برگزیده های پرشین تولز

مشکل با رم گوشی

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه ی دوستان
بچه ها من P3300 دارم و یه رم 2 گیگ روش هست . یه چند وقتی بود که اگه گوشی رو روشن خاموش میکردم بعضی وقتا موقع بالا اومدن گوشی رم رو نمیشناخت یعنی انگار که رو توی گوشی نیست.
اگه دوباره ریست میکردم درست میشد !!!
چند روز پیش باید چند بار ریست میکردم تا دوباره درست بشه یا باید یه بار رم رو از گوشی در میاوردم و جا میزدم تا درست شه !!! از آخرین باری که گوشیم رو ریست کردم (یعنی دیروز) گوشی دیگه رم رو نمیشناسه !!! یعنی چه رویست کنم چه روم رو در بیارم و دوباره جا بزنم دیگه فایده نداره و گوشی رم رو نمیشناسه !!! :(
به نظر شما مشکلش چیه ؟! :f34r:
مرسی !

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام به همه ی دوستان
بچه ها من P3300 دارم و یه رم 2 گیگ روش هست . یه چند وقتی بود که اگه گوشی رو روشن خاموش میکردم بعضی وقتا موقع بالا اومدن گوشی رم رو نمیشناخت یعنی انگار که رو توی گوشی نیست.
اگه دوباره ریست میکردم درست میشد !!!
چند روز پیش باید چند بار ریست میکردم تا دوباره درست بشه یا باید یه بار رم رو از گوشی در میاوردم و جا میزدم تا درست شه !!! از آخرین باری که گوشیم رو ریست کردم (یعنی دیروز) گوشی دیگه رم رو نمیشناسه !!! یعنی چه رویست کنم چه روم رو در بیارم و دوباره جا بزنم دیگه فایده نداره و گوشی رم رو نمیشناسه !!! :(
به نظر شما مشکلش چیه ؟! :f34r:
مرسی !

با سلام.
به نظر من مشکل می تونه از اسلات رم شما بر روی گوشی باشه. یا اینکه گوشی شما بخوبی رم 2 گیگ رو ساپرت نمی کنه. البته شاید هم مشکل از رم شما باشه. شما یکبار رم رو توی رم ریدر ها بگذارید ببینید که مشل داره یا نه.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
من فکر کنم مشکل از رم باشه و احتمالا رم این گوشی دوستمون گیگ استون هست:blush:

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
بعد از بارها دوباره یکی از ریست ها گرفت و دوباره رم رو شناخت . راستشو بخواین دیگه گوشی رو ریست نکردم ! (یعنی جرئت نکردم) تا وقتی بفهمم مشکل از چیه !!! رم رو با رم ریدر امتحان کردم سالم بود . مدل رم هم sandisk هست ! تا چند وقت پیش باهاش هیچ مکلی نداشتم و مثل یه پسر خوب کارش رو میکرد !!!
یه رم 2 گیگ دیگه همین مدل رو روی پی پی سیم امتحان کردم بدون مشکل کار کرد و هر چند بار هم که ریست کردم مشکلی نداشت !
جالب اینجاست که رم خودم رو هم روی یه P3300 دیگه امتحان کردم و بازم مشکلی نداشت !!!
169.gif
267.gif

اگه به من بگید که این وسط چی به چیه و چه خبره عجیب کمکی به من کردید !
253.gif

مرسی !

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
امروز اصلا حواسم به شارژ گوشی نبود و توی جیبم خاموش شده بود ! موقع روشن کردنش دوباره همون مشکل پیش اومد ! به نظر شما باید چی کار کنم ؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
امروز اصلا حواسم به شارژ گوشی نبود و توی جیبم خاموش شده بود ! موقع روشن کردنش دوباره همون مشکل پیش اومد ! به نظر شما باید چی کار کنم ؟

یه رم دیگه بگیرید اگر مشگل داره گوشیتون با این رم:blush:

اگر باز هم با رم جدید به مشگل خورد باید یه کارای بکنید:blush:

موفق باشید:)

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
انشاالله که به تعمیرگاه نمیرسه !
رام هم که ویندوز موبایل 6 رو از سایت HTC گرفتم و ریختم روی دستگاه ! شما رام دیگه ای پیشنهاد میکنید ؟

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
خوب خدا رو شکر به تعمیرگاه نرسید !
یه هارد ریست کردم درست شد ! حالا چرا اینحوری شده بود هنوز نفهمیدم !
به هرحال مرسی !

بالا