برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد نوکیا 6120 ٠

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
علتش به شکل ساده میشه اینکه گوشیتون برای پیدا کردن یه شبکه انرژی میذاره (فقط gsm) و مرتبا دنبال UMTS که پیداش هم نمیکنه نمیگرده و بالطبع باطری کمتری مصرف میشه!

اهان من فکر کردم به خاطر بعضی سرویس ها و ......... به نظر شما چند در صد می تونه تاثیر داشته باشه ؟تو مصرف باطری؟تو سونی اریکسون هم گزینه ای واسه غیر فعال کردنش هست؟
یا اگه قسمت چستجوس اپراتور رو رو دستی بزاری فکر کنم بی خودی نگرده نه؟

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
اهان من فکر کردم به خاطر بعضی سرویس ها و ......... به نظر شما چند در صد می تونه تاثیر داشته باشه ؟تو مصرف باطری؟تو سونی اریکسون هم گزینه ای واسه غیر فعال کردنش هست؟
یا اگه قسمت چستجوس اپراتور رو رو دستی بزاری فکر کنم بی خودی نگرده نه؟
نمیتونم بگم چقدر ولی تاثیرش محسوسه!
توی سونی اریکسون هم میشه اینو غیر فعال کرد منتها من یادم نیست(بهتره یه سری به کلوپ طرفداراش بزنی)

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام بچه ها .
من دو _ سه ورز پیش رفتم بگیرم ، شده بود 260 تومان ، خیلی کم شده بود ، ترجیح دادم صبر کنم ، شاید درست شه و بیاد پایین ، چرا این جوری شده . . . :( ؟

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
محتویات بسته:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1393675&postcount=53

اگه با شارژ کردن دو روز یکبار و اندازه دکمه هاش مشکلی نداری بهشدت توصیه میشه !
با هدفون خودش هم صدای خوبی داره

راستی پردازنده این 6120 از نوع AMR 11 هست که مخصوص اجرای OS هست برای همین سرعتش عالیه
سرعت پردازندش هم 368 MHz هست که توی نوکیا ها و سونی اریکسونا بیشترینه!(مشابه Nokia E90 هست)
برای اطلاعات بیشتر اینجا رو ببین:

http://www.jbenchmark.com/result.jsp?benchmark=ace
http://www.jbenchmark.com/result.jsp?benchmark=v2

voltan1

Registered User
لایک‌ها
7
دستت درد نکنه . من به شدت دنبال خرید این گوشی هستم :دی

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
قابل توجه کسانی که می خوان این گوشی رو بخرن:

حلقه نقرهای رنگی که کار Navigation رو توی گوشی به عهده داره بعد از مدتی ممکنه توی بعضی قسمت ها رنگش بره.مراقب باشید.
رنگ زیرش به رنگ دکمه های اکشن هست!

فکر کردم بهتره بدونین

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
قابل توجه کسانی که می خوان این گوشی رو بخرن:

حلقه نقرهای رنگی که کار Navigation رو توی گوشی به عهده داره بعد از مدتی ممکنه توی بعضی قسمت ها رنگش بره.مراقب باشید.
رنگ زیرش به رنگ دکمه های اکشن هست!

فکر کردم بهتره بدونین

مشکل N73 هم همینه.. بهرحال ممنون از پستت.

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215
خيلی گوشی خوبيه.
من از روز اولی كه اومد ميخواستم اين گوشی را بخرم، ولی رنگ سفيدشو تا الان هم صبر كردم ظاهرا فقط مشكی‌شو وارد ميكنند! كسی سفيدشو اينجا ديده؟

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
خيلی گوشی خوبيه.
من از روز اولی كه اومد ميخواستم اين گوشی را بخرم، ولی رنگ سفيدشو تا الان هم صبر كردم ظاهرا فقط مشكی‌شو وارد ميكنند! كسی سفيدشو اينجا ديده؟

من تو پایتخت طبقه 2 دیدم روبرو رسا .

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که این گوشی رو دارند چند تا سوال کوچیک داشتم
1-کاربران سایت gsmarena در مورد اینکه این گوشی به شدت داغ میکنه خیلی نوشتند!!! قضیه چیه؟ شما با این مسئله برخورد نداشتین؟ حتما مسئله جدیه که اونجا نوشتند! مهمترین عاملی که باعث شده من این گوشی رو هنوز نخرم همینه!!!
2- آیا عمر باطریش واقعا انقدر کمه؟ یعنی 2 روز فقط؟؟؟ در حالت استفاده معمولی؟!!!!!
3- رنگ سفیدش هم در ایران هست؟ من که خودم علاالدین بودم ندیدم!!!فقط مشکی بود.
4-هدفونی که داخل جعبه هستش مونو است یا استریو؟ (ظاهرا باید استریو باشه ولی من شنیدم اینایی که اینجا خریدن مونو بوده!!!!)
ممنون

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
دوستانی که این گوشی رو دارند چند تا سوال کوچیک داشتم
1-کاربران سایت gsmarena در مورد اینکه این گوشی به شدت داغ میکنه خیلی نوشتند!!! قضیه چیه؟ شما با این مسئله برخورد نداشتین؟ حتما مسئله جدیه که اونجا نوشتند! مهمترین عاملی که باعث شده من این گوشی رو هنوز نخرم همینه!!!
2- آیا عمر باطریش واقعا انقدر کمه؟ یعنی 2 روز فقط؟؟؟ در حالت استفاده معمولی؟!!!!!
3- رنگ سفیدش هم در ایران هست؟ من که خودم علاالدین بودم ندیدم!!!فقط مشکی بود.
4-هدفونی که داخل جعبه هستش مونو است یا استریو؟ (ظاهرا باید استریو باشه ولی من شنیدم اینایی که اینجا خریدن مونو بوده!!!!)
ممنون

1.اصلا نگران نباش! من هم قبل از خرید دیدم و کمی نگران شدم.ولی حالا میبینم که مشکل خاصی نیست.فقط بعد از اینکه نیم ساعت صحبت کردم دقت کردم دیدم یکم داغه.ولی از اون به بعد دیگه متوجهش نشدم! توی همون gsmarena هم ندیدم این داغ شدن مختصر برای کسی مشکلی به وجود اورده باشه.فقط نشون میده که تهویه گوشی خوبه و گرما رو به خوبی به بیرون هدایت می کنه:D

2.بله.اکثر گوشی های نسل سوم همین مشکل رو دارن.این یک کمی بیشتر!ولی من که تا حالا با این موضوع مشکلی نداشتم.چون زیاد مسافرت چند روزه نمیرم!

3.نمی دونم ولی به نظرم مشکیش قشنگ تره :cool:

4.مال من که استریو هست

اگه فقط به خاطر سوال اول نخریدیش زود برو بخر:D

موفق باشی

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1.اصلا نگران نباش! من هم قبل از خرید دیدم و کمی نگران شدم.ولی حالا میبینم که مشکل خاصی نیست.فقط بعد از اینکه نیم ساعت صحبت کردم دقت کردم دیدم یکم داغه.ولی از اون به بعد دیگه متوجهش نشدم! توی همون gsmarena هم ندیدم این داغ شدن مختصر برای کسی مشکلی به وجود اورده باشه.فقط نشون میده که تهویه گوشی خوبه و گرما رو به خوبی به بیرون هدایت می کنه:D

2.بله.اکثر گوشی های نسل سوم همین مشکل رو دارن.این یک کمی بیشتر!ولی من که تا حالا با این موضوع مشکلی نداشتم.چون زیاد مسافرت چند روزه نمیرم!

3.نمی دونم ولی به نظرم مشکیش قشنگ تره :cool:

4.مال من که استریو هست

اگه فقط به خاطر سوال اول نخریدیش زود برو بخر:D

موفق باشی

ممنونم از راهنماییتون. پس مسئله داغ کردن مشکل مهمی نیست.
پس منم برم تو خطش که همین رو بگیرم.

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
احتمالا در مورد صفحه نمایش با کیفیتش خوندی
علاوه بر این توی افتاب هم خیلی خوب دیده میشه.
فقط صفحه سیاه و سفید میشه ولی تمام نوشته ها و عکس ها رو خیلی خوب و واضح میشه دید .حتا توی نور شدید آفتاب!

واقعا گوشی عالی هست.
فقط همون طور که قبلا هم گفتم قبل از خرید یک تستی بکن ببین با Keypad مشکلی نداشته باشی.چون دکمه هاش کوچیکن و یک کمی سفت! برای همین ممکنه بعضیا باهاش راحت نباشن.

با آرزوی موفقیت

nemesis

Registered User
لایک‌ها
0
6120 كوچكترين و سبكترين ويكي از سريعترين اسمارت فون هاي نوكياست با پردازنده 369 مگاهرتزي انتخابي مناسب را در كنار امكاناتي نسبتا كامل و بروز يكجا گرد آورده
حال سئوالي از دوستان دارم با توجه به اينكه سيستم عامل ان Symbian S60 v9.2 هست
1- نرم افزار هاي جاوايي همچون ديكشنري هاي جاوا و نقشه هاي تهران و شهرستان ها روي آن نصب ميشود ؟
2- آيا نرم افزارهاي سري 9.1 بروي آن نصب ميشود؟ منظورم كليه نرم افزارها با عنوان 3rd edition هست؟
3- از لحاظ آنتن دهي و قدرت سيگنالينگ چوره؟
4- بعنوان يك موبايل صداي گوشي هنگام مكالمه خوب است؟ در مكانهاي شلوغ صداي طرف مقابل و كيفيت مكالمه چطور است؟

nemesis

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان پكيج اروپايي با خاورميانه اي فرق دارد !

پكيج اروپايي :
Nokia 6120 classic
Transceiver
Nokia Travel Charger AC-4
Nokia Battery BL-5B (890mAh)
Short User Guide (full User Guide online + CS help)
Nokia Stereo Headset HS-47
CD-Rom
Data cable DKE-2

پكيج اماراتي:
Nokia 6120 classic
Transceiver
Memory card 256MB

پكيج ايراني:
Nokia 6120 classic
Transceiver
Nokia Stereo Headset HS-47
Memory card 256MB

كسي ميدونه چرا ؟
البته كابل ديتا چندان مهم نيست كساني كه دوربين ديجيتال دارند گمان كنم بشه از كابل اون استفاده كرد ولي CD را چه كار بايد كرد ؟ توي سي دي بغير از Pcsuite آيا نرم افزار مهم ديگري هست ؟

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
6120 كوچكترين و سبكترين ويكي از سريعترين اسمارت فون هاي نوكياست با پردازنده 369 مگاهرتزي انتخابي مناسب را در كنار امكاناتي نسبتا كامل و بروز يكجا گرد آورده
حال سئوالي از دوستان دارم با توجه به اينكه سيستم عامل ان Symbian S60 v9.2 هست
1- نرم افزار هاي جاوايي همچون ديكشنري هاي جاوا و نقشه هاي تهران و شهرستان ها روي آن نصب ميشود ؟
2- آيا نرم افزارهاي سري 9.1 بروي آن نصب ميشود؟ منظورم كليه نرم افزارها با عنوان 3rd edition هست؟
3- از لحاظ آنتن دهي و قدرت سيگنالينگ چوره؟
4- بعنوان يك موبايل صداي گوشي هنگام مكالمه خوب است؟ در مكانهاي شلوغ صداي طرف مقابل و كيفيت مكالمه چطور است؟

1.بله
2.http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1390094#post1390094
3.خیلی خوب.
4.خیلی خوب.

برای دو مورد آخر آخرین بخش این review رو نگاه کنید:
http://www.cnet.com.au/mobilephones/phones/0,239025953,339279174,00.htm

با آرزوی موفقیت

بالا