برگزیده های پرشین تولز

این سایت رو ببینید

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
من داشتم همینجوری سرچ میکردم به این سایت فارسی برخوردم که تبلیغات گوگل گذاشته. چجوری ممکنه؟:blink:
ببینید

Dr.Data

Registered User
لایک‌ها
11
من داشتم همینجوری سرچ میکردم به این سایت فارسی برخوردم که تبلیغات گوگل گذاشته. چجوری ممکنه؟:blink:
ببینید

چندبار توی همین فروم ذکر شده
که اینها از اکانتهایی که یا پرمیوم هستند یا بیش از100 سایت یا بیشتر بر روی آن ادد شده Adsenseمیگیرند

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
ببینید

سلام
یکی از مدل هاش شایت اینی باشه که رفیقمون فرمودند ولی ببین گوگل هوای بعضی از سایت های فارسی رو داره. و بحث این نیست که اکانت طرف پریمیوم هست و صد تا سایت توشه و گوگل بررسی نمیکنه چون طرف معتبره.
نه خیلی از ماها به گوگل ریپورت دادیم که این سایت فارسیه توش ادسنسه گوگل هیچ ترتیب اثری نداده.
فکر میکنم گوگل خودش علاقه داره که سایت های بزرگ فارسی بیان و ادسنس بزارن چون گوگل میخواد بازار تبلیغات فارسی رو هم بدست بیاره همونطور که ما سایت های فارسی رو میبینیم که توی گوگل تبلیغ میکنند. گوگل میخواد این بازار رو گسترش بده (البته به نظر من)

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

برای دریافت اکانت های پریمیون چیکار باید کرد
من طرفش رو توی چندتا کشور دارم که پیگیری کنند آیا کافیه یا باید شرایط دیگه هم داشت ؟
از کجا میشه این شرایط رو بدست آورد؟
راستی این :

بیش از100 سایت یا بیشتر بر روی آن ادد شده

یعنی چی ؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام

برای دریافت اکانت های پریمیون چیکار باید کرد
من طرفش رو توی چندتا کشور دارم که پیگیری کنند آیا کافیه یا باید شرایط دیگه هم داشت ؟
از کجا میشه این شرایط رو بدست آورد؟
راستی این :

یعنی چی ؟

سلام
ببین شما توی هر اکانت ادسنس میتونی چنل داشته باشی یعنی چندین سایت داشته باشی. خب؟
اکانت پریمیوم به اکانتی میگن که ماهیانه بیش از بیست میلیون بازدید داره. نمایش تبلیغات گوگل روی همه سایت های اد شده در اون بیش از بیست میلیون در ماه هست.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
اوکی این رو میدونستم اما اینکه فرمودید : چندین سایت روش ادد شده رو بد برداشت کردم

مرسی

iranjava.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه خیلی از ماها به گوگل ریپورت دادیم که این سایت فارسیه توش ادسنسه گوگل هیچ ترتیب اثری نداده.

جالبه بهتر بجای ضربه زدن به دیگران به فکر این باشید که همه با هم پیشرفت کنید :f34r:

همه جا ایرانی بودن رو میخوایم ثابت کنیم

Romty

Registered User
لایک‌ها
14
خیلی از ماها به گوگل ریپورت دادیم که این سایت فارسیه توش ادسنسه گوگل هیچ ترتیب اثری نداده.
والا من نمیدونم از انجام دادن این کار چه خیری به بعزیا میرسه اما اینو می دونمم که کسی که چشم نداره موفقیت کسی رو ببینه خودش هم هیچ ....... نمیشه
به هر صورت فعلا گذاشتن ادسنس تو سایت محتوای فارسی هیچ خاصیتی هم نداره چون اکثر بازدید کننده های همچین سایت های از خود ایران هستن که کلیکشون هیچ ارزشی نداره !

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
والا من نمیدونم از انجام دادن این کار چه خیری به بعزیا میرسه اما اینو می دونمم که کسی که چشم نداره موفقیت کسی رو ببینه خودش هم هیچ ....... نمیشه
به هر صورت فعلا گذاشتن ادسنس تو سایت محتوای فارسی هیچ خاصیتی هم نداره چون اکثر بازدید کننده های همچین سایت های از خود ایران هستن که کلیکشون هیچ ارزشی نداره !

عزیزم
ریپورت دادن بعضیا دهن من رو سرویس کرده. اگه بخوام داستان بسته شدن اکانت های خودم توی سایت های مختلف رو بگم باید یه تاپیک بزنم و دربارش بحث کنیم. تک تکشون.
در ضمن من نمیام ریپورت بدم هموطنمو لو بدم بگم جناب گوگل این یارو خلاف قوانینت کار کرده که! میگم گوگل چرا به این اجازه میدی به ما اجازه نمیدی. :lol:
در ضمن چرا ادسنس از سایت های فارسی ارزش هم داره اتفاقا. سایت های فارسی ایرانی دنبال ویزیتور امریکایی نیستند. درسته خب قیمت کلیک ها کمتره ولی هیچ ارزشی نداره کلمه غلطیه.
پیروز باشید.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
چه شکلیه پایینشم فارسی نوشته ؟! "آگهی های سرویس عمومی گوگل " !؟!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
جالبه بهتر بجای ضربه زدن به دیگران به فکر این باشید که همه با هم پیشرفت کنید :f34r:

همه جا ایرانی بودن رو میخوایم ثابت کنیم

سلام دوست عزیز
یه مطلب رو بزارید براتون روشن کنم.
شما اگر تبلیغ رو به صورت غیر قانونی در یک سایت قراربدین به هر حال ادسنس اکانت شما رو با تمام درامد های قانونی و غیر قانونی خواهد بست و شما حداکثر یک دوره میتونید پول بگیرید تازه به شرطی که کم باشه و به حد نسابی نرسیده باشه که گوگل بخواد چک کنه و شانس بیارید و گوگل به صورت رندوم به سایت شما برخورد نکنه و. .. که احتمالش نزدیک به صفره.
پس با ریپورت دیگران و بی ریپورت دیگران کارتون تمومه.
بیاید همه با هم پیشرفت کنیم اینو قبول دارم. ولی صاحب خیلی از این سایتا از کسایی که ریپورت میدن هم بد ترند. نمونه خود من باهاشون تماس میگیرم و هر کاری میکنم حاظر نیستند ساده ترین چیزهارو درمورد کارشون به من بگن. در حالی که من با یکی دوتا خارجی در باره فارکس و ... مراوده دارم اصلا ملاحظه اینو نمیکنند که من خارجی هستم. به راحتی خیلی اطلاعات جالبی در اختیار من قرار دادند. البته بچه های ایرانی خوب هم در این زمینه خیلی داریم. ولی
به هر حال این موضوع دو طرفه هست وقتی حاظر نیستند ذره ای از تجربشون رو به هموطناشون بگن شما چه انتظاری از ماها دارین؟
بیایید همه با هم پیشرفت کنیم.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خوب یعنی من که چی زی به کسی نمیگم آدم بدیم ؟
فکر کردی چرا حتی اسم سایتم رو به کسی نمیگم چه برسه به بقیش چون آدمهایی مثل تو هستند که زندگی دیگران براشون مثل بازی لی لی تو کوچه میمونه
اگر کاری که شما کردی روی زندگی طرف تاثیر مستقیم میزاشت شما بدون اینکه بفهمی کاری کرده بودی که غیر قابل جبران میشد برات
اگر شما با سایتهات تفریح میکنی یکی مثل من زندگیش رو اونها میچرخه
پس از هیچ کس انتظار نداشته باش که بیاد همه چیز رو بگه اون چیزهایی هم که خارجیها میگن چیزهای مهمی نیست همینجا هم اگر کسی وقت داشته باشه میگه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
خوب یعنی من که چی زی به کسی نمیگم آدم بدیم ؟
فکر کردی چرا حتی اسم سایتم رو به کسی نمیگم چه برسه به بقیش چون آدمهایی مثل تو هستند که زندگی دیگران براشون مثل بازی لی لی تو کوچه میمونه
اگر کاری که شما کردی روی زندگی طرف تاثیر مستقیم میزاشت شما بدون اینکه بفهمی کاری کرده بودی که غیر قابل جبران میشد برات
اگر شما با سایتهات تفریح میکنی یکی مثل من زندگیش رو اونها میچرخه
پس از هیچ کس انتظار نداشته باش که بیاد همه چیز رو بگه اون چیزهایی هم که خارجیها میگن چیزهای مهمی نیست همینجا هم اگر کسی وقت داشته باشه میگه

:lol::lol::lol:
سلام
من هم همینطور! و آدم هایی مثل من و تو و خیلیای دیگه!
لطفا فکر نکنید من یه آدم ظالمم و ... نه من انقدر ضرر کردم که گوشه ایش هم از گوگل بوده و ... که حساب نیست دوسه تا از بچه های پی تی هم در جریان بعضیاش هستند.
در ضمن ما که از بچه های ایرانی خیری ندیدیم! البته هیچ وقت به هیچ کس سعی نکردم ضرر برسونم خدا هم شاهده و ذهنیتت در مورد من کاملا اشتباهه. البته یک بار باعث زیان یک سایت ایرانی در گوگل شدم که خودش هم میدونه که من این کارو کردم و به خداوندی همون خدا از روی نا آگاهیم بود نه از روی قصد و اینارو به خودشم گفتم و ...
موفق باشید منم امیدوارم درامدتون از این سایتهاتون بیشتر بشه!
خدافظ

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
منظوری نداشتم یه وقت ناراحت نشی از من . فقط خواستم بگم که اگر کسی نمیدونه بفهمه که کسی به آدم بدهکار نیست میتونیم فکر کنیم که خودمون یه نفر هستیم که کلی زحمت کشیدیم و به درآمد رسیدیم و راه دیگه ای هم برای گذران زندگی نداریم بعد کسی بیاد اذیت کنه خیلی سخته
بحث تاپیک هم عوض نشه
این که چطور ادسنس گرفته هم خیلی بحثش شده لازم به زدن یه تاپیک دیگه نبود

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سلام

من فکر کنم به IP بازدید کنندگان ربط داشته باشد
یعنی گوگل می یاد می بینه که مثلا 90 درصد بازدید کنندگان از ایران هستند
پس تبلیغات ایرانی را نشان می دهد
در ادوردز هم تبلیغات ایرانی زیاد وجود دارد

چون تو سایت Pettetiononline هم توی قسمت اعتراضنامه های ایرانی که برید