برگزیده های پرشین تولز

وقتی چین و تایوان گوشی همه کاره میزنند !!!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
- - - - - - - - - - - - - - - - مقدمه - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

امروز در یک مکانیکی بودم ...
جناب بهنام خان ( مکانیک مربوطه ) ویزارد بنده را مشاهده و شروع به سخره گرفتن اینجانب نموده و از بنده سوالاتی را جویا شدند :

-آیا این پاره جری که اتخاذ کرده اید امواج تصویری ( تلوزیون ) را دریافت میکند ؟
-آیا این گوشی که کلی پول واسش دادی 2 سیم کارت به طور هم زمان ساپورت مینماید ؟؟
-تازه گوشی من همه ی کارای گوشی شما رو هم میکنه

و اینجا بود که بنده ی حقیر به فکر فر رفتم ... و تصمیم بر باز کردن تردی مبنی بر این دستگاه های all-in-one نمودم ...

- - - - - - - - - - - - - - - - اصل داستان - - - - - - - - - - - - - - - -

واسه ی محسوس بودن 2 قسمتی بودن این مسئله لحن رو کمی تغییر داده بودم ...

دوستان جدا به فکر فرو رفتم ... تا امروز عمق ماجرا تا این حد برام ملموس نبود !!!

واقعا همه کار میکرد ، هر کاریم که میکرد درست میکرد !!!

توی اون مکانیکی دخمه مانندش سریال ماه رمضون میدید کیفیت توپپپ !!!

با ایرانسل رفته بود سایت و مایت و اینا و خط مخابرات خودمونم کنارش بود ...

کوچیک بوداااا !!!

با رم 1 گیگ 180 تومن !!!

عبید ذاکانی هم که آخر عرفان بود به شک افتاد ...

بیاین توی این ترد تمام مسائل این عجیب الخلقه ها رو حلاجی کنیم ...

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام عزیز
یه بار یکی از اعضا به نام ژوپیتر در مورد اینها وضیح داده بود . خودشون خریداری کرده بودن . راضی هم بودن . خیلی هم خوب بود .
اما یه عده ریختن سرش فکر کردن اینا ماله کارخونه بابای ایشونه :D
شما هم مواظب باش اگه از اینا تعریف کنی لت و پار نشی :D

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7

جناب بهنام خان ( مکانیک مربوطه ) ویزارد بنده را مشاهده و شروع به سخره گرفتن اینجانب نموده و از بنده سوالاتی را جویا شدند :

-آیا این پاره جری که اتخاذ کرده اید امواج تصویری ( تلوزیون ) را دریافت میکند ؟
-آیا این گوشی که کلی پول واسش دادی 2 سیم کارت به طور هم زمان ساپورت مینماید ؟؟
-تازه گوشی من همه ی کارای گوشی شما رو هم میکنه

و اینجا بود که بنده ی حقیر به فکر فر رفتم ... و تصمیم بر باز کردن تردی مبنی بر این دستگاه های all-in-one نمودم ...

- - - - - - - - - - - - - - - - اصل داستان - - - - - - - - - - - - - - - -

واسه ی محسوس بودن 2 قسمتی بودن این مسئله لحن رو کمی تغییر داده بودم ...

دوستان جدا به فکر فرو رفتم ... تا امروز عمق ماجرا تا این حد برام ملموس نبود !!!

واقعا همه کار میکرد ، هر کاریم که میکرد درست میکرد !!!

توی اون مکانیکی دخمه مانندش سریال ماه رمضون میدید کیفیت توپپپ !!!

با ایرانسل رفته بود سایت و مایت و اینا و خط مخابرات خودمونم کنارش بود ...

کوچیک بوداااا !!!

با رم 1 گیگ 180 تومن !!!

عبید ذاکانی هم که آخر عرفان بود به شک افتاد ...

بیاین توی این ترد تمام مسائل این عجیب الخلقه ها رو حلاجی کنیم ...

از محاورتون با اقای مکانیک بسی خندیدم :D

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
قربان dark knight علی رضا رو اگر می شه بگید بیاد اینجا ، مدیر موبایل رو می گم ، کلی من رو پریروز در همین زمینه ارشاد کرد

در ضمن ، به نظر من ، پاشنه آشیل این دستگاه ها ،نداشتن ساپورت نصب third party software هست

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ای بابا؛بازهم بحث سر امکانات جنبی؛فلسفه استفاده از پاکت پی سی رو باید براشون توضیح می دادید؛گرچه هرچی هم می گفتید بازهم قبول نمی کردند؛من با این موضوع مواجه شدم؛

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
گوشي كه نشه روش نرم افزار بنا به نيازت نصب كني يا طراحي كني، چه فايده اي داره؟
اون گوشي ها نياز اونارو برطرف ميكنه و يه PPC با Windows Mobile نيازهاي امثال من و شمارو...!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

جناب بهنام خان ( مکانیک مربوطه ) ویزارد بنده را مشاهده و شروع به سخره گرفتن اینجانب نموده و از بنده سوالاتی را جویا شدند.

این گوشی های بی نام و نشان چینی به درد همون مکانیک ها و.... میخوره، مثلاً اگه یک نفر به شما تو خیابون گفت گوشیت چی هست، شما هم بهش میگی N95 ولی خودت که میدونی گوشیت N95 دروغین و از نوع کاردستی چینی هست و در جزئیّاتش 10% در قیاس با N95 اصلی هم کار نشده ولی به قیمت نصف بهت غالب می کنند. حالا این که این گوشی ها باعث میشن اعتبار شرکت های مونتاژ گوشی فعّال در چین، مثل Sony Ericsson، اعتبارشون زیر سؤال بره یک بحث جداست.

dariushiraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان بحث مهم اینه که ما اجناس رده سوم یا چهارم یا پنجم یا ... چینی را در بازار خریداری می کنیم . به هر حال ما فقط استفاده کننده ایم چه جنس چینی باشه چه ژاپنی !!!:blush:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
قربان dark knight علی رضا رو اگر می شه بگید بیاد اینجا ، مدیر موبایل رو می گم ، کلی من رو پریروز در همین زمینه ارشاد کرد

در ضمن ، به نظر من ، پاشنه آشیل این دستگاه ها ،نداشتن ساپورت نصب third party software هست

دکتر یه عکس بگو دوستان بزارن از ویژه نامه گوشی های عصر ارتیاط و گوشی به نام Pocket PC توش معرفی شده....

عملا اینجا دوستان اسم این محصولات رو گذاشت چینی! در حالی بهترین گوشی های دنیا هم ساخت چین هستن و مشگلی نیست.. اینجا بحث سر دیزاین 1 محصول در حد فوق العاده اشغال هستش..

دوستانی که میرن بازار انواع و اقسام پلیر های چینی با 1000000000 قابلیت رو مشاهده میکن..MP4! پخش میکنه.. 10 تا بلندگو داره.. 100 تا خروجی.. 10 مدل باطری و کارت حافظه.. 10000 مدل اکولایزر.. 10000 مدل بازی..

ولی در عمل همون 1 کار اولیه یعنی پخش موزیک رو به بدترین وجه ممکن انجام میده..و عمرشون هم خودتون تشریف ببرید دم گارانتیهای موهومشون..

حالا همین قضیه کشیده شده تو موبایل و پاکت پی سی.. یه سری بیان اینجا سنگشو به سینه بزنن و بگن شما دارید امکانات اینا رو زیر سوال میبرید.. ما زیر سوال میبریم ولی اگه این محصولات رقابتی و استاندارد هستن چرا اون ور اب حتی 20 تا دونه پست و ریویو در موردشون نیست.. 1عکس ازشون بخوای 20000 سال باید بگردی نت رو...

بحث نرم افزار که اصلا توشون هیچی.. فقط قابلیت های این محصولات رو با واقعیت انطباف بدید.. تی وی دارن؟ چند دقیقه میتونن پخش کنن تا باطریشون بره اسمون..اونم باطری نو و ریفرش دستگاه....

صدای بلندی دارن؟ بازم باطریشون احتمالا از نوع 12 ولت اتوموبیل نیست؟ یا شایدم ایرانی جماعت رو این دیزاینر های چینی خوب شناختن که برای داهاتی بازی میرن تو اتوبوس مترو و تاکسی براخودشون اهنگ میخوای بخوا میخوای نخوا! میزارن و بقیه رو مورد لطف و عنایت قرار میدن..

بنده برای شفای عاجل این عزیزان موزیک پلیر سیار محصولات لاجی تک-کریتیو-التک رو برای گوشی های موبایل پیشنهاد میکنم تا 12 وات صدای استریو میدن و برید حال کنید و بزنید به گوشیتون و ملت رو ازار بدید یا برای دوستاتون کلیپ های مختلف صوتی و تصویری پخش کنید.:eek:

حالا تمام صحبتهای بالا رو بزارید کنار و بچسبید به قیمت! این تاپیک ها هدفش چیه؟ بگه یه گوشی تو این سطح زیر 100 تومنه؟ یا بالای 300 تومن! ارزونتر مدلهای بدون ساپورت حافظه و بدون گارانتی تو رنج 220 الی 300 میچرخن با دوربینی حداکثر 1 مگا پیکسل cmos.. در حالی که هیچ گونه نکته مثبتی ندارن همین رنج قیمت رو یه نگاه سر سری بندازید امثال موتورولا A1200 توش قرار گرفتن... با مشخصاتی غیر قابل قیاس و گارانتی غیر قابل قیاس..

بگذریم .. در هر حال هر محصولی وقتی دیزاین میشه سطح اجتماعی و فنی و تفکر و میزان سواد مخاطبش رو سازنده اگه خوب بشناسه موفق خواهد بود.. تو زمینه شبه پاکت پی سی ف.ن ادیشن های پام سایز هم داره انقلابی رخ میده ظاهرا که فقط کشورهایی نظیر ایران و افغانستان و تاجیکستان و غیره در جریان این انقلاب علمی هستن !

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من همه ی صحبت های دوستان رو قبول دارم ... نظراتتون رو نرم و دلنشین بگین ، ما همه اینجا طرفدار پی پی سی هستیم ( نه تنها پی پی سی بلکه گوشی های معتبر و کپی رایت دار و استاندارد ) و هدف از این تاپیک ،بحث و تبادل نظر در مورد تعجب وارد شده و این شوک بزرگ هست ...
پس خالی از هر کلام مغرضانه و لحنی جبهه دار نظراتتون رو در میون بگذارید ...
ممنون از همه ی شما ...

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من همه ی صحبت های دوستان رو قبول دارم ... نظراتتون رو نرم و دلنشین بگین ، ما همه اینجا طرفدار پی پی سی هستیم ( نه تنها پی پی سی بلکه گوشی های معتبر و کپی رایت دار و استاندارد ) و هدف از این تاپیک ،بحث و تبادل نظر در مورد تعجب وارد شده و این شوک بزرگ هست ...
پس خالی از هر کلام مغرضانه و لحنی جبهه دار نظراتتون رو در میون بگذارید ...
ممنون از همه ی شما ...

خوب دوست عزیز من دقیقا منظورم هم از اینور افتادن بود هم از انور افتادن.. همونطور که مخاطب از اون سمت مشخصه مخاطب برعکس از سمت مقابل افتاده هم اینجا کم نداریم.. وقتی اختلاف قیمت بحدی برسه که توجیه زمانی استفاده از 1 دیوایس بگذره منم میرم سراغ همون دستگاه های غیر استاندارد ولی حداقل شرط رو میزارم 1/3 میزان نرمال براشون بپردازم نه مساوی و بالاتر..:)

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام

من دو تا اين گوشي ها رو خونه دارم

عكسشونم پايين گذاشتم

فقط مي تونم بگم چنين گوشي يي در كنــــار پك پاكت پيسي جالب هست البته براي كسايي مثل ما pocket pc group ها

2cpeq74.jpg

2exsf4m.jpg

e0319d.jpg

jgrvbb.jpg

bfks54.jpg

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
اقا اگه کسی دفعه بعد سوال کرد راجع به قابلیتهای pocket pc و خواست مقایسه بکنه باید واقعا گفت که یه pocket pc مبایل نیست! بلکه درکنار کاهای دیگه کار تلفون رو هم انجام میده . واسه همین خیلی از pocket pc ها phone ندارن...
مثل مقایسه کامپیوتر و ماشین حسابه...نمیشه گفت کدومشون خوبه کدومشون بده ..جفتشون واسه کاری که میکنند عالی هستند... به همین دلیل مقایسه Windows Mobile با یه مبایل(چه چینی چه غیر چینی) اصلا معتبر نیست.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
مهرداد جان از کارائیشون بگو ... تی وی رو چه جوری میگیرن ، 2 سیم کارت رو چی ؟!

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
سلام
دکتر یه عکس بگو دوستان بزارن از ویژه نامه گوشی های عصر ارتیاط و گوشی به نام Pocket PC توش معرفی شده....
عصر ارتباط يه مجله كاملا تبليغاتيه... مثلا فلان شركت بهش پول ميده تا يه ريويوو مزخرف درمورد فلان PPC بنويسه و همش ازش تعريف كنه... :blink:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام
عصر ارتباط يه مجله كاملا تبليغاتيه... مثلا فلان شركت بهش پول ميده تا يه ريويوو مزخرف درمورد فلان PPC بنويسه و همش ازش تعريف كنه... :blink:

میدونم البته تا حدودی.. کلا مقالاتش ور نگفتم.. یه دونه از این چینیا رو عکسشو گذاشته روش زده ویندوز موبایل 2007!:p:lol:

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
میدونم البته تا حدودی.. کلا مقالاتش ور نگفتم.. یه دونه از این چینیا رو عکسشو گذاشته روش زده ویندوز موبایل 2007!:p:lol:

جالبتر اینکه من یکی دیدم که ساپورت فارسی هم داشت :D

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

عملا اینجا دوستان اسم این محصولات رو گذاشت چینی! در حالی بهترین گوشی های دنیا هم ساخت چین هستن و مشگلی نیست.. اینجا بحث سر دیزاین 1 محصول در حد فوق العاده اشغال هستش..

دوستانی که میرن بازار انواع و اقسام پلیر های چینی با 1000000000 قابلیت رو مشاهده میکن..MP4! پخش میکنه.. 10 تا بلندگو داره.. 100 تا خروجی.. 10 مدل باطری و کارت حافظه.. 10000 مدل اکولایزر.. 10000 مدل بازی..

ولی در عمل همون 1 کار اولیه یعنی پخش موزیک رو به بدترین وجه ممکن انجام میده..و عمرشون هم خودتون تشریف ببرید دم گارانتیهای موهومشون..

حالا همین قضیه کشیده شده تو موبایل و پاکت پی سی.. یه سری بیان اینجا سنگشو به سینه بزنن و بگن شما دارید امکانات اینا رو زیر سوال میبرید.. ما زیر سوال میبریم ولی اگه این محصولات رقابتی و استاندارد هستن چرا اون ور اب حتی 20 تا دونه پست و ریویو در موردشون نیست.. 1عکس ازشون بخوای 20000 سال باید بگردی نت رو...

بحث نرم افزار که اصلا توشون هیچی.. فقط قابلیت های این محصولات رو با واقعیت انطباف بدید.. تی وی دارن؟ چند دقیقه میتونن پخش کنن تا باطریشون بره اسمون..اونم باطری نو و ریفرش دستگاه....

صدای بلندی دارن؟ بازم باطریشون احتمالا از نوع 12 ولت اتوموبیل نیست؟ یا شایدم ایرانی جماعت رو این دیزاینر های چینی خوب شناختن که برای داهاتی بازی میرن تو اتوبوس مترو و تاکسی براخودشون اهنگ میخوای بخوا میخوای نخوا! میزارن و بقیه رو مورد لطف و عنایت قرار میدن..

بنده برای شفای عاجل این عزیزان موزیک پلیر سیار محصولات لاجی تک-کریتیو-التک رو برای گوشی های موبایل پیشنهاد میکنم تا 12 وات صدای استریو میدن و برید حال کنید و بزنید به گوشیتون و ملت رو ازار بدید یا برای دوستاتون کلیپ های مختلف صوتی و تصویری پخش کنید.:eek:

حالا تمام صحبتهای بالا رو بزارید کنار و بچسبید به قیمت! این تاپیک ها هدفش چیه؟ بگه یه گوشی تو این سطح زیر 100 تومنه؟ یا بالای 300 تومن! ارزونتر مدلهای بدون ساپورت حافظه و بدون گارانتی تو رنج 220 الی 300 میچرخن با دوربینی حداکثر 1 مگا پیکسل cmos.. در حالی که هیچ گونه نکته مثبتی ندارن همین رنج قیمت رو یه نگاه سر سری بندازید امثال موتورولا A1200 توش قرار گرفتن... با مشخصاتی غیر قابل قیاس و گارانتی غیر قابل قیاس..

بگذریم .. در هر حال هر محصولی وقتی دیزاین میشه سطح اجتماعی و فنی و تفکر و میزان سواد مخاطبش رو سازنده اگه خوب بشناسه موفق خواهد بود.. تو زمینه شبه پاکت پی سی ف.ن ادیشن های پام سایز هم داره انقلابی رخ میده ظاهرا که فقط کشورهایی نظیر ایران و افغانستان و تاجیکستان و غیره در جریان این انقلاب علمی هستن !

کم پیدایی حضرت ؟
به خونه خودتون کم سر می زنی؟
کاملا موافقم با نظر شما و نظر علی رضا ، باید هرکس پرسید ، بگیم که پاکت پی سی ها ، یک دستگاه هند هلد هستند که کنارش موبایل هم هستن

مانویل خان هم فعلا مثل یک هفته پیش من ، ویارش گرفته بفهمه این دستگاه ها چه جور دستگاه هایی هستند:happy:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
واقعا آزار دهنده ست ! یه سال دیگش بده که مثلا من یه دستگاهی با هزینه ی گزاف دارم مثل قیصر بعد این گوشیای بدون مارک لابد جی پی اس دارن اونم با چیپ SiRF STAR III !!! با برد بلوتوث 100 و اینا !!!

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
واقعا آزار دهنده ست ! یه سال دیگش بده که مثلا من یه دستگاهی با هزینه ی گزاف دارم مثل قیصر بعد این گوشیای بدون مارک لابد جی پی ای دارن اونم با چیپ SiRF STAR III !!! با برد بلوتوث 100 و اینا !!!

با این روندی که چین در پیش گرقته هیچ بعید نیست ....:wacko:

بالا