برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد نوکیا 6120 ٠

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم ، یکی از این که نمی تونه باهاش mp4 ببینه شاکی بود ، می گفت که هر چیزی با این فرمت پخش می کنه ، stop میشه . بقیه بهش امیدواری می دادند که ان شاءالله با آمدن فرم ور جدید حل بشه . . . :wacko:

forrest_gump تا حالا کجا بودی عزیز . . . . :blush:
سوالاتم حالا شروع میشه . . . . :hmm:
1 _ می تونی باهاش divx ببینی ؟ ببین وقتی divx می بینی ، صدا و تصویر از هم جدا میشن یا نه ؟ :blink: ( اگه اشتباه نکنم ، عیبی که 5700 داره )
2 _ از نظر باتری مشکلی نداری ؟ داغ نمی شه ؟ زود به زود خالی نمیشه ؟
3 _ صدای هدفونش خوبه ، به خصوص برای آهنگ و رادیو ؟ بگو اسپیکر چطوره ، صدای زنگ خوبه ؟
4 _ مثل این یارو که با mp4 مشکل داره ، تو هم داری یا نه ؟ ( تست کن )

راستش دیگه چیزی به ذهنم نمی آید . :lol: خودت عیبی ، ایرادی توی این گوشی می بینی ؟
دستت درد نکنه . . .
فعلا
یاحق

forrest_gump

Registered User
لایک‌ها
40
راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم ، یکی از این که نمی تونه باهاش mp4 ببینه شاکی بود ، می گفت که هر چیزی با این فرمت پخش می کنه ، stop میشه . بقیه بهش امیدواری می دادند که ان شاءالله با آمدن فرم ور جدید حل بشه . . . :wacko:

forrest_gump تا حالا کجا بودی عزیز . . . . :blush:
سوالاتم حالا شروع میشه . . . . :hmm:
1 _ می تونی باهاش divx ببینی ؟ ببین وقتی divx می بینی ، صدا و تصویر از هم جدا میشن یا نه ؟ :blink: ( اگه اشتباه نکنم ، عیبی که 5700 داره )
2 _ از نظر باتری مشکلی نداری ؟ داغ نمی شه ؟ زود به زود خالی نمیشه ؟
3 _ صدای هدفونش خوبه ، به خصوص برای آهنگ و رادیو ؟ بگو اسپیکر چطوره ، صدای زنگ خوبه ؟
4 _ مثل این یارو که با mp4 مشکل داره ، تو هم داری یا نه ؟ ( تست کن )

راستش دیگه چیزی به ذهنم نمی آید . :lol: خودت عیبی ، ایرادی توی این گوشی می بینی ؟
دستت درد نکنه . . .
فعلا
یاحق

1.شرمنده، فایل divx ندارم که تست کنم.
2.مشکلی نداره.
3.اسپیکرش به نظرم خیلی خوبه. کیفیت خوبی داره، جای خوبی هم قرار گرفته، یعنی بغل گوشی (نه پشتش)، بنابراین برای آهنگ گوش دادن لازم نیست گوشی رو سرپا نگه داری. صدای زنگ هم به خوبی شنیده می شه. همینطور هم صدای هدفون.
4.با MP4 هیچ مشکلی نداره. خودش هم با همین فرمت فیلم می گیره، چطور باهاش مشکل داشته باشه؟:blink:
**فیلمبرداریش هم خیلی خوبه.
مشکل خاصی؟ نه واقعاً به نظرم گوشی خوبیه. شاید دوربینش می تونست بهتر هم باشه.

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
1.شرمنده، فایل divx ندارم که تست کنم.
2.مشکلی نداره.
3.اسپیکرش به نظرم خیلی خوبه. کیفیت خوبی داره، جای خوبی هم قرار گرفته، یعنی بغل گوشی (نه پشتش)، بنابراین برای آهنگ گوش دادن لازم نیست گوشی رو سرپا نگه داری. صدای زنگ هم به خوبی شنیده می شه. همینطور هم صدای هدفون.
4.با MP4 هیچ مشکلی نداره. خودش هم با همین فرمت فیلم می گیره، چطور باهاش مشکل داشته باشه؟:blink:
**فیلمبرداریش هم خیلی خوبه.
مشکل خاصی؟ نه واقعاً به نظرم گوشی خوبیه. شاید دوربینش می تونست بهتر هم باشه.

سلام .:cool:
این جوری که تو داری می گی که خیلی توپه ، نه مشکل باتری ، نه مشکل هدفون و اسپیکر ، نه . . . .

فقط یه محبت کن اگه تونستی یه فایل divx پیدا کن و این کار رو تست کن ، مرسی .
با این اوصاف که دیگه حتما خریدارشم .
راستی 2 تا سوال دیگه :
1 _ در کار کردن با این گوشی ، کاملا مثل جاوا ها کار می کنه یا نه ، یه تاخیری داره ؟ ( هر چند کم و جزیی )
2 _ شما رم چند انداختی روش ؟ و آیا جایی که شما خریدی رم 256 می داده ( انداختن ) یا همه جا همینه ؟

مرسی از این که به سوالاتم با حوصله جواب میدی . . . . :blush:

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

بالا خره یک پسر شجاع پیدا شد بره بخره:)

میشه بگیدکه
1-این گوشی ساخت کجاست؟
2=این عجیب نیست که کابل و cdنداره.ایا Package Contentsیاuser guideحرفی از محتویات بسته موبایل نزده؟
3-ایا کیفیت ساخت بدنه خوبه .
4- کیفیت هد فون خوبه. ایا جک داره؟
5-رمش ساخت کجاست؟
6-ایا ریست شده تا حالا

میرسیییییییییی:)

forrest_gump

Registered User
لایک‌ها
40
سلام .:cool:
این جوری که تو داری می گی که خیلی توپه ، نه مشکل باتری ، نه مشکل هدفون و اسپیکر ، نه . . . .

فقط یه محبت کن اگه تونستی یه فایل divx پیدا کن و این کار رو تست کن ، مرسی .
با این اوصاف که دیگه حتما خریدارشم .
راستی 2 تا سوال دیگه :
1 _ در کار کردن با این گوشی ، کاملا مثل جاوا ها کار می کنه یا نه ، یه تاخیری داره ؟ ( هر چند کم و جزیی )
2 _ شما رم چند انداختی روش ؟ و آیا جایی که شما خریدی رم 256 می داده ( انداختن ) یا همه جا همینه ؟

مرسی از این که به سوالاتم با حوصله جواب میدی . . . . :blush:

آره به نظر من واقعاً گوشی خوبیه (گفتم به نظر من. شاید شما اصلاً نپسندیش ....... والا :wacko::wacko:).
1. آره. توی سرعت که کاملاً مطمئن باش، خوبه. فقط توی فایلهای بزرگ PDF , WORDکمی تأخیر می کنه که اونم اصلاً آزاردهنده نیست.
2. من همون رم فابریک رو دارم. نمی دونم که همه جا همین بوده یا نه.

forrest_gump

Registered User
لایک‌ها
40
سلام

بالا خره یک پسر شجاع پیدا شد بره بخره:)

میشه بگیدکه
1-این گوشی ساخت کجاست؟
2=این عجیب نیست که کابل و cdنداره.ایا Package Contentsیاuser guideحرفی از محتویات بسته موبایل نزده؟
3-ایا کیفیت ساخت بدنه خوبه .
4- کیفیت هد فون خوبه. ایا جک داره؟
5-رمش ساخت کجاست؟
6-ایا ریست شده تا حالا

میرسیییییییییی:)

1. من فقط مجارستان دیدم.
2. نمی دونم. نه.
3. آره (بازم تأکید می کنم: به نظر من).
4. ارگونومی هدفونش خوب نیست (شایدم آناتومی گوش من باهاش سازگار نیست). توی گوش خوب نمی ایسته.
5. ژاپن.
6. نه.

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
میرسی

راستی بدون کابل وcdچطور اهنگ و برنامه میریزی روش؟

حد اکتر رم 4مگ است؟؟؟؟؟

میشه هر نقدی که دلرید . هر چیز تازه ای که می فهمید به ما هم بگید.میرسی:)

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
forrest_gump عزیز ، بی زحمت خبر divx رو بهم بده ، یعنی اگه وقت کردی حتما تست کن . . . :D
Amiin عزیز تو هم لینک Package Contents گوشی 6120 رو بهم بده . . . :D

از هر 2 تون متشکرم :happy:

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
1 _ می تونی باهاش divx ببینی ؟ ببین وقتی divx می بینی ، صدا و تصویر از هم جدا میشن یا نه ؟ ( اگه اشتباه نکنم ، عیبی که 5700 داره )

کنورت دیویکس خیلی مهمه و باید بیت ریت رو درست انتخاب کنی

من خودم هنوز رو این مورد مشکل دارم اخه به خاطر مشکلات DVB مجبورم از دیویکس 1.6 استفاده کنم با کدک 6.5 اما دوستم با دیویکس 2.0 چندین فیلم DVD رو با بیت ریت 150 تبدیل کرده و خیلی راحت بدون مچ نبودن صدا و تصویر پخش می کنه...

پس از این لحاظ فکر نمی کنم مشکلی باشه

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلا دوستان .
یه عکس از هندز هری تون می زاریم برام ، بی زحمت کامل .
میشه به جای هدفونش یه هدفون دیگه وصل کرد ، چه جوریاس . . ؟ :D

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان در مورد 6120 توی سایت gsmarena توسط کاربران این گوشی نوشته شده که این گوشی گرمای غیر عادی ایجاد میکنه!! فقط در یک صفحه از نظرات من چندین مورد خوندم!!! قضیه چیه؟ کسایی که داشتند به این مشکل بر نخوردند؟

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست من . :happy:
اگه چند صفحه قبل رو می خوندی ، من هم هیمن سوال رو پرسیدم . اما این دوستمون می گن که نه این مشکل رو نداشتند ، من هم تعجب کردم :blink:. ولی بعد به خودم گفتم که ایشون مرض ندارن که دروغ بگن ، لابد مشکل ندارن دیگه . . . . :lol::D

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست من . :happy:
اگه چند صفحه قبل رو می خوندی ، من هم هیمن سوال رو پرسیدم . اما این دوستمون می گن که نه این مشکل رو نداشتند ، من هم تعجب کردم :blink:. ولی بعد به خودم گفتم که ایشون مرض ندارن که دروغ بگن ، لابد مشکل ندارن دیگه . . . . :lol::D

شرمنده ندیدم! ولی خوب اگه ایشون برخورد نداشتند نمیتونیم نتیجه کلی بگیریم.چون اونجا چند نفر مشکل داشتند. حالا شاید از ایشون شانسی خوب از کار در اومده باشه! فکر کنم باید صبر کنیم تا review هایی در موردش توی اینترنت نوشته بشه .gsmarena که خودش review ننوشته من mobilereview رو هم دیدم اونجا هم نبود! (تا 2-3 روز پیش) انگار اصلا کلا این گوشی رو تحویل نگرفتند!؟!نمیدونم چرا؟ انگار گوشی فقط باید گرون باشه تا در موردش بحث بشه!!!

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
شرمنده ندیدم! ولی خوب اگه ایشون برخورد نداشتند نمیتونیم نتیجه کلی بگیریم.چون اونجا چند نفر مشکل داشتند. حالا شاید از ایشون شانسی خوب از کار در اومده باشه! فکر کنم باید صبر کنیم تا review هایی در موردش توی اینترنت نوشته بشه .gsmarena که خودش review ننوشته من mobilereview رو هم دیدم اونجا هم نبود! (تا 2-3 روز پیش) انگار اصلا کلا این گوشی رو تحویل نگرفتند!؟!نمیدونم چرا؟ انگار گوشی فقط باید گرون باشه تا در موردش بحث بشه!!!

دشمنت شرمنده :happy:
اگه برگردی و یه نگاهی دیگه به جی اس ام آزنا بندازی ، میبینی که تو استفاده تقریبا یه خورده بالا با زمان زیاد این اتفاق می افته ، زمانهاش یادم نیس ، مثلا 15 دقیق مکالمه مداوم ، بازی طولانی . . .
احتمالا این دوستمون این کار ها رو نمی کنه ، من هم چنین استفاده ای ندارم که می خوام بگیرم . . . :cool:

forrest_gump

Registered User
لایک‌ها
40
احتمالا این دوستمون این کار ها رو نمی کنه ، . . . :cool:

Exactly
من معمولاً بیشتر از 6-5 دقیقه با موبایل حرف نمی زنم. بنابراین، در این مورد (مثل همه موارد دیگه ای که عرض کردم:wacko:) به قضاوت من اکتفا / اعتماد نکنید:f34r:.

بالا