برگزیده های پرشین تولز

Database Update

mamiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
فرض کنید یک دیتابیس در محل 2 داریم.(مثلا وب سایت و یا هر محل دیگه ای)
یک نسخه از همان دیتابیس هم در نقطه 1 داریم که اپراتور روی سیستم خودش اطلاعات اون رو تغییر میده.
با توجه به حجم بالای اطلاعات و محدودیت سرعت بین این دو نقطه، آیا روشی هست که فقط موارد تغییر یافته بر روی دیتابیس ریموت منتقل شوند؟
ممنون

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان.
یک نسخه از همان دیتابیس هم در نقطه 1 داریم که اپراتور روی سیستم خودش اطلاعات اون رو تغییر میده.
با توجه به حجم بالای اطلاعات و محدودیت سرعت بین این دو نقطه، آیا روشی هست که فقط موارد تغییر یافته بر روی دیتابیس ریموت منتقل شوند؟
ممنون
شاید sql server چنین قابلیتی داشته باشه .. نمیدونم!
اما من از یه فیلد تو دیتابیس استفاده میکنم به اسم مثلا lastUpdated از نوع date
اون وقت با یه query ساده، update شده ها ار هفته پیش تا الان مشخص میشن ..

CZed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
ممنون

یک جور replication میتونه کار شما رو راه بیاندازه! MS Sql Server میدونم این کاری که شما لازم دارید رو انجام میده، بقیه سرور ها هم به احتمال زیاد چنین چیزی رو پشنیبانی میکنن. دنبال replication بگردید.

HamedVahedi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
sql 2005 داره و من تست كردم. 2000 هم شايد داشته باشه. اما من با فيلد lastupdate بيشتر موافقم. چون لاگ گرفتن با خودتونه.

katakalle

Registered User
لایک‌ها
1
اصولا چاره کار همون replication هست که هر چند دقیقه انجام بشه
حتی می تونید تنظیم کنید که کدوم table ها update بشند و ضمنا در صورتی که هر دو طرف یک فیلد رو update کرده باشند کدوم winner باشه و نیز شما می تونید با دیدن conflict ها خودتون در صورت نیاز اطلاعات طرف دیگه رو نگه دارید

بالا