برگزیده های پرشین تولز

من از ماه می پارسال 3000 یورو توسط برنامه نویسی برای خارجیها درآوردم. هر سوالی دارید بپرسید.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
اگر دنبال فریلنسینگ هستید و مهارتشو دارید هر سوالی دارید بپرسید.

چیزهایی که لازم دارید:

1- یک پروفایل گیتهاب با +10 تا پروژه ی سمپل که خودتون نوشتید. این گیتهاب منه: https://github.com/chubek
2- یک پکیج روی ان پی ام یا پای پای.
3- بدونید چطوری با گیت کار کنید.
4- یک حساب پی پل.
5- انگلیسی بدون نقص.
6- مدرک یا دانشجو حتی انصرافی هم باشید خوبه.

من هوش مصنوعی کار میکنم. با یک استارت آپ بریتیش. الان در حال کار روی یک پروژه ی وویس کانورژن هستم. نتایجمون هنوز قابل قبول نیست. روی پروژه های آموزشی هم کار میکنم. رییسم 20 سالشه داره مشین لرنینگ کوانتمشو پی اچ دی از یک دانشگاه بریتیش میگیره. من براش نوت بوک جوپیتر تمرین مینویسم در کنار پروژه ی صدا. تا بحال 2 تا پروژه براش تموم کردمو کلا 800 مولا بهم داده.

اگر میخواید شروع کنید ازم هر سوالی دارید بپرسید.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,333
من برنامه نویس نیستم..
ولی بابت اشتراک رایگان تجربیاتت..درود به شرفت..

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
۸۰۰ مولا چند تومان میشه؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,333

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام مهندس جان برنامه نوشتی تو حوضه هوش مصنوعی برای پیش بینی قیمت منظورم نه با شبکه عصبی چیزی فراتر از آن ؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
سلام مهندس جان برنامه نوشتی تو حوضه هوش مصنوعی برای پیش بینی قیمت منظورم نه با شبکه عصبی چیزی فراتر از آن ؟
باید حداقل 50 هزار دلار خرج خرید دیتا از بروکریجهای دیتا بکنی اگر بخوای یک مدل عصبی پیشبینی قیمت بنویسی. خیلی دیتا میخواد. دیتا هم گرونه. دیتای بیت کویین مجانیه ولی. یک و پی اس امازون P3 با کارت گرافیک قوی هم لازم داری برای تمرینش که هر 1 ساعتش 1 دلاره. حد اقل 5000 ایپاک لازمه. حدود 200 ساعت. خلاصه خیلی گرون میشه. ولی اگر دیتا رو داری اونقدر گرون نمیشه.

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
باید حداقل 50 هزار دلار خرج خرید دیتا از بروکریجهای دیتا بکنی اگر بخوای یک مدل عصبی پیشبینی قیمت بنویسی. خیلی دیتا میخواد. دیتا هم گرونه. دیتای بیت کویین مجانیه ولی. یک و پی اس امازون P3 با کارت گرافیک قوی هم لازم داری برای تمرینش که هر 1 ساعتش 1 دلاره. حد اقل 5000 ایپاک لازمه. حدود 200 ساعت. خلاصه خیلی گرون میشه. ولی اگر دیتا رو داری اونقدر گرون نمیشه.
ممنون بخاطر جواب مسئله دیتا نیست دیتا ۱۰ ساله را میشه گرفتم از سایتها منتها مسئله الگوریتم و ایده پیش بینی هست که اکثرا با شبکه عصبی روی دیتا میزنند و شبکه فازی عصبی والگوریتم های مورچگان و PSO و... که توی سایت فرادرس تمام کدها وجود داره حالا منظورم این بود که شما تو حوضه هوش مصنوعی خلاقیت جدید در مورد پیش بینی قیمت فراتر از الگوریتم های قدیمی چیزی کار کردید که بروز باشه یا مثلا مقاله ای امده مثلا سال ۲۰۲۰ که شما روش کار کنید و کد نویسی کنید کلا متد جدید و نوآوری جدید باشه و خطا پیش بینیش مثلا ۰.۰۰۰۰۰۰۱ باشه ؟

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام مهندس با شبکه عصبی بیشتر خطا ها روی داده ها روی مثلا ۰.۰۰۳۲۷ همیچین چیزای در میاید یعنی خطای هزارومی اما همین خطای کوچک شدید توی قیمت تاثیر داره مثلا اگر شما عدد بدست امده از برنامه ۷ دلار باشه ممکنه سقف مثلا ۱۰ دلار بزنه پس همین خطای کوچک عدد بزرگی تو خروجی ممکنه بده خلاصه بالا پایین سقف و کف قیمت همین خطای کوچک محاسبات را بهم میریزه اگر بخواهی واقعا دقیق به پیش بینی بررسی باید خطاها ی برنامه و الگوریتم رو میلیون باشه تا نزدیک به جواب آینده در بیاد

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
این پولو چطوری بهت پرداخت کرده ؟ با ایرانی بودن مشکل ندارن ؟

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,998

چیزهایی که لازم دارید:

1- یک پروفایل گیتهاب با +10 تا پروژه ی سمپل که خودتون نوشتید. این گیتهاب منه: https://github.com/chubek
4- یک حساب پی پل.
5- انگلیسی بدون نقص.

من هوش مصنوعی کار میکنم. با یک استارت آپ بریتیش. الان در حال کار روی یک پروژه ی وویس کانورژن هستم. نتایجمون هنوز قابل قبول نیست. روی پروژه های آموزشی هم کار میکنم. رییسم 20 سالشه داره مشین لرنینگ کوانتمشو پی اچ دی از یک دانشگاه بریتیش میگیره. من براش نوت بوک جوپیتر تمرین مینویسم در کنار پروژه ی صدا. تا بحال 2 تا پروژه براش تموم کردمو کلا 800 مولا بهم داده.

حساب پی پال منظورته؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,111
پی پل اکانت ایرانی های خارج نشین که اقامت دائم دارن هم مسدود میکنه
کافیه توی دونیت یا پرداخت ها یک خط پیغام فارسی بنویسید
مشکوک میشه به بهانه تامین مالی تروریست و تحریم و... پول ها رو بلوکه نگه میداره تا تکلیفش مشخص بشه
کارمزدشم مقداری زیاده
###
کسی فریلنسری بجز برنامه نویسی کار کرده؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
پی پل اکانت ایرانی های خارج نشین که اقامت دائم دارن هم مسدود میکنه
کافیه توی دونیت یا پرداخت ها یک خط پیغام فارسی بنویسید
مشکوک میشه به بهانه تامین مالی تروریست و تحریم و... پول ها رو بلوکه نگه میداره تا تکلیفش مشخص بشه
کارمزدشم مقداری زیاده
###
مالتی مدیا هم بازار خوبی داره! هم پروژه های ادیت ویدئو هم بازار عکاسی استوک هم ویدئو استوک! ولی یکم تجربه و بلدی بیشتری میخواد به نسبت باقی موارد!

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
با دسته بیل و کلنگ هم میشه؟ تخصص دیگه اینم بر خودش

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
همه نوع کاری میشه انجام داد مثلا کانفیگ سرور چند سال پیش که حوصله داشتم انجام میدادم, نسبت به زمانی که میگرفت چون با دلار و یورو دریافتی داشتم عالی بود

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697

چیزهایی که لازم دارید:

4- یک حساب پی پل.
5- انگلیسی بدون نقص.

خوش قیافه ای :)

بالا