برگزیده های پرشین تولز

يادآور جشنهاي سالانه

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام دوستان عزيزم.
نرم افزاري كه اينجا معرفي كردم مربوط مي شه به ثبت ، نگهداري و يادآوري تاريخ تولد دوستاني كه شما شماره آنها را در ليست تماسهاي خود داريد. فرق اين برنامه با نمونه هاي ديگه اينه كه شما تاريخ رو به فارسي وارد مي كنيد و خود سيستم اونرو تبديل و در Contact شما ذخيره مي كنه. اميدوارم كه بدرد شما هم بخوره...

Screen001.gif

به dotNet Frameword 2 و يه فارسي ساز هم نياز داره.
البته اين نسخه فقط براي WM5 و WM6 مي باشد.

wm.gif
wm5.gif
wm6.gif

فایل های ضمیمه

• Anniversary_Reminder.zip
    89.3 KB · نمایش ها: 171

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
باز هم یک برنامه بسیار جالب از شهرام عزیز

ای کاش فقط این مسئله نیازمندی دستگاه رو به فارسی ساز حل می کردید ، تا خیل عظیمی از کاربران به استفاده کنندگان از برنامه اضافه می شدند

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
ممنون از توجه شما.
من واقعا نمي دونستم كه فارسي ساز مشكل بزرگي براي دوستانه عزيزه... من چون خودم از روزي كه PPC خريدم از فارسي ساز استفاده كردم، در حق دوستاني كه نظر متفاوتي با من دارن كوتاهي كردم. از اين به بعد تمامي وقتم رو بكار مي گيرم كه مشكل فارسي ساز رو حل كنم... البته درگير طراحي يه سايتم واسه خودم هستم كه كمي وقتم رو گرفته... راستي مي دونستيد كه سايت پرسپوليس كاره منه؟
www.piroozionline.com

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
ممنون از توجه شما.
من واقعا نمي دونستم كه فارسي ساز مشكل بزرگي براي دوستانه عزيزه... من چون خودم از روزي كه PPC خريدم از فارسي ساز استفاده كردم، در حق دوستاني كه نظر متفاوتي با من دارن كوتاهي كردم. از اين به بعد تمامي وقتم رو بكار مي گيرم كه مشكل فارسي ساز رو حل كنم... البته درگير طراحي يه سايتم واسه خودم هستم كه كمي وقتم رو گرفته... راستي مي دونستيد كه سايت پرسپوليس كاره منه؟
www.piroozionline.com

خیر قربان ، شما لطف دارید

اما به نظر من ، خیلی ها هستند که واقعا بدون فارسی ساز و مسایل مربوط ش ، راحت تر هستند.
نکته دیگه اینکه ، فکر کنم مهم تر هم باشه ، همین چسباندن حروف به هم و راست نویسی ست. نهایتا اینکه ، ممکن ست خیلی ها فونت داشته باشند ولی این دو حالت را که توسط فارسی ساز اضافه می شود نداشته باشند.

جسارت ست ولی فکر کنم الگوی برنامه تقویم جناب قربانی خیلی مناسب ست

راستی به پستی که در ترد تالار برنامه های ایرانی زده ام توجه کرده اید؟ فکر میکنید درخواست ام ممکن باشد؟

من روزنامه خوان نیستم ، البته فارسی و نسخه چاپی ش را نمی خوانم ، ولی همین الان که سایت را دیدم ، به نظرم قابل امد

ممنون

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
خیر قربان ، شما لطف دارید

اما به نظر من ، خیلی ها هستند که واقعا بدون فارسی ساز و مسایل مربوط ش ، راحت تر هستند.
نکته دیگه اینکه ، فکر کنم مهم تر هم باشه ، همین چسباندن حروف به هم و راست نویسی ست. نهایتا اینکه ، ممکن ست خیلی ها فونت داشته باشند ولی این دو حالت را که توسط فارسی ساز اضافه می شود نداشته باشند.

جسارت ست ولی فکر کنم الگوی برنامه تقویم جناب قربانی خیلی مناسب ست

راستی به پستی که در ترد تالار برنامه های ایرانی زده ام توجه کرده اید؟ فکر میکنید درخواست ام ممکن باشد؟

من روزنامه خوان نیستم ، البته فارسی و نسخه چاپی ش را نمی خوانم ، ولی همین الان که سایت را دیدم ، به نظرم قابل امد

ممنون

مشكل فارسي ساز حل شد. تمامه ديشب رو روش كار كردم... امروز تمامي برنامه ها رو باهاش ريليز مي كنم و ارائه مي دم.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
مشكل فارسي ساز حل شد. تمامه ديشب رو روش كار كردم... امروز تمامي برنامه ها رو باهاش ريليز مي كنم و ارائه مي دم.

هزار بار تبریک
امیدوارم همه برنامه هاتون رو به صورت مستقل از فارسی ساز به زودی ببینیم
یک خسته نباشید بزرگ خدمت شما

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام دوستان. اين هم نسخه بدون نياز به فارسي ساز برنامه.
فقط دقت داشته باشيد كه اگر بر روي دستگاه خود فارسي ساز نداريد فايل فونتهاي فارسي را بر روي PPC خود نصب كنيد.

Screen001.gif

دريافت برنامه فونتهاي فارسي

فقط توجه داشته باشيد كه برنامه فونتهاي فارسي بايد بر روي حافظه اصلي نصب گردد.

فایل های ضمیمه

• Anniversary_Reminder 2.zip
    133.6 KB · نمایش ها: 79

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام دوستان. اين هم نسخه بدون نياز به فارسي ساز برنامه.
فقط دقت داشته باشيد كه اگر بر روي دستگاه خود فارسي ساز نداريد فايل فونتهاي فارسي را بر روي PPC خود نصب كنيد.

Screen001.gif

دريافت برنامه فونتهاي فارسي

فقط توجه داشته باشيد كه برنامه فونتهاي فارسي بايد بر روي حافظه اصلي نصب گردد.

خسته نباشید ، خیلی خیلی تبریکات ، همین الان امتحانش می کنم.
در ضمن، یک چیزی که هست این که این فایل کب ، حاوی فونت های فارسی هست فقط ؟
یک چیز دیگه ، اگر من که کی بورد فارسی ندارم ، امکان نوشتن در این برنامه به انگلیسی رو دارم؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
شما لطف داريد.
بله. فايل CAB فقط حاوي فونتهاي فارسي است. فونتي Tahoma كه بر روي PPC ها هست كاراكتر هاي فارسي و عربي رو نداره. اگه دقت كرده باشيد حجمش 137 kb است. ولي فايل Tahoma كه توسط اين برنامه نصب ميشه 377 kb حجم داره. در ضمن چون به صورت عادي شما نمي تونيد اين فايل رو در شاخه ويندوز كپي كنيد، اينه كه يه فايل نصبي براش درست كردم.
در ضمن اين برنامه جايي براي وارد كردن اطلاعات نداره. ماه كه از ليست انتخاب مي شه، بقيشم عدد هستش. ولي خوب امكان دريافت كاراكتر هاي انگليسي رو داره.

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
اول از همه ممنون از برنامتون خیلی مفید هست امیدوارم هم چنان کاراتون ادامه داشته باشه
43.gif

دوم اینکه جناب شهرام این برنامه فونتهای فارسی که گذاشتید جریانش چیه ؟
من فارسی ساز ندارم و برای همین کلمات جدا جدا و از چپ به راست نوشته میشه ( نه در این برنامه , کلا میگم )
آیا باید با نصب این فونتی که شما گذاشتید مشکل حل بشود؟
اگر جواب مثبت هست باید بگم این مشکل حل نشده برای من

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
شما لطف داريد.
بله. فايل CAB فقط حاوي فونتهاي فارسي است. فونتي Tahoma كه بر روي PPC ها هست كاراكتر هاي فارسي و عربي رو نداره. اگه دقت كرده باشيد حجمش 137 kb است. ولي فايل Tahoma كه توسط اين برنامه نصب ميشه 377 kb حجم داره. در ضمن چون به صورت عادي شما نمي تونيد اين فايل رو در شاخه ويندوز كپي كنيد، اينه كه يه فايل نصبي براش درست كردم.
در ضمن اين برنامه جايي براي وارد كردن اطلاعات نداره. ماه كه از ليست انتخاب مي شه، بقيشم عدد هستش. ولي خوب امكان دريافت كاراكتر هاي انگليسي رو داره.

درسته ، ویندوز اجازه کپی فونت نمی ده. دست شما درد نکنه واقعا عالی بود .
البته به دلیل برنامه en2famail ، قبلا فونت فارسی داشتم ، بدون حتی یک مشکل تایپ ، برنامه نصب شده و خیلی عالی کار می کنه.فقط من که برنامه رو باز کردم ، خودش یکی از کانتکت ها رو به تصادف انتخاب کرده و برایش تاریخ تولد زده بود.:blink:

باید بگم منتظر مابقی برنامه ها ، ازجمله فال و طالع بینی و از همه مهم تر دیکشنری تون هستم
در نهایت اینکه این سایت شما متاسفانه بالا نمی یاد ، من ISP ام داتک هست

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
درسته ، ویندوز اجازه کپی فونت نمی ده. دست شما درد نکنه واقعا عالی بود .
البته به دلیل برنامه en2famail ، قبلا فونت فارسی داشتم ، بدون حتی یک مشکل تایپ ، برنامه نصب شده و خیلی عالی کار می کنه.فقط من که برنامه رو باز کردم ، خودش یکی از کانتکت ها رو به تصادف انتخاب کرده و برایش تاریخ تولد زده بود.:blink:

باید بگم منتظر مابقی برنامه ها ، ازجمله فال و طالع بینی و از همه مهم تر دیکشنری تون هستم
در نهایت اینکه این سایت شما متاسفانه بالا نمی یاد ، من ISP ام داتک هست

خب خدارو شكر. برنامه به صورت تصادفي هيچ كانتكتي رو تو ليستش نمي ياره. وقتي شما براي كانتكت خودتون تاريخ تولد ايجاد نمي كنيد تاريخش به صورت پيشفرض 1600/01/01 است. در صورتي كه تاريح تولد هر يك از تماس هاي شما غير از اين باشه برنامه اونو تو ليست نشون خواهد داد.
روي ديگر برنامه ها هم دارم كار مي كنم. بزودي اونارو هم ريليز خواهم كرد.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام
اول از همه ممنون از برنامتون خیلی مفید هست امیدوارم هم چنان کاراتون ادامه داشته باشه
43.gif

دوم اینکه جناب شهرام این برنامه فونتهای فارسی که گذاشتید جریانش چیه ؟
من فارسی ساز ندارم و برای همین کلمات جدا جدا و از چپ به راست نوشته میشه ( نه در این برنامه , کلا میگم )
آیا باید با نصب این فونتی که شما گذاشتید مشکل حل بشود؟
اگر جواب مثبت هست باید بگم این مشکل حل نشده برای من

سلام.
اگر حرفهاي فارسي را در PPC خود مي بينيد لازم نيست فونتهاي فارسي رو نصب كنيد. در صورتي كه آخرين نسخه برنامه رو هم دانلود كنيد، بدون فارسي ساز كار مي كنه و به صورت معمول نبايد كاراكتر ها رو جدا جدا نشون بده. البته فقط در همين برنامه. براي اينكه كلا مشكل حل بشه فكر كنم بايد فارسي ساز نصب كنيد.

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون بله برنامه مشکلی نداره

میدونم به بحث ربطی نداره اما یه فارسی ساز خوب میشه معرفی کنید؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
ممنون بله برنامه مشکلی نداره

میدونم به بحث ربطی نداره اما یه فارسی ساز خوب میشه معرفی کنید؟

خواهش مي كنم. من از Arabizer استفاده مي كنم. البته بگم كه از وقتي Unistall كردم تازه فهميدم كه چقدر مشكل داشته. برنامه هاي خودمم با سرعت بيشتري اجرا مي شن.

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام دوستان عزيزم.
نرم افزاري كه اينجا معرفي كردم مربوط مي شه به ثبت ، نگهداري و يادآوري تاريخ تولد دوستاني كه شما شماره آنها را در ليست تماسهاي خود داريد. فرق اين برنامه با نمونه هاي ديگه اينه كه شما تاريخ رو به فارسي وارد مي كنيد و خود سيستم اونرو تبديل و در Contact شما ذخيره مي كنه. اميدوارم كه بدرد شما هم بخوره...

Screen001.gif

به dotNet Frameword 2 و يه فارسي ساز هم نياز داره.
البته اين نسخه فقط براي WM5 و WM6 مي باشد.

wm.gif
wm5.gif
wm6.gif

سلام
با تشكر از برنامه بسيار
238.gif
بسيار جالبتون يه نظر داشتم

اول بگم كه روي VGA هم به درسي كار كرد و دستتون درد نكنه
238.gif

ميگم بهتره قسمتي كه شماره تلفن ها رو انتخاب ميكنيم رو طوري بنويسيد كه يه جا داشته باشه كه

اسم رو بشه وارد كرد . آخه اينجوري كه الان هست من نوعي 634 تا شماره تلفن دارم و تو اين برنامه

حرف اولش رو ميشه با كيبورد انتخاب كرد و بقيش رو كلي بايد بالا و پايين كنيم.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام
با تشكر از برنامه بسيار
238.gif
بسيار جالبتون يه نظر داشتم

اول بگم كه روي VGA هم به درسي كار كرد و دستتون درد نكنه
238.gif

ميگم بهتره قسمتي كه شماره تلفن ها رو انتخاب ميكنيم رو طوري بنويسيد كه يه جا داشته باشه كه

اسم رو بشه وارد كرد . آخه اينجوري كه الان هست من نوعي 634 تا شماره تلفن دارم و تو اين برنامه

حرف اولش رو ميشه با كيبورد انتخاب كرد و بقيش رو كلي بايد بالا و پايين كنيم.

اتفاقا خود من هم به اين نتيجه رسيده بودم. بزودي نسخه جديد برنامه رو واسه شما دوستان آماده خواهم كرد با امكان جستحوي Contact ها.

Johnny Grey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ممنون از برنامه ای که درست کردی
فقط یک انتقاد دارم و اونم اینکه به نظر من سرعت برنامه خیلی پایینه یکم اذیت کنندست

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
دوست عزیز ممنون از برنامه ای که درست کردی
فقط یک انتقاد دارم و اونم اینکه به نظر من سرعت برنامه خیلی پایینه یکم اذیت کنندست

بله درسته. ولي اين كندي بستگي به تعداد Contact هاي شما داره. بعد از اينكه نسخه جديد رو براي دانلود بزارم، اين مشكل هم حل خواهد شد. چون ليست خالي را مشاهده خواهيد كرد و با جستجو شخص مورد نظر را انتخاب خواهيد كرد. فكر مي كنم كه مشكل كندي حل بشه.

mehr212

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله درسته. ولي اين كندي بستگي به تعداد Contact هاي شما داره. بعد از اينكه نسخه جديد رو براي دانلود بزارم، اين مشكل هم حل خواهد شد. چون ليست خالي را مشاهده خواهيد كرد و با جستجو شخص مورد نظر را انتخاب خواهيد كرد. فكر مي كنم كه مشكل كندي حل بشه.

دست شما درد نکنه
اول : اگر بشه تدبیری اندیشید که در زمان سالروز مناسبت یک پیامک تبریک با متن از پیش نوشته بصورت خودکار برای طرف بفرسته خیلی عالی میشه .
دوم : اگر بتوانید قسمت ایجاد مناسبتها آزاد باشه و شخص بتونه هر مناسبت دیگه ای رو ثبت بکنه مثل سالگرد ازدواج و غیره خیلی بهتر میشه
من در hp ipaq 9650 امتحان کردم عالی بود ممنون:)

بالا