برگزیده های پرشین تولز

نظرتون در مورد این سیستم چیه؟

Maxton

Registered User
لایک‌ها
0
mb:abit an52
cpu:- AMD Athlon 64 X2 4000
Ram:patriot - Dual Channel 1GB - 800-(2x512MB)
HDD:MAXTOR-SATA 2 - 320 GB
vga:XFX - GeForce 7300 GT
power:silverstone

دوستان من می خوام یک سیستم با مشخصات بالا بخرم.می خوام بدونم نظرتون چیه؟من این سیستم رو می خوام که 3 سال واسم خوب کار کنه و می خوام نرم افزارهای مهندسی مثل etabs .soldwork.autocad رو راحت اجرا کنه و توی بازیا هم مشکلی نداشته باشه:31:البته من عشق بازی نیستم که بگم هر ماه که بازی میاد میگیرم بازی میکنم ولی خب می خوام بازی های با گرافیک خوب رو راحت اجرا کنه.حالا تاکیدی به جدید بودن بازی ندارم.در ضمن بگم که من اصرار داشتم که پردازنده 5600 بگیرم ولی فروشنده که یه جورایی مارو میشناسه بهم گفت که با 4000 راحت کارهات انجام میشه واصلا لازم نیست اونقدر پول خرج کنی و قتی که فهمیدم پردازنده 4000 که انتخابش کرده 4.2 ghz هست به نظرم اومد که حرفش درست باشه:18:چون در حال حاضر من pentium 4 cpu 3ghz دارم و کار خودم و داداشم که ansys کار می کرد راحت راه میفتاد.حالا می خوام نظرتون رو در مورد این سیستم با توجه به توضیحاتی که دادم بفرمایید.
در ضمن می خواستم بدونم که این مادربوردی که انتخاب کردم زود داغ میکنه؟

Maxton

Registered User
لایک‌ها
0
یعنی منظورتون اینه که همشون غیر گرافیک ضعیف هستن؟خوب توی همین قیمت(حوال هوش 500 برای کیس)چی می تونم بگیرم؟

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
7300 خوبه واسه شما که مثل من عشق بازی نیستی ولی فقط سری 8 dx10 رو ساپورت می کنه
بنابراین ارتقاش باید بدین 3 سال دیگه
www.rayaneh.com
کارت گرافیک قیمتشو زده

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
یعنی منظورتون اینه که همشون غیر گرافیک ضعیف هستن؟خوب توی همین قیمت(حوال هوش 500 برای کیس)چی می تونم بگیرم؟

نه نه گفتم غير از كارت گرافيك . بقيه از سيستمي كه من البته چند ماه پيش بستم بالاتر بودن.

بازم رو نظرم هستم كه يه 7600 بگيري . قيمتش هم فك كنم حول و هوش 100-120 تومن باشه !

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
mb:abit an52
cpu:- AMD Athlon 64 X2 4000
Ram:patriot - Dual Channel 1GB - 800-(2x512MB)
HDD:MAXTOR-SATA 2 - 320 GB
vga:XFX - GeForce 7300 GT
power:silverstone

دوستان من می خوام یک سیستم با مشخصات بالا بخرم.می خوام بدونم نظرتون چیه؟من این سیستم رو می خوام که 3 سال واسم خوب کار کنه و می خوام نرم افزارهای مهندسی مثل etabs .soldwork.autocad رو راحت اجرا کنه و توی بازیا هم مشکلی نداشته باشه:31:البته من عشق بازی نیستم که بگم هر ماه که بازی میاد میگیرم بازی میکنم ولی خب می خوام بازی های با گرافیک خوب رو راحت اجرا کنه.حالا تاکیدی به جدید بودن بازی ندارم.در ضمن بگم که من اصرار داشتم که پردازنده 5600 بگیرم ولی فروشنده که یه جورایی مارو میشناسه بهم گفت که با 4000 راحت کارهات انجام میشه واصلا لازم نیست اونقدر پول خرج کنی و قتی که فهمیدم پردازنده 4000 که انتخابش کرده 4.2 ghz هست به نظرم اومد که حرفش درست باشه:18:چون در حال حاضر من pentium 4 cpu 3ghz دارم و کار خودم و داداشم که ansys کار می کرد راحت راه میفتاد.حالا می خوام نظرتون رو در مورد این سیستم با توجه به توضیحاتی که دادم بفرمایید.
در ضمن می خواستم بدونم که این مادربوردی که انتخاب کردم زود داغ میکنه؟

من تجربه این مادربردو دارم.مادربرد خوبیه و فکر نمی کنم مشکل خاصی داشته باشه.به جز گرافیک که شاید کمی ضعیف باشه فقط پاورتونو بهتره یه پاور مثل Acbel 400W یا Green GP430 بگیرید.چون تا اونجایی که می دونم Silverstone ها متاسفانه گارانتی مطمئن و مناسبی ندارن.​

Maxton

Registered User
لایک‌ها
0
پس یعنی شما دوستان اتفاق نظر دارید که غیز گرافیک بقیش از جمله پردازنده خوبه؟در مورد پاور هم یک جای دیگه هم گفتند که این پاور خوب نیست و گرین خوبه اما 430 real بگیرم یا بالاتر؟و در ضمن می خواستم بدونم که این مادر بورد زود داغ میکنه؟

hossein61

Registered User
لایک‌ها
3
پس یعنی شما دوستان اتفاق نظر دارید که غیز گرافیک بقیش از جمله پردازنده خوبه؟در مورد پاور هم یک جای دیگه هم گفتند که این پاور خوب نیست و گرین خوبه اما 430 real بگیرم یا بالاتر؟و در ضمن می خواستم بدونم که این مادر بورد زود داغ میکنه؟

مادربرد که فکر نمی کنم خیلی داغ بکنه.من این مادربردو برای یکی از فامیلا گرفتم و برای گیم ازش استفاده می کنه و اصلا نشنیدم که سیستمش اذیت بکنه.پاور هم همون 430 گرین کاملا کافیه.جای نگرانی نیست.​

بالا