برگزیده های پرشین تولز

مشکل در نصب visual basic

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من میخوام visual basic 6 نصب کنم ولی چون برنامشو گیر نیاوردم یه سی دی visual studio 2000 گیر آوردم که میخوام نصبش کنم ولی به من error های پایین رو میده و سیستم هی ریست میشه ...کسی دلیلشو میدونه؟؟

3hhzq.jpg

2cx6rf6.jpg

ممنون میشم اگه کسی مشکلمو حل کنه:(

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
من اروری نمیبینم. برای نصب وی بی 6 لازمه که همون تیک رو بزنید تا JVM نصب بشه، بعد از نصبش میگه که reboot کنید، سی دی رو در نیارید و ریبوت کنید، وقتی ویندوز بالا اومد بقیه مراحل ستاپ خودش میاد...

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
من اروری نمیبینم. برای نصب وی بی 6 لازمه که همون تیک رو بزنید تا JVM نصب بشه، بعد از نصبش میگه که reboot کنید، سی دی رو در نیارید و ریبوت کنید، وقتی ویندوز بالا اومد بقیه مراحل ستاپ خودش میاد...

ممنون از جوابتون.

ولی دوست عزیز اول اینکه جاوا روی سیستم من نصب است... و بعد از rebot دوباره همین پیغام رو میده و دوباره rebot میکنه یعنی من خودم 6 بار این عمل reboto امتحان کردم:blink:

بعد که من جاوا را پاک کردم و دوباره تست کردم دوباره همین آشو همین کاسه:(

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
خوب یه بار که آپدیت شد دفعه بعدی تیک آپدیت رو وردار دیگه :wacko:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
این جاوا با جاوای سان فرق داره این جاوای مایکروسافته که به زور باید نصبش کنی (و خیلی هم قدیمیه). اگر نصب نکردی امتحان کن وگرنه چیزی به نظرم نمیرسه :/

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
این جاوا با جاوای سان فرق داره این جاوای مایکروسافته که به زور باید نصبش کنی (و خیلی هم قدیمیه). اگر نصب نکردی امتحان کن وگرنه چیزی به نظرم نمیرسه :/

چه جوری به زور نصب کنم:blink: یعنی n بار باید rebot کنم!!!!!!

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
همین که بچه ها گفتن باید درست باشه ها...

سیستم رو Reboot کن. سی دی رو بزار، صفحه autorun ی که باز میشه رو ببند، برو داخل سی دی و فایل "ACMBOOT.EXE" رو به جای فایل "Setup.exe" اجرا کن. اگه ارور بالا رو داد بزار آپدیت کنه و بعد سیستم رو reboot کن، به سی دی دست نزن، بعد از بالا اومدن سیستم اگه سیستم مولتی یوزر هست، دوباره با اکانتی که نصب رو شروع کردی لاگین کن. برنامه نصب تو این مرحله باید کارش رو ادامه بده اگه نداد، دوباره فایل "ACMBOOT.EXE" رو از root سی دی اجرا کن، اینبار دیگه نباید ازت بخواد update کنی ....

تستش کن اگه نشد، یه اسکرین شات از تمام مراحل کارت بزار، قدم به قدم تا ببینیم جریان چیه.

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
همین که بچه ها گفتن باید درست باشه ها...

سیستم رو Reboot کن. سی دی رو بزار، صفحه autorun ی که باز میشه رو ببند، برو داخل سی دی و فایل "ACMBOOT.EXE" رو به جای فایل "Setup.exe" اجرا کن. اگه ارور بالا رو داد بزار آپدیت کنه و بعد سیستم رو reboot کن، به سی دی دست نزن، بعد از بالا اومدن سیستم اگه سیستم مولتی یوزر هست، دوباره با اکانتی که نصب رو شروع کردی لاگین کن. برنامه نصب تو این مرحله باید کارش رو ادامه بده اگه نداد، دوباره فایل "ACMBOOT.EXE" رو از root سی دی اجرا کن، اینبار دیگه نباید ازت بخواد update کنی ....

تستش کن اگه نشد، یه اسکرین شات از تمام مراحل کارت بزار، قدم به قدم تا ببینیم جریان چیه.

من اون setup دیگه رو که اجرا میکردم تا وسطاش که میرفت error میداد که اول باید setup wizard رو نصب کنی...

در ضمن من رفتم از یه جای دیگه همین برنامه visual studio 6 رو گرفتم البته سیستمش فرق داشت با این ،همه ی برنامه هاش جدا جدا مشخص بود و visual basic به راحتی نصب شد رو سیستمم... ولی نمیدونم مشکل او cd از چی بود خود cd خراب بود یا من بلد نبودم نصب کنم:blink:

بالا