برگزیده های پرشین تولز

پاکت پي سي GSmart T600 که Made in China هست بگيرم يا نه؟

pocketpc_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان،

من مدت زيادي هست که دنبال گوشي GSmart T600 مي گردم و بالاخره يکي از دوستام تو دوبي اون رو پيدا کرده برام منتها ميگه پشت گوشي نوشته Made in China در صورتي که شرکت گيگابايت مال تايوان (Taiwan) هست و اينم سايت رسميش www.gigabytecm.com و قيمتي هم که دوستم گفتش حدود 600 هزار و خورده اي هست و ميگه حدود 11 دکمه هم روش داره در صورتي که مدل GSmart T600 که من تو اينترنت و سايت رسمي گيگابايت ديدم شش تا دکمه بيشتر نداره ، سه تا سمت راست ، سه تا سمت چپ.

http://www.gigabytecm.com/eng/et600

از دوستان خواهش مي کنم هر چه سريعتر در اين مورد من رو راهنمايي کنند ، چون واقعاً نمي دونم آيا اين گوشي اصل هست و هموني که من ميخوام هست يا نه شبيه گوشي هاي ديگه اي که چين توليد مي کنه و به درد نخور هست و مشکل براش پيش مياد هست!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
قیمتش خوبه ... اما اگه خود گیگا تی 600 باشه ... زیاد به به چینی بودنش دقت نکن ، اگه پکیجش مال گیگا باشه ؛ خودشه ، چون الان چین مال خیلی از شرکت ها رو میزنه ...
در مورد دکمه ها نمیدونم اما بهتره بهش بگی عکس های خود گیگا رو ببینه تا مطمئن بشه خودشه ...

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام دوستان،

من مدت زيادي هست که دنبال گوشي GSmart T600 مي گردم و بالاخره يکي از دوستام تو دوبي اون رو پيدا کرده برام منتها ميگه پشت گوشي نوشته Made in China در صورتي که شرکت گيگابايت مال تايوان (Taiwan) هست و اينم سايت رسميش www.gigabytecm.com و قيمتي هم که دوستم گفتش حدود 600 هزار و خورده اي هست و ميگه حدود 11 دکمه هم روش داره در صورتي که مدل GSmart T600 که من تو اينترنت و سايت رسمي گيگابايت ديدم شش تا دکمه بيشتر نداره ، سه تا سمت راست ، سه تا سمت چپ.

http://www.gigabytecm.com/eng/et600

از دوستان خواهش مي کنم هر چه سريعتر در اين مورد من رو راهنمايي کنند ، چون واقعاً نمي دونم آيا اين گوشي اصل هست و هموني که من ميخوام هست يا نه شبيه گوشي هاي ديگه اي که چين توليد مي کنه و به درد نخور هست و مشکل براش پيش مياد هست!

دوست عزيز. بايد 6 كليد و جوي استيك داشته باشه وگرنه ديگه t600 نيست. چيني بودن فكر نمي كنم مشكلي باشه اگه گوشي تقلبي نباشه.

فایل های ضمیمه

• gigabyte-t600_00.jpg
    gigabyte-t600_00.jpg
    44.4 KB · نمایش ها: 10

pocketpc_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از لطف دوستان خيلي خيلي ممنونم ، يه کمي اميدوار شدم ، البته دوستم ميگه دقيقاً شبيه همين هست منتها چند دکمه بيشتر داره و حتي اون جويستيک وسط رو هم به همين شکلي که هست داره و همه چيز مشابهه جز اون کليدهاي اضافي.

pocketpc_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون الان چین مال خیلی از شرکت ها رو میزنه ...
خب يعني همون کيفيت کشور اصلي رو هم داره؟ يعني منظورم اينه که قطعات رو هم خود چين توليد مي کنه يا چين فقط مونتاژ مي کنه؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
خب يعني همون کيفيت کشور اصلي رو هم داره؟ يعني منظورم اينه که قطعات رو هم خود چين توليد مي کنه يا چين فقط مونتاژ مي کنه؟

دوست عزيز اگر كوچكترين فرقي داشت با عكس خريد نكن. مثل جريان نوكيا ان 95 و نوكلا ان 95 ميشه.
در خصوص چين...ببين الان بسياري شركت ها مثلا سوني اريكسون (در زمينه موبايل) بعضي مدل هاشون فقط در چين توليد مي كنند (نيروي كار ارزان و كمك هاي دولت و ...) بعضي گوشي ها مثلا آيميت جمين هم ساخت چين داره و هم تايوان... هر دو هم اصل هستند.يعني توسط 2 كارخانه كه هر 2 متعلق به سازنده اصلي هستند توليد ميشوند. حتي آنهايي كه مونتاژ تايوان هستند هم از بسياري از قطعات چيني استفاده ميكنند!

pocketpc_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلي خيلي ممنونم - اميدوارم همينطوري که شما مي گي باشه و در مورد اين گوشي هم صدق کنه.

Diablo

Registered User
لایک‌ها
7
دوست عزیز مطلقا چینی نگیر
من تجربه این مطلب رو در مورد s200 داشتم چینی دایم freez می شد ولی تایوانی ماهی یکبار هم ریستش نمی کردم ضمنا ریسک خرید جنس غیر اورجینال خیلی بالاست و اگه پشیمون بشی خیلی سخت میتونی بفروشی یا عوض کنی:cool:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
قربان شما مطمئن هستید که جمین ساخت تایوان داشته اید؟ من که فکر می کنم اشتباه کرد اید ، کارخانه اچ تی سی توی چین هست

در ضمن ، گیگا اصلا ً جنس غیر چینی نداره ، در ضمن تقریبا ً همه دستگاه ها ی بازار الان چینی هستند ، ایکس 800 بنده که تایوانی ست ، یک استثنا ست که ام اس موبایلز هم ازش تعجب کرده
موفق باشید

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
قربان شما مطمئن هستید که جمین ساخت تایوان داشته اید؟ من که فکر می کنم اشتباه کرد اید ، کارخانه اچ تی سی توی چین هست

در ضمن ، گیگا اصلا ً جنس غیر چینی نداره ، در ضمن تقریبا ً همه دستگاه ها ی بازار الان چینی هستند ، ایکس 800 بنده که تایوانی ست ، یک استثنا ست که ام اس موبایلز هم ازش تعجب کرده
موفق باشید

دكتر جان سلام. خسته نباشيد.
گوشي من (تايتن) ساخت تايوان هست. يعني اين طوري نوشته!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دكتر جان سلام. خسته نباشيد.
گوشي من (تايتن) ساخت تايوان هست. يعني اين طوري نوشته!

صحیح هست قربان، اگر درست یادم باشه ، اون موقع که تایتن تولید می شد هنوز دستگاه هایی از اچ تی سی تولید تایوان بود.
به هرحال منظور من اینه که اگر حتی یک جنس در دو کشور مختلف تولید بشه ، چون با یک استاندارد تولید شده ، نمی تونه اینکه یکی مرتب ریست بشه و دیگری نشه رو توجیه کنه
موفق باشید

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به هرحال منظور من اینه که اگر حتی یک جنس در دو کشور مختلف تولید بشه ، چون با یک استاندارد تولید شده ، نمی تونه اینکه یکی مرتب ریست بشه و دیگری نشه رو توجیه کنه
موفق باشید

بله ديگه. من هم منظورم همين بود.

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

موفق باشید

خوشم میاد دانیال جان ( که الان هم بحث تولدشه ) همیشه با ضد بحث های خفن ( از ضدحمله گرفته شده ) میادو اون بحث رو به نتیجه میرسونه .

ای ول مطلع :eek:

ضمناً 97 درصد وسایل برقی توی ایران و 90 درصد در کل دنیا رو چین داره میزنه به غیر از این گوشی های جدید که بی نام و نشان به اسم گوشی چینی معروف شدند من چیزه بد از چین ندیدم - البته اون ها هم جای بحث دارن یا روشون نوشته ساخت تایوان یا اصلاً هیچی ننوشته و فقط پشتتش یه IME و یک بارکد هستش . و صحبت من اینه که خوب یا بد بودنه اون گوشی که مد نظر شماست رو چینی بودن یا نبودن اون تعیین نمیکنه.

mohamad_oops

Registered User
لایک‌ها
11
آخر خوبه یا نه !

بالا