکایت کن از تمام چت ها اسکرین بگیر قبلش چون راحت میتونن پاک کنن

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
مهلتتون تمام شد تاپیک ادیت کنید ادرسشو تو تایتل بزنید بقیه هم بشناسن

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
مهلتتون تمام شد تاپیک ادیت کنید ادرسشو تو تایتل بزنید بقیه هم بشناسن
بنده الان از تمام قضایا ویدیو گرفتم به عنوان مدرک قوی تا شنبه اگر نتیجه نداد اپلود میکنم و ادیت میکنم تشکر

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
داداش من طرف سرت کلاه گذاشته و چند ماه پولت کشیده بالا بر فرض مثال الان پولتم برگردونه شما راضی میشی ؟
از چی میترسی . اسم سایتش بگو از طریق پلیس فتا اقدام کن هم یه عده این سایت میشناسن و دیگه فریبی که شما خوردی نیمخورن هم وقتی پای پلیس فتا بیاد وسط طرف حاضره پول بیشتر از پول شمام بده اما پاش به دادگاه نرسه .
یک سایتی با من همچین کاری کرد من چند بار بهشون گفتم امروز و فردا کردند رفتم شکایت کردم پلیس فتا چند روز بعدش خودشون باهام تماس گرفتند و التماس که آقا بیخیال شکایتت شو و ما راضیت میکنیم منم نه تنها پولمو بلکه تمام خرجایی که برای شکایت کرده بودم و وقتی که گذاشته بودم رو ازشون گرفتم .

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
داداش من طرف سرت کلاه گذاشته و چند ماه پولت کشیده بالا بر فرض مثال الان پولتم برگردونه شما راضی میشی ؟
از چی میترسی . اسم سایتش بگو از طریق پلیس فتا اقدام کن هم یه عده این سایت میشناسن و دیگه فریبی که شما خوردی نیمخورن هم وقتی پای پلیس فتا بیاد وسط طرف حاضره پول بیشتر از پول شمام بده اما پاش به دادگاه نرسه .
یک سایتی با من همچین کاری کرد من چند بار بهشون گفتم امروز و فردا کردند رفتم شکایت کردم پلیس فتا چند روز بعدش خودشون باهام تماس گرفتند و التماس که آقا بیخیال شکایتت شو و ما راضیت میکنیم منم نه تنها پولمو بلکه تمام خرجایی که برای شکایت کرده بودم و وقتی که گذاشته بودم رو ازشون گرفتم .
مگه شکایت آنلاین رسیدگی میکنن بهش؟ چون من یک شکایت تو دادسرا کرده بودم بعد دو ماه نتیجش اومد آنلاین ثبت کنم همون مراحل حضوریشو انجام میدن؟ البته داداش من ترسی ندارم البته که راضی نیستم ولی بهش تیکت دادم گفتم تا شنبه فرصت داره وگرنه علاوه برا خود مبلغ ضرر و خسارتو وقتمم ازت میگیرم و کلا میری ایندکس گوگل و ویدیو البته من اخلاقم حکم میکنه حتی اگه پولمم بده باید مدارکو بذارم که بقیه گول نخورن فقط تا شنبه میخوام ببینم اخرش به چی ختم میشه که ویدیو کلوز بشه

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
مگه شکایت آنلاین رسیدگی میکنن بهش؟ چون من یک شکایت تو دادسرا کرده بودم بعد دو ماه نتیجش اومد آنلاین ثبت کنم همون مراحل حضوریشو انجام میدن؟ البته داداش من ترسی ندارم البته که راضی نیستم ولی بهش تیکت دادم گفتم تا شنبه فرصت داره وگرنه علاوه برا خود مبلغ ضرر و خسارتو وقتمم ازت میگیرم و کلا میری ایندکس گوگل و ویدیو البته من اخلاقم حکم میکنه حتی اگه پولمم بده باید مدارکو بذارم که بقیه گول نخورن فقط تا شنبه میخوام ببینم اخرش به چی ختم میشه که ویدیو کلوز بشه
آنلاین چیه دیگه برادر. من حضوری رفتم شکایت کردم. اول باید بری دادسرا شکایتت تنظیم کنی بعد ارجاعت میدن پلیس فتا و بعد میری اونجا ازت چند تا سوال میپرسن و چند تا عکس از سایت و مدارکی که تو سایت داری میگیرن. شماره تلفن و ادرس مدیرای سایت داشته باشی دو سوت کارت راه میندازن. من آدرسم نداشتم فقط یه شماره تلفن داشتم دادمشون نمیدونم از کجا مطلع شده بودن یه هفته نشد خودشون تماس گرفتن که شما شکایت کردی و عذرخواهی و پولم با خشارت بهم دادن تا پیگیری نکنم.

mort3za

Registered User
لایک‌ها
152
دوستان پست اول ادیت نمیشه چجوری میشه ادیتش کرد؟ میخوام عنوان سایتو بزنم

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
آقا سریع تر برو دفتر خدمات قضایی یه شکایت ثبت کن بیفت تو پروسه شکایت از طریق دادسرا .هر چی مدرک مثل چت ,تراکنش واریزی آدرس و تلفن و .. هم از طرف داری جمع کن . همزمان اگر تونستی از طریق اینماد هم اقدام بکن . از اون طرف بهش بگو اقدام به شکایت کردی شاید تصمیم بگیره پول رو مسالمت امیز پس بده. اگر پس نداد هم تا اخر شکایتت رو پیگیر بشو.ممکنه دیر به نتیجه برسی اما معمولا جواب میگیری. اینجا هم سایتش رو معرفی کن .

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان پست اول ادیت نمیشه چجوری میشه ادیتش کرد؟ میخوام عنوان سایتو بزنم
همینجا تو پست ها بگو نیازی نیست حتما پست اول رو ویرایش کنی
هرکسی بیاد تو تاپیک همه پست ها رو میخونه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
یدونه فروشگاه رو جرات نمیکنید اسمش رو بگید تو مجازی ؟!! عجب...

این جور شرکتها رو باید اسمش رو اعلام کنید که بقیه سرشون کلاه نره .

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
یدونه فروشگاه رو جرات نمیکنید اسمش رو بگید تو مجازی ؟!! عجب...

این جور شرکتها رو باید اسمش رو اعلام کنید که بقیه سرشون کلاه نره .
معمولا تاپیک زده میشه برای تهدید فروشگاه که دارم پابلیک میکنم پولمو ندی آدرستو میزارم.

بالا