برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ در مورد کسب درآمد از Affiliate Program

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خوب اول یکی کلا درباره افیلیت یه سری توضیحات بنویسه بد نیست
من خودم دوست دارم از افیلیتها استفاده کنم در کل از تکست جالبتر به نظر میرسن ولی اگر موضوع مرتبط نباشه اصلا کارایی نداره برا همین به چیتیکا علاقه مند شدم چون با موضوع سایتم مرتبطه
..
.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
افیلیت کسب در آمد از طریق پورسانت گیری برای فروش هست
ینی شما محصول یه شرکت رو میفروشی و پورسانت خوبی میگیری
معمولا پورسانت ها بالا هست
مثلا خود من چند وقت پیش یه فروش برای Ipower داشتم که طرف کلا 80 یورو پول داده بود و من 72 یورو پورسانت گرفتم
یا برای یک دامین دات کام 1.41 یورو گرفتم
سعید جان شما سایتت در چه زمینه ای هست؟ در هر زمینه ای افیلیت وجود داره پس چرا میگی به موضوع سایتت نمیخوره
بهترین سیستم های افیلیت از نظر خیلی از افیلیت کارهای حرفه ای که من تحقیق کردم اول cj هست بعد cb یا همون click bank
البته سایت افیلیت زیاد هست ولی من دیدم که خیلی ها از این دو تعریف میکنن البته آمازون هم خیلی طرفدار داره ولی خیلی ها میگن سخت تر میشه فروش کرد تو آمازون
خودم چون تجربه ای تو آمازون نداشتم اظهار نظر نمیکنم

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
من کی گفتم نمیخوره ؟
من سایتم درباره کامپیوتر و موبایله در واقع از چند بخش تشکیل شده که شامل سخت افزار ، نرم افزار ، شبکه ، اینترنت و ... و در یک بخش کاملا به موبایل و متعلقات از جمله رویو اخبار رینگ تون و تم و غیره .. البته هر روز دارم کاملترش میکنم
به نظرت کدوم افیلیت بهتره
من از اول از آمازون یه احساس دیگه ای داشتم یعنی مثل گوگل ازش میترسم ولی در مورد cj چیزی نمیدونستم

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شروین جان مشکل این بخش اینکه متاسفانه پست های غیر معمول را معمولا از کاربران فعالش می بینم و خیلی ها هستن تو همین فروم که بیخیال رد میشن،نمونش آقا داود یا david mors را میگم..

خیلی از بچه ها نمیدونن که PPC با PPL و PPS فرق داره و یکی الان میاد میگه چیتیکا affiliate هست یا اینکه میگه درآمدش بهتره و .... تاپیک تا صفحه سوم که برسه،کارش تمومه و باید ناهارشو بدی:D

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
الان www.shareasale.com قوی کار می کنه و CJ برای PPC marketer ها بهترین گزینه هست.

PPC marketer به کسی می گن که لینک های affiliate را در موتور های جستجو به عنوان تبلیغات دهنده میذاره،مثل adwords

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
الان www.shareasale.com قوی کار می کنه و CJ برای PPC marketer ها بهترین گزینه هست.

PPC marketer به کسی می گن که لینک های affiliate را در موتور های جستجو به عنوان تبلیغات دهنده میذاره،مثل adwords
تعریف این سایتم زیاد شنیدم
به نظرت داشتن سایت بهتر جواب میده یا کار با موتور جستجو ها؟
من خودم با adwords و سیستم تبلیغاتی یاهو کار کردم
اون فروش هم از اونا بود
ولی کلا فکر میکنم سایت بهتر باشه
نظرت چیه؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

البته هر روش فکر میکنم خوب باشه
بستگی داره تو کدوم حرفه ای تر باشی و با کدوم بیشتر حال کنی
الان فعالیت حرفه ای تو زمینه افیلیت داری؟
درباره کاری که شروع کردم نمیدونم باهات حرف زدم یا نه
یه بار سربسته یه چیزایی گفتم و گفتی خوبه
الان تقریبا به بهره برداری رسیده
در زمینه داشتن سایت بای افیلیت نکته خاصی به نظرت نمیرسه که من از همین اول اعمال کنم؟
اگه فکر میکنی جاش مناسبه بگو بیشتر بگم وگرنه جای دیگه صحبت کنیم

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
من که نگفتم افیلیته گفتم علاقه مند شدم تازه این شکیرا بود که هی چیتیکارو با افیلیت غاطی میکرد
ثلا خود من چند وقت پیش یه فروش برای Ipower داشتم که طرف کلا 80 یورو پول داده بود و من 72 یورو پورسانت گرفت
شروین راست میگی ؟ آخه چطور ممکنه ؟ یعنی قیمت خود جنس و تولید کننده و خود سایت و بقیه چی میشه ؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
البته وحید خیلی تو این زمینه با اطلاع تر از من هست
و واقعا روم نمیشه اظهار نظر کنم
ولی تا اونجا که میدونم
شرکت های که تو افیلیت شرکت میکنن دو دسته هستند
1- شرکت هایی که محصولشون قابل تمدید هست
2- شرکت هایی که محصولشون قابل تمدید نیست
اون شرکتی که محصولش قابل تمدید نیست مثل مثلا تلوزیون دیگه نمیاد به تو تا 90-100% پولو بده
میاد مثلا 5-20% میده(که خودش رقم قابل توجهی میشه)
ولی یه شرکتی که مثلا هاست میفروشه میاد میگه واسه سال اول به این 90% میدم سال های بعد که تمدید کنه سودش کلا تو جیب شرکت هست درسته؟
بالاخره هر کدوم یه استراتژی دارن
بعضی ها تو shareasale میزنن تا 300% منکه ندیدم از نزدیک ولی خب اونا ها هم برا خودشون برنامه ای دارن

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
البته وحید خیلی تو این زمینه با اطلاع تر از من هست
و واقعا روم نمیشه اظهار نظر کنم
ولی تا اونجا که میدونم
شرکت های که تو افیلیت شرکت میکنن دو دسته هستند
1- شرکت هایی که محصولشون قابل تمدید هست
2- شرکت هایی که محصولشون قابل تمدید نیست
اون شرکتی که محصولش قابل تمدید نیست مثل مثلا تلوزیون دیگه نمیاد به تو تا 90-100% پولو بده
میاد مثلا 5-20% میده(که خودش رقم قابل توجهی میشه)
ولی یه شرکتی که مثلا هاست میفروشه میاد میگه واسه سال اول به این 90% میدم سال های بعد که تمدید کنه سودش کلا تو جیب شرکت هست درسته؟
بالاخره هر کدوم یه استراتژی دارن
بعضی ها تو shareasale میزنن تا 300% منکه ندیدم از نزدیک ولی خب اونا ها هم برا خودشون برنامه ای دارن
عالیه واقعا همون 5 - 25 % هم کلی پول میشه

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
این هم مجله june 2007 AffiliateClassroom

c435b286

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
لطفا برای منابع E-Book و مرجع ها یه تاپیک دیگه بزنید که مجتمع تر باشه . حالا 2 هفته دیگه من بخوام این کتابو پیدا کنم باید تاپیکو زیر رو رو کنم ! :D
در ضمن ایبوک برای افیلیت من زیاد دارم ! :D

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
منم همینطور خیلی دارم باشه این کار رو میکنم

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
شروین جان مشکل این بخش اینکه متاسفانه پست های غیر معمول را معمولا از کاربران فعالش می بینم و خیلی ها هستن تو همین فروم که بیخیال رد میشن،نمونش آقا داود یا david mors را میگم..

خیلی از بچه ها نمیدونن که PPC با PPL و PPS فرق داره و یکی الان میاد میگه چیتیکا affiliate هست یا اینکه میگه درآمدش بهتره و .... تاپیک تا صفحه سوم که برسه،کارش تمومه و باید ناهارشو بدی
بابا جون من آفيليت صرفا به اين معنا نيست كه شما پورسانتت رو فقط در صورتي بگيري كه محصولي رو بفروشي
خودت استادي من نميدونم چرا فكر ميكني چيتيكا آفيليت نيست؟!
خوب بعضي آفيليت ها مثل سي جي به فروش محصول توسط شما پول ميدن بعضي ها هم مثل چيتيكا براي هر كليك روي يك محصول به شما پورسانتي رو با توجه به قيمت اون محصول و رو بورس بودن يا نبودنش ميدن كه براي يافتن تاپ ترين محصول ها با بيشترين ارزش كليك من خودم يك ترفند كشف كردم كه تو هيچ سايتي و هيچ جاي نت پيدا نميكنيد و هيچ كس از اون اطلاع نداره و خدم كشفش كردم...!
(براي اين كار بايد اين كد رو زير تايپ ادزتون بزاريد:
ch_sid = "shoplinc home page mpu";
)
خوب بگذريم ميگفتم ، بله كلا چون اكثر آفيليت ها به فروش محصول پورسانت ميدن دوستان اشتباه ميكنند و فكر ميكنن آفيلت يعني همين

خوب حالا برترين آفيليت ها به نقل از ديجيتال پواينت اينها هستند:
CJ
Amazon
CB
Chitika

براي رفتن به انجمن هاي مربوطه و بحث هاي تخصصي تر به لينك هاي زير مراجه كنيد:
Affiliate Programs:
http://forums.digitalpoint.com/forumdisplay.php?f=22
CJ:
http://forums.digitalpoint.com/forumdisplay.php?f=73
Amazon:
http://forums.digitalpoint.com/forumdisplay.php?f=75
CB:
http://forums.digitalpoint.com/forumdisplay.php?f=87
Chitika
http://forums.digitalpoint.com/forumdisplay.php?f=74

(يك نكته ديگر هم درباره چيتيكا بگم = فقط از آر پي يو در كنار بقيه ادز ها استفاده كنيد ، يعني بعد از مقاله درباره محصول يك آر پي يو بزاريد
اين كار حكم همون Recent Articles رو داره!
و كليك خورش زياده اين كار
دقيقا كاري كه i4u كرده....)
خوب بنابر اين گفتم كه آفيليتي مثل چيتيكا به كليك روي محصول پورسانت ميده و آفيليتي مثل سي جي به فروش محصول

در ضمن بعضي ها ميگن مثلا چرا در آمد ما از اكشن ادز و يا چيتيكا كمه در حالي كه مثلا دوستم در آمدش اينقدر زياده...

خوب اين مسئله ديگه دست شما نيست و در كل گاهي اوقات پيش مياد كه خيلي ها از بعضي سيستم ها جواب نميگيرن و بعضي ها ميگيرن و شما بايد بر اساس تجربه سيستم خودتون رو پيدا كنيد

خوب حالا براي پايين آوردن ضريب شكست بايد از چندين سيستم در يك صفحه استفاده كنيد(البته از نظر قوانينسون نبايد با هم مشكل داشته باشن)
كه اولين گزينه شما هم بايد آدسنز يا دابل كليك باشه....

(فكر ميكنم labnol.blogspot الگويي خوبي براي گزاشتن چنديت تبليغ در يك صفحه باشه كه در آمدش هم خدا رو شكر بد نيست...)

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
منم واسه همین چون خیلی جاها دیده بودم به عنوان افیلیت ازش یاد میشه شکاک بودم اما از بس اینجا گفتن نیست دیگه منم نمیگفتم ولی اکثر جاهایی که درباره افیلیت بحث شده نگاه کنید چیتیکا هم بخشی از بحتهای اونها بوده
در کل کارش همونه
دستتم درد نکنه از توضیحاتت موفق باشی
حالا اون کد برات کارایی داشته ؟ خود چیتیکا ایراد نمیگیره ؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به سایتی که بابت کلیک پول میده میگن Pay Per Click که دردسر کمتره داره،affiliation اصلان معنای جدایی داره و جزو برنامه های آنلاین تبلیغاتی هست.

chitika را با adsense مقایسه کنید،چون اصلان بازار یابی نیست که بهش میگید affiliate.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
به سایتی که بابت کلیک پول میده میگن Pay Per Click که دردسر کمتره داره،affiliation اصلان معنای جدایی داره و جزو برنامه های آنلاین تبلیغاتی هست.

chitika را با adsense مقایسه کنید،چون اصلان بازار یابی نیست که بهش میگید affiliate.

:eh:

من میگم یه نگاهی اینجا بنداز من فقط واسه این میگم و الا اصلا من چکارم که بخوام نظری بدم خوب وقتی خودشون تو سایتشونم اینطوری میگن آدم چی بگه
http://www.google.com/search?q=affiliate+chitika&start=0&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8
http://www.affiliatebestprograms.com/category/chitika-eminimalls/ اینم ببین
اصلا ولش کن به قول خودت اینجوری پیش بره باید ناهارشو بخوریم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

کاملا تایید میشه
ببینید اصلا قبل از به وجود اومدن اینترنت بحث افیلیت در دنیای واقعی بوده
از اون ابتدا افیلیت به معنای فروش محصول و گرفتن پورسانت بوده
شاید برای این ppc رو هم قاطی میکنن چون شرکتای بزرگی مثل cj هم هرچند محدود ppc هم تو سیستمشون دارن
وگرنه در اصل افیلیت فقط فروش محصول هست

بالا