برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر stock pc با فروش هارد مشکل دار ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*POUYA*

Registered User
لایک‌ها
180
سلام دوستان من روز دوشنبه در این مزایده شرکت کردم https://forum.persiantools.com/threads/هارد-4-ترابایت-فقط-100-هزار-تومن.980269/post-13030225و برنده مزایده هم شدم . هارد رو هم ایشون اوردن تحویل دادن اما بعد نصب هارد و قسمت پارتیشن بندی هارد صدای تق تق میداد . با تکرار عملیات این دفعه اصلا هارد رو ویندوز اصلا شناسایی نمیکرد و مقدار رو 0 mb نشون میداد . من هم این موضوع رو خواستم با ایشون تلفنی در میون بزارم که میرفت رو پیغام گیر . تو پرشین بهشون پیغام دادم که قضیه چیه که انکار کردن .
من ازشون خواستم حضوری بیان و با هم تست کنیم که ایشون گفتن کار دارن و دیگه نه پیغام جواب دادن نه تلفن رو برداشتن.
ایشون حتی پروفایلشون رو هم هیدن کردن و نمیشه امتیاز منفی ثبت کرد. از میدیران محترم میخوام قضیه رو پیگیری کنند بیزحمت.
کسی میتوننه کمکی بکنه؟

abbas06

Registered User
لایک‌ها
1,114
انشالا که مشکل حل بشه
من یه پاور و 3تا رم گرفتم پاوره ظاهرا مشکل داشت قبول کردن مرجوع کنم . مرجوع کردم گفتن جایگزین میفرستن برام اما یک ماهی گذشته ولی هنوز جایگزین نکردن

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
فکر کنم بشه امتیاز منفی داد. برو رو یکی از پست هاش و رو نام کاربریش بزن و ثبت امتیاز بازارچه رو بزن

فایل های ضمیمه

• Screenshot_۲۰۲۱-۰۸-۱۸-۲۲-۰۶-۰۱-۵۴۷_org.mozilla.firefox.jpg
    Screenshot_۲۰۲۱-۰۸-۱۸-۲۲-۰۶-۰۱-۵۴۷_org.mozilla.firefox.jpg
    409.5 KB · نمایش ها: 34

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
خارج از مهلت تست این اتفاق افتاده یا در زمان مهلت تست؟

*POUYA*

Registered User
لایک‌ها
180
خارج از مهلت تست این اتفاق افتاده یا در زمان مهلت تست؟
ایشون به من گفتن تا جمعه وقت تست داری من هم از سر کار اومده بودم همون دقیقه نتونستم ببندم هارد رو. فردا بهش گفتم مشکل داره و اگه میخواد بیاد با هم تست کنیم که دیگه جواب ندادن .

*POUYA*

Registered User
لایک‌ها
180
انشالا که مشکل حل بشه
من یه پاور و 3تا رم گرفتم پاوره ظاهرا مشکل داشت قبول کردن مرجوع کنم . مرجوع کردم گفتن جایگزین میفرستن برام اما یک ماهی گذشته ولی هنوز جایگزین نکردن
همین کاربر منظورتونه؟

*POUYA*

Registered User
لایک‌ها
180
فکر کنم بشه امتیاز منفی داد. برو رو یکی از پست هاش و رو نام کاربریش بزن و ثبت امتیاز بازارچه رو بزن
بله ثبت کردم و ایشون هم با پرویی میگن بردی ضربه زدی و چرا همون روز نگفتی در صورتی که تا جمعه محلت تست من هست .

ramin_delphi

Registered User
لایک‌ها
738
سلام خدمت همه دوستان عزیز
بنده تجربه خرید از ایشون رو داشتم
وتقریبا ۲ سال قبل کالا هایی که برای بنده فرستاده بودن همه خراب بود . گفته بودند بفرست سالمش رو بدم
من هم فرستادم و بعد ۲ سال بنده رو بازی دادن . نه کالا هام رو می داد و نه پولم رو
بعد کلی پیگیری و گزارش کردن همه تاپیک هاش و در جریان گذاشتن مدیر محترم سایت بعد از ۲ سال پولم رو برگردوند و دیگه بعد ۲ سال پول هیچ شده بود و حتا نمی‌شد که یکی از اون کالا ها رو خرید

ایشون سابقه خیلی بدی دارن و همه تو فروم ایشون رو می شناسن

تو معامله با ایشون خیلی خیلی خیلی دقت کنید . با شرایط خاص و با واسطه خرید کنید

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام خدمت همه دوستان عزیز
بنده تجربه خرید از ایشون رو داشتم
وتقریبا ۲ سال قبل کالا هایی که برای بنده فرستاده بودن همه خراب بود . گفته بودند بفرست سالمش رو بدم
من هم فرستادم و بعد ۲ سال بنده رو بازی دادن . نه کالا هام رو می داد و نه پولم رو
بعد کلی پیگیری و گزارش کردن همه تاپیک هاش و در جریان گذاشتن مدیر محترم سایت بعد از ۲ سال پولم رو برگردوند و دیگه بعد ۲ سال پول هیچ شده بود و حتا نمی‌شد که یکی از اون کالا ها رو خرید

ایشون سابقه خیلی بدی دارن و همه تو فروم ایشون رو می شناسن

تو معامله با ایشون خیلی خیلی خیلی دقت کنید . با شرایط خاص و با واسطه خرید کنید
یوزر که جدید هست یعنی میفرمایید مولتی یوزر هستن؟

DIVINERIPPER

Registered User
لایک‌ها
202
ظاهرا کار طرف همینه و روشش برای کلاهبرداریه با استارتر 3 نفر گفتن که جای شک نمی زاره

*POUYA*

Registered User
لایک‌ها
180
ظاهرا کار طرف همینه و روشش برای کلاهبرداریه با استارتر 3 نفر گفتن که جای شک نمی زاره
جالب اینجاست که ایشون برگشتن به من امتیاز منفی دادن و با پررویی میگن بردی ضربه زدی .

evrin1941

Registered User
لایک‌ها
77
سلام/آقایون که میتونید کمک ایشون کنید لطفا دریغ نکنید که اعتبار پرشین تولز همیشه بالا بمونه

stockpc

Registered User
لایک‌ها
144
سلام دوستان من روز دوشنبه در این مزایده شرکت کردم https://forum.persiantools.com/threads/هارد-4-ترابایت-فقط-100-هزار-تومن.980269/post-13030225و برنده مزایده هم شدم . هارد رو هم ایشون اوردن تحویل دادن اما بعد نصب هارد و قسمت پارتیشن بندی هارد صدای تق تق میداد . با تکرار عملیات این دفعه اصلا هارد رو ویندوز اصلا شناسایی نمیکرد و مقدار رو 0 mb نشون میداد . من هم این موضوع رو خواستم با ایشون تلفنی در میون بزارم که میرفت رو پیغام گیر . تو پرشین بهشون پیغام دادم که قضیه چیه که انکار کردن .
من ازشون خواستم حضوری بیان و با هم تست کنیم که ایشون گفتن کار دارن و دیگه نه پیغام جواب دادن نه تلفن رو برداشتن.
ایشون حتی پروفایلشون رو هم هیدن کردن و نمیشه امتیاز منفی ثبت کرد. از میدیران محترم میخوام قضیه رو پیگیری کنند بیزحمت.
کسی میتوننه کمکی بکنه؟
عشقی هارد رو بردی ضربه زدی بعد چند روز اومدی میگی هارد کار نمیکنه !!!!!!!!!!!!

*POUYA*

Registered User
لایک‌ها
180
عشقی هارد رو بردی ضربه زدی بعد چند روز اومدی میگی هارد کار نمیکنه !!!!!!!!!!!!
بعد چند روز کجا بود؟!!!!
من دوشنبه عصر ازت گرفتم فرداش که بعد 2/3 باز امتحان که نتیجه یکسان بود باهات تماس گرفتم!
و در ضمن تا جمعه محلت تست دارم یادت که نرفته؟!!!!
محلت تست که برا خوشگلی نیست!

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
بنده شخصا هارد رو غیر حضوری نمیفروشم. چه با گارانتی چه بی گارانتی. چون به شدت حساس هست و از طرف دیگر هم میتونه با کوچکترین ضربه باعث ضرر طرفین و مالباختگی بشه.
مگر به اصرار مشتریم که بنده بعد از اون دیگه هیچ مسؤولیتی نمی‌پذیرم.

حالا در این تاپیک اگر طرفین توافق کردن که دستگاه مهلت تست داشته جناب فروشنده باید سر قول و تعهدش برای زمان مهلت تست بمونه. کاری به جوانب نداریم. اگرم مهلت تست تمام شده خریدار حق نداره شاکی باشه.

abbas06

Registered User
لایک‌ها
1,114
کسی میتوننه کمکی بکنه؟
هاردو چک کردید اول کار ببینید کارکرد و تعداد خاموش روشنش همینه که عکس گذاشته بودن توی تایپیک یا نه ؟

*POUYA*

Registered User
لایک‌ها
180
بنده شخصا هارد رو غیر حضوری نمیفروشم. چه با گارانتی چه بی گارانتی. چون به شدت حساس هست و از طرف دیگر هم میتونه با کوچکترین ضربه باعث ضرر طرفین و مالباختگی بشه.
مگر به اصرار مشتریم که بنده بعد از اون دیگه هیچ مسؤولیتی نمی‌پذیرم.

حالا در این تاپیک اگر طرفین توافق کردن که دستگاه مهلت تست داشته جناب فروشنده باید سر قول و تعهدش برای زمان مهلت تست بمونه. کاری به جوانب نداریم. اگرم مهلت تست تمام شده خریدار حق نداره شاکی باشه.
من تاکیدا گفتم محلت تست میخوام . گفتن تا جمعه همین هفته .

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
از مدیریت درخواست میگردد در صورت مقصر بودن ایشون با توجه به سابقه قبلی از فعالیت تجاری محروم شوند تا کاربرای دیگه کلاه سرشون نره.با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا