برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری فیشینگ در ایسام

en.ahkami

Registered User
لایک‌ها
424
اینجا کسی پرداخت امن شیپور رو تست کرده؟
شما تو ایسام با اون سیستم مثلاً دقیق و پیشرفتش و اون حل اختلاف و .... اینطور به مشکل میخوری وای به حال اون شیپور و بقیه که یک سیستم ساده و معمولی دارن! که فکر کنم هر چی کلاهبردار و مردم آزار باشه بتونه راحت اونجا کار کنه!

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
جدیدا پشتیبانی ایسام دیگه فقط درخواست کتبی ثبت می‌کنه و تماس مستقیم نمیگیره نمی‌دونم چرا ، خیلی اذیت و معطل می‌کنه پی‌گیری ها هم کم دو روز یا بیشتر انجام میشه

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
شما تو ایسام با اون سیستم مثلاً دقیق و پیشرفتش و اون حل اختلاف و .... اینطور به مشکل میخوری وای به حال اون شیپور و بقیه که یک سیستم ساده و معمولی دارن! که فکر کنم هر چی کلاهبردار و مردم آزار باشه بتونه راحت اونجا کار کنه!
اوایل که این سیستم رو گذاشتن شیپور چند تا آگهی داشتم
شیپور زنگ میزد که فروشگاه براتون میذاریم و ...چند بار هم تماس گرفتن. ولی بازدید شیپور خیلی کمه تا حالا من که موفق به فروش چیزی نشدم اگر کسی تا به حال فروخته اطلاع بده ممنون

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
اوایل که این سیستم رو گذاشتن شیپور چند تا آگهی داشتم
شیپور زنگ میزد که فروشگاه براتون میذاریم و ...چند بار هم تماس گرفتن. ولی بازدید شیپور خیلی کمه تا حالا من که موفق به فروش چیزی نشدم اگر کسی تا به حال فروخته اطلاع بده ممنون
شیپور در مقایسه با دیوار بازدید خیلی کمی داره ولی یه مزیتی که داره همون سرچ کشوریشه ، من هر جنس عتیقه ای داشتم تو دیوار فروش نرفت ولی تو شیپور مشتری پیدا شد
مثلا یه سری نخ زر بود تو شیپور فروختم با 17 بازدید ولی همون آگهی تو دیوار با 300 تا بازدید کسی زنگ هم نزد یا یه سری چاقو داشتم اونم به همین صورت
اینم بگم که جای یه اپلیکشین درست حسابی تو این مارکت واقعا خالیه هی میگن استارتاپ و نخبه و ایده جدید ولی هیچکس قدم درست حسابی بر نمیداره
دیجی کالا هم پیندو رو راه انداخت که فعلا بعد از چند ماه هنوز موفقیت خاصی کسب نکرده

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
شیپور در مقایسه با دیوار بازدید خیلی کمی داره ولی یه مزیتی که داره همون سرچ کشوریشه ، من هر جنس عتیقه ای داشتم تو دیوار فروش نرفت ولی تو شیپور مشتری پیدا شد
مثلا یه سری نخ زر بود تو شیپور فروختم با 17 بازدید ولی همون آگهی تو دیوار با 300 تا بازدید کسی زنگ هم نزد یا یه سری چاقو داشتم اونم به همین صورت
اینم بگم که جای یه اپلیکشین درست حسابی تو این مارکت واقعا خالیه هی میگن استارتاپ و نخبه و ایده جدید ولی هیچکس قدم درست حسابی بر نمیداره
دیجی کالا هم پیندو رو راه انداخت که فعلا بعد از چند ماه هنوز موفقیت خاصی کسب نکرده
اره اون گزینه همه کشور عالی هست ، فکر کنم دیوار به خاطر کپی برداری این کار نمیکنه

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
اره اون گزینه همه کشور عالی هست ، فکر کنم دیوار به خاطر کپی برداری این کار نمیکنه
دیوار کلا سیاستش فرق میکنه تا همین دو سه سال پیش 90 درصد شهرهای ایران کلا تو لیست شهرهاش نبود و میگفت جمعیت کمه و توجیحی نداره یکی هم نبود
بهش بگه به تو چه ربطی داره تو شهر رو اضافه کن هرکس خواست آگهی بذاره چی از تو کم میشه الانم هنوز خیلی شهرهای کوچک رو تو لیست نداره
اون گزینه سراسر ایران رو هم به نظر م به این خاطر اضافه نمیکنه چون تاکیدش بر معامله بصورت حضوریه نه از راه دور

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
دیوار کلا سیاستش فرق میکنه تا همین دو سه سال پیش 90 درصد شهرهای ایران کلا تو لیست شهرهاش نبود و میگفت جمعیت کمه و توجیحی نداره یکی هم نبود
بهش بگه به تو چه ربطی داره تو شهر رو اضافه کن هرکس خواست آگهی بذاره چی از تو کم میشه الانم هنوز خیلی شهرهای کوچک رو تو لیست نداره
اون گزینه سراسر ایران رو هم به نظر م به این خاطر اضافه نمیکنه چون تاکیدش بر معامله بصورت حضوریه نه از راه دور
خودم حضوری اصلا کار نمیکنن چون مشتری اینقدر دنبال تخفیف و نصف قیمت خریدن هست آدم رو بیزار میکنه

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
دیوار و شیپور متعلق به یک مجموعه است از عمد امکاناتشونو یکی نمیکنند که جذابیت واسه کاربرها ایجاد شه تو کل دنیا چنین سیاستهایی رایجه جای تعجب نداره

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
اینجا کسی پرداخت امن شیپور رو تست کرده؟
من دو مورد با این روش خریداری کردم ولی توصیه نمیشه واقعا من به مشکلی نخوردم ولی خیلی سطحی این سیستم رو راه انداختن من کالا رو خرید زده بودم اما همچنان کالا وجود داشت و کاربر دیگه میتونست پرداخت کنه !

amokaka

Registered User
لایک‌ها
295
در معامله اینترنتی ریسک بالاست و همیشه اماده ی ضرر باشید ولی ارزششو داره :sneaky:
خیلیم احتیاط کنید از هر جایی ضربه میخورید :پست،تیپاکس،ایسام،خریدار،دلال، آب و هوا و.........
اگر ریسک کردید دیگه بقیش با خودتونه.

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,009
سلام دوست عزیز
ببینید اینکه خیلیا در کلاهی که سرشون میره مقصرن شکی نیست! مثلا اونی که به گوشیش زنگ میزنن میگن جایزه بردی پاشو برو دم خودپرداز مشخصاتتو بگو تا پولو واریز کنیم به حسابت یا اونایی که تا قبل از ایجاد رمز پویا، میرفتن سایت عمه قزی برای خرید ... و منتقل میشدن به صفحه فیشینگ و اینو نمیفهمیدن قطعا چوب نفهمی و بیسوادی خودشون رو میخورن و به نظر من اینطور افراد صلاحیت داشتن کارت و حساب بانکی رو ندارن!
اما مسئله دیگه ای که وجود داره و فکر میکنم همه اینو قبول دارن اینه که اصولا توی این کشور اکثرا دنبال سلب مسئولیت از خودشون و به اصطلاح عامیانه پیچوندن وظایف شون هستن و کلا دیگه یک فرهنگی شده بین ما ایرانیا
ایسام با توجه به معاملاتی که خودمم داشتم دقیقا همینطوره و هدف اصلیش اینه که تا جایی که ممکنه سریعا به پولش برسه و خریدار و فروشنده رو رها کنه به حال خودش
شما میگید این سایتا ایرادی ندارن تماما مشکل از کاربراست که سرشون کلاه میره!!!
قطعا این نظر درست نیست
قوانین روی کاغذ هستن ولی اجراشون یه بحث کاملا متفاوته، سایت ایسام طبیعتا قوانینش که روی کاغذ هست و در سایتش ذکر شده مشکل خاصی نداره اما شما واقعا باور دارید که نحوه اجرای قوانینشون هم صحیحه و مطابق اون چیزیه که تعهد دادن؟!!!، مثلا توی مورد شکایت همین دوستمون واقعا ایسام داره به مسئولیت خودش در قبال حفظ حقوق فروشنده عمل میکنه؟؟!! شما واقعا اینجا هم می تونید بگید ایراد از ایسام نیست و فروشنده سادگی کرده؟؟

درود
کیف کردم با نوع صحبت کردنتون
کسی که منطق تو حرفش باشه رو خیلی دوست دارم

ببین من اصلا از این تاپیک خبر نداشتم تا اینکه یکی منو تگ کرد یا منشن کرد(نمیدونم کدومش درسته) که بیا از ایسام دفاع کن سنگشو به سینه بزن .
هیچ جا هم تا به این لحظه نیومدم بگم ایسام خوبه . اگر همچین چیزی بود شک نکن یوزر srx190d (سجاد تی ان تی :ROFLMAO: ) پیدا میکرد لینک میداد .
ولی میگم بیا بحث ایسام و دیوارو جدا کنیم چون شما گفتین تو ایران همه دنبال سلب مسئولیت هستن . اول بحث دیوارو شروع و تموم کنیم بعد بریم جواب سوالتون در مورد ایسام و همین دستمون .

پست شماره 84 تاپیک که برای خود من هستو اگر بخونی داخلش میگم تو سایت دیوار که توش کار میکنم و ازش راضی هستم کلی سرم کلاه رفته ولی تجربه کسب کردم . مثلا بعد اینکه دو دفعه توسط آگهی هایی که درش نوشته بود فروش بعلت مهاجرت سرم کلاه رفت تازه فهمیدم خونه خالی ای که طرف داخلش فقط یه کنسول و یه تلویزیون قدیمی 20 اینچ داره برای تست کنسول یا کلا خونه ای که توش هیچی نیست برا اینه که طرف کالای تعمیریشو که ایرادش تو تست کوتاه مدت مشخص نمیشه رو بندازه و بعد بره از اون خونه تا تو یا بیخیال رفتن دم اون خونه بشی یا اگه رفتی زنگ اون خونه رو زدی کسی جوابتو نده . حالا باز من تخصص پیدا کردم و میفهمم ایراد کنسولو تو همون لحظه ولی پدری که 60 سالشه اومده برا بچش بخره چی .

من با کلاه رفتن سر خودم و بقیه هیچ مشکلی ندارم و هیچوقت به کسی که سرش کلاه میره نمیگم احمق . حتی با چند دفعه(از یک شیوه) کلاه رفتن سر کسی هم مشکلی ندارم . اما کسی که میدون آزادی قرار میزاره گرافیک 1080ti از طرف میگیره و میاد خونه میبینه خرابه بعدش میاد اینجا تاپیک میزنه میگه دیوار دزده ناراحتم میکنه . اون چیزی هم که باعث ناراحتیم میشه نه فروشندست نه خریدار و نه حتی نحوه خریدو فروش . این ناراحتم میکنه که طرف میاد میگه دیوار دزده . اخه چقدر کج فهمی . بعد من میام تو تاپیکش میگم داداش دیوار هیچ تقصیری نداره این وسط . اونوقت یوزر srx190d میگه چرا از این سایتا دفاع الکی میکنی .

الان این جمله یوزر D34tH بخون لطفا
زرنگی دیوار این هست که همچین مواردی رو از خودش سلب مسئولیت میکنه و طرف حساب میشن فروشنده و خریدار

یوزر D34tH میگه این دیوار فلان فلان شده اومده زرنگ بازی دراورده و خودشو کشیده کنار . فروشنده و خریدارو انداخته به جون هم نشسته یه گوشه کلاهبرداریارو میبینه هارهار میخنده .

الان من تو ذهنم سوال ایجاد میشه که دیوار چیکار باید بکنه این وسط ؟ پاشه بیاد چند مرتبه کف دستشو محکم بکوبه به قفسه سینش و با صدای بلند بگیه غمیت نباشه داداش گلم من پول گرافیک 1080ti بهت میدم نیازی نیست بری با اون یارو دست به یقه بشی یا ازش شکایت کنی .

خب به دیوار چه ربطی داره طرف رفته میدون آزادی گرافیک گرفته اومده خونه دیده خرابه . خود دیوارم گفته من هیچ سودی از معاملتون نمیبرم پس اگه بلد نیستی جنس دست دو خریدو فروش کنی برو بتمرگ خونت از دیجیکالا جنس اکبند گارانتی دار سفارش بده .

_____________________________________________________________________________________

و اما بحث ایسام
الان شما از من میپرسی در مورد استارتر آقای احکامی آیا ایسام داره درست عمل میکنه . من قبلش میخوام اجازه بدی عزیزانی که اومدن تو این تاپیک از ایسام ایراد گرفتنو نظراتشونو برای شما نقد کنم ببینیم واقعا ایراد از ایسام یا نه بعدش بریم سراغ مشکل آقای احکامی عزیز .

مورد اول : یوزر @mohsentotti عزیز که میتونید با کلیک روی اسپویلر زیر نظر ایشونو بخونید
درود خدمت دوستان
من هم مدتی هست که دیگه تو ایسام فعالیت نمیکنم و به بقیه هم توصیه میکنم همین کار رو بکنن. نه مدیریت و قانون درست حسابی داره و نه پشتیبانی خوبی. فقط و فقط پول براشون مهم هست. چند ماه قبل یک خرید از این سایت انجام دادم که فروشنده بخاطر تامین کالا از مثلا دبی! در تاپیک فروشش خواستار تمدید مهلت ارسال چند هفته ای کرده بود که من هم طبیعتا قبول کردم و پول به حساب ایسام واریز شد. بعد از اتمام مهلت هرچقدر به فروشنده پیام دادم هیچ پاسخی نداد. ایسام هم گفت فروشنده فروش رو کنسل کرده! فقط در این بین چند میلیون پول بنده در حساب این سایت مزخرف خوابیده بود و بعد از یکماه همون کالا رو مجبور شدم یک میلیون گرونتر بخرم. جالب اینجاست که این فروشنده (که اصلا بعید میدونم وجود خارجی داشته باشه و فکر میکنم این سایت فقط برای گرفتن پول و گذاشتن در حساب خودش فروشنده فیک درست میکنه) بدون هیچ امتیاز منفی براحتی داره هنوز فعالیت میکنه! اگر کالایی لازم دارید برید از بازار گرونتر بخرید ولی از این سایت خیر. موفق باشید .

آقا محسن میگه اومده از یکی تو ایسام جنس خریده(فقط واریز پول به حساب ایسام) بعد طرف گفته الان موجود ندارم ولی تو پولو بزا تو حساب ایسام باشه دست بهش نزن من چند هفته دیگه برات میارم از دبی . آقا محسنم میگه من به حرفت اعتماد میکنم و منتظر میمونم . بعد چند هفته طرف دیگه اصلا جواب نمیده و فروشو کنسل میکنه و ایسام هم پولو برمیگردیونه به آقا محسن . الان تقصیر ایسام این وسط چیه ؟

_____________________________________________________________________________________

مورد دوم : یوزر @Atlas1370 عزیز که برای خوندن نظرشون باید روی اسپویلر زیر کلیک کنید
آقا یه کلام. ایسام دزده . فقط به فکر جیب خودشه. هر روزم یه چیز جدید در میاره برای تلکه کردن فروشنده ها.
من کارت گرافیک فرستادم طرف یه کارتن دیگه نشون داده بود گفته بود کارتنت له شده و کارتت شکسته. حالا هرچی من میگم بابا این کارتن من بود نه اون هیچکس باورش نمیشد اخرشم از مبلغ کارت کم کردن برام ریختن

ایشون میگن خریدار یک ادم مریضی بود که اومده بود یه کارتن دیگه ای رو برداشته زده دربو داغونش کرده و نشون ایسام داده گفته یوزر اطلس1370 گرافیک شکسته برام فرستاده . این دقیقا همون چیزیه که من چهار روز پیش تو پست شماره 59 تاپیک گفتم که آقا سیستم ایسام اینجوری که ممکنه گیر آدم مریض بیوفتی . اگر این ریسکو میپذیری واردش شو اگر نه برو بزا بقیه که قبول میکنن بوسیله ایسام پول دربیارن . الان اینکه طرف سادیسم داشته و اومده با پا کوبیده رو کارتن لهش کرده و گرافیکو شکونده بعد عکسشو برا ایسام فرستاده ایسامم پولشو پس داده یعنی ایراد از ایسام ! مگه ایسام تو قوانینش نگفته مسئولیت سالم رسیدن کالا با خریداره و کالای ارسالی باید سالم به دست خریدار برسه ؟ خودتو بزا جای ایسام . از کجا بفهمه کالا واقعا تو پست آسیب دیده یا خریدار خرابش کرده ؟

مورد سوم : یوزر @RPG 8 عزیز که برای خوندن نظرش باید روی اسپویلر زیر کلیک کنید
چند سال قبل با دوستی آشنا شدم که یکی از وارد کننده های بنادر هستن و داخل ایسام کلی کالا فروخته بودند(خودمم ازشون خرید داشتم وهمونجا آشنا شدم) این دوستمون همیشه200-300تاکالا برای فروش داشت ومنم هر ازگاهی میرفتم ببینم چیزی داره که به دردم بخوره یانه. ولی یکروز دیدم موجودی کالاش صفره!
ازش پرسیدم چیشده؟ گفت یه روز به یکی از مدیران ایسام توی سایت تلوزیون فروختم وطرف بعد ازاینکه بسته رو گرفت کالارو تایید نمیکرد باهاش تماس گرفتم وگفت باید چندروز تست کنه تلوزیون رو تامطمن بشه سالمه!(تلوزیون کاملا نو واکبند )خلاصه که بعد از چندین روز معطلی باهام تماس گرفتن گفتن تلوزیون سوخته وپولو برگردوندیم و دستگاهو پس فرستادیم!
بنده خدا بعد ازاون قضیه درگیر شکایتو این حرفا شده بود .نفهمیدم کارش به کجارسید اما بعد ازاون قضیه خیلی سعی کردم که جنس تواین سایت نفروشم.
اصلاحیه: الان دیدم مجددا جنساشو توایسام موجود کرده،گویا مشکلش حل شده

ایشون هم میگن دوستشون برای یکی از یوزرای سایت ایسام که دست بر قضا مدیر ایسام از آب درومدن تلویزیون فرستاده بعد اون یارو(مدیر ایسام) بیمار روانی بوده و اول از همه اومده مدت زمان تائید سلامت کالا که گویا یک روز بوده رو برای اکانت خودش به چند روز افزایش داده با سوءاستفاده از قدرت ادمینیش و بعد از اونم اومده از قصد زده تلویزیونو سوزونده با جریان برق فشار قوی . آخرشم اومده گفته تلویزیونت سوخت و پولشو برگردونده به حساب خودش . الان اگر فرض کنیم گفته RPG8 واقعیت باشه باز نمیتونیم بگیم ایراد از ایسام هستش .

مثال بخوام بزنم مثل این میمونه یکی از مدیران سایت آمازون بیاد به یه دختر زیر 18 سال تو آمریکا تجاوز کنه بعد من بیام بگم امازون دزده و سیستم خریدو فروشش ایراد داره . مدیر ایسام اومده یه قانون جدیدی (نه قانون ایسام) فقط برای خرید تلویزیون دوست RPG8 ایجاد کرده و باهاش سر فروشنده رو کلاه گذاشته . خب این چه ربطی به قانون اصلی ایسام داره . اگر مهلت تائیدو زیاد نمیکرد و تو همون یک روز مهلت تست تلویزیون میسوخت حکم چی بود ؟ واقعا مدیر ایسام مریض روانی که از قصد بزنه تلویزیونو بسوزونه ؟ یا اینایی که از بندر یا بانه جنس ارزون میارن درصد خرابی جنساشون بالاست ؟ RPG8 عزیز الان که اصلاحیه زدی رو پستت و میگی دوستت برگشته به ایسام یعنی فهمید کالایی که فروخته بود ایراد داشت و مدیر ایسام مریض روانی نبوده ؟ اگر اینطوره پس چرا شما اومدی میگی ایسام دزده کسی جنس توش نفروشه ؟ میشه از دوستت بپرسی چرا برگشته به ایسام و بیای اینجا دلیلشو با جزئیات کامل توضیح بدی .

مورد چهارم : یوزر @Vlasek عزیز که میتونید با کلیک روی اسپویلر زیر مشکلش با ایسامو بخونید
از فروش جنسهایی که ذاتاً تله شاپینگند و واسه خالی کردن جیب ملت تولید و وارد میشن میتونید سلامت و تعهد اخلاقی ایسام رو تشخیص بدید...

این جنسایی که میگینو ایسام گذاشته برا فروش یا یوزرای ایسام ؟ این جنسایی که میگین هرکی بفروشه بی اخلاقه تو دیوار و شیپور و دیجیکالا و مغازه های محلمون نیست ؟ توی Amazon و ebay و newegg و alibaba نیست ؟ آیا جلوگیری از آگهی شدن کالاهایی که میگین باعث این نمیشه الکسای ایسام در مقایسه با رقباش بیاد پایین ؟ آیا این جنسا با توجه به شرایط اقتصادی بد کشور ما مشتری خاص خودشونو ندارن (مثلا شاید یکی فقط پول خرید مسواک باربی 4 هزار تومنی داخل مترو را داشته باشه نه اورال بی 40 هزار تومنی) . الان من بیام تو ebay کالای بیکیفیت بزارم یعنی ebay تعهد اخلاقی نداره ؟ چجوری ebay بفهمه جنسی که توش اگهی شده باکیفیت یا بیکفیت ؟ ارزش داره تعداد زیادی پرسنل و بودجه رو بزاره برای اینکار ؟ آیا فیدبکهای خریدارا نباید باکیفیت و بیکفیت بودن یه کالارو تعیین کنه ؟

مورد پنجم : یوزر @73mohamadsaadi عزیز که برا خوندن نظرش باید رو اسپویلر زیر کلیک کنید
من ترازو شیاومی برای خریدار پلمپ ارسال کردم، بعد از یک هفته تست شکایت کردن که خراب هست
بهشون اطلاع دادم که روی موکت و فرش اطلاعات درست نیست و باید روی موزاییک یا سرامیک و .... باشه ولی چه فایده آخرش عودت دادن وقتی رسید خودم تست کردم فیلم و عکس فرستادم که سالم هست و طرز استفاده رو باید درست انجام بدین ولی چه فایده ، ایشون می‌گفت تازه اگر خریدم یکی دیگه ارسال کنید گفتم که این درصورت خرید همین دستگاه ارسال میشه چون مشکلی نداره, جواب این بود که از چشم من افتاده

یه ترازو فرستادن و به طرف گفتن داداش رو فرش تست نکن رو سطح سفت مثل موزائیک تست کن ولی طرف انقدر نادان بوده هی رو فرش تست میکرده . خلاصه اینکه خریدار به ایسام گفته کالا سالم نیست و پس فرستاده پولشو پس گرفته . یعنی دقیقا اجرای سیستم ایسام به شکل اصولی . الان ایراد ایسام چیه ؟

و اما مشکل آقای احکامی عزیز
از نظر من ایشون اصلا با ایسام مشکلی ندارن
ببین مراحل اینجوری بوده که میگم
پلیس فتا زنگ زده به ایسام گفته این مبلغ از کارت سرقتی به حساب شما ریخته شده و شما حق ندارید دست به این پول بزنید که خب ایسام باید بگه چشم

بعد اینکه اصلا پلیس فتا تو جریان نیست که این پول بخاطر چه فرایندی از کارت سرقت شده به حساب ایسام ریخته شده فقط به صاحب حسابی که پول بهش منتقل شده میگه حق انتقالشو نداری . خود ایسام اینجا میاد به آقای احکامی زنگ میزنه میگه پلیس فتا به من گفته به این پول دست نزنم شما اگر میتونی جلوی رسیدن بستتو بگیر .

چه بسا اگر خود ایسام بدون اطلاع به آقای احکامی زنگ میزد به دفتر تیپاکس شعبه زاهدان و بهشون میگفت بسته رو تحویل ندین ولی باز تیپاکس مثل همین الان سهل انگاری میکرد و بسته رو تحویل کلاهبردار میداد اونوقت اقای احکامی به ایسام میگفت خب چرا به خودم نگفتی زنگ بزنم تیپاکس پیگیری کنم مانع رسیدن بستم بشم . ایسام چه جواب قانع کننده ای داشت بده به آقای احکامی ؟ اگه ایسام میگفت بخدا ما به تیپاکس گفتیم و متصدی دفتر شعبه زاهدان گفت خیالت راحت بسته رو تحویل نمیدیم آیا آقای احکامی باور میکرد که واقعا ایسام پیگیر نرسیدن بسته بود ؟ قطعا باور نمیکرد و فکر میکرد دروغ میگه که بسته تحویل داده شده . آخرش میخواست همین اتفاقی(پاراگراف بنفش رنگ زیر) بیوفته که آقای احکامی تعیف کردن :

"دوستان ساعت 3 بعداز ظهر تیپاکس شعبه زاهدان به یک آن گوشی را برداشت من گفتم آقا این بسته که بهت اعلام کردن تحویل ندی چی شده؟؟! گفت هنوز نرسیده گفتم باباجون تو سیستم میزنم نوشته در حال توزیع!! بعد گفت بارکد بخون بارکد خوندم گفت اره دادیم راننده توزیع کنه! الان بهش ز میزنم تحویل نده! بابا چرا اینقدر مردم آزاری مگه بهت اعلام نکردن که نباید تحویل بدی؟! هیچی دوستان چشمتون روز بد نبینه پیامش اومد که بسته به گیرنده تحویل داده شد!"

اصلا یه سوال خیلی مهم . یعنی ایسام میخواست دلسوزانه تر و مجدانه تر از آقای احکامی پیگیر نرسیدن بسته توسط تیپاکس به دست کلاهبردار باشه ؟ قطعا نه . کسی که این وسط حرفش برو داشت و میتونست یه کاری کنه سرهنگ شیر سماور زاده از دایره جنایی پلیس فتا بود که اونم اصلا تو جریان نبود و تا بخواد بیاد تو باغ که این پول چرا به حساب ایسام ریخته شده و در ازای اون فرد سارق چه چیزی قرار دریافت کنه کار از کار گذشته .

من اگر جای ایسام بودم و پلیس فتا فقط به من اطلاع میداد که پول سرقتی هستش ولی این حق انتخابو در اختیارم میزاشت که پولو به حساب آقای احکامی واریز کنم یا برگشت بزنم مطئنا واریز میکردم به حساب آقای احکامی . مثل اینکه من کارت یکیو سرقت کنم برم باهاش کل جواهر فروشی یه نفرو بخرم بعد پلیس بیاد همه پول صاحب جواهر فروشیو بگیره بگه این پول سرقتی بوده . الان بین سارق و جواهر فروش و کسی که علاوه بر عابربانکش رمز عابر بانکش هم به سرقت رفته کدوم یک مستحق تنبیه هستن ؟

من اگر بخوام به ترتیب مقصران رو اعلام کنم اول فتا 80% بعد تیپاکس 20% بعد ایسام 0% . باز من عالم مطلق نیستم و اگر فکر میکنید تو مورد آقای احکامی ایسام مقصر هستش توضیح بدین و بگین به این دلیل ایسام تقصیر کاره . برا اینکه یخورده هم بخندین بعد خوندن یه همچین پست طولانی ای میتونید این کلیپو ببینید .

Last edited:

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
مورد اول : یوزر @mohsentotti عزیز که میتونید با کلیک روی اسپویلر زیر نظر ایشونو بخونید
درود خدمت دوستان
من هم مدتی هست که دیگه تو ایسام فعالیت نمیکنم و به بقیه هم توصیه میکنم همین کار رو بکنن. نه مدیریت و قانون درست حسابی داره و نه پشتیبانی خوبی. فقط و فقط پول براشون مهم هست. چند ماه قبل یک خرید از این سایت انجام دادم که فروشنده بخاطر تامین کالا از مثلا دبی! در تاپیک فروشش خواستار تمدید مهلت ارسال چند هفته ای کرده بود که من هم طبیعتا قبول کردم و پول به حساب ایسام واریز شد. بعد از اتمام مهلت هرچقدر به فروشنده پیام دادم هیچ پاسخی نداد. ایسام هم گفت فروشنده فروش رو کنسل کرده! فقط در این بین چند میلیون پول بنده در حساب این سایت مزخرف خوابیده بود و بعد از یکماه همون کالا رو مجبور شدم یک میلیون گرونتر بخرم. جالب اینجاست که این فروشنده (که اصلا بعید میدونم وجود خارجی داشته باشه و فکر میکنم این سایت فقط برای گرفتن پول و گذاشتن در حساب خودش فروشنده فیک درست میکنه) بدون هیچ امتیاز منفی براحتی داره هنوز فعالیت میکنه! اگر کالایی لازم دارید برید از بازار گرونتر بخرید ولی از این سایت خیر. موفق باشید .

آقا محسن میگه اومده از یکی تو ایسام جنس خریده(فقط واریز پول به حساب ایسام) بعد طرف گفته الان موجود ندارم ولی تو پولو بزا تو حساب ایسام باشه دست بهش نزن من چند هفته دیگه برات میارم از دبی . آقا محسنم میگه من به حرفت اعتماد میکنم و منتظر میمونم . بعد چند هفته طرف دیگه اصلا جواب نمیده و فروشو کنسل میکنه و ایسام هم پولو برمیگردیونه به آقا محسن . الان تقصیر ایسام این وسط چیه ؟

دوست گرامی تفسیر پست من (و بقیه پستها) و همچنین پاسختون چیزی نیست جز سفسطه کردن. یک ماه وقت من بعلاوه یک میلیون ضرر بعلاوه استرسی که خواسته یا ناخواسته به آدم وارد میشه برای بنده مهم هست شاید برای شما مهم نباشه! سایتی که داره کمیسیون میگیره باید پاسخگو باشه. سایت دیوار نبوده مجانی باشه. فروشنده ای که در این سایت فروشگاه اختصاصی داره اول باید توسط همین سایت اعتبارسنجی بشه که اصلا جنسی رو که ادعا میکنه میتونه تهیه کنه یا خیر؟ حالا یه فروشنده تخلف کرد و این ممکنه پیش بیاد. چرا امکان دادن امتیاز منفی برای اون فروشنده و آگاهی دادن به بقیه خریداران رو به من ندادن؟ مشخصه. چون امتیاز منفی باعث کم شدن مشتری و به طبع اون کم شدن درآمد این سایت میشه. کلام آخر (دیگه پاسخی به تفسیرهای مغرضانه شما نخواهم داد): برای سایت ایسام اولویت اول فقط کسب درآمد و پول هست به همین علت جای قابل اطمینانی برای خرید و فروش نیست. والسلام

md70

Registered User
لایک‌ها
2,542
درود
کیف کردم با نوع صحبت کردنتون
کسی که منطق تو حرفش باشه رو خیلی دوست دارم
ممنون دوست گرامی

ببینید من اصلا روی دیوار و سایتای خرید و فروش رایگان که خودشون ذکر هم کردن که از خرید و فروش ما منفعتی نمی برن بحثی ندارم و بقول شما توی این موارد کاملا مسئولیت با خود خریدار و فروشنده اس و هیچ جایی برای اعتراض نمی مونه
بحث اصلی همین ایسامه که داره تعرفه خیلی زیادی رو روی خرید و فروش اجناس می گیره

درود خدمت دوستان
ببینید توی این مورد آیا شما قبول دارید که فروشنده بی اخلاق کرده یا نه؟!! به هر حال یک وعده دروغ داده و حتی خود ایسام توی قوانینش هست که چنانچه شمای فروشنده بدقولی کنی و کالا رو در مهلت تعیین شده برای خریدار نفرستی اکانتت محدود میشه! اما آیا توی این مورد این اتفاق افتاده؟! اینطور که معلومه ایشون بدون مشکل داره فعالیت میکنه و حتی هیچ فیدبک منفی روی اکانتش قرار نگرفته که منه خریدار بعدا بفهمم دارم یا یه آدم بدقول معامله میکنم! به نظر شما ایسام حتی نباید به خودش زحمت بده که همچین افراد بدقولی رو تنبیه کنه یا حداقل با ثبت یه فیدبک منفی به خریدارهای آینده هشدار بده؟ این حداقل کاریه که ایسام وظیفه داره در قبال این موارد انجام بده
مورد دوم : یوزر @Atlas1370 عزیز که برای خوندن نظرشون باید روی اسپویلر زیر کلیک کنید
آقا یه کلام. ایسام دزده . فقط به فکر جیب خودشه. هر روزم یه چیز جدید در میاره برای تلکه کردن فروشنده ها.
من کارت گرافیک فرستادم طرف یه کارتن دیگه نشون داده بود گفته بود کارتنت له شده و کارتت شکسته. حالا هرچی من میگم بابا این کارتن من بود نه اون هیچکس باورش نمیشد اخرشم از مبلغ کارت کم کردن برام ریختن
ایشون میگن خریدار یک ادم مریضی بود که اومده بود یه کارتن دیگه ای رو برداشته زده دربو داغونش کرده و نشون ایسام داده گفته یوزر اطلس1370 گرافیک شکسته برام فرستاده . این دقیقا همون چیزیه که من چهار روز پیش تو پست شماره 59 تاپیک گفتم که آقا سیستم ایسام اینجوری که ممکنه گیر آدم مریض بیوفتی . اگر این ریسکو میپذیری واردش شو اگر نه برو بزا بقیه که قبول میکنن بوسیله ایسام پول دربیارن . الان اینکه طرف سادیسم داشته و اومده با پا کوبیده رو کارتن لهش کرده و گرافیکو شکونده بعد عکسشو برا ایسام فرستاده ایسامم پولشو پس داده یعنی ایراد از ایسام ! مگه ایسام تو قوانینش نگفته مسئولیت سالم رسیدن کالا با خریداره و کالای ارسالی باید سالم به دست خریدار برسه ؟ خودتو بزا جای ایسام . از کجا بفهمه کالا واقعا تو پست آسیب دیده یا خریدار خرابش کرده ؟
ببینید دوست گرامی بازم تکرار میکنم حساب ایسام با دیوار و ... خیلی فرق میکنه چون داره کمیسیون زیادی میگیره و باید در قبال این هزینه خدمات زیادی ارائه بده
نمیشه که چشمشو ببنده و بگه خودتون حواستونو جمع کنید سرتون کلاه نره پس ما این هزینه رو میدیم که چی بشه؟!
تقریبا همه قبول دارن که موقع فروش کالا وقتی شکایت میشه ایسام چشم بسته حقو به خریدار میده و این وسط اصلا به خودش زحمت هیچ تحقیقی رو نمیده
ببینید به نظر من مثلا توی این مورد ایسام باید خریدارو موظف کنه که از آنباکس بسته پستی فیلم بگیره، یا مثلا به خریدار بگه کارتن له شده رو از پست اصلا تحویل نگیره و اگه بگیره و بازش کنه مسئولیتش با خودشه، فروشنده رو هم موظف کنه در آخرین لحظه پست کارتن ازش عکس بگیره تا این وسط تا حد زیادی مشخص بشه که بالاخره کی داره دروغ میگه و اینطور افراد مریض کارشون خیلی سخت بشه، ایسام کدوم یکی ازین موارد اجباری کرده؟! هیچ کدوم! چرا؟ چون هیچ اهمیتی براش نداره :D
مورد سوم : یوزر @RPG 8 عزیز که برای خوندن نظرش باید روی اسپویلر زیر کلیک کنید
چند سال قبل با دوستی آشنا شدم که یکی از وارد کننده های بنادر هستن و داخل ایسام کلی کالا فروخته بودند(خودمم ازشون خرید داشتم وهمونجا آشنا شدم) این دوستمون همیشه200-300تاکالا برای فروش داشت ومنم هر ازگاهی میرفتم ببینم چیزی داره که به دردم بخوره یانه. ولی یکروز دیدم موجودی کالاش صفره!
ازش پرسیدم چیشده؟ گفت یه روز به یکی از مدیران ایسام توی سایت تلوزیون فروختم وطرف بعد ازاینکه بسته رو گرفت کالارو تایید نمیکرد باهاش تماس گرفتم وگفت باید چندروز تست کنه تلوزیون رو تامطمن بشه سالمه!(تلوزیون کاملا نو واکبند )خلاصه که بعد از چندین روز معطلی باهام تماس گرفتن گفتن تلوزیون سوخته وپولو برگردوندیم و دستگاهو پس فرستادیم!
بنده خدا بعد ازاون قضیه درگیر شکایتو این حرفا شده بود .نفهمیدم کارش به کجارسید اما بعد ازاون قضیه خیلی سعی کردم که جنس تواین سایت نفروشم.
اصلاحیه: الان دیدم مجددا جنساشو توایسام موجود کرده،گویا مشکلش حل شده
ایشون هم میگن دوستشون برای یکی از یوزرای سایت ایسام که دست بر قضا مدیر ایسام از آب درومدن تلویزیون فرستاده بعد اون یارو(مدیر ایسام) بیمار روانی بوده و اول از همه اومده مدت زمان تائید سلامت کالا که گویا یک روز بوده رو برای اکانت خودش به چند روز افزایش داده با سوءاستفاده از قدرت ادمینیش و بعد از اونم اومده از قصد زده تلویزیونو سوزونده با جریان برق فشار قوی . آخرشم اومده گفته تلویزیونت سوخت و پولشو برگردونده به حساب خودش . الان اگر فرض کنیم گفته RPG8 واقعیت باشه باز نمیتونیم بگیم ایراد از ایسام هستش .

مثال بخوام بزنم مثل این میمونه یکی از مدیران سایت آمازون بیاد به یه دختر زیر 18 سال تو آمریکا تجاوز کنه بعد من بیام بگم امازون دزده و سیستم خریدو فروشش ایراد داره . مدیر ایسام اومده یه قانون جدیدی (نه قانون ایسام) فقط برای خرید تلویزیون دوست RPG8 ایجاد کرده و باهاش سر فروشنده رو کلاه گذاشته . خب این چه ربطی به قانون اصلی ایسام داره . اگر مهلت تائیدو زیاد نمیکرد و تو همون یک روز مهلت تست تلویزیون میسوخت حکم چی بود ؟ واقعا مدیر ایسام مریض روانی که از قصد بزنه تلویزیونو بسوزونه ؟ یا اینایی که از بندر یا بانه جنس ارزون میارن درصد خرابی جنساشون بالاست ؟ RPG8 عزیز الان که اصلاحیه زدی رو پستت و میگی دوستت برگشته به ایسام یعنی فهمید کالایی که فروخته بود ایراد داشت و مدیر ایسام مریض روانی نبوده ؟ اگر اینطوره پس چرا شما اومدی میگی ایسام دزده کسی جنس توش نفروشه ؟ میشه از دوستت بپرسی چرا برگشته به ایسام و بیای اینجا دلیلشو با جزئیات کامل توضیح بدی .
توی این مورد حق با شماست و منم پست اون دوستمون رو دیدم برام پارداوکس ایجاد شد، طبیعیه که توی هر اختلافی باید حرف دو طرف دعوا رو کامل شنید تا بشه درست قضاوت کرد

مورد پنجم : یوزر @73mohamadsaadi عزیز که برا خوندن نظرش باید رو اسپویلر زیر کلیک کنید
من ترازو شیاومی برای خریدار پلمپ ارسال کردم، بعد از یک هفته تست شکایت کردن که خراب هست
بهشون اطلاع دادم که روی موکت و فرش اطلاعات درست نیست و باید روی موزاییک یا سرامیک و .... باشه ولی چه فایده آخرش عودت دادن وقتی رسید خودم تست کردم فیلم و عکس فرستادم که سالم هست و طرز استفاده رو باید درست انجام بدین ولی چه فایده ، ایشون می‌گفت تازه اگر خریدم یکی دیگه ارسال کنید گفتم که این درصورت خرید همین دستگاه ارسال میشه چون مشکلی نداره, جواب این بود که از چشم من افتاده
یه ترازو فرستادن و به طرف گفتن داداش رو فرش تست نکن رو سطح سفت مثل موزائیک تست کن ولی طرف انقدر نادان بوده هی رو فرش تست میکرده . خلاصه اینکه خریدار به ایسام گفته کالا سالم نیست و پس فرستاده پولشو پس گرفته . یعنی دقیقا اجرای سیستم ایسام به شکل اصولی . الان ایراد ایسام چیه ؟
خب ببینید اینجا هم خود شما هم دارید میگید خریدار نادانه، اما با این وجود شورای حل اختلاف ایسام زمانی رو برای تحقیق نمیذاره و چشم بسته قبول میکنه که حق با خریداره!
مثلا من خودمم یه بار گوشی توی ایسام فروختم و طرف اومد شکایت زد چرا زبان فارسی نداره!! من اینو برای سالمند خریدم نمی تونه باهاش کار کنه!!
خب شما نگاه کن خریدار چقدر شوته که این مسئله ای که براش مهمه رو قبل از خرید از من نمی پرسه و حتی الان حوصله نداره بره سرچ کنه زبان فارسی بریزه روی گوشی!
خب عنوان شکایت چی بود؟ عدم انطباق گوشی با مشخصات ذکر شده!!
من فروشنده جایی اعلام نکرده بودم که گوشی زبان فارسی هم داره و فکرم نمیکنم زبان فارسی جزو ملزومات یه تلفن همراه باشه.
خب توی این موردم ایسام حقو به خریدار داد چون کار راحت تریه و چنانچه خریدارهاشو از دست بده ضرر بیشتری میخوره تا فروشنده هاشو

در مورد استارتر هم درسته الان که باز پستشو خوندم می بینم که این وسط اصل کم کاری گردن پلیس فتاس که واقعا عملکردش به عنوان یه دستگاه اعمال قانون جای بسی تاسف داره!! حق با شماست!

ببینید در کل اصل صحبت من در مورد ایسام اینه که با توجه به کمیسیونی که میگیره توی حل اختلافات (که مهمترین وظیفه ـشه) خیلی خیلی ضعیف عمل میکنه و راحت ترین آپشن رو انتخاب میکنه و معمولا هم جانب خریدارو میگیره که باعث شده حداقل من دیگه سالی یه بار به جز کالاهای بدردنخور که جای دیگه ای خریدار نداره و قیمتشم زیر 400 500 تومنه کالای دیگه ای رو نفروشم
در کل بقول شما بحثی نیست نهایتا از ایسام به هر دلیلی ناراضیم دیگه برای فروش کالاهای گرون و حساس سمتش نمیرم دیگه! (y)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اقا خرید اینترنتی نکنید
در اکثر مواقع یکی میخواد تو پاچه تون کنه
همون دیجی کالاش م جنس بنجل و دست دوم میندازه
آدم پول بیشتر بده و جنس رو ببینه و بخره خیلی بهتره از اینترنتی
----------
فرهنگ خرید و فروش اینترنتی هنوز توی ایران به اون درستی جا نیوفتاده. حتما باید جنس بنجل و مشکل دار بدن دستتون تا دیگه دنبال اینجور خرید ها نباشید.

-----------------
دلتون به نماد هم خوش نباشه. من 2 میلیون از یک شرکت مثلا مطرح تبلیغات اینترنتی میخوام چند ماهه پول مردمو نمیده. نماد هم طرف اون شرکت رو گرفته
1639733437639.png

شکایت هم کنم پروسه شکایت چند ماهی طول میکشه. آخرش هم میاد 4 تا دلیل مثل اختلال مالی و ... میاره و ماستمالی میشه و میره

Last edited:

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,497
من آخر نفهمیدم چرا وقتی ی احمق یا ساده لوح اشتباه میکنه شما باید تاوان بدی
شما لپ تاپتو فروختی بدون خلاف و کلاه برداری
اینجا اون شخصی که به خاطر ساده لوح بودنش پول رو به باد داده باید صبر کنه تا دزد دستگیر بشه نه شما

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
من آخر نفهمیدم چرا وقتی ی احمق یا ساده لوح اشتباه میکنه شما باید تاوان بدی
شما لپ تاپتو فروختی بدون خلاف و کلاه برداری
اینجا اون شخصی که به خاطر ساده لوح بودنش پول رو به باد داده باید صبر کنه تا دزد دستگیر بشه نه شما
من یکی از دوستام، آشنا داره توی فتا
بهش زنگ زدیم. طرف گفت بخاطر دو تومن زنگ زدید؟ دو تومنم پوله
گفتم حاجی چند میلیارد از ملت خورده
همین کارا رو می کنید که طرف اینقدر پر رو شده پول رو نمیده

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
754
سلام دوستان بنده مطلبی را میخوام عرض کنم برای اینکه یک وقتی دوستان متحمل ضرر و خسارت نشن. و اگه کسی به من میتونه راهنمایی بکنه خیلی ممنون میشم.

چند روز پیش از ایسام لپ تاپی از من خریدند به مبلغ 7 میلیون تومن. خریدار کاربر تازه وارد سایت ایسام از زاهدان بودن و به من پیام دادن که فقط کالا را حتما با تیپاکس بفرستید.
من هم طبق روال همیشه برای اینکه بسته سریع تر به دست فروشنده برسه و من هم به پولم همان روز بسته را ارسال کردم.
روز بعد از ایسام به من پیام دادن که از پلیس فتا به ما نامه رسیده که کارت پرداختی این آقا سرقتی بوده و برید جلوی بسته را بگیرید به دستشون نرسه، ما هم پولتون را نمیدیم خداحافظ شما!!!
اصلا من هنگ کردم! گفتم پس چه خرید امنی؟! چه فروش امنی؟! شما پس چه کاره اید!؟ گفتن: ما دیگه بهتون گفتیم خود دانید!

آقا ما سریع رفتیم شعبه تیپاکس شهرمون موضوع گفتم. بنده خدا که اول میخواست از سرش وا کنه و کارمو انجام نده گفت برو ز بزن تهران برات انجام میدن! ز زدم دفتر مرکزی تهران اونا گفتن به ما مربوط نیست برو دفتر مبدا تا کارشو انجام بده! آقا ما حیرون و سرگردون رفتیم به دفتر مبدا گفتیم بابا این دفتر مرکزی تهران که میگه تو باید انجام بدی! دیگه دو زاریش افتاد که باید انجام بده. نامشو ثبت کرد به شعبه زاهدانم اطلاع داد که بابا این بسته نباید توزیع بشه. همون لحظه از پلیس فتا به من ز زدن گفتن آقا این کارت پرداختی فیشینگ بوده و برو بستتون بگیر به دست آقا دزده نرسه! منم گفتم پس شما چه کاره اید؟! دقیقا داری چیکار میکنی؟! نمیخوای طرفو بگیری؟ گفت پس من تو پرونده گزارششو ثبت میکنم که بهت اعلام کردم که بری بستتو بگیری! بای بای!

دوستان من هزار بار به تهران ز زدم. شعبه زاهدان شمارشو بر نمیداشت. دفتر مرکزی شماره از زاهدان نمیداد! پلیس فتا هم هیچ کاری نمیکرد! دیگه شعبه مبدا به من اطمینان داد من کارهاشو کردم نامشو زدم و مطمئن باش بستت مرجوع میشه. بازم من بیکار ننشستنم و یکسره به تهران و زاهدان ز میزدم.

دوستان ساعت 3 بعداز ظهر شعبه زاهدان به یک آن گوشی را برداشت من گفتم آقا این بسته که بهت اعلام کردن تحویل ندی چی شده؟؟! گفت هنوز نرسیده گفتم باباجون تو سیستم میزنم نوشته در حال توزیع!! بعد گفت بارکد بخون بارکد خوندم گفت اره دادیم راننده توزیع کنه! الان بهش ز میزنم تحویل نده! بابا چرا اینقدر مردم آزاری مگه بهت اعلام نکردن که نباید تحویل بدی؟! هیچی دوستان چشمتون روز بد نبینه پیامش اومد که بسته به گیرنده تحویل داده شد! اقا من دیگه بهم ریختم رفتم شعبه مبدا گفت مسئول شعبه شمال شرق نامرو ندیده و شروع کرد به فحش دادن به شعبه زاهدان! خوب که چی!؟ دوستان من مکالمه شعبه زاهدان را ضبط کردم اقرار میکنند با اینکه بهشون اطلاع داده شده بسته را تحویل ندهند تحویل دادن! برای چی تحویل دادی؟! برای اینکه بچه ها حواسشون نبوده! باشه یک بسته دیگه داره بهمون ز زده میام میگیرم!!! اونجا ما ازش میخوایم بسته شمارو بده! بابا حاجی عمو طرف دزده! میفهمی؟! میگی بسته دزدیدی بیار؟! فازت چیه؟!

شماره تماس پلیس فتا جواب گو نبود شاید از هزار بار تماس یکبار جواب گو بوده! به پلیسه گفتم بسته را تحویل دادن شروع کرده به فحش دادن چرا تحویل داده و فلان که اره تیپاکس باید خسارت بده!! آقای پلیس تو اینجا چه کاره ای؟! تو به جای اینکه مشکل مردم درست کنی برای مردم دردسر درست میکنی؟! تو نباید با پلیس زاهدان هماهنگ کنی که کلاهبردار موقع تحویل دستگیر بشه. تو نباید به پلیس زاهدان بگی که به شعبه تیپاکس زاهدان نامه بزنن بگن بسته را تحویل نده یا با حضور ما تحویل بده!؟

دوستان تو این کشور چه خبره؟ به این راحتی کلاهبرداری بشه و هیچ کس جلو کلاهبردار نگیره!؟ از شما دزدی بشه پلیس بگه برو ازش بگیر؟!

من دیگه نمیدونم چیکار کنم میخوام برم حضورا از پلیس فتا مشهد نامه بگیرم که از تیپاکس شکایت کنم خسارتمو بده.
چقدر باید درد سر بکشم چقدر باید برم بیام و از کار و زندگی بیافتم!؟

ایسام که سریع رد فروش منو پاک کرد از صفحه فروشم محوش کرد!!! این سایت ایسام پس چه تضمینی داره؟ این نماد اعتماد چیه؟ این وزارت سمت چیکارست؟
الان کی باید پاسخگو باشه ؟ ایسام؟ نماد اعتماد؟ تیپاکس؟ وزارت سمت؟ پلیس فتا؟!
دوستان اگه به کسی چیزی فروختید از هویتش مطمئن باشید. زودم نفرستید!

اگه کسی از دوستان راهنمایی میتونه بکنه بگه من بتونم حقمو بگیرم.

طرف حساب شما ایسام هست، نه شخص خریدار

شما باید از ایسام شکایت کنی

مدارک و مستندات رو آماده کنید و در شورای حل اختلاف شکوایه ثبت کنید

کسی که خدمات می ده باید مسئولیت پذیر باشه
دیجیکالا و ایسام و دیوار و آپارات و ... رو یک سری افراد بی مسئولیت و آماتور می چرخونن

مضحک تر از این هست که به شما زنگ بزنن بگن کالای ارسالی رو پیگیری کنید تا ارسال نشه!

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
754

اینکه شما می گید "تا همین دو سه سال پیش 90 درصد شهرهای ایران کلا تو لیست شهرهاش نبود" رو من تو این پست توضیح دادم

و خیلی جالبه که شما این صحبتتون "بهش بگه به تو چه ربطی داره تو شهر رو اضافه کن هرکس خواست آگهی بذاره چی از تو کم میشه" کاملا منطقی هست

توپولوژی یک سیتم ایده آل

اون مورد که همه ایران رو نمی تونه هندل کنه و نبود شهرهای دیگه هم برمیگرده به توپولوژی اشتباه دیوار

به امید خدا پرسنل آماتور دیوار این تاپیک رو می خونن و و فهمشون از شبکه و برنامه نویسی بالا میره و کارکرد رو عوض می کنند همه چی درست میشه

بالا