برگزیده های پرشین تولز

عسل شهد کوه// 200 گرم هدیه عسل (بهارنارنج-گون-آویشن-کنار-ترنجبین-و...)

hosein.a

Registered User
لایک‌ها
47
قیمت های تاپیک درسته

vahidreza123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام .
ترکیب ژل رویال با عسل چند گرمی هست و قیمتش چنده؟

hosein.a

Registered User
لایک‌ها
47
سلام .
ترکیب ژل رویال با عسل چند گرمی هست و قیمتش چنده؟
سلام عرض ادب
ژل رویال خالص گرمی 15000تومان هست که با عسل های گون و چندگیاه با توجه به انتخاب مشتری در وزن های مختلف ترکیب میشه.

vahidreza123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من نیم کیلو چند گیاه - نیم کیلو کوهی - نیم کیلو خارشتر-و ژل رویال میخوام . لطفا قیمت را برام بفرستید.
با سپاس.

Last edited:

hosein.a

Registered User
لایک‌ها
47
سفارش دوست عزیز با شناسه مرسوله زیر:
304630105500009250745114

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
عجب!!!!🤨 دوستان ، عسل طبیعی و ژل رویال رو فقط در آزمایشگاه مدرن و پیشرفته میتوان تشخیص داد . اکثر عسل هایی که عرضه میشن از شکر و آبلیمو و اسانس یا عرق های گیاهان ساخته میشن. تازه خوباش از این چیزا درست میشن وگه نه معمولیاش که تو سوپرمارکت ها و .. هستن از ملاس نیشکر یا چغندر سفید درست میشن. یه سرچ ساده بکنید راحت میتونید روش ساختنشو تو اینترنت ببیند. حتی با قالب های سیلیکونی که به راحتی درست میشه موم عسل هم تهیه میکنن که کاملا شما رو گول بزنن که عسل طبیعی است. اینا که دارن کاسبی میکنن و با چند تا عکس و ... مردم رو فریب میدن ، من در عجب هستم که شماها چرا اینقدر راحت فریب میخورین؟!! کدوم عسل طبیعی یا ژل رویال؟!!! پولتون زیادی کرده واقعا!!🤔

Last edited:

hosein.a

Registered User
لایک‌ها
47
عجب!!!!🤨 دوستان ، عسل طبیعی و ژل رویال رو فقط در آزمایشگاه مدرن و پیشرفته میتوان تشخیص داد . اکثر عسل هایی که عرضه میشن از شکر و آبلیمو و اسانس یا عرق های گیاهان ساخته میشن. تازه خوباش از این چیزا درست میشن وگه نه معمولیاش که تو سوپرمارکت ها و .. هستن از ملاس نیشکر یا چغندر سفید درست میشن. یه سرچ ساده بکنید راحت میتونید روش ساختنشو تو اینترنت ببیند. حتی با قالب های سیلیکونی که به راحتی درست میشه موم عسل هم تهیه میکنن که کاملا شما رو گول بزنن که عسل طبیعی است. اینا که دارن کاسبی میکنن و با چند تا عکس و ... مردم رو فریب میدن ، من در عجب هستم که شماها چرا اینقدر راحت فریب میخورین؟!! کدوم عسل طبیعی یا ژل رویال؟!!! پولتون زیادی کرده واقعا!!🤔
عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز چه عجله ای داری شما!!
من از کل پیامی که لطف کردین تو تاپیک بنده گذاشتین خیلی خیلی خوشحال شدم و همون قسمت اولی که فرمودین در آزمایشگاه میشه تشخیص داد رو هایلایت میگیرم
هر نمونه عسلی که از محصولات مارو خواستین به انتخاب خودتون به هر آزمایشگاهی در کشور خواستید ارسال کنید با هزینه ما که خیالتون راحت باشه محصولات کاملا برای زنبور عسل هست.
کاش این همه قضاوت بیجا و ندانسته یه روزی درست بشه!!

خلاصه بنده درخدمتم از شماره تماس مستقیم تا ایدی داخل صفحه اصلی تاپیک وجود داره و خیلی خیلی خوشحال میشم هر آزمایشگاهی که شما قبول دارین تشریف ببریم
ارادت

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز چه عجله ای داری شما!!
من از کل پیامی که لطف کردین تو تاپیک بنده گذاشتین خیلی خیلی خوشحال شدم و همون قسمت اولی که فرمودین در آزمایشگاه میشه تشخیص داد رو هایلایت میگیرم
هر نمونه عسلی که از محصولات مارو خواستین به انتخاب خودتون به هر آزمایشگاهی در کشور خواستید ارسال کنید با هزینه ما که خیالتون راحت باشه محصولات کاملا برای زنبور عسل هست.
کاش این همه قضاوت بیجا و ندانسته یه روزی درست بشه!!

خلاصه بنده درخدمتم از شماره تماس مستقیم تا ایدی داخل صفحه اصلی تاپیک وجود داره و خیلی خیلی خوشحال میشم هر آزمایشگاهی که شما قبول دارین تشریف ببریم
ارادت
ممنون از پاسختون . از اینکه استقبال فرمودین از تست نمونه خوشحالم من یک آزمایشگاه متبر در کرج میشناسم که توانایی تشخیص عسل و ژل رویال طبیعی رو داره و حتی اگه عسل طبیعی با تقلبی قاطی بشه نصب اختلاط رو هم مشخص میکنه . پی وی آدرس خدمتتون میدم ارسال بفرمایید . اگر شما به این ترتیب بتونین اعتماد سازی کنین مشتریاتون خاطرشون جمع میشه. بنده هم برای خرید مزاحم میشم. ضمنا به مشتری حق بدبن چون هم عسل تقلبی بسیار زیاد شده و هم خرید اینترنتی اعتماد کردن بسیار دشواره .

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
سلام خدا قوت منتظر پاسخ آزمایشگاه هستیم . یادآور میشود که حضرت عالی فرمودین از تست استقبال میکنین و با هزینه اش مشکل ندارین. اگر خواستین میتونم به غیر از اون آزمایشگاهی که مشخصاتشو براتون فرستادم ، آزمایشگاه دیگری رو هم معرفی کنم .

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
متاسفانه کماکان پاسخی از جانب شما نیومد 😔. قضاوت با بازدید کنندگان

hosein.a

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
دوست عزیز نمونه تست آزمایشگاه داخل تاپیک هست میتونید صفحه اول تاپیک مشاهده کنید اصالت ازمایشگاه هم حتما پرس و جو کنید تا خیالتون راحت باشه عزیز
در غیر اینصورت از هر نمونه ای که مد نظرتون هست که مایل به انجام ازمایش هستین اعلام کنید تا ارسال بشه براتون اگه هم ازمایشگاه اعلام کردن که عسل های ارسال شده برای شما از زنبور عسل نبوده و دست ساز هست در همین تاپیک اعلام کنید تا خسارت و هزینه ها براتون واریز بشه.
دوستان زنبوردار دیگه هم هستن که انجمن فعالیت دارند و خیلی از دوستان که با شغل زنبورداری اشنایی دارند و میدوند الان فصل کاری زنبور هست و زنبوردارن مشغول این امر هستن واسه همینیکم دیر تر به انجمن رسیدگی میشه دوست عزیز!

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
متاسفانه کماکان پاسخی از جانب شما نیومد 😔. قضاوت با بازدید کنندگان
شما چطور ندیده تشخیص دادی عسل طبیعی نیست ؟
من بیش از 30 کیلیو تا الان خرید کردم از ایشون ،و غسلشون خوب و مناسب بوده هر سری .
چه به نظر خودم چه افرادی که سر رشته ای در زمینه زنبود داری و عسل داشتن

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
ضمن سلام و خدا قوت این پاسخ شما قانع کننده نیست . چون پاسخ کتبی دریافتی از آزمایشگاه به سادگی قابل جعل است . همچنین هر کسی میتونه با ای دی های مختلف بیاد اینجا و ادعاهایی را مطرح کنه . قبلا هم گفتم اکثریت عسل موجود در بازار و خصوصا عرضه کنندگان در فضای مجازی فیک هست و نباید به بازار این افراد بدون سند قابل اثبات رونق داد . محصول عرضه شده توسط این افراد بوسیله هیچ مرجع قانونی تایید نشده پس هشدار بنده ضروری است .

hosein.a

Registered User
لایک‌ها
47
ضمن سلام و خدا قوت این پاسخ شما قانع کننده نیست . چون پاسخ کتبی دریافتی از آزمایشگاه به سادگی قابل جعل است . همچنین هر کسی میتونه با ای دی های مختلف بیاد اینجا و ادعاهایی را مطرح کنه . قبلا هم گفتم اکثریت عسل موجود در بازار و خصوصا عرضه کنندگان در فضای مجازی فیک هست و نباید به بازار این افراد بدون سند قابل اثبات رونق داد . محصول عرضه شده توسط این افراد بوسیله هیچ مرجع قانونی تایید نشده پس هشدار بنده ضروری است .
دوست عزیز شما متاسفانه اصلا حرفتون منطقی نیست و خیلی خیلی قضاوت اشتباه میکنید؛با این حال بنده اعلام کردم خدمتتون برای ثبت سفارش هر محصولی که شما گفتید که ارسال کنید به ازمایشگاه ضمنا جعل یه سند جرمه و چه بسا که این سند ازمایشگاه و هویت یک ماده غذایی باشه.یکم تامل هم خوبه!!
**داخل تاپیک شماره عضویت زنبورداری در استان خراسان رضوی شهر مشهد درج شده که میتونید از جهاد کشاورزی شهرتون استعلام بگیرید.

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
دوست عزیز شما متاسفانه اصلا حرفتون منطقی نیست و خیلی خیلی قضاوت اشتباه میکنید؛با این حال بنده اعلام کردم خدمتتون برای ثبت سفارش هر محصولی که شما گفتید که ارسال کنید به ازمایشگاه ضمنا جعل یه سند جرمه و چه بسا که این سند ازمایشگاه و هویت یک ماده غذایی باشه.یکم تامل هم خوبه!!
**داخل تاپیک شماره عضویت زنبورداری در استان خراسان رضوی شهر مشهد درج شده که میتونید از جهاد کشاورزی شهرتون استعلام بگیرید.
فروش محصول در اینترنت تابع ضواط خاصی است که شما به راحتی میتونید ببینید و مقایسه کنید با فروشهایی که اینجا صورت میگیره و خریدار هیچ گونه حمایتی نداره . شما اگر حرفتون درسته و محصول قابل دفاعی تولید میکنید چرا مثل بقیه فروشنگان که همه قوانین رو رعایت میکنن و مجوزهای لازم رو گرفتن و پاسخگو هستند عمل نمیکنید؟!! اینم یه نمونه فروشنده قانونی که همه استاندارد ها و مجوزها رو داره: https://ahoota.com/ من این پاسخها رو برای مراجعین محترم به انجمن و آشنایی با حقوق مصرف کننده میزنم . خریدار میتونه از وانتی دور میدون خرید کنه یا از یه جای معتبر اختیار با خودشه ولی فروشنده باید تابع ضوابط و قوانین باشه وگه نه افراد جاعل و سودجو کم نیستن.

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
خریداران محترم
کسی شما رو اجبار به خرید نکرده
اگه هم مجبور به خرید هستید بخریید ببرید آزمایشگاه
شماره عضویت هم میتونید استعلام بگیرید
اگه جواب آزمایشگاه مشکل داشت
بعد برین شکایت کنید
الان دقیقا دنبال چی هستین؟

hosein.a

Registered User
لایک‌ها
47
فروش محصول در اینترنت تابع ضواط خاصی است که شما به راحتی میتونید ببینید و مقایسه کنید با فروشهایی که اینجا صورت میگیره و خریدار هیچ گونه حمایتی نداره . شما اگر حرفتون درسته و محصول قابل دفاعی تولید میکنید چرا مثل بقیه فروشنگان که همه قوانین رو رعایت میکنن و مجوزهای لازم رو گرفتن و پاسخگو هستند عمل نمیکنید؟!! اینم یه نمونه فروشنده قانونی که همه استاندارد ها و مجوزها رو داره: https://ahoota.com/ من این پاسخها رو برای مراجعین محترم به انجمن و آشنایی با حقوق مصرف کننده میزنم . خریدار میتونه از وانتی دور میدون خرید کنه یا از یه جای معتبر اختیار با خودشه ولی فروشنده باید تابع ضوابط و قوانین باشه وگه نه افراد جاعل و سودجو کم نیستن.
والا بنده و دوستان هرچی میگیم شما فقط حرف خودتون رو میزنید!
بنده بهتون چند بار اعلام کردم هر نمونه ای که شما میگید ثبت کنید تا ارسال بشه براتون و شما که با ازمایشگاه های معتبر در ارتباطی ازمایش کنید هر مشکلی داشت بنده درخدمتتونم.🤕

roozbeh72

مسوول مسابقات
لایک‌ها
266
دوست عزيز ايدي مختلف اي پی یکسان
دوستانیکه نظر دادن نسبت به حرفای شما از کاربران قدیمی انجمن هستن و البته مدیر انجمن
دیگه خود کاربران میتونن نظر بدن به حرفای شما!
یاحق
سلام
بی زحمت قیمت های صفحه اول را بروز میکنید

بالا