برگزیده های پرشین تولز

مرگ ANTONIO PUERTA بازیکن تیم سویا

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
متاسفانه امروز مطلع شدم که

ANTONIO PUERTA بازیکن تیم سویا بعد از اون اتفاق عجیب درگذشت.:(:eek:

حیف شد تیم سویا بازیکن خوبی رو از دست داد.

کسی میدونه علت اصلی مرگ و سکته های قبلی این بازیکن چی بود !؟؟!:(

جایی اعلام شده !؟

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
ظاهرا پوئرتا قبلا هم دچار این مشکل بوده و چند باری وسط بازی های سویا غش میکرده که همه به اشتباه میذاشتنش به حساب گرمای هوا. به هر حال در اون چند مورد شانس باهاش یار بود...

در بازی چند شب همونطور که دیدید، دچار حمله قلبی شد و بیهوش شد ولی اقدام فوری کادر پزشکی و به همراه داشتن دستگاه شوک دهنده به قلب، باعث شد ضربان قلب پوئرتا منظم بشه و دوباره به هوش بیاد و دیدید که حتی پای خودش زمین رو ترک کرد. اما وقتی میرسه به رختکن روباره دچار حمله ی قلبی میشه! و اونجا بود که بیهوش شد و دیگه به هوش نیومد و امروز هم که فوت شد. لینک سایتی تو امضام هست که ادعا میکنه اون روز پوئرتا 9 بار دچار حمله قلبی شد (بعضی منابع نوشتن 5 بار). خودتون میدونید حمله ی قلبی در سنین جوونی (بر خلاف پیری) مصادف هست با مرگ فوری. حالا چطور پوئرتا با حمله های قلبی اول کشته نشد، بخشی برمیگرده به معجزات و بخشی اش هم برمیگرده به کمک همون دستگاهی که گفتم (دفیبریلاتور). مشکل پوئرتا هم مشکل عروقی دریجه قلب بوده ظاهرا.

به هر حال نمیشه گفت تیم پزشکی باشگاه سویا بی تقصیر بوده. مگه این ها از بازیکن ها معاینه های پزشکی و چکاپ های دقیق و منظم انجام نمیدن آخه؟! چطور متوجه مشکل قلبی این بیچاره نشده بودن؟

به هر حال... هیچ وقت اون صحنه ای که پوئرتا با پای خودش زمین رو ترک کرد رو فراموش نمیکنم... در اون لحظه همه فکر میکردن خطر برطرف شده، ولی همه در اشتباه بودن.

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
من تازه متوجه شدم واقعا برای این بازیکن متاسفم
خدا بیامرزدش

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
متاسفانه امروز مطلع شدم که

ANTONIO PUERTA بازیکن تیم سویا بعد از اون اتفاق عجیب درگذشت.:(:eek:

حیف شد تیم سویا بازیکن خوبی رو از دست داد.

کسی میدونه علت اصلی مرگ و سکته های قبلی این بازیکن چی بود !؟؟!:(

جایی اعلام شده !؟

ظاهرا پوئرتا قبلا هم دچار این مشکل بوده و چند باری وسط بازی های سویا غش میکرده که همه به اشتباه میذاشتنش به حساب گرمای هوا. به هر حال در اون چند مورد شانس باهاش یار بود...

در بازی چند شب همونطور که دیدید، دچار حمله قلبی شد و بیهوش شد ولی اقدام فوری کادر پزشکی و به همراه داشتن دستگاه شوک دهنده به قلب، باعث شد ضربان قلب پوئرتا منظم بشه و دوباره به هوش بیاد و دیدید که حتی پای خودش زمین رو ترک کرد. اما وقتی میرسه به رختکن روباره دچار حمله ی قلبی میشه! و اونجا بود که بیهوش شد و دیگه به هوش نیومد و امروز هم که فوت شد. لینک سایتی تو امضام هست که ادعا میکنه اون روز پوئرتا 9 بار دچار حمله قلبی شد (بعضی منابع نوشتن 5 بار). خودتون میدونید حمله ی قلبی در سنین جوونی (بر خلاف پیری) مصادف هست با مرگ فوری. حالا چطور پوئرتا با حمله های قلبی اول کشته نشد، بخشی برمیگرده به معجزات و بخشی اش هم برمیگرده به کمک همون دستگاهی که گفتم (دفیبریلاتور). مشکل پوئرتا هم مشکل عروقی دریجه قلب بوده ظاهرا.

به هر حال نمیشه گفت تیم پزشکی باشگاه سویا بی تقصیر بوده. مگه این ها از بازیکن ها معاینه های پزشکی و چکاپ های دقیق و منظم انجام نمیدن آخه؟! چطور متوجه مشکل قلبی این بیچاره نشده بودن؟

به هر حال... هیچ وقت اون صحنه ای که پوئرتا با پای خودش زمین رو ترک کرد رو فراموش نمیکنم... در اون لحظه همه فکر میکردن خطر برطرف شده، ولی همه در اشتباه بودن.

168.gif
168.gif

تسلیت می گم

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
چه واقعه وحشتناکی !!!!

خدایش بیامرزد.

واقعا حیف هستند این بازیکنها .

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
واقعا غم انگیزه ، یاد مرگ اون بازیکن کامرون افتادم ، اونم خیلی بد بود

امیدوارم دیگه از این اتفاقا نیوفته

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
راستی چرا فقط توی فوتبال هست که اینطور میشه ! من ندیدم وسط به ورزش دیگه کسی بمیره ولی تو فوتبال 3 تا مورد دیدم !

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
راستی چرا فقط توی فوتبال هست که اینطور میشه ! من ندیدم وسط به ورزش دیگه کسی بمیره ولی تو فوتبال 3 تا مورد دیدم !

فکر کنم به خاطر فشار روحی و روانی و جسمی موقع بازی هست.

مثلا شطرنج مرگ و میر نداره ولی منچ همش مهرت میمیره.:)

دور از شوخی فکر کنم فوتبال بیشتر بازیکن رو در معرض مرگ قرار میده و این مرگ و میر بازیکنها سهل انگاری پزشکها و مسئولان رو نشون میده:hmm:.​

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
من ديشب پوئرتا رو تو اخبار ورزشي ديدم منتها به خاطر سر و صداي زياد نفهميدم گوينده چي گفت . فكر كردم داره ميگه شانس آورده و خطر برطرف شده ، كلي خوشحال شدم ... ولي حالا با ديدن عنوان تاپيك ..
shocked2.gif
crying.gif
15.gif
15.gif

نميدونم چرا ولي از معدود دفعاتي هست كه واسه مرگ يه نفر اينقدر ناراحت شدم ... خدا رحمتش كنه .

فکر کنم به خاطر فشار روحی و روانی و جسمی موقع بازی هست.

مثلا شطرنج مرگ و میر نداره ولی منچ همش مهرت میمیره.

دور از شوخی فکر کنم فوتبال بیشتر بازیکن رو در معرض مرگ قرار میده و این مرگ و میر بازیکنها سهل انگاری پزشکها و مسئولان رو نشون میده.

فكر نميكنم جاي مناسبي براي شوخي باشه .
164.gif
2lxwef8.gif

ممنون راديوهد جان از بابت اين اطلاعات مثل هميشه دقيق.

واقعا" ميشه اين تيم پزشكي رو تا حدود زيادي مقصر دونست .
حالا جداي اينكه اين بازيكن با اين سابقه ي بد چرا مورد معاينات دقيق و چكاپ قرا نگرفته يه حرفه كه جدا" از يك باشگاه حرفه اي مثل سويا بعيده . و از طرف ديگه بعد از اون اتفاق هم مثل اينكه سهل انگاري كردند . يعني بعد از اون اتفاقات داخل زمين و برگشتنش به حالت نسبتا" عادي پزشكي همراهش به رختكن نرفته ؟ اصلا" من فكر ميكردم دارند اونو واسه معاينات دقيق به بيمارستان منتقل مي كنند .
به هر حال خيلي عجيبه تو يه كشور پيشرفته و يه باشگاه حرفه اي همچين اتفاقي بيفته !! (با توجه به سابقه ي سكته كه داشته!)

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
واقعا" ميشه اين تيم پزشكي رو تا حدود زيادي مقصر دونست .
حالا جداي اينكه اين بازيكن با اين سابقه ي بد چرا مورد معاينات دقيق و چكاپ قرا نگرفته يه حرفه كه جدا" از يك باشگاه حرفه اي مثل سويا بعيده . و از طرف ديگه بعد از اون اتفاق هم مثل اينكه سهل انگاري كردند . يعني بعد از اون اتفاقات داخل زمين و برگشتنش به حالت نسبتا" عادي پزشكي همراهش به رختكن نرفته ؟ اصلا" من فكر ميكردم دارند اونو واسه معاينات دقيق به بيمارستان منتقل مي كنند .
به هر حال خيلي عجيبه تو يه كشور پيشرفته و يه باشگاه حرفه اي همچين اتفاقي بيفته !! (با توجه به سابقه ي سكته كه داشته!)
بله منم از این خیلی ناراحت شدم که اصلا به این بازیکن بازی دادن بازیکنی که در اون روز ۹ بار سکته کرده.!!!!!!
خدا رحمتش کنه.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:blink::eek:

!?*mahsa*?!

Registered User
لایک‌ها
1
واقعا ناراحت شدم... فكر كردم وقتي بلند شد و با پاي خودش از زمين بيرون رفت حتما حالش خوب شده
اگه اونا فهميده بودن دچار حمله قلبي شده اصلا نبايد ميذاشتن راه بره چه برسه اينكه بلند شه بره رختكن...
واقعا ادم از كار اينا تعجب ميكنه
خيلي ناراحت كننده بود
همش 23 سال بود...خيلي جوون بود
خدا بيامرزتش

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
واقعا متاسفم شدم , امیدوارم روحش شاد باشه و خداوند به بازماندگانش صبر بده , چون خیلی ناجور بود , حتما خانوادش از تلویزیون میدیدن صحنه ها رو !

همچنین یادی میکنم از بازیکنان دیگه ای که تقریبا به همین حالت در زمین مسابقه جان به جان افرین تسلیم کردن .(البته اسامی دقیقا خاطرم نیست.)

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
همچنین یادی میکنم از بازیکنان دیگه ای که تقریبا به همین حالت در زمین مسابقه جان به جان افرین تسلیم کردن .(البته اسامی دقیقا خاطرم نیست.)

من جمله Foe بازيكن تيم ملي كامرون در جام جهاني 2002 !

Majid2x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه اونا فهميده بودن دچار حمله قلبي شده اصلا نبايد ميذاشتن راه بره چه برسه اينكه بلند شه بره رختكن...
دوست من اگه یه نفر پس از حمله قلبی دوباره دراز بکشه خطر مرگش خیلی زیاده ( راه رفتنش درست بود ) ولی تیم پزشکی قطعا متوجه نشده بود چون می تونست با عکس العمل سریع ...

خدا بیامرزتش !

راستی Foe توی جام کنفدراسیون ها .... نه جام جهانی !

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ALWAYS IN OUR HEARTS

4lylkbp.jpg

Rest in Peace Antonio Puerta

بالا