برگزیده های پرشین تولز

اتصال موبایل به مودم کامپیوتر؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سلام،

میخوام ببینم این کار عملیه؟ چون ممکنه جایی برم که خط ثابت وجود نداشته باشه و واقعا لازمم میشه:

میخوام از خط موبایل بجای خط ثابت استفاده کنم. توجه داشته باشید که اینترنت برای موبایل نمیخوام! میخوام یکجوری موبایل وصل بشه به مودم کامپیوتر و مودم کامپیوتر از خط موبایل شماره بگیره.

شدنیه؟

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
خب مشکل همینه دیگه، موبایل نمیتونه دیتا رو انتقال بده و باید فعال بشه
الان چند اپراتور خصوصی تلفن ثابت هم داریم که قابلیت انتقال دیتا ندارن

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
ولی من شنیدم از طریق مخابرات میشه سرویس رو برای اپراتور اول فعال کرد. نمیشه>؟

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
باید به مخابرات مراجعه کنید، تقاضا کنید که موبایلتان این خصوصیت رو دارا باشد.
اما من سال گذشته که رفتم، اصلاً برام نمیصرفید. هر مگابایت، 2600 تومن یا هر ساعت 800 تومن به علاوه حق آبونمان ثابت به همراه یک پیش پرداخت.
من پیش خودم گفتم که اگر پاشم برم کافی نت، برام بیشتر میصرفه.
اما شاید تو شرایطت متفاوت من باشه و قیمتها هم تغییر کرده باشند.
اما به هر حال شدنیه.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ولی من شنیدم از طریق مخابرات میشه سرویس رو برای اپراتور اول فعال کرد. نمیشه>؟
نه! من GPRS نمیخوام! میخوام از موبایل به عنوان مودم کامپیوتر استفاده کنم.

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
نه! من GPRS نمیخوام! میخوام از موبایل به عنوان مودم کامپیوتر استفاده کنم.
اینی که الان مخابرات میتونه بده GPRS نیستش، GSM Data هستش، اینترنت با سرعت افتضاح، البته باید از اون هایی که استفاده کردن بپرسید ولی فکر نمیکنم بتونید سایت های معمولی رو باهاش ببینید و فقط برای موبایل باید باشه
فکر کنم این رو میدونید که موبایل از امواج استفاده میکنه نه سیم مسی، زمین تا آسمون هم با تلفن ثابت فرق داره

sambol

Registered User
لایک‌ها
4
گوشی های موتو به عنوان مودم وصل میشن من حتی کانکت هک گردم اما نزاشتم وصل بشه نمی دونم سرعتش چه جوری میشه

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
گوشی های موتو به عنوان مودم وصل میشن من حتی کانکت هک گردم اما نزاشتم وصل بشه نمی دونم سرعتش چه جوری میشه
یه بار دیگه امتحان کنید ببینید وصل میشه یا نه، یک دقیقه که چیزی نیست، هزینه یک دقیقه مکالمه اس دیگه

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
خب حالا همون رو شرح بدید شاید شد.
من با Networking Wizard سونی اریکسون خیلی سعی کردم ولی نمی دونم چرا تا میخواد شماره بگیره قطع میکنه!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اینی که الان مخابرات میتونه بده GPRS نیستش، GSM Data هستش، اینترنت با سرعت افتضاح، البته باید از اون هایی که استفاده کردن بپرسید ولی فکر نمیکنم بتونید سایت های معمولی رو باهاش ببینید و فقط برای موبایل باید باشه
فکر کنم این رو میدونید که موبایل از امواج استفاده میکنه نه سیم مسی، زمین تا آسمون هم با تلفن ثابت فرق داره
آره میدونم. ولی اگر بشه خیلی لازم دارم حتی اگر خیلی سرعتش کم باشه (البته برای کامپ میخوام نه GPRSئه خود موبایل)

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

برای اتصال موبایل شما به کامپوتر ( مودم ) راه های زیر به ذهنم می رسد :
1 - استفاده از سیستم تبدیل خط موبایل به تلفن ثابت ( که در این روش سیم کارت در دستگاه تلفن ثابت قرار می گیرد ) - نمی دونم به دردتون می خورد یا نه
2- روش بعدی همان روشی است که دوستان فرموده اند ، استفاده از سرویس دیتای مخابرات که آن هم برای شما کاربر عادی اصلاً به صرفه نیست .
3- روش استفاده از GPRS شبکه ایرانسل ( آن هم باید در ساعت های نیمه شب استفاده نمایید زیرا کیفیت مناسبی ندارد )
و یا اینکه از GPRS همراه اول در آبان ماه در تهران استفاده نمایید.

راه دیگری به ذهنم نمی رسد ولی پیگیری می نمایم .

با تشکر

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
با سلام

1 - استفاده از سیستم تبدیل خط موبایل به تلفن ثابت ( که در این روش سیم کارت در دستگاه تلفن ثابت قرار می گیرد ) - نمی دونم به دردتون می خورد یا نه
2- روش بعدی همان روشی است که دوستان فرموده اند ، استفاده از سرویس دیتای مخابرات که آن هم برای شما کاربر عادی اصلاً به صرفه نیست .
3- روش استفاده از GPRS شبکه ایرانسل ( آن هم باید در ساعت های نیمه شب استفاده نمایید زیرا کیفیت مناسبی ندارد )

با تشکر
شما نماینده شرکت ارتباطات سیار هستین ؟ :D
امید دارین که GPRS تا آبان راه بیافته ؟ آخه تازه پاکت های مناقصه باز شده !!!!!!!!!!!!!!!
این بحث ربطی به اپراتور ها نداره ولی اینترنت ایرانسل روزها سرعتش تا 72 کیلوبیت میرسه و شب ها تا 110

اگه نتونستی راه بندازی، ایرانسل قراره سیم کارت های 10 هزار تومنی بده که فقط میشه باهاش SMS و MMS فرستاد و از اینترنت استفاده کرد، در ضمن گفته که هزینه ها در این سیم کارت ارزون تره !!!!!!!!!!!

در ضمن توی سایت پی30ورلد یکی از اپراتورهای ایرانسل هست که هر کسی کاری داشته باشه راه میندازه ! شما از طرف شرکت این کار رو میکنید یا خود جوشه ؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
با سلام

با تشکر
ممنون. فکر میکنم روش اول به دردم بخوره! البته اگر هزینهش از یه سیم کارت ایرانسل کمتر بشه؟
این دستگاه رو از کجا میشه گیر آورد؟ قیمتش در چه حدوده؟
شما نماینده شرکت ارتباطات سیار هستین ؟ :D
امید دارین که GPRS تا آبان راه بیافته ؟ آخه تازه پاکت های مناقصه باز شده !!!!!!!!!!!!!!!
این بحث ربطی به اپراتور ها نداره ولی اینترنت ایرانسل روزها سرعتش تا 72 کیلوبیت میرسه و شب ها تا 110

اگه نتونستی راه بندازی، ایرانسل قراره سیم کارت های 10 هزار تومنی بده که فقط میشه باهاش SMS و MMS فرستاد و از اینترنت استفاده کرد، در ضمن گفته که هزینه ها در این سیم کارت ارزون تره !!!!!!!!!!!

در ضمن توی سایت پی30ورلد یکی از اپراتورهای ایرانسل هست که هر کسی کاری داشته باشه راه میندازه ! شما از طرف شرکت این کار رو میکنید یا خود جوشه ؟
آخه من نمیتونم صبر کنم. این وضعیت چند روز دیگه پیش میاد برای چند روز! فقط برای چند روز من یه راه حل کم هزینه میخوام که کارم راه بیوفته :wacko:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
با سلام
با تشکر

شما مشترک ایرانسل هم هستید؟:p

GPRS به اندازه کافی فعلا گرون هست و بار ترافیکیش زیاد نمیشه اونقد.

من که مشکلی از نظر کیفیت باهاش نداشتم ، اون موقع ها که آزمایشی بود اختلال داشت.

اول صبر کنید GPRS همراه IR-TCI راه بیوفته بعدا میگیم سرعت کدوم کمتره :cool:

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
ممنون. فکر میکنم روش اول به دردم بخوره! البته اگر هزینهش از یه سیم کارت ایرانسل کمتر بشه؟
این دستگاه رو از کجا میشه گیر آورد؟ قیمتش در چه حدوده؟

آخه من نمیتونم صبر کنم. این وضعیت چند روز دیگه پیش میاد برای چند روز! فقط برای چند روز من یه راه حل کم هزینه میخوام که کارم راه بیوفته :wacko:

ایرانسل بهترین گزینست.

سیم کارت دائمی شو اگه نداری از یکی قرض بگیر بعد با 15 تومن منتقلش کن به تعرفه طلایی بعد رایگان از GPRS استفاده کن :cool:

اگر بر فرض بتونی گوشیتو وصل کنی به مودم ، مطمئنا کیفیتش بسیار افتضاح خواهد بود ، همینجوری صدا کیفیت نداره چه برسه به دیتا!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ایرانسل بهترین گزینست.

سیم کارت دائمی شو اگه نداری از یکی قرض بگیر بعد با 15 تومن منتقلش کن به تعرفه طلایی بعد رایگان از GPRS استفاده کن :cool:

اگر بر فرض بتونی گوشیتو وصل کنی به مودم ، مطمئنا کیفیتش بسیار افتضاح خواهد بود ، همینجوری صدا کیفیت نداره چه برسه به دیتا!
کسیو ندارم دم دست ایرانسل داشته باشه
258.gif

اعتباریش چنده؟، چقدر اعتبار داره؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
کسیو ندارم دم دست ایرانسل داشته باشه
258.gif

اعتباریش چنده؟، چقدر اعتبار داره؟
اعتباریش 29 تومنه با 5 تومن اعتبار و تا 20 شهریور یک سیم کارت رایگان

ولی توی تعرفه تشویقی هاش GPRS رایگان نداره و قیمتش 10 ریال میشه ، همینجوریش 15 ریاله هر کیلوبایت

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اعتباریش 29 تومنه با 5 تومن اعتبار و تا 20 شهریور یک سیم کارت رایگان

ولی توی تعرفه تشویقی هاش GPRS رایگان نداره و قیمتش 10 ریال میشه ، همینجوریش 15 ریاله هر کیلوبایت
مگابایتی 1000 - 1500 تومن
ft.gif

ولی بکارم من میاد چون دانلود آنچنانی ندارم.
ممنون
smile(2).gif

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
مگابایتی 1000 - 1500 تومن
ft.gif

ولی بکارم من میاد چون دانلود آنچنانی ندارم.
ممنون
smile(2).gif

بله مگابایتی 1500 که 1 سایت باز کنی فکر کنم 500 کیلوبایت بشه حجمش!
من خودم با Opera Mini توی گوشی میرم که حجم سایت رو کم میکنه.

خواهش :blush:

بالا