برگزیده های پرشین تولز

همه چيز در مورد سامسونگ D880

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
يکي از گوشيهاي دو سيم کارته که اخيرا در بازار ايران هم وارد شده سامسونگ D880 است. در حال حاضر سامسونگ تنها برند معتبری است که يک گوشی با امکان استفاده دو سیم کارت روانه بازار کرده است.

samsung-d880_00.jpg

اين جهت گيری سامسونگ برای تحليلگران جهت گيری جالبی است و نشان نگرانی سامسونگ از توليد گوشيهای چينی و هنگ کنگی است.

عده ای از تحليلگران هم معتقدند سامسونگ مجددا در يک انتخاب مهم (مانند زمان جهت گيری به سمت LCD که حتی سونی هم در اين رقابت جا ماند) يک تصميم استراتژيک گرفته است.

samsung-d880-duos-dual-sim-card-phone.jpg

دوستان اگر تجربه استفاده از اين گوشی را دارند يا اطلاعات مفيدی دارند در همين جا جهت استفاده ديگران پست کنند. ممنون.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
الان این مدل گوشی ها با دو سیم کارت میشه همزمان استفاده کرد ؟ یا نه باید بینشون سوئیچ کرد ؟ یعنی هر دو سیم کارت تو خط هستن ؟
تو عکس که تصویر دوتا آنتن رو همزمان نشون میده ، ظاهرا" از هر دو سیم میشه همزمان استفاده کرد

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
اگر همزمان بشه خیلی خوبه (ولی من چشمم آب نمیخوره اگر همزمان به دوگشی زنگ بزنی چه اتفاقی میوفته ؟؟؟

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
آخرین قیمت 400 تومنه . به نظر شما مناسبه؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
جی اس ام آرنا که هنوز اویلبل نزده ، یعنی ایران موجوده ؟!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اگر همزمان بشه خیلی خوبه (ولی من چشمم آب نمیخوره اگر همزمان به دوگشی زنگ بزنی چه اتفاقی میوفته ؟؟؟

Hold

//

گويا هنوز به طور 100% در آمريکا جواب نمیده

//

از طرفی Review Centre هم 7.5 به'ش داده

//

در YouTube

raminhojabri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam mikhastam edit phonbook ba pc studio samsung ra yad begiram chon ma har che talash kardam faghat esmhaye phonbook ra neshan midahad vali shomarehara na
chekar konam?

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
میشه همزمان دو سیمکارت رو روشن کرد ؟

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یک عدد D880 سامسونگ امروز خریداری شد...267 تومن....دو تا سیم کارت میخوره و همزمان هم به هر دو میشه زنگ زد....حال کردم...گوشی با حالی بود...
سلام مازیار جان.خوبی.
آقا مشکل 880 این هست که هر روز شارژ میخواد.
من یکی از دوستام داشت ولی هم این مشکل و هم نصب نشدن برنامه روی گوشی باعث شد که ردش کنه بره.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
سلام مازیار جان.خوبی.
آقا مشکل 880 این هست که هر روز شارژ میخواد.
من یکی از دوستام داشت ولی هم این مشکل و هم نصب نشدن برنامه روی گوشی باعث شد که ردش کنه بره.

سلام...خوبی؟:cool:

منم برای یکی از رفقا خریدم....این بابا اصلا برنامه و بازی این حرفها نمیخواد...فقط یه گوشی میخواد دو تا سیم کارت 0912 اش روش کار کنه...که چون اون چینی ها به درد نمیخورن من بهش d880 رو پیشنهاد دادم....مشکل شارژ هم زیاد براش مهم نیست....:)

این رو بگم:

رفتیم طبقه 6 ام...به یارو گفتم یه D880 بده....قبلش پرسیدم گفت بله همزمان دو تا سیم کارت رو کار میکنه...ما هم از همه جا بی خبر گفتیم خب حله دیگه...گوشی رو باز کردیم و سیم ها رو انداختم روش...گوشی رو روشن کردم...دیدم نوشته limited service :blink: گفتم چیه جریان...گفت...سیم هاتون چیه؟ گفتم دو تا 0912....گفت اقا اینا با یدونه 0912 و یه ایرانسل کار میکنن با دو تا 0912 کار نمیکنن..:blink: ما رو میگی...جلوی این رفیقمون داشتیم ضایع میشدیم...:p

گفتم چه ربطی داره؟ یکسری اراجیف بلغور کرد...اره کارخانه گوشی سازی ها با هم قرار داد بستن گوشی 2 سیم نزنن...اگر میزنن یه جوری بزنن یکی اش اعتباری باشه :blink: ....جدا ببین سطح سواد ملت فروشنده رو...گفتم گوشی براش چه فرقی میکنه نوع سیم کارت؟ ...گفت اره دیگه اینجوریه...

من یه لحظه یادم افتاد limited service تو سامسونگ ها یعنی تو یه منطقه هستیم که انتن نمیده یا خط ها فوق العاده مشغوله...

گفتم بده من خودم درستش میکنم...پول رو دادیم و اومدیم بیرون...از علاالدین هم اومدیم بیرون...زیر پل حافظ دیدم هر دو تا خطش مثل بنز پر شد و هر دو تاش هم 0912 و به هردو هم میشد زنگ زد :happy:....

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
عجب.چه حرفها.
معنیش چه جالبه این limited service.دی.
مبارکش باشه.D780 هم هست که 2 سیم کارته است ولی اون اسلایدی نیستcandy bar هست.فکر کنم ارزونتر هم باشه.

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
d780 دوربینش هم به d880 نمیرسه !
کلا d880 خیلی سره !

بالا