برگزیده های پرشین تولز

القاعده تيری آنری را تهديد به مرگ كرد!

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
گروه القاعده با مخابره نمابري به رسانه‌هاي اروپايي، ستارگان سرشناس فوتبال جهان را تهديد به مرگ كرد.

به نقل از آس اسپانيا، كشتار ستارگان فوتبال جهان به همراه گروگان‌گيري خانواده ‌هاي ايشان، در دستور كار بن لادن و هم دستانش قرار گرفته است.

يك فيلم ويدئويي نيز از طريق اينترنت گسترش يافته و در آن اسامه بن لادن و ديگر اعضاي گروه وي، به طور جدي قتل ستارگان ثروتمند فوتبال جهان را وعده داده‌اند.

در اولين وعده رسمي از سوي اين گروه، نام تيري آنري نوشته شده و در فهرست القاعده مي‌شود اسامي چون ديويد بكهام و وين روني را نيز مشاهده كرد.

سردبير آس اسپانيا با تائيد اين خبر، نوشت: "اعلام مي‌كنيم كه دين اسلام براي مردم بسياري در جهان از جمله اسپاينا مقدس است. اين گروه را به نمايندگي از جامعه ورزشي و مطبوعاتي اسپانيا، دشمنان اين دين مي‌دانيم."

در پي انتشار اين خبر عجيب، ديويد بكهام در آمريكا 3 محافظ به 5 محافظ خود اضافه كرده و محل تحصيل فرزندش بروكلين را نيز تغيير داد.

تيري آنري، ستاره فرانسوي بارسلونا نيز منزل مسكوني خود را به زودي تغيير خواهد داد. پليس امنيتي اسپانيا به وي اطمينان داده مشكلي پيش نخواهد آمد.

فيلم ويدئويي القاعده در يك وب سايت متعلق به دانشگاه گلاسكو (اسكاتلند) منتشر شده و از آنجا به تمام خبرگزاري‌ هاي اروپايي ارسال گشته است.

عمر بكري محمد، يكي از سران راديكالي القاعده در اين فيمل فرياد مي‌زند: "شوخي نمي‌كنم، فوتباليست‌ هايي را كه ارايه كرده‌ايم، به زودي خواهد كشت.....:lol:

لینک خبر : http://www.footballroad.com/news/news.aspx?ID=10467

climax

Registered User
لایک‌ها
3
آبروی اسلام را هم بردند ...

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
163.gif

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینا دیوونه هستن :wacko:
:blink:
با این که از تی تی ناراحت بودم ولی نکشینش نامردا . هنوز دوسش دارم :( :crying:

فکر کنم بن لادن آرسنالیه :D

جدا از شوخی این القاعده این یارو بن لادن دیگه دارن پرو میشن . آخه مثلا" با سیاست مشکل دارید به فوتبالیست ها چه ربطی داره؟ اگه قضیه پولداریشونه خوده تو هم که مایه داری...

به قول دوستمون آبروی اسلام هم دارن می برن. به نظرم در حد تهدید بوده فقط . میخوان بگن ما هم هستیم . اگه کسی لینک فیلمشو بذاره ممنون میشم

دیوید هم دوسش دارم . رونی بچه پرو . بدبختا دیگه ضربان قلبشون الآن 100 برابر شده.

راستی آ.اس برای اسپانیاست

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
henry1_2.jpg
پایگاه خبری تقریب – سرویس اجتماعی: گروه القاعده با مخابره نمابری به رسانه‌های اروپایی، ستارگان سرشناس فوتبال جهان را تهدید به مرگ كرد.

به گزارش پایگاه خبری تقریب، كشتار ستارگان فوتبال جهان به همراه گروگان ‌گیری خانواده‌های ایشان، در دستور كار بن لادن و هم دستانش قرار گرفته است.
یك فیلم ویدئویی نیز از طریق اینترنت گسترش یافته و در آن اسامه بن لادن و دیگر اعضای گروه وی، به طور جدی قتل ستارگان ثروتمند فوتبال جهان را وعده داده‌اند.
در اولین وعده رسمی ازسوی این گروه، نام "تیری هانری" نوشته شده است. درفهرست القاعده می‌شود اسامی چون "دیوید بكهام" و "وین رونی" را نیز مشاهده كرد.
سردبیرآس اسپانیا با تائید این خبر نوشت: اعلام می‌كنیم كه دین اسلام برای مردم بسیاری در جهان ازجمله اسپانیا مقدس است. این گروه را به نمایندگی ازجامعه ورزشی و مطبوعاتی اسپانیا، دشمنان این دین می‌دانیم.
در پی انتشاراین خبرعجیب، دیوید بكهام در آمریكا سه محافظ به پنج محافظ خود اضافه كرده و محل تحصیل فرزندش بروكلین را نیز تغییر داد.
به گزارش خبر گزاری فارس ، تیری هانری، ستاره فرانسوی بارسلونا نیز منزل مسكونی خود را به زودی تغییر خواهد داد. پلیس امنیتی اسپانیا به وی اطمینان داده مشكلی پیش نخواهد آمد.
"عمر بكری محمد"، یكی از سران رادیكالی القاعده در این فیلم فریاد می‌زند: "شوخی نمی‌كنم، فوتبالیست‌هایی را كه نام برده ایم، به زودی خواهیم كشت

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
اینا دیوونه هستن :wacko:
:blink:
با این که از تی تی ناراحت بودم ولی نکشینش نامردا . هنوز دوسش دارم :( :crying:

فکر کنم بن لادن آرسنالیه :D

جدا از شوخی این القاعده این یارو بن لادن دیگه دارن پرو میشن . آخه مثلا" با سیاست مشکل دارید به فوتبالیست ها چه ربطی داره؟ اگه قضیه پولداریشونه خوده تو هم که مایه داری...

به قول دوستمون آبروی اسلام هم دارن می برن. به نظرم در حد تهدید بوده فقط . میخوان بگن ما هم هستیم . اگه کسی لینک فیلمشو بذاره ممنون میشم

مراقب پست هاتون باشيد القاعده همه جا ادم داره بعيد نيس كه تو پي تي هم داشته باشه اونوقت گيرتون ميارن و قبل از انري پخ پختون ميكنن

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
ببینم چرا از زیدان اسم نبرند؟؟

چند وقت پیش همین فارس نوشته بود هانری چون زمین رو بوس کرده پس سجده کرده پس مسلمون شده :دی

حالا فهمیدند خالی بندی بوده میخان انتقام بگیرند :دی

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
ربط داره دیگه.... القاعده یه گروه تتدرو مسلمان هستش...!

هر ببویی تو ایران میدونه القاعده فقط ادعای اسلام داره...اون هم برای خراب کردن اسم اسلام بوده...شما دیگه چرا؟؟!!

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
هر ببویی تو ایران میدونه القاعده فقط ادعای اسلام داره...اون هم برای خراب کردن اسم اسلام بوده...شما دیگه چرا؟؟!!

يه شايعه ي مسخره كردن ... ! يا فقط يه تهديد !

كسي كه ميخواد بكشه (اين گروههاي ...) ، اول ميكشه بعد ميگه من بودم ! و به عهده ميگيره !

نه كه از قبل بگه تا شونصدتا پليس و مامور دورش باشند و خودشون رو واسه كشتنش به خطر بندازند.

همون كه يه بار گفتم ، هر وقت كشتن بعد اينجا درموردش صوبت مي كنيم ! :D

پ.ن : چه تصادفي ! ببويي ، Bubai !!! :D

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
انتظار داري برم بن لادن رو ترور شخصيت كنم ؟!
laughingsmiley.gif
این ترور شخصیت تیکه کلام کی بود؟
امیر راست میگه این بچه سوسول ها رونی و بکهام دیگه جرات ندارن اینقدر تریپ بیان و شب ها برن نایت کلاب.

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
این ترور شخصیت تیکه کلام کی بود؟
امیر راست میگه این بچه سوسول ها رونی و بکهام دیگه جرات ندارن اینقدر تریپ بیان و شب ها برن نایت کلاب.

تيكه كلام بزرگمرد تاريخ ، آقاي قلعه نوعي بودش ! :D

AM!R.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینم چرا از زیدان اسم نبرند؟؟

چند وقت پیش همین فارس نوشته بود هانری چون زمین رو بوس کرده پس سجده کرده پس مسلمون شده :دی

حالا فهمیدند خالی بندی بوده میخان انتقام بگیرند :دی

ولی من فکر کنم چون هانری زنشو طلاق داد و با یه زن فرانسویه بد :D دارن میریزن رو هم القاعد هم که عادل ، میخوان انتقام زنشو بگیرن . همچنین دیوید. ولی رونی چون تپله میخوان بکشنش.:D
دنبال همین خبر بودم ، سرچ کردم ، تو یه جا نوشته بود :"... دیوید بکهام و شرک ( ساری(ببخشید) ، رونی )...":D
بدبخت رو میخوان بکشنش ، تو خبر کشتنش مسخرش میکنن .

فکر کن ویکتوریا رو گروگان بگیرن :D روبند باید بزنه

من اگه تو القاعده بودم به جای دیوید کریستانو رونالدو رو میکشتم :D (از اون بازی که آرسنال رو 4-2 بردن و حرکاتش ازش متنفر شدم) چطوری میشه یه نامه داد به القاعده بگیم این رونالدو از همشون سوسول تره؟ :D

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
ولی من فکر کنم چون هانری زنشو طلاق داد و با یه زن فرانسویه بد دارن میریزن رو هم القاعد هم که عادل ، میخوان انتقام زنشو بگیرن . همچنین دیوید. ولی رونی چون تپله میخوان بکشنش.
دنبال همین خبر بودم ، سرچ کردم ، تو یه جا نوشته بود :"... دیوید بکهام و شرک ( ساری(ببخشید) ، رونی )..."
بدبخت رو میخوان بکشنش ، تو خبر کشتنش مسخرش میکنن .

فکر کن ویکتوریا رو گروگان بگیرن روبند باید بزنه

من اگه تو القاعده بودم به جای دیوید کریستانو رونالدو رو میکشتم (از اون بازی که آرسنال رو 4-2 بردن و حرکاتش ازش متنفر شدم) چطوری میشه یه نامه داد به القاعده بگیم این رونالدو از همشون سوسول تره؟

امير جان مواظب باش برادر !

بد جوري داري رو اعصاب يونايتدها راه ميري !! :D

بالا