برگزیده های پرشین تولز

data minjng

padari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دارم با بخش mining modelدر sqlکار می کنم برای پیش گویی میزان بارندگی سالیانه یا ماهانه بعضی از مناطق منتهی تو بعضی از مراحل دچار مشکل هستم و اینکه من از الگوریتم time series استفاده می کنم متاسفانه پرو ژه های خیلی کمی در این مورد به مرحله ی پیاده سازی رسیدن و من یک نمونه هم به شخصه ندیدم ازtutorialخود sqlهم کمک گرفتم اما باز هم مشکل دارم می خوام ببینم که آیا کسی هست که واقعا عملی با این مبحث آشنایی کامل داشته و یه نمونه پیادهسازی شده رو هم دیده یا انجام داده باشه
لطفا اگه میتونید من رو کمک کنید

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
سلام
من دارم با بخش mining modelدر sqlکار می کنم برای پیش گویی میزان بارندگی سالیانه یا ماهانه بعضی از مناطق منتهی تو بعضی از مراحل دچار مشکل هستم و اینکه من از الگوریتم time series استفاده می کنم متاسفانه پرو ژه های خیلی کمی در این مورد به مرحله ی پیاده سازی رسیدن و من یک نمونه هم به شخصه ندیدم ازtutorialخود sqlهم کمک گرفتم اما باز هم مشکل دارم می خوام ببینم که آیا کسی هست که واقعا عملی با این مبحث آشنایی کامل داشته و یه نمونه پیادهسازی شده رو هم دیده یا انجام داده باشه
لطفا اگه میتونید من رو کمک کنید
سلام
این سوالات رو باید از بچه های هوش مصنوعی بپرسین.
من هم یه بار برای پیش بینی میزان پیشرفت تحصیلی دانش جویان این مشکل رو داشتم که با کمک یکی از بچه های ارشد هوش مصنوعی این مشکل رو حل کردیم و پروژمون جواب داد.

POXER

Registered User
لایک‌ها
3
در انجمن هوش مصنوعی artificial.ir بخشی برای داده کاوی دارد که می توانید جواب سوالات خود را به راحتی دریافت کنید.

بالا