برگزیده های پرشین تولز

بزرگترین سوتی های ملت در مورد ppc

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
در این ترد باحال ترین سوتی های ملت که هیچی در مورد ppc نمیدون ولی اظهار نظر بی خودی میکنن رو بنویسین
مثلا طرف کلی پز میده که من ppc دارم بعد که بپرسی که چه مدلیه میگه htc imat jam تازه میگه ساخت ژاپنه :blink:
یا اینکه کسی رو دیدین که هیچی از ppc نمیدونه و کار با wm رو بلد نیست ولی کلی ادعا داره

بنویسین تا هم بخندیم و هم خودمون هم یه وقت سوتی ندیم :lol:

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
هم خودمون هم یه وقت سوتی ندیم

huhsmileyf.gif

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

delavaznima

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هفته پیش تو شرکت بودم که یکی از مدیران جدید منصوب شده دولت احمدی نژاد اومد تو اتاق ,گوشیم رو میز وقتی دیدش حسابی ورندازش کرد و با بی میلی و بی تفاوتی گفت ویندوز داره , من گفتم بله قابلی نداره . گفت خیلی بزرگ و قدیمیه ,هیچی نداره
من :زاغارته نه
اون :یه جورایی بله و کلی در مورد گوشی ویندوز موبایل گفت . حسابی شرمنده شدم
خوب گوشیم hp 6315 بود دیگه . ادعایی نداشتم
بعد گوشی خودشو از جیبش بیرون آورد داد بهم گفت برو یکی از این مدل بگیر . دست خودم نبودا ول هری زدم زیر خنده . بعد از اینهمه ادعا گوشیش از این چینی ها که تلویزیون داره بود . البته بهش توضیح دادم ولی بی فایده بود آخه حسابی خجالت زده شد هر چی سعی کردم بی خیال بشه نشد بدتر ازون سوتی , سوتی من بود که یک کارمند جز جلو یک رییس ارشد هرهر بهش بخنده اونم جلو همکارا:wacko:کلکم کنده اس

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
هفته پیش تو شرکت بودم که یکی از مدیران جدید منصوب شده دولت احمدی نژاد اومد تو اتاق ,گوشیم رو میز وقتی دیدش حسابی ورندازش کرد و با بی میلی و بی تفاوتی گفت ویندوز داره , من گفتم بله قابلی نداره . گفت خیلی بزرگ و قدیمیه ,هیچی نداره
بعد گوشی خودشو از جیبش بیرون آورد داد بهم گفت برو یکی از این مدل بگیر . دست خودم نبودا ول هری زدم زیر خنده . بعد از اینهمه ادعا گوشیش از این چینی ها که تلویزیون داره بود . البته بهش توضیح دادم ولی بی فایده بود آخه حسابی خجالت زده شد هر چی سعی کردم بی خیال بشه نشد بدتر ازون سوتی , سوتی من بود که یک کارمند جز جلو یک رییس ارشد هرهر بهش بخنده اونم جلو همکارا:wacko:کلکم کنده اس

خیلی با حال بود 2 چراغ سبز میگیری :lol:

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5

انقدر از اين گوشي چيني ها بدم مي ياد... يه خدماتي داريم، پدر من و درآورده... هي مي گه آقاي عليخاني، هروقت حال داشتي رو اين PPC من يه ويندوز مي ريزي؟ :blink: هزار بار بهش گفتم كه بابا اينا ويندوز ندارن، مي گه شما كه مهندسي بريز!:eek:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
انقدر از اين گوشي چيني ها بدم مي ياد... يه خدماتي داريم، پدر من و درآورده... هي مي گه آقاي عليخاني، هروقت حال داشتي رو اين PPC من يه ويندوز مي ريزي؟ :blink: هزار بار بهش گفتم كه بابا اينا ويندوز ندارن، مي گه شما كه مهندسي بريز!:eek:
بهش بگو شما که خدماتی هستی مگه چه گلی به سر ما زدی ؟ ":D

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
:wacko: :wacko: :wacko:

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
يك بار تو مترو نشسته بودم و با PPC كار ميكردم(اون موقع اكسيم داشتم)
يكي كنارم نشسته بود بهم گفت آقا با اين ميله ميكشي رو صفحه اش، خط نمي افته؟

يك بار هم تو يه رسيتال گيتار و ويولون كلاسيك نشسته بودم قبل از شروع اجرا داشتم Resco Recorder رو آماده ميكردم، يكي كنارم نشسته بود به بغليش گفت: اين آقاهه تلوزيون آورده ظبط كنه!!!(مگه با تلوزيون ميشه ظبط كرد؟)

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
کلا این در مورد تکنولوژی صدق میکنه ! نه PPC ها !

من از وقتی iPhone گرفتم ... کسانی که ابراز علم و دانش میکنن ... خیلی دیدم :D یکی از همه باحال تر بود ... اومد گرفت از دستم ... گفت خب چیا داره ... :D
گفتم هیچی ...
گفت نه جدی ... بلوتوث و اینا داره ... ؟
گفتم نه ‍!
گفت پس چرا انقدر پول دادی ...
حالا منم نمیتونستم توضیح بدم که با OS ش حال میکنم !... shell داره ... یه جورایی یه linux کامله ! گفتم سیستم عاملش رو دوست دارم !
گفت خب اره ... خیلی خوبه ... البته قدیمیه دیگه ... روی نوکیا ها خیلی وقته اومده .. چرا نوکیا نگرفتی ؟!
من اول نفهمیدم چی میگه ... بعدا فهمیدم منظورش S60 بوده :D

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
يك بار تو مترو نشسته بودم و با PPC كار ميكردم(اون موقع اكسيم داشتم)
يكي كنارم نشسته بود بهم گفت آقا با اين ميله ميكشي رو صفحه اش، خط نمي افته؟

يك بار هم تو يه رسيتال گيتار و ويولون كلاسيك نشسته بودم قبل از شروع اجرا داشتم Resco Recorder رو آماده ميكردم، يكي كنارم نشسته بود به بغليش گفت: اين آقاهه تلوزيون آورده ظبط كنه!!!(مگه با تلوزيون ميشه ظبط كرد؟)

از اين مورد ها كه زياده، يه بار يكي از دوستام بهم گفت من دارم مي رم بازار. مي خواي يه جلد شيشه اي واسه موبالت بگيرم كه رو صفحش خط نيوفته؟:blink:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14

در عمرم این قدر نخندیده بودم
دمت گرم :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
امروز یر کلاس بودم داشتم امتحان .net میدادم pdf برنامه رو ریخته بودم رو ppc و سر امتحان داشتم تقلب میکردم با قیصر جان خیلی حال کردم چون فقط من نوشتم !
بعد یه دفه یکی از بچه ها گوشی رو دید هر هر خندید گفت بچه اینا چیه میخری برو یه گوشی بخر :eek:
آخه کی با mp3 player میاد سر امتحان که توش پی دی اف (play کنه :wacko:)
بعد منم خندم گرفت بد جوری... بعد که فهمید زایه شده گفت نوکیا ان چنده ؟ گفنم نوکیا نیست.... همین جوری هرچی مارک بلد بود گفت منم گفتم نیست تا بلاخره بیخیال شد گفت خودت بگو مارکش چیه گفتم HTC
یه دفه خندید و گفت میدونستم آخرشم گوشیت از این آشغالیای چینی برو بابا ......
منم جوابشو ندادم که تو خماری بمونه و بی خیال شدم

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب حالا که بحث سوتی ملت هست
یک روز در مغازه یکی از دوستان بودم یک یارویی اومد یک jamin داشت که قابش رو عوض کرده بود بعد دوستم همینجوری ازش پرسید گوشیت چیه!! یارو هم شروع کرد یه لاف زدن گفت
این گوشی رو عموم سفارشی از آلمان آورده روش ویندوز نصبه دوستم یکم در رابطه با ppc میدونست ازش پرسید خب cpu ش چنده گفته 700 رمشم 512 هست!!! منم همینجور استاده بودم ازش می خندیدم هر از گاهی هم یک چشم قرنهای بهم میکرد!!!!
اونموقع ها که کمتر بود پاگت پی سی تا گوشیت رو میدیدن تمامی این سوال ها پرسیده میشد!!
دوربینش چنده ! یه آهنگ بذار ببینیم صداش چجوره! هر هر هر چرا گلید شماره گیر نداره!!
حالا هم که یکم زیاد شده میبینن میگن مثلا جمینه!!؟ ازش راضی هستی! صداش خوبه و باز سوالات بالایی!!

این گوشیهای چینی هم به نظر من رادیو ضبطه که باهاش تماس هم میتونی بگیری!!!!

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
کلاً یه سری پاکت پی سی رو به نام آی میت میشناسن،امروز تو جمهوری یه صحنه دیدم،طرف تو ویترین مغازش زده بود آی میت جدید مجهز به تلویزیون و صدای دالبی دیجیتال :lol:​

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
وای وای خوب شد یادم انداختی محسن جان

من همین چند روز پیش علاالدین بودم
گوشی های چینی مثله چی تو پشت ویترینها بهت چشمک میزدن!
دیدم یکی از مغازه داره ها چند تا گوشی چینی بغل هم چینده زیرشون هم پروفایشون رو زده

گوشی با ویندوز
دریافت 8 کانال تلوزیون تضمینی!
10 باند صدا!
BoloTos!!!!
....
کفم برید اینا رو دیدم
رفتم پیش مغازه داره گفتم آقا جون این ویندوز دارن؟
یه نگاه به همکارش کرد یه نیگاه به من
گفت آره دیجه داره! (برادرمون آذری تشریف داشتن، منظور از دیجه همون دیگست!)
گفتم واقعا مطمئنی ویندوز داره!!؟
گفت آره بابا دیجه !
یه فیش میخوره به ویندوزش تلویزون پخش میکنه!!!
دیگه نتونستم جلوی خندمو بگیرم
مونده بودم چی بگم، همینطوری گوشیمو در اوردم الو الو کردم زدم بیرون

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
کلاً یه سری پاکت پی سی رو به نام آی میت میشناسن،امروز تو جمهوری یه صحنه دیدم،طرف تو ویترین مغازش زده بود آی میت جدید مجهز به تلویزیون و صدای دالبی دیجیتال :lol:​

:p:p:p لابود یه گوشی چینی رو برداشته و با ماژیک نوشته imate

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
وای وای خوب شد یادم انداختی محسن جان

من همین چند روز پیش علاالدین بودم
گوشی های چینی مثله چی تو پشت ویترینها بهت چشمک میزدن!
دیدم یکی از مغازه داره ها چند تا گوشی چینی بغل هم چینده زیرشون هم پروفایشون رو زده

گوشی با ویندوز
دریافت 8 کانال تلوزیون تضمینی!
10 باند صدا!
BoloTos!!!!
....
کفم برید اینا رو دیدم
رفتم پیش مغازه داره گفتم آقا جون این ویندوز دارن؟
یه نگاه به همکارش کرد یه نیگاه به من
گفت آره دیجه داره! (برادرمون آذری تشریف داشتن، منظور از دیجه همون دیگست!)
گفتم واقعا مطمئنی ویندوز داره!!؟
گفت آره بابا دیجه !
یه فیش میخوره به ویندوزش تلویزون پخش میکنه!!!
دیگه نتونستم جلوی خندمو بگیرم
مونده بودم چی بگم، همینطوری گوشیمو در اوردم الو الو کردم زدم بیرون

تو این جور موارد باید اولش خودت رو بزنی به نفهی و کلی سوال کنی تا طرف بیشتر چرت وپرت بگه تا حال کنیم
پیشنهاد میکنم دوباره برو اون جا کلی سوال کن ببین چی جواب میده و این جا بنویس تا کلی بخندیم :lol:

cell_phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا این چه کاریه ملت رو دست میندازین

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
این سوتی ماله سایت www.gsm.ir هست که واقعا بعد از این همه مدت یه نفر تو دمو دستگاه این ها پیدا نمیشه که از ppc یه خورده سر در بیاره

یکی از بزرگترین سوتی های این سایت
اینه که گوشی htc tytn 2 و p4550 که هر دوشون یکی هستن رو دو گوشی مجزا معرفی کرده

و 4550 رو با عکس ریبرند تایتن 2 شرکت T ... Mobile زده که واقعا من 6 ماه که میبینم هنوز هم درستش نمیکنن

اینم عکس

اینم آدرس صفحه

بالا