برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد نوکیا 6120 ٠

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

من به این گوشی به خاطر ویزگی هاش علاقه مند شدم

میشه دوستان بیاند ودر موردش هر چی میدونند بگند.

متلا ساخت کجاست.

کیفیت و عملکرد چطوری است؟
قیمت توی ایران چنده؟

و ..

میرسی

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
6120 کلاسيک به تازگی وارد شده و ایرافون میفروشه و امکانات جالبی داره ( 280.000 )
مثل صفحه 16 میليون ، وزن 89 گرم ، CPU با قدرت 369 ، ساپورت A2DP ، دوربين 2 مگاپيکسل نرمال ( فاقد AF ) ، سيستم عامل سيمبين
اما در عمل بايد مشکلات'ش رو ديد

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
00485906.jpg

خوب من در تاپیک 5700 یه توضیحاتی دادم که اینجا دوباره کپی می کنم تا یوزرهای دیگه ببیند.باقی مطالب هم تا شب ترجمه می کنم و تو همین تاپیک قرار می دم

اگر زبان انگلیسی خوبی داشته باشید صحبت های بچه های GSMArena رو بخونید اطلاعات خوبی بدست می یارید که من الان صحبت های چند تاشونو برات می زارم

قیمتش 250 دلار در امریکا هست.اصلا نمی دونم ایران اومده یا نه چه برسه قیمت !! صدای اسپیکرش خوبه و کیفیت خوبی در هدفون داره.سرعت Camera خوبه و کیفیت خوب و فلاش خیلی خوبی هم داره.به قول یکی از یوزرها اگر عکاس خوب باشی می تونی یه عکس خوب بگیری.دو مگ و 10 مگ دوربین بهونه هست !

کیپد کوچیک و یه خورده اذیت کننده داره.

قیمتش توی مصر 325 دلاره !! میوزیک پلایر خوبی داره اما یکی از یوزرها نوشته مثه N73 ME نیست !! مدل هدفونش HS-47 هست و با جک 2.5 به 3.5 و اگر گوگل درست نشون بده این عکس هدفونش هست !

nokia_hs-47_small.jpg

خوب یه یوزر دیگه شدیدا با مدیا پلایرش مشکل داره ! می گه صدای Earphone هم ضعیفه.حتی صدای رادیو هم نسبت به گوشی قبلیش که w850i بوده ضعیف تره ! اما با این حساب باهاش خیلی حال می کنه و توصیه کرده که اگر دنبال میوزیک پلایر هست برید یه جای دیگه و دنبال این گوشی نباشید

صدای اسپیکرها استریو نیست اما با کیفیت و خوب هست.کیفیت دوربین خوب اما در شب انتظار ادمو برطرف نمی کنه ولی فلاش خوبی داره.سرعت منوها بسیار بالاست که بالاخره به خاطر سیمبین 9.2 هست.چند تا عیب از نظر این یکی یوزر

سرعت گوشی در هنگام بازی کردن با گیم های سنگین و شخم زدن اینترنت در حالت 3G بعد از 10 دقیقه بیشتر مثه کرم می شه ! با USB Cable شارج نمی شه.باتریش هم خیلی ضعیفه و انتظار می رفت از نوکیا که یه 1100 روش بندازه.

مثل اینکه Earphone صدای ضعیفی داره و چند نفر تایید کردن که موقع مکالمه صدای مخاطب خوب به گوش نمی رسه.

صحبت های یوزرها در سه صفحه رو برات نوشتم.اگر بیشتر می خوای یه تاپیک مجزا بزن تا برات بیشتر اطلاعات بگیرم

ضمنا چون حجم کمتری داره و 95 گرمه می شه رو این حساب کرد که با یه افتادن Game Over نشه

nokia-6120-classic.jpg

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

اقا امیر استیو عزیز از شما خیلی ممنونمم شما هم در بخش موبایل و هم dvbراهنمایی های خیلی خوبی میکنید.
میرسی. همچنان منتظر راهنمایی های درست شما هستم.
از بچه های فرم کسی این گوشی رو داشته؟

راستی معنی جک 2.5 یاجک 3.5 چی است؟.
ساخت کجاست؟
چده مدته وارد بازار شده؟

قیمت اون رو در ماهای اتی چطور پیش بینی میکنید؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

اقا امیر استیو عزیز از شما خیلی ممنونمم شما هم در بخش موبایل و هم dvbراهنمایی های خیلی خوبی میکنید.
میرسی. همچنان منتظر راهنمایی های درست شما هستم.
از بچه های فرم کسی این گوشی رو داشته؟

راستی معنی جک 2.5 یاجک 3.5 چی است؟.
ساخت کجاست؟
چده مدته وارد بازار شده؟

قیمت اون رو در ماهای اتی چطور پیش بینی میکنید؟

سلام

ممنون وظیفه هست.

این گوشی فکر نمی کنم تو ایران بیشتر از یه ماه باشه که اومده باشه.چون همینطوری اپریل 2007 اومده.

جک 2.5 به 3.5 یه نوع قطعه کوچیک هست که بخوام فارسی بگم خروجی سوزنی رو تبدیل به خروجی معمولی می کنه

c002.jpg

این یه مدل هست.اما در موبایل یه خورده قیافه فرق می کنه.این مزیت باعث می شه که به جای هندفزی از باند ماشین و یا باند های دیگه استفاده کنی .

در مورد کار کجا هست راستش دقیق نمی دونم . اما می کنم مجارستان باشه.

با این روند قیمت هم تا حدودا 260-265 پیش بینی می کنم افت کنه و بعد کم کم قیمت ثابت بشه.

من یه خورده دیروز سرم شلوغ بود وقت نشد ترجمه کنم.امروز حتما مطالب بیشتری رو می زارم

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

امشب رفتم برای خرید 6120من شهرستانم هر چی گشتم نبود

در مورد 5700 فوروشنده گفت مقصر یوزر بوده که کیبرد خراب شده..

قیمت هم شده260
ولی من از 6120خوشم امده و منتظرم تا به اینجا برسه؟

دو تا سوال داشتم

1از این گوشی های جدید میشه به جای کول دیسک استفاده کرد؟

2اینه یوزر های یک گوشی متل 6120کم باشه ایا یک ایراد و ضعفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7

1. جاواها رو نمی دونم ولی سیمبین های 9.1 S60 3rd به بالا Mass Storage دارن که با وصل کردن کابل مثل کول دیسک میشه ازشون استفاده کرد و نیازی به درایور و یا برنامه ی خاصی ندارن.
2. ممکنه به خاطر خاص بودن طراحی یا امکانات گوشی باشه که هر کسی نمی پسنده یا به درد هر کسی نمی خوره یا قیمتش مناسب نباشه. هر چی کمتر باشه به نظر من بهتره چون دست هر کسی نیست و کمتر خزه. از طرفی دلیل کم بودنش میتونه این باشه که با سلیقه ی هر کسی جور در نمیاد که در این صورت ممکنه فقط خودتون از گوشیتون خوشتون بیاد... کم بودن میتونه به خاطر تولید، توضیع یا ورود کم هم باشه.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

امشب رفتم برای خرید 6120من شهرستانم هر چی گشتم نبود

در مورد 5700 فوروشنده گفت مقصر یوزر بوده که کیبرد خراب شده..

قیمت هم شده260
ولی من از 6120خوشم امده و منتظرم تا به اینجا برسه؟

دو تا سوال داشتم

سلام

در مورد 5700 من هر روز گوشیمو ورزش می دم اما این گوشی نرمش کار نمی خواد بشه :D

برای سوالتون هم

اگر یه رم ریدر بگیرید مخصوصا از این کوچیک و تو جیب شلوارتون بزارید اره می شه.هردفه رم گوشی رو در می یارید و به رم ریدر وصل می کنید.

برای سوال دومتون هم چه ربطی داره.گوشی خریدن سلیقه هست.یه گوشی ارزون می شه و خوشگل و با قدرت هست همه ازش می خرن.این گوشی هم یه خورده ارزون بشه دست همه می بینیدش !!

من چند صفحه از نظرات یوزرهای که تو سایت GSMArena این گوشی رو خریده بودن خوندم.چیز مهمی ننوشته بودن فقط چند تاشون به اینفراد گیر داده بودن و جز یه ضعف حساب داده بودن که این گوشی نداره :blink::D

در کل گوشی خوبی هست ....

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
به عنوان کول دیسک باید جواب بده ...چون گوشی های قدیمیتر از این رو دیدم از نوکیا که میشدن اینم رو قاعده باید بشه ولی خب 100 درصد نمیدونم چون دست کسی ندیدم..

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
1یعنی بدون دستگاه کارت خون و با خود موبایل نمی شه؟
2الان شنیدم تهران با گارانتی 260 شده . هنوز ارزون تر هم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجا که اصلا نیست

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
1یعنی بدون دستگاه کارت خون و با خود موبایل نمی شه؟
2الان شنیدم تهران با گارانتی 260 شده . هنوز ارزون تر هم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجا که اصلا نیست

چرا می شه.یه مزیتی هم که داره اینه که کایلش از نوع Miniusb هست ...

منتها شما می تونید کابلش رو همیشه تو جیبتون بزارید و جایی بهش نیاز داشتید ازش استفاده کنید؟؟

اگر یه رم ریدر خیلی کوچیک داشته باشید که خیلی راحت تر هستید.

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام . :)
چرا این کلوب این 4 _ 5 روزه اینقدر سورت و کوره ؟ چرا کسی دیگه هیچی نمی گه ؟ :eek:
یعنی واقعا هیچ کس این گوشی رو نگرفته ؟ خواهشا اگه کسی گرفته بیاد و یه کار خیر بکنه و از معایت این گوشی ( بیشتر ) و از محاسن ( کمتر ) بگه .
بد نیست یه مقایسه ای هم با 5700 داشته باشیم مثلا سرعتش دقیقا مثل سرعت 5700 می مونه ؟ مثل اون divx می خونه ؟ مثل اون رم 1 روشه ؟ مثل اون wma می خونه ؟ و . . . ;)
البته بزرگترین مزیت این گوشی اینه که مثل 5700 وولوولک نداره و بعد از 1 ماه 2 تیکه نمیشه . :lol:

کسی خریده این گوشی رو ؟ :happy:

مرسی منتظرم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
بحث 5700 رو در قسمت مخصوص'ش دنبال کنيد

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
ای بابا واقعا انگار کسی این گوشی رو نگرفته :hmm: ، یکی بیاد بگه دیگه . . .
می خوام بخرمش ، معطل نقد یه پدر آمرزیده ام . . . :wacko:

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

من هم می خوام این گوشی رو بخرم

ولی تا حالا دست کسی ندیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

نمی دونم جریانش چی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قیمت و مشخصات متل 5700است
http://www.persiantel.com/shop/mobile/element.php?ID=16763

ولی هنوز کسی نگفته که خریده.من هم منتظرم بازار گرم شه...............................

.

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام . :cool:
بالاخره تنبلی رو گذاشتم کنار :blush: و به قول اون دوستمون رفتم و user opinions سایت gsmarena رو خوندم .
بد ترین چیزی که پیدا کردم و همه افراد ازش ناراضی بودند و نظرم و خیلی راجع به این گوشی به خودش مشغول کرد :( این بود که باتری این گوشی در عرض 1 الی 2 روز خالی میشه (استفاده عادی ) :

On the 6120, I can greatly increase battery life by selecting GSM only standby (instead of UMTS/GSM or UMTS only). On a typical charge - without using the phone at all (nothing - no calls, no texting, no playing around with it), the battery will last 4 days on standby. With slight usage (15-20mins conversation, 30-40 txt msgs) the battery life decreased to 2 1/2 days standby. Slight usage (like above) and listening to radio - charge lasts 2 days. All the above and watching some video movie previews and listen to 10 mp3 songs - battery lasts only 1 1/2 days. So keep your charger handy or carry a second battery.​

http://www.gsmarena.com/nokia_6120_classic-reviews-1958p4.php

( فکر می کنم این نوشته برای همه قابل فهم باشه ;) )

یه Review هم پیدا کردم ، پیدا کردم Review تو این وضعیت که سایت mobile- review هک شده ، کار ساده ای نبود...

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/Nokia_6120_Classic__6121_Classic_Review.php

البته چیز خاصی نداشت . و به این نکته اشاره ای نشده بود . . .

من آدم هوس بازی نیستم ، اما میل کار با یه گوشی که cpu داشته باشه و خیلی سریع باشه ، می تونه بر سختی دشارژ شدن باتری غلبه کنه ، ان شاالله هفته دیگه می رم و می خرمش . . . :D

یا حق

forrest_gump

Registered User
لایک‌ها
40
سلام به همه دوستان
من این گوشی رو چهارشنبه شب، از مغازه پلاک 84 پاساژ علاء الدین خریدم 238 تومن (پلاک 420 و 421 همون پاساژ هم همین قیمت می دادن). تبلیغ نیستا، گفتم شفاف سازی کنم:).
تو یه جمع بندی کلی باید بگم گوشی خیلی خیلی خوبیه. من گوشی باز نیستم بنا بر این نمی تونم تحلیل خیلی دقیقی ارائه کنم. اما گفتم شاید توضیحاتم یه کمک کوچکی بکنه:
سرعت خیلی خوبی داره. من یه گوشی سیمبین می خواستم که کند نباشه و از این جهت این گوشی کاملاً خوب عمل می کنه. مخصوصاٌ توی باز کردن فایل های Word و PDF که من خیلی مد نظرم بود، با سرعت خیلی خوبی عمل می کنه.
کیفیت صفحه نمایشش خیلی عالیه (از اون روز که گوشی رو گرفتم، صفحه نمایش مانیتور کامپیوترم خیلی به نظرم ضایع می آد:wacko:).
سبک و خوشدسته. من به گرفتن گوشی توی دستم آلرژی دارم. حتماً باید بذارم تو جیبم. این گوشی توی جیب کاملاً راحته.
دوربینش خوبه (عالی نیست. تو مقایسه من، از نوکیا 5500 بهتر می گیره اما به K750 نمی رسه).
کیفیت پخش موزیکش کاملاً رضایت بخشه.
مموری 256 روشه و کابل و سی دی هم نداره.
خلاصه نسبت به پولی که دارید می پردازید به نظرم واقعاً می ارزه.
یه چیزی هم تا یادم نرفته بگم: سرعت انتقال اطلاعاتش با بلوتوث خیلی خوبه.
امیدوارم مفید بوده باشه.
سئوال دیگری هم باشه که بتونم جواب بدم، در خدمتم.

بالا