برگزیده های پرشین تولز

فایل های با پسوند dat

aa2

Guest
لایک‌ها
2
با سلام خدمت دوستان
برنامه های بانک اطلاعاتی که توسط آموزش و پرورش ارائه شده اند همگی تحت سیستم عامل dos هستند و اطلاعات خود را در فایل هایی با پسوند dat ذخیره می کنند. سوال من از دوستان این است که این بانک ها توسط چه برنامه ای ایجاد شده اند و آیا این امکان وجود دارد که اطلاعات آن را وارد برنامه های office مانند excel یا access کرد؟
با تشکر

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
با سلام خدمت دوستان
برنامه های بانک اطلاعاتی که توسط آموزش و پرورش ارائه شده اند همگی تحت سیستم عامل dos هستند و اطلاعات خود را در فایل هایی با پسوند dat ذخیره می کنند. سوال من از دوستان این است که این بانک ها توسط چه برنامه ای ایجاد شده اند و آیا این امکان وجود دارد که اطلاعات آن را وارد برنامه های office مانند excel یا access کرد؟
با تشکر

این نوع فایلها در حقیقت از نوع فایلهای Text هستند و محتویات آنها را هم می توانید با محیطهایی مثل C یا C++ و . . . که تحت داس عمل می کنند مشاهده نمایید.

برای تبدیل اطلاعات از DOS به WinDows هم برنامه های Convertor زیادی هست. به آدرس زیر مراجعه نمائید:

http://www.barnamenevis.org/

در انجمن فاکس پرو یه برنامه نوشته شده و مجانان آپلود شده است.

امید است به کار آید.

Alghoochi

Registered User
لایک‌ها
1
این فایل ها توسط برنامه نوشته شده کامپایل شدن و برای باز کردنشون یا باید اسم فیلدهاش رو بدونی یا بتونی اونا رو دکامپایل کنی
این فایل ها فایلهای باینری هستن و وقتی اونا رو با یه ویرایشگر متن باز کنی می بینی که یه مشت چرت و پرت برات نشون می ده

Decent

Registered User
لایک‌ها
1
این نوع فایلها در حقیقت از نوع فایلهای Text هستند و محتویات آنها را هم می توانید با محیطهایی مثل C یا C++ و . . . که تحت داس عمل می کنند مشاهده نمایید.

برای تبدیل اطلاعات از DOS به WinDows هم برنامه های Convertor زیادی هست. به آدرس زیر مراجعه نمائید:

http://www.barnamenevis.org/

در انجمن فاکس پرو یه برنامه نوشته شده و مجانان آپلود شده است.

امید است به کار آید.

در مورد convert کاملا باهات موافقم.جواب میده.:D:happy:

golpar64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید من یه شرکت دارم که قبلا یه حسابدار داشتم کارای حقوقی کارمندامو انجام میداد حالا خودم انجام میدم بانک ازم یه فایل dat با فرمت خاص خودشون میخواد من این فایل رو با چه نرم افزاری براشون تهیه کنم و بدم ممنون میشم اگه کسی زودتر جوابمو بده تا چند روز دیگه باید حقوق کارمندامو بدم.با تشکر

بالا